mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 22:11 
Cytuj  
Od wow nawet tetris jest realniejszy ;)

A na serio, imo dalszy flaming niema sensu, tworcy imo pokazali wystarczajaco :) Radze sie wstrzymac do wypuszczenia gry - wyglada na to ze ktos za to placi, po co dyskutowac teraz skoro maja jeszcze argument "jak wyjdzie gra" ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 00:10 
Cytuj  
No to temat do zamkniecia na przynajmniej 2 lata ;)


_________________
.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 00:22 
Cytuj  
Biedny temat dostanie dożywocie :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 00:33 
Cytuj  
Kurde ludzie tez gram w wowa i powiem ze jest on nie realistyczny polega na powtarzaniu instancji 100 razy i grindu pvp oraz na mobach.Wyglada jak by był dla 8 latka i tak sie w niego gra trudno tam tez role playowac.
Naprawde lepiej mi sie gralo w ultime online na nelderimie.

POZA TYM ZROZUMCIE ZE BEDZIECIE NA WSKRZESZENIE CZEKAC MAX 40 MIN A POZA TYM NIE OPLACA SIE DOBIJAC WIEC RACZEJ NIE BEDZIECIE UMIERAC ZA CZESTO!TO NIE WOW GDZIE GiNIEMY CO KILKA MINUT!Ja jestem za realizmem w mmorpg.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 00:38 
Cytuj  
pograj w simsy


_________________
retired...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 01:25 
Cytuj  
Odwal się od simsów ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 08:08 
Cytuj  
Crap czy nie crap, ale jeśli ma być gorszy od pasjansa to powiedz gdzie widziałeś pasjansa z HIGH POLY modelami, z shaderami OTF itp?

Konkludując nasze wypowiedzi dochodzimy do wniosku, że nie warto próbować, nie warto robić niczego nowego, nie warto starać się coś osiągnąć przez poświęcenie czemuś czasu, nie warto korzystać z tego co dostaliśmy (engin etc.), warto zatem grać 300 godzin i creep'ować, warto robić questy typu przynieś podaj pozamiataj bez dialogów bez myślenia jak jakiś robotnik drętwy fizol, który co 2 tygodnie kupuje nową myszkę, bo mu się lewy przycisk rozwalił i uważać że życie w 4 ścianach swojego pokoju z neostradą TP jest piękne. Dobra ktoś zaraz napisze mi, że z takim podejściem, po co my się zabieramy za MMORPG’a, albo dalej wytkniecie jakieś inne wnioski z tego postu, a ja jak prawnik muszę zabezpieczyć się na każdą ewentualność żebyście mnie tu nie zjedli. Jak dajecie swoje opinie odnośnie czegoś wypadało by żebyście robili to z kulturą, bo to nas tylko demotywuje, cieszę się że znalazło się tu parę osób, które nam dobrze życzą i nie spisują nas na straty, przez rok czasu nie mieliśmy chwili zdegustowania, cały czas pniemy do przodu, testujemy engin, robimy nowe shadery, uczymy się, staramy się dojść do naszego celu w lepszym czy gorszym wydaniu. Tym, którym nie podobają się nasze założenia od razu mówię że trafili w zły temat niech idą marudzić w tematach na temat LA2 WOW MU etc., a zwolenników realizmu nie koniecznie sukcesu budżetowego zostawią w spokoju, to nie ich działka.

Kolega, który lubi tak wyśmiewać niech spojrzy na ten swój bełkot nie opamiętanego człowieka i potem spojrzy w lustro i zapyta się czy ja mogę być poważny? To, że ośmiewanie sprawia Ci przyjemność jest właśnie powodem, dla którym ja też mogę się pośmiać z takich ludzi Twojego pokroju, dla mnie jest to nie poważne. Ciekawe czy jak by nam się jakoś powiodło, czy byś dotrzymał tego swojego humoru.

Na zakończenie dorzućcie drewna do ognia, puki nikt nie zamknie tego tematu, który i tak zszedł na psy.

:har:


Ostatnio edytowano 27 gru 2005, 08:33 przez Franciszkanin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 08:18 
Cytuj  
Ty, wiesz ze to nawet niezly pomysl ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 08:20 
Cytuj  
Imho skoro nie jesteś w PR to nie powinieneś się wogóle wypowiadać na tym forum o _tej_ grze. Robisz tylko krecią robotę temu projektowi. Ostatnio nawet zastanawiam się, czy nie robisz tego celowo podając się za członka teamu pracującego nad tą grą. Na miejscu koordyna tego projektu zakazałbym ci wogóle o niej dyskutować.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 08:38 
Cytuj  
Eee? To miało sens, acha czyli ty jesteś w tym projekcie jako PR i masz prawo do rzucania w niego mięsem, a ja nie mam prawa do obrony swoich ideałów, których jestem zwolennikiem. Ech masz rację, po co ja się będę produkował tutaj skoro nie ma sensu przekonywać was do czegoś, co wam nie odpowiada, racja ja już znikam z tego forum, to jest złe miejsce na gry z takimi założeniami. Nie liczysz się z moją opinią, ja nie liczę się z waszymi tekstami na poziomie. Zamknę się w swoim środowisku ludzi, którzy przepadają za realizmem, a to co wy lubicie zostawię w spokoju bo, nic tu pomnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 08:46 
Cytuj  
Nie mialo sensu. Nie potrafisz pisac PR, wdajesz sie w pyskowki i niepotrzebne dyskusje. Jakbys sie nie odzywal, to moze paru whinerow co tylko wowa na oczy widzieli by poplakalo i na tym temat by sie skonczyl. A tak przylezli inni zwabieni darmowym flamem i masz ;)
Pisz, flamuj, dyskutuj o wszystkim innym, tylko nie o tym projekcie, bo nie potrafisz utrzymac emocji na smyczy ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 09:04 
Cytuj  
Franciszkanin napisał(a):
Eee? To miało sens, acha czyli ty jesteś w tym projekcie jako PR i masz prawo do rzucania w niego mięsem, a ja nie mam prawa do obrony swoich ideałów, których jestem zwolennikiem.

Nie jestem w PR, nie mam nic wspólnego z tym projektem. Ale po twoich postach można wnioskować to co zresztą było nie raz nie dwa napisane. Świat niespójny, brak mechaniki, co chwilę zmiana założeń zależnie od tego kto i jak cię atakuje. Możesz bronić swoich ideałów ale nie broń tego projektu bo tylko go pogrążasz.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 53
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 09:16 
Cytuj  
Czy tu zawsze musi panować taka atmosfera? Macie rację, nie lubię jak ktoś się zemną kłuci, dbam może za mocno o swoje racje, ale gdyby nie było tekstów typu wyśmieje was na każdym kroku (żenada) itp. których jest tu bardzo dużo i uderzają w ten projekt to nie było by problemu. Najgorzej że wypowiadają się na ten temat osoby, które doprawdy nie wiedzą nic o nim i myślą o nas jako o grupce nie poważnych dzieci, które kiedyś postanowiły stworzyć grę. Tak jakoś zauważyłem, że ostatnie dwa wasze posty były spokojniejsze, aż przyjemnie się je czytało bez tej ironii. :] Nie jestem od PR nie znam się na tym, więc nie dziw się Xanth że ponoszą mnie tu nerwy.

PS: To nie ja zmieniałem założenia, napisałem tylko że wszystko może się zmienić bo jest w fazie projektowania.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 09:46 
Cytuj  
Franciszkanin napisał(a):
Najgorzej że wypowiadają się na ten temat osoby, które doprawdy nie wiedzą nic o nim i myślą o nas jako o grupce nie poważnych dzieci, które kiedyś postanowiły stworzyć grę.

No ale niestety nie każdy ma ochotę zajrzeć na stronę i przeczytać a po twoich chaotycznych czasem postach można bez problemu takie wnioski wyciągnąć.

Cytuj:
Nie jestem od PR nie znam się na tym, więc nie dziw się Xanth że ponoszą mnie tu nerwy.

To nie do mnie ale odpowiem na ten fragment. Skoro nie jesteś od PR i nie znasz się na tym to dla dobra projektu nie powinieneś o nim pisać.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:14 
Cytuj  
whine more ? :(

"Ja tylko bronie swoich idealow, swojego honoru, to wy mnie atakujecie, to wyjstescie zli, buuuuuuuuuuu ja kce do mamy T_T"

Czlowieku zrozum ze sam ciagniesz dalej ten temat, nie pisalbys nic to by ludzie o nim zapomnieli i dali se spokoj, a tak co chwile dajesz im powod do zabawy.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:23 
Cytuj  
Ależ zostawcie go już w spokoju. Nie widzicie, że sie chłopak stara?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:35 
Cytuj  
Eeeeee w jaki sposob ? :D

Imo to glupota wdawac sie w sprzeczki z banda idiotow na jakims zadupnym forum ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:40 
Cytuj  
To był sarkazm Ashton. Nie lubię używać emitokonów.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:44 
Cytuj  
Głupotą jest zachęcanie do zakupu/zainteresowania jakąś grą poprzez dyskredytowanie innych gier i ich użytkowników.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:51 
Cytuj  
dobra powiem tak
Chlopak sie stara :o moze i tak
Wiec zamknijmy ten temat (dla dobra sprawy) i jak gra wyjdzie (pewnie w 2212 :har: ) to niech chlopak zalozy nowy temat da linki do stronek da screny i bedzie git :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.