mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 12:57 
Cytuj  
Jaki koleś przed drzewcem? Ten co mu się oczy świeca na niebiesko czy tam czerwono? Przecież on jest tak easy ze ja pierdole :E.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 12:59 
Cytuj  
Coś czuję, że ta gra będzie Sobtainerowi na długo starczyła.

Czekam na wrażenia z pierwszego main bossa. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 13:03 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Jaki koleś przed drzewcem? Ten co mu się oczy świeca na niebiesko czy tam czerwono? Przecież on jest tak easy ze ja pierdole :E.

Eygon sie nazywa. Popatrz na yt bo mi się tłumaczyć nie chce.

Razoth wcale nie jest taki prosty. Już nie zrzucaj mnie do rynsztoka tak. Osobiście uważam po 5 bosach że więcej problemów mi trashe sprawiły niż sami bossowie.

Jestem ciekawy jak ty grałeś po 30h doświadczenia. Teraz masz pewno na liczniku kilkaset więc daruj sobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 13:23 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Coś czuję, że ta gra będzie Sobtainerowi na długo starczyła.

Czekam na wrażenia z pierwszego main bossa. ;)


Napierdala questowe postacie, zero kompromisów. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 13:25 
Cytuj  
No co, jak była możliwość to mu jebłem :) więcej tego błędu nie popełnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 13:26 
Cytuj  
A ok ten koleś (to nie do końca tak przed drzewcem ;)). On był wymagający ale za 2 razem go ubiłem. Grunt to uniki. Nie zabiję go w NG+ bo akurat imo przed startem NG+ powinno się zabić każdego i wykupić sklepiki.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 13:42 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Jaki koleś przed drzewcem? Ten co mu się oczy świeca na niebiesko czy tam czerwono? Przecież on jest tak easy ze ja pierdole :E.

Eygon sie nazywa. Popatrz na yt bo mi się tłumaczyć nie chce.

Razoth wcale nie jest taki prosty. Już nie zrzucaj mnie do rynsztoka tak. Osobiście uważam po 5 bosach że więcej problemów mi trashe sprawiły niż sami bossowie.

Jestem ciekawy jak ty grałeś po 30h doświadczenia. Teraz masz pewno na liczniku kilkaset więc daruj sobie.


Weź może odpocznij od tego grania, bo widzę, że masz już problemy z odróżnieniem co na co komu odpowiadasz.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 20 kwi 2016, 13:44 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 13:44 
Cytuj  
Nie nie mam. Po prostu Cię nie zacytowalem. Dlatego napisałem Twoją xywe przed tym jak się do ciebie zwróciłem. Chyba Ty musisz odpocząć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 13:54 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Napierdala questowe postacie, zero kompromisów. ;)


Usiekłem gościa z miasteczka, coś tam deserter (bo glupi wylazł na zewnatrz i juz go nie poznałem). Chciałem uciec i zresetować, ale pozostał hostile. Przed smiercia spadł z urwiska i w ogole spanikowałem, ze questline jakiś zepsuje. Musiałem sie posiłkować googlem pierwszy raz, czy gry nie zepsulem.
Koniec końców po relogu loot sie znalazł i wyszło chyba na plus bo rzucił heavy gem a ja w STR ładuje (nie wiem jak czesto to dropi, ale lepiej miec) ;]

Ogolnie przy pierwszym graniu i troche na pałe, duzo biegam w kółko, zacząłem 3 klasami, zeby zobaczyć jak sie gra róznymi brońmi. Dalej klikam knightem, ale teraz z fajna siekierka. Cały czas jednak próbuje wyczuć gre, bo mam wrażenie ze jest troche jak ten chodzony mode z tekkena3 - jak wszystko wchodzi to jest super, czasem jednak przeciwnik omija atak ktory wjezdza w niego na ekranie albo magicznie w trakcie ataku podąża za rollem i uderza praktycznie za sobą. Troszke to sie randomowe wydaje, a ciagle chce przechodzić lokacje perfect i nie zbierać ciosów.

I performance mi siadł, pisali ze na tych kartach tak jest jak ma sie długo komp włączony albo po sleepie i nvidia kazała beta sterowniki zainstalować. Dalej są random przycinki. Normalnie konsolowy ekspiriens;/ trzeba doczekać tych gtx1070.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 13:59 
Cytuj  
A co ty masz za grafę że narzekasz na konsolowy experience? Mi na GTX 970 constant 60fps w fHD i ultra detalach przy sesjach długości 2-3h.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 14:03 
Cytuj  
Ja gram nawet w QHD i bardzo ładnie się skaluje font bez ząbków. Gram nie raz więcej niż 3h i zauważyłem żadnych przycięć

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 14:19 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Napierdala questowe postacie, zero kompromisów. ;)


Usiekłem gościa z miasteczka, coś tam deserter (bo glupi wylazł na zewnatrz i juz go nie poznałem). Chciałem uciec i zresetować, ale pozostał hostile..


W takiej sytuacji można iść pomodlić się do Velki i grzechy będą odpuszczone. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 14:34 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nie nie mam. Po prostu Cię nie zacytowalem. Dlatego napisałem Twoją xywe przed tym jak się do ciebie zwróciłem. Chyba Ty musisz odpocząć.


No to srsly nie mam pojęcia co w moim poście mogło u ciebie spowodować taki ból pieczary. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 14:37 
Cytuj  
No bo wszędzie mi udowadniasz że ssam. Mam najmniej doświadczenia z was wszystkich a ty dalej tego nie rozumiesz.

A jak już widzę w którym momencie zaboleq kogoś zabił to mam ochotę napisać to co roball napisał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 16:15 
Cytuj  
Raczej daję konkretne rady a podśmiechujki to każdy tu robi z każdego. Nawet sam siebie pojechałem za problem z easy ass bossem. Nie ma problemu tho, jak chcesz to akurat ciebie mogę pomijać w tym temacie i ignorować całkowicie. :)

Swoja drogą to albo masz paranoję albo jesteś wyjątkowo wrażliwym młodzieńcem, jeżeli widzisz w moich postach jakieś uporczywe szyderstwa.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 16:46 
Cytuj  
Nie spoko. Dużo pracy mam i jak widzę je na biurku to mnie nosi :) chill. Co nie zmienia faktu że pisanie tutaj kto ile prób miał i gdzie jest totalnym facepalmem.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 17:21 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Co nie zmienia faktu że pisanie tutaj kto ile prób miał i gdzie jest totalnym facepalmem.


a ja np. chce wiedziec takie rzeczy i co mi zrobisz? jak widze, ze razoth musial na mnichow przyzywac pomoc i ledwo dali rade, a ja zrobilem kurwa bez potow za pierwszym, to jestem autentycznie podniecony, jak po dobrej grze wstepnej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 17:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W takiej sytuacji można iść pomodlić się do Velki i grzechy będą odpuszczone. :)


Co mnie grzechy, gościa juz nie ozywie ;] Ale na przyszłość sie moze przydać. Mam nadzieje, ze przez nieznajomosc gry nie da sie gdzieś na stałe zablokować.

@Rzabol, no ja na ~5-letniej karcie gram. Właśnie dożyła kresu możliwości. Moglbym nawet jakies 960 czy cos złapać za pare stówek na pare miesiecy, zobaczymy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 18:44 
Cytuj  
O Violce.

"Rozgrzeszenie to sposób na to, aby powrócić do łask pozostałych postaci niezależnych. Jeśli, dla przykładu, zabiliśmy kowala Andre, pojawi się on z powrotem w swojej kuźni, ale nie będzie chciał usprawniać naszej broni. Aby znowu to robił trzeba iść do Velki i złożyć w ofierze dusze (100 x poziom bohatera)."

http://www.miastogier.pl/wiki,strona-26 ... zechu.html


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2016, 18:55 
Cytuj  
Ta filmik na yt jest o tym. Wieczorem przeprosze tego ziomeczka. Ale nie dlatego że jest ciężki do ubicia bi jak się upre to go zabije ale dlatego że później chain quest jest z nim. Nie wiedziałem o tym.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.