mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bo po 3 miesiącach grania jest super, a na początku dno.

To identycznie jak w WoW, z tego co pisales w innych watkach ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:13 
Cytuj  
raczej pałam nostalgią do levelowania na lowlvl - więc nie trafiłeś.
Co prawda na highlvl jest znacznie więcej do roboty niż na lowlvl ale leveling w WoWie jest super.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:14 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Szkoda tylk oze SoE ma taktyje: "wydamy mega crap, a za 5 lat jak juz pojawia sie gry do ktorych zaczna uciekac gracze to wtedy dodamy to co moglibysmy od razu, tylko nam sie nie chce bo i tak zarobimy kupe szmalu na licencji".

Nie ma gier doskonalych ... to ze SoE pracuje nad nia i wprowadza nowe watki, poprawia bledy itd.. to zaleta tej i innych gier a nie ich wady..
w gry ktorych wlasciciel nie ma nic do poprawienia nadaja sie ....(.....)xXx


Ostatnio edytowano 22 cze 2005, 10:18 przez Silver, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
więc nie trafiłeś

Alez wcale nie chcialem trafiac, przypomnialem tylko to, co sam wielokrotnie pisales (ze w WoW zaczyna sie grac dopiero po 60 lvlu). Czyli jednak hipokryzja, albo mentalnosc Kalego ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, 12:21 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:19 
Cytuj  
Silver napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Szkoda tylk oze SoE ma taktyje: "wydamy mega crap, a za 5 lat jak juz pojawia sie gry do ktorych zaczna uciekac gracze to wtedy dodamy to co moglibysmy od razu, tylko nam sie nie chce bo i tak zarobimy kupe szmalu na licencji".

Nie ma gier doskonalych ... to ze SoE pracuje nad nia i wprowadza nowe watki, poprawia bledy itd.. to zaleta tej i innych gier a nie ich wady..
w gry ktoych wlasciciel nie ma nic do poprawienia nadaja sie ....(.....)xXx


Dla mnie pracuje za wolno i nie wtedy co trzeba (czyt. jak maja przyslowiowy noz na gardle).Co nie zmienia faktu ze SWG jest pozycja interesujaca. Czego nie moge powiedziec np. o EQ2 ktory mnie odrzuca po prostu i to wszystkim.


_________________
Obrazek

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:24 
Cytuj  
Za wolno to pracuja W UO od 8 lat wydali 4 dodatki i okolo 50 patchy ktore nic w grze nie zmienily, co cos wprowadzaja jest gorzej a mimo to ja nie moge w nia przestac grac jak i masa ludzi

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 10:48 
Cytuj  
jezu bo WoW to edgaming. I tak, gra w WoWie zaczyna się po 60lvl kiedy to kończymy tutorial polegający na poznawaniu świata i mechaniki gry a przy okzaji levelowaniu własnej postaci. Co wcale nie znaczy, że ten tutorial (1-60) jest kiepski czy nudny, ale fakt faktem prawdziwy WoW to lvl60+++ (lvl60 + trochę jeszcze, bo świerzo wygrindowana postać na lvl60 jest gówno za przeproszeniem warta).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 11:25 
Cytuj  
Marek przyznaj sie szczerze wujkowi ...dostales fuche w Blizzard ? :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:12 
Cytuj  
Mark po prostu podchodzi emocjonalnie do tytulu w ktory gra, to jest normalny mechanizm psychologiczny - to w co gram jest dobre, bo w koncu nie moze byc zle skoro JA w to gram, bo przeciez nie moge grac w zle :>

juz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:21 
Cytuj  
ktoś tu za dużo lub za mało wyciął..

Aldatha ludzie przez lata karmieni kolejnymi EVERquestami nie mogą się przyzwyczaić do mmorpgów nastawionych na endgaming. Znacznie łatwiej są przyswajalne przez nich "gronowele brazylijskie" gdzie leveluje się w nieskończoność.

krzyk - gram w to co mi się najbardziej podoba. Czy podchodzę emocjonalnie czy z coold blood nie ma żadnego znaczenia. Uważam inne tytuły za gorsze a gram w najlepszy. Nie widzę sensu grania w grę słabszą lub porównywalną, jeżeli mamy możliwość wyboru. Jeżeli wyjdzie coś lepszego to nie omieszkam zmienić gry.
Sądzę, że każdy z nas gra w grę którą aktualnie uważa za najlepszą. Nie wierzę, że ktoś się katuje i gra w gorszą grę by mi np. zrobić na przekór (oprócz Xantha który gra w SWG właśnie w tym celu tylko).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
(oprócz Xantha który gra w SWG właśnie w tym celu tylko).

Tak jak i cala rzesza innych graczy.
Zejdz na ziemie, nikt w SWG nie gra by zrobic tobie na zlosc (bo kim ty w ogole jestes?), smiem nawet sadzic, ze inni gracze w SWG nie maja nawet pojecia o twoim istnieniu. Ot, mysli sobie chlopak, ze pepkiem swiata jest ;)

X.

PS. Tak, wiem, sprawia ci frajde prowokowanie mnie. Mi za to sprawia frajde udawanie sprowokowanego ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 12:39 
Cytuj  
kuźwa Xanth prawie się zakrztusiłem jak przeczytałem, śniadanie akurat wcinam...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:42 
Cytuj  
rynek rzuca to na co jest zapotrzebowanie , nie zdziwi mnie million klonow WoW mniej lub bardziej udanych , zadna firma nie bawi sie w samarytanina co bedzie spelniac pragnienia mniejszosci . Eksperymenty sa dobre w łóżku :wink:

kiedys sie zastanawialem z znajomym , jak by wygladal mmorpg w realiach naszego PRL , to by bylo ciekawe :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:07 
Cytuj  
dwie strony "konfliktu" = komunisci i opozycja, pvp = walki uliczne opozycji (guildie = zakladowa solidarnosc) vs milicja (guildie = oddzialy zomo), crafting = mozesz byc gornikiem, stoczniowcem, hutnikiem etc etc, uber item = fiat 126p, zestaw sypialny "Wladyslaw", quest = kup kilo kielbasy
nie mam pomyslu na skile

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:45 
Cytuj  
nie ma? skill "stanie w kolejce", albo "drukowanie prasy podziemnej", "przemykanie alejkami w czasie godziny policyjnej", "prowadzenie tajnych kompletow"....... stary, normalnie bierzemy misia, alternatywy itp i jedziemy :>

juz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:40 
Cytuj  
nuda panie... aż się chce wyjść z kina...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:54 
Cytuj  
a chodzi o odglos paszcza, tak? i wogole to zdejm kapelusz!

juz.

PS. Chyba to juz offtopic mocny wiec moze by tak sie przeniesc do pogaduszek? :>
PPS. Ja uwazam ze soe moze cos jeszcze zrobic z MXO. Pewnie niewiele ale zawsze.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 12:58 
Cytuj  
zgadzam się do co do słowa "niewiele" ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.