mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 10:52 
Cytuj  
http://www.cdprojekt.info/plan_wydawnic ... n=ShowFull
kategoria: wybrane dalsze premiery
czyżby CDP po niewypałach wydawniczych (nie chodzi tu bynajmniej o grę tylko właśnie o CDP jako wydawcę ---> brak gry w sklepach, opóźnianie terminu wydania etc.) stara się znowu przypodobać graczom MMO? w planie ma chyba wszystkie MMO zrobione przez nc soft. mam nadzieję, że tym razem nie będzie to tylko zwykły plan, ale przyłożą się do tego i nie nadużyją znowu zaufania graczy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 11:38 
Cytuj  
jeżeli chodzi o to, że zabrakło kilku osobom WoW-a po premierze w Polsce. To nic dziwnego i ciężko tu winić CDProject - w USA po premierze też zabrakło, sam musiałem kupowac na ebay-u. Osobiście zapłaciłem ponad 70USD za grę na ebay-u, bo we wszystkich sklepach online które znałem już nie było...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 12:16 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
http://www.cdprojekt.info/plan_wydawniczy.asp?action=ShowFull
kategoria: wybrane dalsze premiery
czyżby CDP po niewypałach wydawniczych (nie chodzi tu bynajmniej o grę tylko właśnie o CDP jako wydawcę ---> brak gry w sklepach, opóźnianie terminu wydania etc.) stara się znowu przypodobać graczom MMO? w planie ma chyba wszystkie MMO zrobione przez nc soft. mam nadzieję, że tym razem nie będzie to tylko zwykły plan, ale przyłożą się do tego i nie nadużyją znowu zaufania graczy.

Spóźniony news conajmniej o 2 tygodnie ale może się czepiam ;)
Tak czy siak nazywanie poczynań CDP niewypałem jst trochę na przerost. Może i mieli problemy z kilkoma tytułami co nie zmienia faktu, żę to chyba bezsprzecznie najlepszy wydawca na rynku polskim.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 13:27 
Cytuj  
były już newsy na temat współpracy CDP i NCsoftu
CDP będzie dystrybuował na polskim rynku gry NCs i... i tyle


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 13:41 
Cytuj  
viewtopic.php?t=14882

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2005, 14:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jeżeli chodzi o to, że zabrakło kilku osobom WoW-a po premierze w Polsce. To nic dziwnego i ciężko tu winić CDProject - w USA po premierze też zabrakło, sam musiałem kupowac na ebay-u. Osobiście zapłaciłem ponad 70USD za grę na ebay-u, bo we wszystkich sklepach online które znałem już nie było...


GW w niektórych miastach nie ma do tej pory... (zamówione 16 czerwca..)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2005, 08:53 
Cytuj  
A ja tam CDP lubie. Nie mozna winic go za to ze nie bylo mmorpg na naszym rynku, bo kazdy wie jak maly rynek tego gatunku jest w Polsce. Dopiero po sukcesie Wow rynek sie ruszyl. A sam CDP jest git. Nigdy nie narzekalem na np. polonizacje robione przez tego wydawce


_________________
Obrazek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 15:30 
Cytuj  
CDP nie jest zly czasami cos im nie wyjdzie ale to sa sporadyczne przypadki :)

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2005, 19:20 
Cytuj  
CDP nie jest zły, ale za pre-paidy do WoW-a będę żywił do niego urazę do

końca życia.

No, bo przecież co to za problem zamówić od blizza więcej kart?

*

Posty: 53
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 09:20 
Cytuj  
CDP to ewidentnie moim zdaniem najlepszy wydawca gier w Polsce :lol: A że czasami zdarzą się im jakieś wpadki :wink: , no cóż każdemu się zdarzają. No i niedawno uruchomił nowy portal dla graczy gram.pl na pewno słyszeliście nie ? :P


_________________
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 09:48 
Cytuj  
Ja zamówiłem już kilka gier w CDP i bard o sobię chwalę poziom usługi.
Zawsze na czas, a nawet przed czasem, a dodatkowa oferta na gram.pl jest naprawdę świetna.

Inicjatywa na gram.pl tycząca się wPLN jest pierwszym dobrym pomysłem na walkę z piractwem.
Bo do tej pory tylko narzekano na piratów, a nie zadawano sobie pytania dlaczego się tak dzieje i jak z tym aktywnie walczyć.

Tak trzymać CDP.

BTW: Wpadki i błędy zdarzają się każdemu - nawet najlepszym.
Cały bajer to przyznawać się do takich błędów i wyciągać z nich wnioski.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 13:52 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
BTW: Wpadki i błędy zdarzają się każdemu - nawet najlepszym.
Cały bajer to przyznawać się do takich błędów i wyciągać z nich wnioski.


pfff...
Wyciąganie wniosków ? Ja widzę dokładnie to samo co było poprzednio,
identyczna sytuacja z wydaniem WoW-a jest w tej chwili. Za tydzień premiera City of Villains a w planie wydawniczym CDP gra jest w nieokreślonej przyszłości.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 14:04 
Cytuj  
no dobra, a może ktoś z testerów by opisał co prezentuje sobą te CoV i czy warto czy nie warto sobie kupić?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 08:33 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Ja zamówiłem już kilka gier w CDP i bard o sobię chwalę poziom usługi.
Zawsze na czas, a nawet przed czasem, a dodatkowa oferta na gram.pl jest naprawdę świetna.


Cóż, nie zawiodłem się na CDP, oczywiście negatywnie się nie zawiodłem. Tak się chwalili, że są dystybutorem PlayNC i co ? I nic. Dziś ludzie sobie już grają w CoV a w planach wydawniczych CDP pozycja jest "dalej w 2005 r.".
Widać po WoW-ie się niczego nie nauczyli :/ A dyskusja na tym forum z pracownikiem CDP była przysłowiowo "sobie a muzom".


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 12:27 
Cytuj  
Trza bedzie zamowic cdkey, do kogos sie usmiechne bo moje inteligo pyskuje za granica :har:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.