mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 10:51 
 
Moim skromnym zdaniem gra jest genialna, jak inne od Pirania Bytes (Gotiki i Riseny). Uwielbiałem Gotiki, uwielbiam Riseny.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 11:06 
 
Perrin napisał(a):
Moim skromnym zdaniem gra jest genialna, jak inne od Pirania Bytes (Gotiki i Riseny). Uwielbiałem Gotiki, uwielbiam Riseny.


Muszę zapamiętać żeby nie grać w gry polecane przez ciebie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 11:13 
 
Oczywiście, że warto dać Risen 3 szansę. 19h na liczniku, zwiedzone na maksa 3 wyspy, postać rozwinięta pod melee i gra się zajebiście.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 11:36 
 
tiomor napisał(a):
Standard. Minimum 4 miesiące po premierze.

Druga sprawa, że FM to niby FM, ale 49 ojro w życiu za niego nie dam na steamie :O

Btw, jesteś wstanie grać dłużej niż 5-6 sezonów jednym teamem? :D


Ja zazwyczaj gram Pogonią po kilkanaście sezonów aż... ilość crashdumpów mnie przerasta. Poza tym jeżeli gra wyjdzie do pulpitu poza meczem - jest ok, jeżeli w trakcie meczu to automatycznie się wypierdala. Co mnie też denerwuje po dłuższym czasie grania jest to, że praktycznie nie da się zmienić reputacji klubu grającego np. w polskiej lidze. Gram normalnie w grupie lidze mistrzów od paru sezonów(i bez problemu zajmuje zawsze 2-3 miejsce dzięki czemu gram dalej albo w LM albo w LE), ligę polską dominuje, mogę płacić krocie ALE jeżeli któryś z moich zawodników dostanie ofertę ze średniaka z Belgii to automatycznie tylko o tym myśli i nie da się przedłużyć kontraktu. Przez co musiałem każdemu nowemu, któremu mi się udało ściągnąć proponować na 4-5 sezonów - jak nie wypali to trudno i tak miałem tyle kasy, że nie miałem co z nią zrobić(bo nikt lepszy nie chciał przejść). Gdyby tak to działało to nikt nie szedł by grać do Kuwejtu, Chin itp, nie mówiąc jednak, że moja Pogoń jednak grała ciągle w LM no i płacić mogłem więcej niż te średniaki z Belgii/Danii/Holandii NO ALE TAM LIGA MA WIĘKSZĄ REPUTACJĘ. Rozumiem gdyby rozchodziło się o młodych i ambitnych, ale nikogo nie dało się ściągnąć.
Poza tym każdego zawodnika trzeba wstawiać co 4-5 mecz(chyba, że jest kompletnym zapleczem). Dam grać co 5 meczów - jest ok, nie dam mu w 6 pod rząd to przyjdzie ze skargą. Jak mu powiem, że ok ot teraz będzie grał to NIC TO NIE DA. Mogę mu dawać grać 90 minut w każdym pozostałym meczu on i tak zazwyczaj będzie wkurzony, że nie dawałem mu grać jak obiecałem. Najśmieśniejsze gdy np. przyjdzie ze skargą podczas przerwy w zimę/lato i po miesiącu jest niezadowolony, że nie grał. A towarzyskie nic nie dają.
Wisienką na torcie było gdy zapłaciłem za transfer starszego zawodnika, podpisałem umowę na 3 lata(jak mówiłem ciężko było kogokolwiek sprowadzić, więc nawet starszy ale dobry był ok zawodnik), a ten sobie radośnie po jednym sezonie poinformował mnie, że przechodzi na emeryturę :)
Obserwuje kolejne edycje i nic się nie zmienia, tylko oczywiście interfejs - tylko po to, by ludziom ze starymi nawykami jak najgorzej się grało. No ale nic się nie zmieni dopóki nie mają ŻADNEJ poważnej konkurencji. Nawet statów nie chce im się aktualizować, albo powstawiać zdjęć przynajmniej popularnych graczy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 12:53 
 
https://www.youtube.com/watch?v=vj53S0jfpxA#t=33
Bierzerkers

lolz ;d


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 13:16 
 
lololol Circle of Blood Arena


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 13:24 
 
kozas15 napisał(a):
tiomor napisał(a):
Standard. Minimum 4 miesiące po premierze.

Druga sprawa, że FM to niby FM, ale 49 ojro w życiu za niego nie dam na steamie :O

Btw, jesteś wstanie grać dłużej niż 5-6 sezonów jednym teamem? :D


Ja zazwyczaj gram Pogonią po kilkanaście sezonów aż... ilość crashdumpów mnie przerasta. Poza tym jeżeli gra wyjdzie do pulpitu poza meczem - jest ok, jeżeli w trakcie meczu to automatycznie się wypierdala. Co mnie też denerwuje po dłuższym czasie grania jest to, że praktycznie nie da się zmienić reputacji klubu grającego np. w polskiej lidze. Gram normalnie w grupie lidze mistrzów od paru sezonów(i bez problemu zajmuje zawsze 2-3 miejsce dzięki czemu gram dalej albo w LM albo w LE), ligę polską dominuje, mogę płacić krocie ALE jeżeli któryś z moich zawodników dostanie ofertę ze średniaka z Belgii to automatycznie tylko o tym myśli i nie da się przedłużyć kontraktu. Przez co musiałem każdemu nowemu, któremu mi się udało ściągnąć proponować na 4-5 sezonów - jak nie wypali to trudno i tak miałem tyle kasy, że nie miałem co z nią zrobić(bo nikt lepszy nie chciał przejść). Gdyby tak to działało to nikt nie szedł by grać do Kuwejtu, Chin itp, nie mówiąc jednak, że moja Pogoń jednak grała ciągle w LM no i płacić mogłem więcej niż te średniaki z Belgii/Danii/Holandii NO ALE TAM LIGA MA WIĘKSZĄ REPUTACJĘ. Rozumiem gdyby rozchodziło się o młodych i ambitnych, ale nikogo nie dało się ściągnąć.
Poza tym każdego zawodnika trzeba wstawiać co 4-5 mecz(chyba, że jest kompletnym zapleczem). Dam grać co 5 meczów - jest ok, nie dam mu w 6 pod rząd to przyjdzie ze skargą. Jak mu powiem, że ok ot teraz będzie grał to NIC TO NIE DA. Mogę mu dawać grać 90 minut w każdym pozostałym meczu on i tak zazwyczaj będzie wkurzony, że nie dawałem mu grać jak obiecałem. Najśmieśniejsze gdy np. przyjdzie ze skargą podczas przerwy w zimę/lato i po miesiącu jest niezadowolony, że nie grał. A towarzyskie nic nie dają.
Wisienką na torcie było gdy zapłaciłem za transfer starszego zawodnika, podpisałem umowę na 3 lata(jak mówiłem ciężko było kogokolwiek sprowadzić, więc nawet starszy ale dobry był ok zawodnik), a ten sobie radośnie po jednym sezonie poinformował mnie, że przechodzi na emeryturę :)
Obserwuje kolejne edycje i nic się nie zmienia, tylko oczywiście interfejs - tylko po to, by ludziom ze starymi nawykami jak najgorzej się grało. No ale nic się nie zmieni dopóki nie mają ŻADNEJ poważnej konkurencji. Nawet statów nie chce im się aktualizować, albo powstawiać zdjęć przynajmniej popularnych graczy.


Hm, a nie dodali rok czy dwa lata temu tej dynamicznej reputacji lig, ze teraz ona rosnie jak masz sukcesy z klubem, wlasnie po to zeby takie mniejsze ligi mialy coraz wyzsza repke? Dziwne...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 14:28 
 
Może gra na piracie i patcha nie ma? :) :oops:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 14:40 
 
W ogóle granie na piracie w FM to ryzykowan sprawa. Nikt nie wie jak wiele rzeczy nie działa na nich :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 17:33 
 
Shador von Dal napisał(a):
Wczoraj widziałem jak Moskit trochę z tego streamował i wydało mi się to jakieś takie strasznie sztuczne, dynamika jazdy z dupy, samochody trochę jak by plastikowe...

Będę musiał przetestować sam i ocenić :)


Koniecznie edytuj plik "PCScalability" z katalogu - C:\Users\<nazwa konta>\Documents\The Crew bo debile dali domyślnie fps na 30.
Na 60 fps od razy inny feeling, wreszcie czuć płynność, bo już myślałem, że kolejny spierdzielony port z tych kalkulatorów zrobili..


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 21:25 
 
The Crew w pelnej wersji na PC tez bedzie tylko dzialac w 30 fpsach?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 22:12 
 
Jak wyjdzie to się dowiemy. Ale jeśli nawet to edycja pliku i mamy ludzkie 60 fps. ;>


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 22:23 
 
Szamotula napisał(a):
The Crew w pelnej wersji na PC tez bedzie tylko dzialac w 30 fpsach?


Przeczytaj post znajdujący się nad Twoim postem :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 22:24 
 
Dobiłem do 10lvl czyli capa w becie i mi się podoba także czekam na pełną wersję. ;>


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2014, 23:02 
 
Lol jaka wtopa, nie widzialem komenta powyzej ;<.
Gra jest calkiem fajna, tylko mogliby troche ten caly system online usprawnic. Cos tak banalnego jak opcja wyznaczania trasy wyscigu dla party byla by winem - wyobrazcie sobie wyscig z east coast do west coast z jakims checkpointem na srodku. Zero wyznaczonych tras, pelna dowolnosc itp.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 08:18 
 
Jeśli chodzi o PC to będzie defaultowo 60fps. Plany były takie, że wszyscy (PS4, xone i PC) mieli mieć 30fps - na szczęście community PC sie wkurwilo i zrobilo avanti o to. chujki małe.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 10:49 
 
Shador von Dal napisał(a):
Może gra na piracie i patcha nie ma? :) :oops:


tiomor już napisał co i jak z piratami FM. Twórcy trollują jak popadnie - niby gra działa działa, a nagle cie wypierdalają z klubu i nikt nie chce cię wziąć ;p Patch zawsze mam najnowszy bo teraz FM jest na steamie od paru edycji także autoupdate jest.
No i ja nie mówię, że nie ma tej dynamicznej reputacji lig i zespołów. Ależ ona jest! Raz zrezygnowałem z gry gdy Pogonią w JEDNYM SEZONIE
1) Wyszedłem z grupy Ligi Mistrzów i przeszedłem bodajże do ćwierćfinałów(ładnie dodając sobie punktów do i tak już niezłych współczynników)
2) Skończono rozbudowę lepszych obiektów młodzieżowych
3) Skończono rozbudowę lepszych obiektów treningowych
4) Wygrałem ligę
5) Wygrałem puchar
6) Wygrałem superpuchar

A co się z moją reputacją stało na koniec sezonu? Lekko spadła :D A dlaczego? Ponieważ sprzedałem jednego piłkarza, który miał wysoką reputację. Reputacja zespołu i ligi nie wzrośnie jeżeli nie będą tam piłkarze i trenerzy z wyższymi reputacjami, a ci nie przyjdą jeżeli reputacja zespołu i ligi nie będzie odpowiednia. I koło się zamyka. Ok, słyszałem, że niektórzy ładnie wzmocnili reputację swoich zespołów w lidze polskiej jak i samą ligę ale przy osiągnięciach typu wygrana Ligi Mistrzów, a ja taki dobry aż nie jestem. Bo tak naprawdę np. wyjście z grupy ligi mistrzów nie jest punktowane prawie w ogóle, nawet półfinał bodajże nie ma znaczenia. Dlatego tak na dobre jedynymi możliwymi drogami na to aby wzrosła reputacja w takiej lidze polskiej to wygrana pare razy w LM, może LE. Ten cały mój wywód może wydawać się głupi, ale czego oczekują twórcy skoro każda kolejna wersja jest prawie identyczna, a cena kosmiczna? Jak dla mnie jeżeli ktoś ma poprzednią edycję powinien mieć możliwość kupna kolejnej po jakiejś niższej cenie, bo to naprawdę trochę komedia. Nie oczekuję jakiś cudów, ale pewnej dozy realizmu. Np. starsi gracze(przynajmniej część) powinni mieć gdzieś reputację ligi(do pewnego stopnia) i kierować się bardziej ofertą finansową. Jeżeli mówisz graczowi, że ten zagra parę meczów, ale akurat jest przerwa w rozgrywkach to nie powinien się denerwować tylko poczekać. A interfejs zostawić w spokoju ;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 11:01 
 
Jak już tak dyskutujecie o FM, to pojawiła się jakaś ciekawa gra z tego gatunku poza tym tytułem? Niezbyt lubię piłkę nożną, a pograłbym w jakiś menager. Kiedyś był Capitalism, masa Tycoonów, ale o niczym interesującym od dawna nie słyszałem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 11:21 
 
Az sam wrzuciłem w googla, ale ogolnie tycoonow to jak na lekarstwo i często konczylem po prostu na OpenTTD.

natrafiłem na to video: https://www.youtube.com/watch?v=oh4UAYSNtCs (Tycoon News March 2014)
może cos ma ciekawego na swoim kanale https://www.youtube.com/user/Zhatt/videos

Patrze na Stronghold Crusader 2 i wygląda zajebiscie http://www.strongholdcrusader2.com/
(ale pewnie za chwile ktoś wejdzie mnie uswiadomic, ze to będzie kupa, bo nigdy nie sledzilem tej serii i się nie znam :P )


OOO... Industry Empire http://www.industry-empire.com/

chyba więcej takich gier wychodzi na urządzenia mobilne... http://www.transporttycoon.com/


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2014, 12:55 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak już tak dyskutujecie o FM, to pojawiła się jakaś ciekawa gra z tego gatunku poza tym tytułem? Niezbyt lubię piłkę nożną, a pograłbym w jakiś menager. Kiedyś był Capitalism, masa Tycoonów, ale o niczym interesującym od dawna nie słyszałem.

Hmm na bundlestars.com w którymś bundlu był zestaw managerow - kosz, hokej i kilka innych za 4e jak dobrze pamiętam.

http://www.bundlestars.com/all-bundles/ ... ll-bundle/


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.