mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 17:00 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ze ścigałek jest coś fajnego teraz na PC? Nie hardkor, żeby pad wystarczył. Akurat przeceny na steam znów.

Poniekąd w podobnym temacie. Grał ktoś w nowego Carmageddona? Warto? Dzisiaj się dowiedziałem, że wyszedł z early access i przy okazji na steamie jest promo świąteczne, więc tak się zastanawiam czy tak w duchu świąt nie zakupić :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 17:20 
 
Nowy Carmageddon ma wszystko to co stare plus jeszcze więcej także gra się fajnie.
Grafika jest tylko ok - tutaj nie ma się czym zachwycać.
Gra miała ogromne czasy ładowania na początku - nie wiem czy to już do końca poprawili.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 17:32 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ze ścigałek jest coś fajnego teraz na PC? Nie hardkor, żeby pad wystarczył. Akurat przeceny na steam znów.

Dirt Rally po ustawieniu assyst gra sie przyjemnie na padzie, a tak to nic nowego za bardzo nie ma moze oprocz jeszcze NFS'a z tym ze nie gralem wiec dunno.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 17:41 
 
driveclub

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 17:44 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
na PC?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 18:09 
 
Lubiłem kiedyś Colina, ale na razie przecena mała. ;) A ten Project Cars to sim? Bo wolałbym coś więcej niż wrc.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 18:24 
 
Sim, kumpel gra na kierownicy i się tym mocno jara. Ogólnie to gierka stawiana na jednej półce z driveclubem i forzą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 18:33 
 
Ravushimo napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
na PC?


cicho tam :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 18:46 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Lubiłem kiedyś Colina, ale na razie przecena mała. ;) A ten Project Cars to sim? Bo wolałbym coś więcej niż wrc.

Tia, zaluje ze nie wzialem jak wyszlo w EA za 20e ;) na razie gram na koncie kumpla zarowno na kierownicy i padzie jak nie chce mi sie wyciagac kola z szafy i jedyne w sumie co mam do zarzucenia to malo contentu, ale widac ze sie nie opierdalaja, wiec kwestia czasu i checi. pCars widze ze na steamie juz kupiles, za ta cene to dobry deal.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 18:51 
 
Gigantic gameplay
http://uk.ign.com/videos/2015/12/15/gig ... -ign-first

ale na jakims poprzednim trailerze wygladalo to ciekawiej.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 20:04 
 
Ravushimo napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Lubiłem kiedyś Colina, ale na razie przecena mała. ;) A ten Project Cars to sim? Bo wolałbym coś więcej niż wrc.

Tia, zaluje ze nie wzialem jak wyszlo w EA za 20e ;) na razie gram na koncie kumpla zarowno na kierownicy i padzie jak nie chce mi sie wyciagac kola z szafy i jedyne w sumie co mam do zarzucenia to malo contentu, ale widac ze sie nie opierdalaja, wiec kwestia czasu i checi. pCars widze ze na steamie juz kupiles, za ta cene to dobry deal.


To nie ja. Chyba nie mam cię we friendsach na steam. Zażyczyłem sobie pada na święta, bo od dłuższego czasu się zastanawiałem, a teraz gry szukam. :)


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 21:29 
 
A dobra to byl Shador xD
Nie powiem ci jak wyglada gra na padzie w to bo olalem ta gre po kolejnym opoznieniu oraz tym ze czesc ficzersow ktore mieli wrzucic do gry przerzucili na czesc druga (bo jak ktos nie wie to juz jest zbiorka od pol roku na pCars 2) ale nie zmienia to faktu ze gra byla niezla. Graficznie (z odpowiednim kompem oczywiscie) zamiatala cala konkurencje i moze mega hardcorowy sim to nie byl jak iRacing czy rFactor, ale jezdzilo sie przyjemnie, taki mocno poprawiony model z NFS Shift jesli kiedys grales.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2015, 00:30 
 
Arkham Knight na PC.
Mój pierwszy kontakt z grą, odczekałem pół roku (bo czytałem, że po premierze to była sodoma i gomora), połatali, odpalam i dosłownie co 5 minut crashe. Dałem wsio na low/off, 30 fps lock - crashe co 30 sekund.
No kurwa fajnie naprawili.

W końcu po 2h jebaniu się odkryłem, że vsync był sprawcą, jestem po kilkugodzinnej sesji bez crasha, czytałem że w zależności od konfiga pomóc może włączenie/wyłączenie innej opcji. :o

Dobra tyle o minusach, teraz plusy.

Najlepsza część batmana (po mega nudnej 3-ce), samochodzik robi robotę, zawsze jakieś urozmaicenie i często trzeba coś pokombinować, odpalić go zdalnie żeby coś tak pootwierał/pozabijał, odkorkował drogę, fajna opcja, dużo tego nie ma także w miarę stonowane.
Grafika mimo, że trochę pocięta na PC (tak jakby ktoś ustawił jakość renderowania na 50%) ale robi mega wrażenie, miasto, klimat gotham pięknie oddany, po prostu miód się wylewa hektolitrami z monitora. Ciekawa fabuła, skupiłem się co prawda tylko na wątku głównym, bo nie jestem fanem "maxowania" i zbierania aczików, znajdziek, sekrecików, nie lubię przedłużać sobie na siłę gry.

Masa osób odbiła się od tej gry po premierze i jeszcze pewnie jakiś czas po, sam zachodziłem w głowę jak można tak zjebać port na silniku unreala, który jest już przecież tak obcykany i znany na wylot chociażby z poprzednich odsłon batmana, po prostu dali robotę jakimś noobom i czkawką odbija się to do dzisiaj. Jak ktoś odpuścił to niech da kolejną szansę, gierka mega, banan na ryju i lecimy na pełnej kurwie we wrogów, jest moc.

Za podejście devsów, jakość portu 1/10 - jak takie coś w ogóle przeszło fazę testów i zostało dopuszczone do sprzedaży, uciąć jaja i nakarmić nimi tych geniuszy.
Jakbym miał oceniać samą grę to mocne 8+/10. Fajnie, że dali jakieś urozmaicenia, bo trzy części na jedno kopyta to już się stawało trochę męczące.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2015, 02:24 
 
Wiesz, z Unreal Engine to tam chyba tylko nazwa zostałą :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2015, 03:38 
 
W sumie to Project Cars ma różne poziomy trudności na pc wiec szczerze mozna polecic. Latwa przesiadka na pada a potem jak ktos ma to kiere.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2015, 08:04 
 
Dirt Rally wyszedł z tego typu gier jeszcze.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2015, 09:40 
 
Gral ktos w tego nowego Dirta na padzie? Daje rade czy bez kierownicy lepiej nie tykac? Ostatnio odpalilem sobie z nudow i przeszedlem Q2 na hardzie. Sa jeszcze teraz jakies takie gry jak Q2, gdzie nie trzeba zbierac questow, ajtemow itp tylko proste idz tam nacisnij to, otworzy sie to + naparzanie?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2015, 10:21 
 
Szczerze to nie widziałem jeszcze gry, która nie dawałaby rady na padzie a miałaby dawać radę tylko na kierownicy. Przecież pad to to samo, co kierownica (analog) tylko w innym wydaniu :]


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2015, 10:27 
 
Drogi tylko ten Dirt ;<

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2015, 11:10 
 
TobiAlex napisał(a):
Szczerze to nie widziałem jeszcze gry, która nie dawałaby rady na padzie a miałaby dawać radę tylko na kierownicy. Przecież pad to to samo, co kierownica (analog) tylko w innym wydaniu :]


Tym bardziej, że gry są robione pod konsole i pada a później portowane na pc. :>


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 865, 866, 867, 868, 869, 870, 871 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.