mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 11:24 
 
Recka na incgamers dotyczaca Endless Legens punktuje to, czego sie obawialem - pasywne AI :( W Civce nawet na normalu komp lubil wjezdzac nam w dupsko, a tutaj z tego co widze jest kiepskawo pod tym wzgledem :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 11:57 
 
raggnarok napisał(a):
Recka na incgamers dotyczaca Endless Legens punktuje to, czego sie obawialem - pasywne AI :( W Civce nawet na normalu komp lubil wjezdzac nam w dupsko, a tutaj z tego co widze jest kiepskawo pod tym wzgledem :(


Tam jest chyba troche ustawien dotyczacych AI. W ES komputer potrafil zalezc za skore. Najgorsze i w ES i w EL sa jednostki 'pirackie' czy tez neutralne, ktore biegaja po mapie i wjezdzaja w ciebie dokladnie nie wtedy kiedy chcesz ;-)
Wydaje mi sie ze przy zageszczeniu mapy i wyzszym stopniu trudnosci komputer potrafi dokopac.

Chociaz moze ja po prostu jestem slaby. Civka na wysokich poziomach trudnosci jest dla mnie niegrywalna. Nie wiem jak obejsc fakt ze komputer dostaje bonusy i przybiega armia, podczas gdy ja mam jedno miasto i 4 populacji ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 16:16 
 
raggnarok napisał(a):
Recka na incgamers dotyczaca Endless Legens punktuje to, czego sie obawialem - pasywne AI :( W Civce nawet na normalu komp lubil wjezdzac nam w dupsko, a tutaj z tego co widze jest kiepskawo pod tym wzgledem :(
pogralem ze 200 tur i fakt ze bylo pasywnie. Zaczalem podbijac miasta sasiada. Mialem 2 podbilem 3. Nagle sie okazało że z drugiej strony ktos mnie pierwszy raz zaatakowal bardzo silną technologicznie armia i podbil mi 2 miasta w 3 tury
Rozbilem o ta jego armie swoje 3 pelne i chyba moge zaczac od poczatku bo on idzie dalej.
Jest pasywnie ale potencjal ai jest. Czekam na patcha.

Gram teraz na wersji finalnej.

Co do civ 5 gralem dużo od pierwszego dnia i mam wszystkie dodatki. Popaczowali ai, może i Francuzi popaczuja.

Jak dla mnie EL jest genialne, mody nie sa jeszcze aktywne wiec gry nie uwazaja za skonczona a moze wyjda mody do ai.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 18:07 
 
Stronghold Crusader 2 zbiera dobre opinie

http://store.steampowered.com/app/232890/
http://www.metacritic.com/game/pc/stronghold-crusader
http://www.gizorama.com/2014/computer/p ... crusader-2
http://www.strategyinformer.com/pc/stro ... eview.html


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 18:25 
 
http://www.gameinformer.com/b/news/arch ... titan.aspx

[*]


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 18:54 
 
Szczecin [`] Wrocuaf


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 21:03 
 
wodny napisał(a):
http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/09/23/blizzard-cancels-long-in-development-mmo-titan.aspx

[*]


Oh noes, firma która jedyne co od kilku lat potrafi to wydawanie tego samego (lub gorszego, hint: Diablo 3) w nieco ładniejszej oprawie nie potrafiła sobie poradzić z odrobinę ambitniejszym projektem? Taka legenda z takim budżetem?

Szkoda mi tylko Sobtainera, dla niego ten mityczny Titan od Blizzarda, po którym została tylko nazwa, miał być jak drugie przyjście Chrystusa połączone z odkryciem koła i lekarstwa na raka.

:(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 21:44 
 
Szczerze mowiac ten projekt od poczatku wygladal glupio. WoW ma sie caly czas swietnie, a oni robi nastepnego MMO, ktory kanibalizowalby ich dojna krowe? Kretynstwo, tbh. Podejrzewam, ze nie spodziewali sie, ze WoW dalej bedzie tak swietnie zarabial i Titan mial byc jego nastepca, rok temu skapneli sie, ze WoW jeszcze pozyje dlugi czas i moze probowali zrobic z Titana gre single. Nie wyszlo, to skasowali i tyle. Stawiam, ze za 3-4 lata wyjdzie WoW 2.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 22:02 
 
A ja olewam W2 póki co i odpalam Rome 2 :P. Opinie kuszą ale obiecałem w końcu zagrać w tą nową wersję. No i w końcu oba metro skończyłem i powiem, że kto nie zagrał ten głupi ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2014, 22:22 
 
zaboleq napisał(a):
No i w końcu oba metro skończyłem i powiem, że kto nie zagrał ten głupi ;).


Zgadzam się ;-)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 11:10 
 
tiomor napisał(a):
Uch, chyba też wrócę do SS i jego 30minutowych tur...

już to kiedyś pisałem, ale: po instalacji w setupie wyłącz byg's grim reality mod (obie wersje), bo to one najbardziej spowalniają grę, zmiana tur dalej trochę trwa, ale zdecydowanie mniej niż 10 minut

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 11:29 
 
Wiem, wyłączyłem to.

Sycylią sobie pykam. Gram na tym "średnim" AI i generalnie ciągle czuć zawód, bo komputer jakiś głupi (Genua zablokowała mi jeden port, a następnie poprosiła o pokój w następnej turze. Osom.

Miałem w sumie tylko jedną "otwartą" bitwę pod murami Tunisu. (oblegający dostali posiłki). Część armii wysłałem do miasta, część pod mury i co najlepsze, widzę jak arabusy szarżują na moje jednostki (straż miejska, lekka konnica+generał:D) jakoś ich tam ustawiłem i wróciłem walki w mieście, po dosłownie 30s wracam do walki pod murami, puściłem szarżę moich ułomnych konnych i arabusy znikły. Dosłownie wyparowali w ciągu kilku sekund. Tak wyglądają obecnie walki w SS (szybko znaczy się)? Bo dawno nie grałem :D

Wiesz może czym w SS skutkuje atak na Rzym? ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 12:26 
 
Deshroom napisał(a):
pogralem ze 200 tur i fakt ze bylo pasywnie. Zaczalem podbijac miasta sasiada. Mialem 2 podbilem 3. Nagle sie okazało że z drugiej strony ktos mnie pierwszy raz zaatakowal bardzo silną technologicznie armia i podbil mi 2 miasta w 3 tury
Rozbilem o ta jego armie swoje 3 pelne i chyba moge zaczac od poczatku bo on idzie dalej.
Jest pasywnie ale potencjal ai jest. Czekam na patcha.



Ja mam juz tez cos kolo 150 tur i rzeczywiscie robi sie nudno czasami. Chodzi sie po tej mapie, szuka ruin, jedyna trudnosc to mobki z wiosek, ktore i tak mozna spacyfikowac w miare prostym questem. Moze moim bledem bylo ustawienie 4 graczy na mapie 6 osobowej.
Mimo tego, jest jakos.. pustawo. Gram Broken Lords, brakuje mi troche jednostek ranged. W ogole cala walka jest tez jakas taka miałka. Moze nie do konca rozumiem jak to powinno dzialac.

Estetyka gry jest spoko, takie intro z gry o tron. Wyrastajace z ziemi elementy, DOF, etc. Fajniusie.

Minus jest taki ze mozna miec tylko jedno miasto, a wszystkie anomalie i ciekawe rzeczy sa porozrzucane po regionie. Extractorami nie da sie wszystkiego zrobic.

Z drugiej strony, doszedlem dopiero do Tech2, wiec dalej moze byc troche wiecej zabawy.

Definitywnie jest feeling 'one more turn', co jest dobre. Z drugiej strony, rozgrywka jest po prostu wolna, i czasem mam wrazenie ze klikam next turn i niczego nie osiagam przez kilka tur. Zobaczymy po kolejnych 100 turach.


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 14:54 
 
tiomor napisał(a):
Wiesz może czym w SS skutkuje atak na Rzym? ;)

Zdaje się, że standardowo ekskomuniką (jakieś śmieszny minus do nastrojów w osadach) i wiążącym się z tym ryzykiem krucjaty przeciwko tobie.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 15:16 
 
Nestor napisał(a):
(...)W ogole cala walka jest tez jakas taka miałka. Moze nie do konca rozumiem jak to powinno dzialac.

To jest wspólne dla ES i EL - a wszyscy naokoło mi próbująwmówić jakie te gry suuuuper - poruszasz jednostkami i nic się nie dzieje :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 15:43 
 
No gram w te EL i nie kumam zachwytu nad tą grą.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 15:45 
 
Farin napisał(a):
Nestor napisał(a):
(...)W ogole cala walka jest tez jakas taka miałka. Moze nie do konca rozumiem jak to powinno dzialac.

To jest wspólne dla ES i EL - a wszyscy naokoło mi próbująwmówić jakie te gry suuuuper - poruszasz jednostkami i nic się nie dzieje :P


W ES mialem obczajone ktore rodzaje broni sa lepsze, i ustawialem wszystko na auto. Tutaj nie wiem czy auto, czy reczna walka jest bardziej efektywna. Mam wrazenie ze 'auto' daje lepsze rezultaty :)


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 15:51 
 
Pojawiają się mało pochlebne recki Stronghold Crusader 2

http://www.pcgamer.com/review/stronghol ... -2-review/

Czyli dobrze, że nie wydałem kasy w sumie. Jedynkę do tej pory miło wspominam.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 16:22 
 
Nestor napisał(a):
Farin napisał(a):
Nestor napisał(a):
(...)W ogole cala walka jest tez jakas taka miałka. Moze nie do konca rozumiem jak to powinno dzialac.

To jest wspólne dla ES i EL - a wszyscy naokoło mi próbująwmówić jakie te gry suuuuper - poruszasz jednostkami i nic się nie dzieje :P


W ES mialem obczajone ktore rodzaje broni sa lepsze, i ustawialem wszystko na auto. Tutaj nie wiem czy auto, czy reczna walka jest bardziej efektywna. Mam wrazenie ze 'auto' daje lepsze rezultaty :)

Super zagrać w grę i jednym z jej elementów, który powinien być jednym z tych na których widok jest opad szczęki , ustawić na auto i miec na to wyje... Ehhh


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 16:27 
 
Farin napisał(a):
Super zagrać w grę i jednym z jej elementów, który powinien być jednym z tych na których widok jest opad szczęki , ustawić na auto i miec na to wyje... Ehhh


Walki w ES byly interesujace przez kilka pierwszych razy. Gdyby nie ciagnely sie tak dlugo jak sie ciagnely, to moze nie uzywalbym auto.
W EL zamiast recznej walki 'idz tu, zrob to' masz tylko 'zacznij stad i atakuj albo uciekaj'. Zabraklo jednego elementu zeby ta gra byla 'taktyczna'.


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 649, 650, 651, 652, 653, 654, 655 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.