mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 14:47 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zobaczylem ze uber niewiele sie rozni od high/uber gdzie mi zapierdala w 60 fps


Chyba na youtubie. Na 760 na high to masz ~30fps.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 14:56 
Cytuj  
Też się zastanawiam gdzie Aldatha widzi te 60fps na 760.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 15:10 
Cytuj  
A taki miał być przyszłościowy komputer, na lata. :[ marek nawet zrozumiał, że to drogi sport i przesiadł się na konsolę, laptopa sobie zostawił tylko do forum.
Tak btw, pojawił się titan x dla biedaków - http://pclab.pl/art64026.html


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 15:18 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Aldatha napisał(a):
zobaczylem ze uber niewiele sie rozni od high/uber gdzie mi zapierdala w 60 fps


Chyba na youtubie. Na 760 na high to masz ~30fps.


Gtx670 stabilne 50fpsow w uber bez nvidia hairworks


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 15:20 
Cytuj  
hahaha ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 15:22 
Cytuj  
320x240 :>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 15:22 
Cytuj  
gry i tak sa w wiekszosci chujowe , nawet biczer 3 was nudzi stare chuje :)

ten grall fallout 4 tez bedzie suchym zartem , you will see :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 15:23 
Cytuj  
Spoko, mam ponad 70h i jak mnie znudzi jak dobije do 300h to jakoś będę musiał z tym żyć. :[


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 15:40 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

No to przecież o tym mówię, sentymenty.

Te gry były zajebiste kilkanaście lat temu (stąd sentyment, którym nie obdarzam z automatu każdej starej gry) i DALEJ są zajebiście grywalne. Gadki o nostalgii miałyby rację bytu, gdyby ludzie ślepo chwalili gry w które ostatnio grali 15 lat temu nie wiedząc jakie wrażenie robiłyby one na nich obecnie.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 18:08 
Cytuj  
@up

+1

Sorry, ale gadki "to tylko sentymenty" są mega słabe. Dobry przykład miałem parę miesięcy temu odpalilem Panzer General 1 i co? I miałem zajebisty fun.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 22:27 
Cytuj  
nowe gry sa po prostu chujowe , jeszcze raz powtorze

to ze studia robia remastery staroci to tylko to potwierdza ze produkuja srake ktora kazdy juz rzyga

odpalam heroesow 3 , generuje mape i mam zajebisty fun , to samo z stara cywilizacja , alpha centauri itd

dlawicie sie kutasem Gabena ale nie wmawiajcie koneserom ze jego laksa to plynny miód :) , ciagnicie dalej HEHE


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 22:38 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
nowe gry sa po prostu chujowe , jeszcze raz powtorze

to ze studia robia remastery staroci to tylko to potwierdza ze produkuja srake ktora kazdy juz rzyga

odpalam heroesow 3 , generuje mape i mam zajebisty fun , to samo z stara cywilizacja , alpha centauri itd

dlawicie sie kutasem Gabena ale nie wmawiajcie koneserom ze jego laksa to plynny miód :) , ciagnicie dalej HEHE


Tak z czystej ciekawości. Ile w ostatnim czasie ukończyłeś "nowych" gier? Chociaż stare produkcje nadal są miodne, to nie zmienia faktu, że wychodzi obecnie wiele dobrych gier. Chociażby taki Pillars of Eternity. Graj sobie w te HOMM 3 nawet do usranej śmierci, ale nie pierdol, że nowe gry są chujowe, bo taka ignorancja przyprawia o mdłości.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 22:41 
Cytuj  
W im więcej gier gracie tym od każdej kolejnej wymagacie więcej - ot prosta zależność.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 22:52 
Cytuj  
@Drusek

Zajebiste, w sumie całkowita racja! Im więcej jesz tym bardziej jesteś głodny ;)

@Kaban

Dokładnie tak! Pillarsy, czapki z głów - to, że nie są 1:1 Baldurem uważam za zaletę, ale co kto lubi, prawda? Wasteland 2 przeszedłem na spokojnie po wszystkich łatkach i jak teraz patrzę na płacze w temacie Wasteland 2 to mi się śmiac chce bo mam wrażenie, że na starcie to był wyścig kto pierwszy przejdzie :) A u mnie dingnięcie do maxa to ~40h (większość misji pobocznych).

Sentyment jest ok. pod warunkiem, że nie przeradza się w fanbojstwo (jakiś polski zamiennik tego słowa?)


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 23:04 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
wychodzi obecnie wiele dobrych gier. Chociażby taki Pillars of Eternity. Graj sobie w te HOMM 3 nawet do usranej śmierci, ale nie pierdol, że nowe gry są chujowe, bo taka ignorancja przyprawia o mdłości.


Wiele dobrych gier i wymieniłeś jednego PoE. Demagogia level master.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 23:05 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Kaban napisał(a):
wychodzi obecnie wiele dobrych gier. Chociażby taki Pillars of Eternity. Graj sobie w te HOMM 3 nawet do usranej śmierci, ale nie pierdol, że nowe gry są chujowe, bo taka ignorancja przyprawia o mdłości.


Wiele dobrych gier i wymieniłeś jednego PoE. Demagogia level master.


Ja kurwa pierdolę, to trzeba każdą grę wymieniać? To proszę, wymienię jeszcze jedną (za Kabana) i pewnie przestaniesz się pluć - EUIV.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 cze 2015, 23:07 przez ShadorVD, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 23:07 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Też się zastanawiam gdzie Aldatha widzi te 60fps na 760.


wylaczysz troche pierdol i jest to jak najbardziej do uzyskania

nigdzie nie napisalem ze na uber tyle jest , zreszta ty tez nie masz a wyjebales 1600 na grafike :)
moze dojeb QUAD sli to bedzie , ale srsly wtedy juz warto rozwazyc ps4 ktore za chwile dostanie chlodne gry
ktorych nigdy w zyciu nie zobaczysz na PC (persona , uncharted )


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 23:09 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Niah napisał(a):
Kaban napisał(a):
wychodzi obecnie wiele dobrych gier. Chociażby taki Pillars of Eternity. Graj sobie w te HOMM 3 nawet do usranej śmierci, ale nie pierdol, że nowe gry są chujowe, bo taka ignorancja przyprawia o mdłości.


Wiele dobrych gier i wymieniłeś jednego PoE. Demagogia level master.


Ja kurwa pierdolę, to trzeba każdą grę wymieniać? To proszę, wymienię jeszcze jedną (za Kabana) i pewnie przestaniesz się pluć - EUIV.


Widzę, że nie rozumiesz. Napisał wiele gier, a podał grę z kickstartera. Jak dla ciebie to nie jest demagogia to przykre.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 23:11 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Widzę, że nie rozumiesz. Napisał wiele gier, a podał grę z kickstartera. Jak dla ciebie to nie jest demagogia to przykre.


A to, że gra została wydana poprzez wsparcie Kickstartera cokolwiek zmienia? To już nie jest grą? Czy co? Liczą się finalnie godziny spędzone w danym tytule. Tyle.

Świat się zmienia dlatego nie ma sensu walczyć z wiatrakami - Kickstarter już jest i będzie czy tego chcesz czy nie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 08:09 
Cytuj  
Cytuj:
Wiele dobrych gier i wymieniłeś jednego PoE. Demagogia level master.


Cytuj:
Ja kurwa pierdolę, to trzeba każdą grę wymieniać? To proszę, wymienię jeszcze jedną (za Kabana) i pewnie przestaniesz się pluć - EUIV.


Cytuj:
Widzę, że nie rozumiesz. Napisał wiele gier, a podał grę z kickstartera. Jak dla ciebie to nie jest demagogia to przykre.


Przecież Kickstarter nie ma tutaj nic do rzeczy. Gra to gra. Istotne jest, czego oczekuje się od współczesnych tytułów. Ja bawiłem się świetnie przy takim Divinity : Original Sin, South Park :Stick of Truth, Valkyria Chronicles czy nawet Dragon Age :Inquisition. Gry takie jak Wiedźmin, zapewniają minimum 50 godzin rozrywki na najwyższym poziomie (znajdź mi atrakcję, która utrzyma Twój "flow" na tak wysokim poziomie w cenie 80 zł). W samym roku 2015 zabawę zapewniły mi gry takie jak Witcher 3, GTA V, PoE, Heroes of the Storm, Cities :Skyline oraz Mortal Kombat X a mamy dopiero czerwiec. Czy to są chujowe gry? Nie. Jak ktoś ma problem z produkcjami AAA to niech zakupi sobie w takim wypadku konsolę 3ds i ogrywa gierki pokroju Monster Hunter 4, Bravely Default czy Pokemon, które w swojej zajebistości przyćmiewają wiele dużych produkcji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.