mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:46 
Cytuj  
Wedlug zapewnien producenta... pierwszy dobry MMORPG bez comiesiecznych oplat :

Ja zakladam nastepujacy scenariusz : gra bedzie darmowa przez okreslony czas a pozniej , na www producenta bedzie " W trosce o dobro graczy i chec podnoszenia jakosci rozgrywek wprowadzamy xxx$ miesiecznej oplaty itd..." . Nie bardzo mi sie chce wierzyc ze wystawia serwery ot tak zupelnie charytatywnie , w tym biznesie nie pociagna dlugo.Oczywiscie caly czas mowie o grze jako mmorpg , bo rownie dobrze moga dac cos na modle Neverwinter Nights.Jednakze
w najlepszym wypadku zaowocuje to obnizenie monthly fee pozostalych mmo jak zacznie im drastycznie ubywac graczy.Prawdopodobiensto ze to nastapi jest niewielkie



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2004-04-20 13:49 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:51 
Cytuj  
ja stawiam na głupotę zwaną "Premium Account".
Kto zapłaci 15USD miesięcznie będzie miał napis nad głową "I'm rox you newb" - a praktyce - więcej kasy, niższe ceny, mniej lagów, lepszy drop, złote majtki, większy power itd.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 12:52 
Cytuj  
Moze wstawia reklemy do gra jak to juz kilka firm probowalo uczynic a czesc uczynila...
i moze idac ze swoim mieczem o chwila bedziesz mijal bilboard Coca-Cola, Pepsi, Agfa...
A na mieczu bedziesz mial wyryte Made in Sony :razz: hehe
a twoj armor bedzie firmy Americanos lub Lee ;P

moze byc nawet zabawnie...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2004, 13:51 
Cytuj  
Przypomniales mi pewien film z Amerykansko/Chinska obsada gral tam miedzy innymi Donald Sutherland . Film sie kreci wokol pewnej produkcji majacej na celu uwiecznic Chinskie zabytki , niestety rezyser (Sutherland) umiera , a jego ostatnia wola jest by jego asystent urzadzil mu pogrzeb , a ze dziadek nie zostawia ani grosza to pomocnik "wyprzedaje" jego cialo jako miejsce na reklamy by pokryc wydatki :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2004, 11:00 
Cytuj  
grafa nie jest aż tak uber żeby piszczeć z zachwytu ; tak naprawdę to grafę 'robi' glow effect identyczny jak w PoP:SoT.

co do samej gry to zapowiada się na diablo 2,5 :grin:


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2004, 12:33 
Cytuj  
No mi się grafa w PoP bardzo podobała, animacja też extra, ogólnie kibicowałem bratu przez całe święta jak w 2 dni przeszedł princem do końca. Fajna gierka.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 12.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2004, 17:56 
Cytuj  
nie bedzie abonamentu to pewnie beda wypuszczac platne dodatki co 2,3 miechy ..

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2004, 18:47 
Cytuj  
Tak jak mowisz. Placisz 'tylko' za klienta, 50$ i za dodatek co 6 miesiecy nastepne 50$. Ogolnie wychodzi sporo taniej niz 13-15$/miesiac, chociaz jest to w jakims tam stopniu wymuszona stawka ktora trzeba zaplacic.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2004, 19:42 
Cytuj  
Tak, ale trzeba jeszcze wziasc pod uwage, ze GW to nie bedzie zaden MMO : Z reszta poczytajcie FAQ.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 01:32 
Cytuj  
Nom, jak dla mnie zapowiada sie takie rozszerzone diablo2 ( z guild hallami w przeciwienstwie do d2)... nie mmog, ale moze to byc tez ciekawe. Zobaczymy za 2( wlasciwie 1) dzien z czym to sie jje

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 09:17 
Cytuj  
Ludziska ruszać tyłki devsom przyszło na myśl zacząc dzień wczesniej mozna juz się logowaćjak narazie gra wygląda bardzo smakowicie. :smile: Do zobaczenia in game :razz:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 09:21 
Cytuj  
ile się tego łącznie ściąga?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 10:02 
Cytuj  
całość ~106mb

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 12:18 
Cytuj  
Nawet troche pogralem.Pozniej napisze cos wiecej


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 12:59 
Cytuj  
ja dopiero co oderwalem sie od gry:)
opisze swoje wrazenia

grafika : screen tytulowy nie zawiodl pokladanych nadzieji , gra ma naprawde sliczna grafike , porownywalna a powiedzialbym nawet ze nieco ladniejsza niz w Lineage 2 , otoczenie nie jest statyczne , ciagle cos blyska , plonie , chrzeszczy , szumi :smile: modele postaci pozbawione jakich kolwiek nalecialosci orientalnych w stylu skaczacych kotkow , miauczacym krówek itd. Szczegolne ladnie wyszly tworca odbicia na wodzie ale to juz samemu trzeba obejrzec. Na najwyzsza ocene zasluguje jednak wspanialy engine ktory trzyma 25-40 fps nawet podczas najwiekrzych zergow , nie mowiac ze podczas walki ekran zalewa feeria barw , odblaskow , plomieni ...jest co ogladac :smile: , oczywiscie wypowiadam sie jako posiadacz dosc mocnego kompa ale , biorac pod uwage ze do najnowszych mmo jest on minimalny i nie radzi sobie juz ze "splendorem" graficznym tychrze mmorpg tym bardziej przecieralem oczy ze zdumienia widzac co potrafi silnik tej gry.

muzyka: nie az tak melodyjna i wpadajaca w ucho jak w Lineage 2 ale nastrojowa i nie meczy uszu:)

Interface:Mocny punkt gry , wszystko intuicyjne , proste i pod reka , targeting system , travel system..to wszystko zostawia w tyle niejeden mmo

rozgrywka: trzeba od razu napisac...Guild Wars to diablo 3D ale..zachowuje wszystkie uzalezniajace wlasciwosci tego tytulu , czyli boss hunt , item hunt , exp , unique trade , gra to levelowka , zdobywamy doswiadczenie i rownolegle z nim skill pointy ktore mozna przekuc na lepsze i potezniejsze umiejetnosci . Umiejetnosci zdobywa sie poprzez krysztaly , mozna je uzywac dwojako : albo od razu i wykorzystujac dostepna liczbe "ladunkow" albo zaniesc do trenera ktory pozwoli nam zapamietac skill odpowiednio do klasy . Kazda postac moze miec primary class i secondary class , laczac umiejetnosci obydwu. Nic nie stoi na przeszkodzie by utworzyc woja/maga lub woja/rangera. Z nowosci :

- mag musi uwazac ile i jak buffuje team mates , gdyz moze utrzymywac okreslona liczbe buffow , pozniej traci zdolnosc do regeneracji many , jest dostepna okreslona ilosc "strzalek" ktore odzwierciedlaja koszt przyjemnosci buffowania:) , jesli o mnie chodzi to dla mnie taki feat na sile bo tzreba albo buffowac albo leczyc , albo napakowac team mates buffami i pilnowac by cie nie zabily moby:)

-System grupowania : w grze jest specjalna lokacja predysponowana dla szukajacych grupy , nazywa sie Wall i tam mozna invitowac dowolna liczbe osob w nadzieji ze sie przylacza. Jesli zbierzemy zadowalajaca nas liczbe ludzi , team leader moze od razu nas przeniesc na miejsce akcji , skille nalezy wybrac przed wyruszeniem na questa , pozniej ich edycja jest niemozliwa.(Nastepny bezsens IMO)

Questy: Kolejny mocny punkt Guild Wars , questy sa scisle powiazane z Storyline i maja wiele "Chapterow" , interaktywnosc Quest-NPC jest ..niesamowita , zywo reaguja na to co sie dzieje , kieruja nas na dobra droge , wspieraja w walce ...slowem kawal dobrej koderskiej roboty , dosc powiedziec ze dzis sobie postzrelalem do Charr'ow z ...Katapulty ( ktora z koleji trzeba najpierw zlozyc :smile: ) , bralem udzial w obronie Wall przed inwazja , inflirtowalem wrogie obozy ...nie gralem w FFXI i nie bede sie wypowiadal ale jak dla mnie questy w GW sa majstreszykiem .

Podsumowanie: Sam fakt iz ta gra potrafi przykuc do monitora we wczesnej fazie Alpha sam w sobie stanowi rekomendacje , nie wszystkie elementy sa dostepne , nie kazda klasa postaci ma aktywne umiejetnosci , ale i tak jest niezle i obiecujaco .

jednakze wady takze sa widoczne: to levelowka i dla ludzi zmeczonych nieustannym expowaniem GW moze byc odstraszajaca , brak monthly fee na pewno sie odbije na tech support , pojawia sie setki ingame crack , exploits , dupe items , czyli gre moze spotkac to co diablo 2na closed bn , wytrwalosc haxorow doprowadzila gre do oazy mass cheatingu , a wtedy gracze odplyna z GW niczym rozbitkowie z tonacego okretu..

miejmy nadzieje ze tak sie nie stanie :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2004-05-11 14:06 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 13:07 
Cytuj  
zarzuć screeny, bo nie wiem czy dzisaij po południu zasiąść do ciężkiej katorżniczej pracy i wnieść w rozwój mojej postaci w FFXI 20% expa do następnego lvl czy też pobawić się w coś fajnego :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 13:38 
Cytuj  
zagraj w to czlowieku:) , FFXI ci nie ucieknie a w to sobie pograsz marne 3 dzionki, a nuz widelec ci sie spodoba:)

sam bym z checia cioral w to do wieczora ale mam robote na uczelni i musze trzymac swoj glod grania na wodzy

http://www.mmorpg.com/features/images/21_5.jpg

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 14:31 
Cytuj  
euforia!

instant pvp rula (na arenie ,4vs4)

raport z gry l8r

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 23:47 
Cytuj  
Gierka... milutka :grin:. Grafika fajna, troche cukierkowa, ale prezentuje sie ladnie. Muzyczka moze byc, efekty podobnie. Interejs przejrzysty, jak sie sprawdza w praktyce trudno ocenic po godzinie grania (tylko ta kamera... :/). Generalnie calosc sprawia wrazenie polaczenia Diablo z Dungeon Siege etc. - typowa rabanka.

Pare screenow z gry:
http://virtual.dmkproject.com/temp/

Na arenie pvp jeszcze nie bylem, bo mi sie komputr sypie, takze napiszcie jak to wyglada :wink:.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2004, 23:52 
Cytuj  
Arena wyglada tak:

00:47: rozpierdzielamy wsyzstkich na arenie
00:47: lol
00:47: juz 5 wygranych z rzedu
00:47: i 0 przegranych
00:48: :>
00:50: jest brama i odliczanie owtiea sie brama i biegniemy we 4
00:50: z naprzeciwka biegna oni
00:50: i nawalamy ;]
00:51: i klikasz pokolei wsyzstkie czary

:>

Co do questow - ktos wyzej pial z zachwytu. Nie wiem, moze ja mialem pecha, ale te ktore trafilem polegaly na "my tu postoimy, a ty idz ich zabij" :grin:.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.