mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 19:52 
 
Borsh moze poucz sie j. polskiego zamiast grac ? Wyglada na to ze jestes 'dyskomfortem' z umiejetnoscia poslugiwania sie literkami w sposob fonetyczny :| . Marnie widze twoja dalsza egzystncje na tym forum gdzie 99% osob wyznaje dewize 'BYKOM STOP !!'


Posty: 25
Dołączył(a): 23.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 22:13 
 
a ja stane w obronie Borsh'a
co do bykow oczywiscie
sam jestem dyslektykiem i to nie jest widzimisie ze robie bledy bo ja ich poprostu nie zauwazam
i nierozumiem czemu zawsze jest takie wielke halo o to ze cos jest z bykiem przeceirz to wogule nei zutuje na tresc :[

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 22:24 
 
to wez teraz przeczytaj to: ajkhaskldhfaoehra,efnalhfsdlaa.kfd, to dla mnie nie jest wcale bardziej czytelne od belkotu dysmozgow...


_________________
retired...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 22:32 
 
A co za problem jak jest się dyslektykiem wrzucić tekst do worda, albo chociaż go sprawdzić po napisaniu?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 22:38 
 
Mr.FooT napisał(a):
ajkhaskldhfaoehra,efnalhfsdlaa.kfd,


Mnie tez bardzo milo pana poznac. ;-) ;-)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 00:21 
 
kubusaltru napisał(a):
i nierozumiem czemu zawsze jest takie wielke halo o to ze cos jest z bykiem przeceirz to wogule nei zutuje na tresc :[


Dlatego ze jeszcze nie tak dawno nie bylo wiadomo o dysortografii i innych bzdurach i w szkolach jakos potrafili wpoic ludziom do glowy podstawowe zasady pisania. Robiles bledy to byles baran i miales problemy, a teraz masz karteczke i juz jest swietnie a polonista moze ci naskoczyc. Jasne, kazdemu sie zdarza walnac orta (zawsze mialem problemy z ż i rz ;) ) no ale bez przesady. Dysortografia nie powinna byc usprawiedliwieniem tylko bodzcem do pracy nad swoja ortografia.


pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 00:46 
 
Haaa znowu o mutacjach "musku" po czarnobylu :D (ironia jest to ze przed tym wybuchem malo kto slyszal o dys-schorzeniach)

Chociaz rozumiem jak sie nie zauwazy bledu, spoko. Ale nie miec wykutej w glowie wiekszosci slow (jak sie je pisze) to paranoja, w koncu to wlasnie cala ta mowa i pisownia idzie z pamieci :har:


Posty: 25
Dołączył(a): 23.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 13:23 
 
ale wlasnie te wszystkie dys to problemy z ta pamiecia lub ze skupieniem sie poczas czytania przez co nie zwraca sie uwagi na to co sie pisze ech

tak wogule to jestem ciekaw ile z was wie ze problem z rozroznianiem prawej i lewej strony to tez zasluga dysleksi.....

wescie sobie poczytajcie a potem narzekajcie (ale sie rymlo ;-p) http://www.dysleksja.pl/cotojest.htm

PS - i naprawde bardzo bym chcial nie miec tego calego guwna ale niestety nie mialem okazji se powybierac genow dla siebie a leczyc tego jeszcze nie lecza :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 13:28 
 
Różnica jest taka, że ty mimo iż masz dysortografię to starasz się pisać dobrze, to naprawdę widać. Na pierwszy rzut oka można odróżnić dysortografika od dysmózgowca ze spodniami typu kupa i zaświadczeniem załatwionym przez rodziców wystającym z tylnej kieszeni tychże spodni.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.