mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1052, 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 17:14 
 
Razoth napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Już do każdej gry będziecie teraz wklejać jakieś screenshoty i gifty, czy też tylko do gier BioWare?


Nie no nie przesadzajmy, jest jeszcze Bethesda!


A czemu nie Piranha? Już widzę Wasze używanie przy Elexie...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 17:18 
 
Bo to studio miało czasy swojej świetności jak byłem gimbusem.

Anyway, wyluzuj Tobi i po prostu graj jak ci się podoba. Ja Markowi czy Zabolkowi noża w plecy nie wbijam, bo im się Nier nie podoba. Szanuję ich zdanie na ten temat.

Spoiler:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 17:28 
 
Tyle, że oni nie wklejają jakiś śmiesznych screenów czy gifów :lol: A trochę by się tego znalazło, może nie tyle z błędami, ale z rzeczami, które u nich wzbudziłby kupę śmiechu. I tu nie chodzi o to, żeby wyluzować, tylko od kilku dni wciąż są powielane te same błędy (w innej formule), nikt nie wkleił nic nowego, nowego błędu. A o YouTube (i nabijanie im kabzy przez każde obejrzenie takiego filmu nie wspomnę). Na poprzedniej stronie, mój 3 post od góry - obejrzyj sobie te wypowiedzi Heda.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 17:36 
 
Ja nie muszę nic już oglądać, co chciałem to zobaczyłem. Grę odpalę za kilka miesięcy jak wyczyszczę listę, akurat będą mieli czas na załatanie bugów. Pewne rzeczy zostaną jak są ale trudno.

ME:A wygląda dla mnie jak gra warta zagrania, ale nie na premierę i nie za pełną cenę. :) A z dobrego gifa zawsze sobie lolnę, bez względu na to czy jest z produkcji którą lubię czy nie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 17:41 
 
Razoth - pamiętam jak tak samo wsiadłeś na Destiny - przy premierze, gdy cały internet piał jaka to chujowa gra i wyszukiwał podobnej klasy bzdury.. Teraz sam w to grasz.

Dla mnie głupota. Konsole mają ten plus, że jak chcesz to grasz za darmo lub prawie za darmo. Zamiast przeklejać wrażenia innych, kup sobie tą grę, zagraj i napisz coś od siebie. Jak się rzeczywiście nie spodoba to torbiś style - dział trade jest tutaj: viewforum.php?f=30

Podejrzewam, że gra nie jest jakąś rewolucją ale to solidny produkt który da te kilkanaście godzin zabawy. I tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 17:53 
 
No i? Mówimy o tym co było czy co jest teraz? Po premierze Destiny BYŁO chujową grą. Teraz pykam od czasu do czasu ale szału nie robi. Kupiłem, żeby poćwiczyć celowanie na padzie no i cały wydany content za 28 funtów vs podstawka za 50 to chyba jest różnica? :)

Mam nadzieję, że w dwójce będzie jakieś ciekawsze story.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 18:11 
 
jak dla mnie nic się nie zmieniło. Doszedłem do lvl27 i zrobiłem może ze 2 misje z dodatków. Reszta wygląda (o ile dobrze pamiętam) identycznie jak te 2?? lata temu.
Gra nie jest zbyt dobra - sam się teraz znudziłem bardzo szybko, ale nie jest też na tyle zła by tygodniami na niej wieszać psy.
Z perspektywy czasy to aktualnie w tej grze nie podoba mi się już nic. Story jest do bani, misje polegające na tłuczeniu w kółko tych samych ~3rodzajów mobów do bani, walki z bosami które mają zabazilion HP tak monotonne, że aż irytujące, a PvP częsciowo oparte na sprzęcie jest unfair. No i największy zarzut to mus zebrania 6 znajomych by zrobić rajd - bo sobie gdzieś tam wymyślili by zablokować automatyczny matchmaking. Ludziska używają zewnętrznych stronek by zebrać się do kupy - żałosne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 18:13 
 
Zagrałem trochę w MEA i tak, klimat jest, graficzka ładna i jestem ciekaw co jest dalej ale dialogi tak czy siak denne :). Trochę mi się sterowanie buguje - nie mogłem używać skanera albo mi się blokował. Widoki bardzo fajne, samo skanowanie póki co dość ciekawe ale na dłuższą mete może być nużące. Zacząłem biotykiem i póki co brak powera ale to może przez Hard.

Niestety 215 zł nie jest akceptowalną ceną IMO :P. Poczekam na recenzje jak to dalej wygląda od strony technicznej.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 18:44 
 
Też sobie zagrałem w triala, żeby zobaczyć o co tyle krzyku.
Gra się całkiem przyjemnie. Motyw eksploracji sprawia, że chce się wcisnąć w każdą dziurę i sprawdzić co tam jest (chociaż mapa trochę mnie wkurzała, jakaś taka nieczytelna). Skanowanie to bardzo fajny dodatek. Bugów ze śmiesznych gifów jakoś nie spotkałem jak narazie.
Pierwsza misja daje czadu i potrafi wgnieśc w fotel. Potem lądujemy w głównym hubie i mamy tonę przynudnego gadania, jak w każdym ME w sumie (przejśc całą Cytadelę i pozbierać wszystkie questy to też był nie lada wyczyn ;).

Ogólnie kawał dobrego rzemiosła, gra trzyma poziom i przypuszczam, że gdyby nie cena, to bawiłbym się doskonale jak w każdy inny ME, ale chyba poczekam na jakąś drobną promocję ;).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 19:04 
 
No jutro chyba będą pierwszej recenzje o ile się nie mylę. Może z bratem kupiem razem na PS4 to wtedy nie było by tak źle ale 220zł mi po prostu szkoda na ten moment. Zaraz dodatek do DS 3 wychodzi.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 19:25 
 
A za 170 zł? Bo jak tak Was słucham to i ja mam wątpliwości, tyle że ja mam z EMPiK za 170 zł. A teraz jak zaboleq tak napisał, to też zacząłem myśleć o wersji na PS4. Wtedy odsprzedać będzie można :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 21:13 
 
Pobrałem dzisiaj w Horizon Dawn... Ja pierdolę jak dorosły człowiek może się jarać taką powtórką z rozrywki.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 21:15 
 
zaboleq napisał(a):
Zacząłem biotykiem i póki co brak powera ale to może przez Hard.


Generalnie Biotyka ma największy potencjał jeśli chodzi o DPS i z tego co można wnioskować po skillach, na późniejszych levelach nawet nie trzeba broni nosić żeby robić rozpierdol i zniszczenie. Inwestując punkty w Biotic Ascendance można wykorzystywać pasek tarczy jak manę, zdolności biotyczne nie mają wtedy cooldownu, inwestowanie w pasywki zwiększające ilość shielda dają możliwość użycia większej ilości skilli zanim tarcza zejdzie i skończy się efekt ascendencji. W praktyce sprawia to że co chwile możesz spamować na przykład lancą, albo napierdalać jakieś odjechane kombosy biotyczne, rzucać przeciwnikami po mapie bez zważania na cooldowny :D


_________________
steam: Deathel

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 21:16 
 
TobiAlex napisał(a):
Farin napisał(a):
Kolejny cios w M:E
http://9gag.com/gag/aAd0Rgp
;]


Ale co to ma być? LOL! Za pomocą Photoshopa "zrobił" lepszą postać? Niech to w grze pokaże zrobione a nie poprawiony screenshot. Ja pierdole, powaliło już Was do końca? Już do każdej gry będziecie teraz wklejać jakieś screenshoty i gifty, czy też tylko do gier BioWare? Jebać twarze, resztą jest na 8/10 (walka, eksploracja, rozrój postaci).

Zwykły troling :P
Mnie ta gra ziębi - tak jak cała seria. Kiedyś odpaliłem jedynkę i nie wciągnęła mnie ta gra. Resztę części olałem.
Nudziło mi się i przeglądałem 9gag, jak zobaczyłem to wkleiłem, bo mam trochę śmiechu z tej sytuacji :]
Miałem jeszcze wkleić porównanie Wieska3 vs ME:A ale w sumie to bardziej mi odpowiadało.
Są jeszcze jakieś pytania ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 21:21 
 
Oyci3C napisał(a):
Pobrałem dzisiaj w Horizon Dawn... Ja pierdolę jak dorosły człowiek może się jarać taką powtórką z rozrywki.


żadna powtórka. Story, combat, oprawa audiowizualna na bardzo duży plus. Początek jest zjebany, potem jest tylko lepiej.


Mark24 napisał(a):
dla mnie średniak ten Horizon. Od strony technicznej bez zarzutu. Grafika piękna. Story bardzo sztampowe. Combat kiepski. Grze oprócz grafiki - brakuje tego "wow factor" - wszystko jest bardzo poprawne i tyle. A nie ma nic co by mnie do tego tytułu ciągnęło. Wczoraj pograłem ze 2-3h i miałem dość...


Mark24 napisał(a):
wolę jednak gry "story driven" - Uncharted, Last of Us, Wiedźmin mimo otwartego świata też był story driven. Horizon to przepiękny graficznie FarCry - a mi żadnego FarCry nie udało się skończyć, ba nawet dojść do połowy...
W Horizon story jest jednak bardzo mdłe - przynajmniej początek jest przewidywalny wręcz do bólu. Misje poboczne - to samo - powielanie tego samego schematu.
Może za mało grałem, może i hype mi się udzielił bo w sumie liczyłem na arcydzieło i ten wow factor a gra jest jedynie bardzo dobra i stąd ten zawód...

Co do combatu to wydaje mi się, że podstawą tu jest ranged, natomiast melee jest kompletnie niedopracowane. Kamera wariuje, przeciwników nie da się stargetować (??), uniki średnio się sprawdzają. No i jak dla mnie bardzo mało intuicyjne sterowanie przy melee. Zresztą to pewnie skrzywienie po Niohu - trzeba brać poprawkę ;)


I po 2-3dniach:
Mark24 napisał(a):
Horizons - przegenialny. Pierwsze wrażenie błędne w ch..
Questy i story godne W3 - widać spore zapożyczenia (np. questy gdzie "tropimy", linie questów). Fabuła całkiem ładnie się rozkręca. Grafika miażdży. Itemizacja daje radę. Combat jest kurewnie wymagający i daje masę satysfakcji.


Mark24 napisał(a):
sama mapa robi kolosalne wrażenie
odkrywanie mapy (częściami) poprzez override tall-necków - mnóstwo fanu - trzeba takiego tallnecka znaleźć, trzeba znaleźć sposób jak się na niego wdrapać. Szczególnie, ze mój trzeci tallneck krążył sobie w campie jakichś bandytów, których wcześniej musiałem powybijać.
samo przemieszczenie się daje mnóstwo funu - tu nie ma, że biegniesz na pałę do przodu do wskaźnika następnego questu, bo co chwila jest stadko lub pojedynczy mobek który cię z łatwością zabije - tutaj co przeciwnik to skradanie się, taktyka etc. Na początku mnie zdziwiło, ze podróże automatyczne z campu do campu są ograniczone itemami - teraz uważam, to za całkiem rozsądne rozwiązanie - mapa jest tak skonstruowana, że pokonując tą samą drogę po raz któryś w ogóle się nie nudzisz. Czasami przez spory kawał drogi trzeba przemykać od kępki trawy do kępki trawy bo inaczej dupa..
Wykorzystywanie otoczenia w czasie walki - nie ma to jak zwabić mobka w trawę i go one-hitnąć z zaskoczenia, nie ma to jak zwabić go pod kłody drzewa i spuścić je na niego.

Misje podziemne (cauldrony) to taki labirynt zwienczony walką z bossem - pierwszą musiałem poddać (mając lvl15, misja lvl8) bo nie miałem sposobu na gada.
Amunicja - strzały, bomby sobie craftujemy - więc cały czas trzeba zbierać. Nie ma tu nic magicznie się odnawiającego ;)

Aż mi się nie chce wierzyć, że 2 tygodnie po bardzo dobrym Niohu który dał mi zabawę na 60-70h, pojawia się nastepny równie dobry (lub nawet lepszy) tytuł. Jakaś masakra :)


Serio początek jest porażka, szczególnie, ze gra jest głosnym tytułem, więc człowiek oczekuje mocnego pierdolnięcia od pierwszej minuty. A tu gra rozkręca się bardzo powoli.

Można się czepiać do wszystkiego, bo gra ma swoje wady, ale tak przegenialnego ranged combatu to ja jeszcze nigdy nie widziałem!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 21:51 
 
A ja nadal się nie zgadzam, że Horizon rozkręca się powoli. Ile czasu zajmuje dojście do "próby"? 30-45 minut? A potem zaczyna się jazda bez trzymanki i witaj otwarty świecie :D
Przegrałem w ten tytuł już 25 godzin i nadal bawię się przednio. Fantastyczny combat i design mechanicznych tworów. Wciągająca fabuła, piękna oprawa graficzna. Jak ktoś lubi to znajdzie trochę zbieractwa (ja akurat za tym nie przepadam i w sumie olałem to). Za to przyjemnie mi się wykonywało wszystkie te "próby" jak i cały set questów z dołączeniem do loży.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 22:41 
 
EloNis napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Zacząłem biotykiem i póki co brak powera ale to może przez Hard.


Generalnie Biotyka ma największy potencjał jeśli chodzi o DPS i z tego co można wnioskować po skillach, na późniejszych levelach nawet nie trzeba broni nosić żeby robić rozpierdol i zniszczenie. Inwestując punkty w Biotic Ascendance można wykorzystywać pasek tarczy jak manę, zdolności biotyczne nie mają wtedy cooldownu, inwestowanie w pasywki zwiększające ilość shielda dają możliwość użycia większej ilości skilli zanim tarcza zejdzie i skończy się efekt ascendencji. W praktyce sprawia to że co chwile możesz spamować na przykład lancą, albo napierdalać jakieś odjechane kombosy biotyczne, rzucać przeciwnikami po mapie bez zważania na cooldowny :D


A jak sobie radzisz z wrogami co mają zajebiste tarcze? Biotyczne moce nic nie robią gościom z tarczą i wziąłem nawet specjalnie po to ten skill z technika co niszczy tarcze. Coś pominąłem? Ogólnie dupa, że można max 3 skill mieć aktywne :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 23:09 
 
zaboleq napisał(a):
EloNis napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Zacząłem biotykiem i póki co brak powera ale to może przez Hard.


Generalnie Biotyka ma największy potencjał jeśli chodzi o DPS i z tego co można wnioskować po skillach, na późniejszych levelach nawet nie trzeba broni nosić żeby robić rozpierdol i zniszczenie. Inwestując punkty w Biotic Ascendance można wykorzystywać pasek tarczy jak manę, zdolności biotyczne nie mają wtedy cooldownu, inwestowanie w pasywki zwiększające ilość shielda dają możliwość użycia większej ilości skilli zanim tarcza zejdzie i skończy się efekt ascendencji. W praktyce sprawia to że co chwile możesz spamować na przykład lancą, albo napierdalać jakieś odjechane kombosy biotyczne, rzucać przeciwnikami po mapie bez zważania na cooldowny :D


A jak sobie radzisz z wrogami co mają zajebiste tarcze? Biotyczne moce nic nie robią gościom z tarczą i wziąłem nawet specjalnie po to ten skill z technika co niszczy tarcze. Coś pominąłem? Ogólnie dupa, że można max 3 skill mieć aktywne :P.

Bezposrednio nie. Ale jak zrobisz biotyczna eksplozje to niszczysz tarcze.
Primujesz przeciwnika kolo tych ktorzy maja tarcze i aktywujesz combo. Bah po tarczach,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2017, 23:51 
 
Biotyczna eksplozja to trzeba w osobliwość wstrząsem rzucić czy jak?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2017, 00:01 
 
zaboleq napisał(a):
Biotyczna eksplozja to trzeba w osobliwość wstrząsem rzucić czy jak?

Przyciagniecie albo osobliwosc. Trial mi sie skonczyl, nie pamietam, ktore skile primuja przeciwnikow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1052, 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.