mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 14:05 
Cytuj  
czyli nie az tak tragicznie... musze go dorwac w jakis sposob :) moglby go ktos udostepnic? :P

inne wyjscie to sciagnac jeszcze raz instaler, ale moglbym najwszczesniej zaczac jutro :( bo zajecia mam dzis i jutro rano :((


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 14:19 
Cytuj  
Chyba szybciej sobie zassiesz od nowa instalke, niz ktos by mial to wrzucac na ftp'a a nastepnie ssac...


_________________
@polygamia

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 14:49 
Cytuj  
no więc kto sie pisze zemnom w party na wayfrendzie

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 15:43 
Cytuj  
wasyl
nie ma sprawy.
moj nick: Serhaud - wojownik.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 15:56 
Cytuj  
Tez moge polatac jak dotre z pracy do domu, jakby co to imie Derianna

:>
juz.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 16:14 
Cytuj  
u mnie gra juz poleciala z dysku...fajna ale jako single player z mozliwoscia mp :(


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 10
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 16:31 
Cytuj  
nie gralem w GW, dlatego nie mam porownania w tego typu grach. Zassalem i zainstalowalem, bo jak daja za darmo to biore :P, pozatym czysta ciekawosc. Tez pewnie za duzo wymagalem, bo questy wg mnie jednak monotonne. Wprowadzono nacisk na full party. Chodzac z Souem we dwojke, jest no ... nieukrywajmy ciezko. Ale dzis w party w 3 osoby gralo sie juz adekwatnie do lvl questa (1:D) - czyli 'wykonalnie'.

Troche mnie tez irytuje walka. Nie gralem nigdy w sumie w WOWa, ale polega to chyab na tym samym ... podbijamy i celujemy w moba. A tym celowaniem jest jakos dziwnie, podbijam do moba na odleglosc 0.5m i siekam. Co widze? moge ataki na pingu 130ms (o graniu na np. 500ms nie wspomne) nie sa ani oznaczone jako miss, ani jaki dmg zadany mobowi. Nie wiem czy jest to spowodowane, nie mowcie ze w tej grze trzeba miec 'skill'a' jak w np. kłejku :). Po prostu lubie widziec co sie dzieje podczas walki, a nie znalazlem nawet opcji aby w oknie czatu wlaczyc raporty podczas walki. Noi suma sumarum walka imho taka mulowata jest troszq. Siekam moba, polowa ciosow w eter, inna czesc 'hit', a jeszcze inna miss. Nie widac dmg zadanego przez kompana z PARTY. Grajac samemu potrafilem polozyc moba nie ujrzawszy ani razu cyferki dmg ulatniajacej sie nad jego glowa :D. Czasem na sneak'u podbijam od tylu, atakuje z zaszkoczenia i wchodzi 'chyba tzw' critical o wartosci 80. i koles nie pada, a nast mob (ta sama rasa i 'model' :D) poda po 3 uderzeniach po 8dmg

Tak sie tez zastanawiam czy te wszystkie wygibasy jakie moge robic, strafe, podskok ... cos dają? Chyba i tak wszystko sie sprowadza do tego ze trzeba stabilnie stanac przed mobem i stłuc do skutku.
ziieeeef ;]

Na A2.5Ghz, giga ramu, radek 9800pro - wszytko na high i smiga dla max. rozdz 1024x768, dla 1280x1024 zjechalem juz do efektow medium textury high, dla textur v.high 1 giga ramu to za malo. Pozatym potrafilem miec na ustawieniach all high zamulke juz po 3 wczytywaniu nowej lokacji (900MB zapchane ^^). Czasem mam tez tak, ze wchodze do questa (wiadomo, jedne z niewielu miejsc gdzie gra zapiernicza bez zaksztuszenia nawet po loadingu) a tu chyba z 5FPS. Dziwne, bo 10min wczesniejw tej samej lokacji mialem pelna plynnosc. minimalizuje gre, maxymalizuje i jest ok, tez tak macie?

PS. Jakie macie lvl'e? Ktos chetny do pobiegania wieczorem z lamami na 1lvl (ja i sou)? GG-2275376. Party mile widziane, w pojedynke nudno + extremalnie trudno, we 2jke z Sou'em, tak samo jak w pojedynke :D ;) :* ...


Ostatnio edytowano 20 sty 2006, 16:41 przez yogurt, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 16:41 
Cytuj  
ej jak cos to pisac na gg 2995334 i sie umuwimy na party

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 17:26 
Cytuj  
Ok im dalej tym lepiej. Początki były niezaciekawe ze względu na solo, ale teraz już lepiej. Jakby co to pisać flaame (dwarf-cleric)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 18:38 
Cytuj  
zdobycie grupy nie stanowi zadnego problemu , wystaczy dac flage LFG i w przeciagu 5-10 min ktos sie napewno odezwie. FAkt solo sie nie specjalnie da grac ale za to w party gierka nabiera kolorow , przynajmniej dla mnie jako wizarda. Aktualnie lv 2 jak cos to nick "Thill" .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 18:42 
Cytuj  
ok zapraszam do mojeje gildi w grze polish dragons jak cos to pisac na gg 2995334 lub w grze do Wasyl Silverhand

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 18:52 
Cytuj  
gdyby gra wyglada, (oczami lotrzyka ofc) tak jak Thief wtedy skradanie, wyczekiwanie na odpowiedni moment, bylaby naprawde ciekawa a tak zwykla siekanina :har:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 19:26 
Cytuj  
Jak ktos ma ochote na party to zagadujcie do

Sou lub Alcen ;)

My pewnie dzis w nocy bedziemy szpilac tylko niech wayfinder UPna:/ Niezla chu... ze klada serwery 3 po to zeby na 4ty sie wszyscy wbili :-?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 19:39 
Cytuj  
No dokladnie, mam wrazenie, ze to kolejny stress test a nie beta (beta to z tego co wiem praktycznie finalny produkt).
Myslalem, ze w tej becie poprawia rozne bzdety typu: wchodzenie na drabine (wyglada to caly czas jak suniecia na plozach...); engine (gdy wejdziemy na nowy obszar gra krztusi sie niemozebnie i nieraz podczas gry bezpodstawnie framerate spada na leb na szyje; dodadza jakies nowe klasy typu druid... ogolnie jestem zniesmaczony, szkoda, ze wykasowali stare postacie, jakos grac znowu od nowa mi sie nie chce (skoro zachowaly sie stare konta to mogli tez zostawic chary ;/ ).


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 20 sty 2006, 20:03 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 19:54 
Cytuj  
to kolejny stress test a nie beta (beta to z tego co wiem praktycznie finalny produkt).

Stress test to prawie finalny produkt... Nastepuje w ostatniej fazie beta testow, gdy wiekszosc bugow jest juz wyeliminowana i chodzi o samo przetestowanie wytrzymalosci billing/login/game serverow + ewentualnie rozreklamowanie gry ... Ale skad troll moglby to wiedziec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 19:57 
Cytuj  
A ty co sie tak odgryzasz ? Zycie cie boli ?
Chodzilo mi o to, ze w trakcie stress testu moga byc pady serwera, bo testuja nalot userow, ale w becie powinno byc juz wszystko stabilnie... ale skad taki troll jak ty moze to wiedziec...


_________________
@polygamia

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 20:26 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
A ty co sie tak odgryzasz ? Zycie cie boli ?
Chodzilo mi o to, ze w trakcie stress testu moga byc pady serwera, bo testuja nalot userow, ale w becie powinno byc juz wszystko stabilnie... ale skad taki troll jak ty moze to wiedziec...


no tak tak to jest jak ludzie nie umiejacy czytac staraja sie byc gora .... Wayfinder i inne serv sa dlatego down poniewaz na tym 4 serv jest nowa konfiguracja sprzetowa ktora devsi chca sprawdzic , tak wiec zmuszaja wszystkich zeby grac narazie tam... Tak wiec nastepnym razem jak chcesz sie wymadrzac to najpierw radze nauczyc sie czytac ze zrozumieniem to co jest napisane w ddo launcher .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 20:29 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
Atherius napisał(a):
A ty co sie tak odgryzasz ? Zycie cie boli ?
Chodzilo mi o to, ze w trakcie stress testu moga byc pady serwera, bo testuja nalot userow, ale w becie powinno byc juz wszystko stabilnie... ale skad taki troll jak ty moze to wiedziec...


no tak tak to jest jak ludzie nie umiejacy czytac staraja sie byc gora .... Wayfinder i inne serv sa dlatego down poniewaz na tym 4 serv jest nowa konfiguracja sprzetowa ktora devsi chca sprawdzic , tak wiec zmuszaja wszystkich zeby grac narazie tam... Tak wiec nastepnym razem jak chcesz sie wymadrzac to najpierw radze nauczyc sie czytac ze zrozumieniem to co jest napisane w ddo launcher .


Na takie testy imo mieli czas podczas stress testow, ja chce grac a nie co chwile zmieniac serwer... kazdy czeka na up i chyba sami beda sobie testowac ten serwer.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 20:59 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
... ale skad taki troll jak ty moze to wiedziec...


Kon ty trollu smierdzONcy :<

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 21:02 
Cytuj  
Zycie cie boli ?

Twoja glupota mnie boli.

Previews i stress testy urzadza sie nie po to, zeby emulatorkowcy mieli mozliwosc pogrania sobie przez pare dni za darmo, tylko po to, zeby cos _przetestowac_. Bety sa po to, zeby w dalszym ciagu znajdywac i eliminowac bugi i niedociagniecia w grze. I to stress testy sa kulminacja beta testow, nie na odwrot.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.