mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:42 
Cytuj  
moze triala nie ma?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trial
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trailer

Dajcie mi tu klowna

profile.php?mode=viewpro... nie, odpuszcze sobie.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:45 
Cytuj  
hehe ta notka z wikipedii jest juz nieaktualna :P za sprawa SOE i Funcomu :P Trail moze miec kilka lat jak Anarchy Online czy Planetside :P

ale to tak offtopicowy, z gory przepraszam :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 20:46 
Cytuj  
Deja Vu ? :D
Przypomina mi sie mareczek ktorego tak skrytykowales :DDD tez tak zaczynal :)))

btw co do szachow to masz racje, sa proste logiczne, jedyna w nich trudnosc to wyuczenie sie odpowiednich zagran na pamiec, potem starczy troche doswiadczenia i planowania...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 21:00 
Cytuj  
Cytuj:


Poza umiejetnosciami "obrabiania tekstu pod siebie" niczym wiecej sie niewykazales:/

zauwaz, ze napisalem trial (non-playable) ale zapomnialem, ze z angielskim u ciebie kiepsko :( , zrob zakupy w http://www.wpodkowie.osdw.pl/38719201602KS.towar ,pare pozycji Ci sie napewno przyda.

Pozdrawiam


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 21:25 
Cytuj  
Co to jest trial non-playable? :o
Przypadkiem nie pomyliles z trailerem albo z rolling demo?

X.

PS. Wyjasniajac, bo moze nie zdajesz sobie sprawy: trial w mmogach to mozliwosc zagrania przez pare (nascie/dziesiat) dni za darmo, ot taka proba (jak sama nazwa wskazuje, podobno znasz angielski). W mmogach NIE WYSTEPUJE cos takiego jak trial non-playable. Moze byc trailer albo rolling demo, ale nie trial.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 21:29 
Cytuj  
HEHE, niereformowalny przypadek. Nie mam slow :(

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 23:57 
Cytuj  
Na podstawie filmików i przejrzenia forum gry nie zwyłem się wypowiadać, a ochy i achy devsów są zawsze przeadzone. Beta mnie nie interesuje, o ile nie jest opne, w pełni grywalna, a to że ktoś tam na zamkniętej ma kumpla, którego kolegi żony brat cioteczny ma konto i mówi że... to nie pozwala też nic powiedzieć o grze. Kiedy pojawi się "grywalny trial" (czymkolwiek trial nn-palyable by nie by, bo te dwa wyrazy się ze sobą trochę kłocą) lb dstępna beta będę mógł poiedzieć coś więcej.
Na razie jedynie moge powiedzieć że stylizacja na dark, grim n' gritty fantasy spowodowała u mnie pewne zainteresowanie, bo nie przepadam za kolorowo przesłodzonymi mmorpg.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 08:18 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Za trola sie nie uwazam, raczej za barbarzynce


Naprawde mało obchodzi mnie za kogo się uważasz, zachowujesz się jak troll, i to "czystej wody" że tak to określe.

Cytuj:
To nie zaden problem wpisac w google: Vanguard ( chyba ze sie nie paniemaje po eng.) , wiec po co mialem sie produkowac? Dalemlinka do strony glownej.


Masz chyba problemy z rozumieniem podstaw kultury wypowiedzi i dyskusji.

Zawsze wydawało mi się, że jeżeli się przedstawia szerszemu gronu jakąś tezę to wypada również dostarczyć odpowiednich argumentów na jej podparcie, a nie odsyłać zainteresowanych żeby sami sobie znaleźli. To ty twierdzisz że gra jest rewolucyjna, więc ja chciał bym się dowiedzieć od ciebie czemu tak uważasz, a nie słyszeć że "ty masz racje, i jak nie wieże to mam sobie sam poszukać argumentów"

Stwierdzenia "Coś jest zajebiste, jak chcecie wiedzieć czemu to sobie sami znajdźcie" spodziewał bym się od prymitywa który nie potrafi się wysłowić, albo od dzieciaczka dla którego wszystko co mu się podoba jest "rewolucyjne" i kropka.

eagleeyes napisał(a):
A co ma wspolnego jakies bycie newbieskoro z XXXX postow sensownych jest kilka? Doswiadczeniem? jakim? w pisaniu postow?


Nie. Nie z doświadczeniem. Z kulturą osobistą. Pojawiasz się na forum i już odrazu w jednym z pierwszych postów zaczynasz "opluwać" starszych forumowiczów nawet nie zadając sobie trudu żeby sprawdzić czy twoje śmieszne zarzuty mają jakieś podstawy.

To tak jak byś wparował komuś do domu i bez przedstawiania się zaczął obrażać domowników, nie zadając sobie nawet trudu żeby się czegoś o nich dowiedzieć. I nawet nie ma znaczenia czy masz racje czy nie, kultura osobista wymaga troche stonować wypowiedź kiedy jest się na "nowym terytorium".

Naprawde, nie jestem zwolenikiem szanowania kogoś tylko dlatego że ma 2k postów na forum, ale chamstaw nie trawie, a ciebie panie eagle uważam za chama.

eagleeyes napisał(a):
Na glupie pytania dalem tylko glupie odpowiedzi.


Widzisz, tu się nie zgadzamy. IMO na rozsądne pytanie dałeś głupią i obraźliwą odpowiedź.

Cytuj:
Forum uzywam, zeby sie czegos dowiedziec , i myslalem ze do tego sluzy,


Właśnie sam sobie zaprzeczyłeś, skoro forum jest po to żeby czegoś się dowiedzieć to czemu odsyłasz innych na google kiedy zadają ci pytanie na które wydaje się że znasz odpowiedź?

eagleeyes napisał(a):
Sprytnie, szkoda ze wymieniles elementy najmniej znaczace:/ . Wylapales pare slówek z kontekstu zdania.


Nie widziałem sensu cytować całości. Zresztą jak sam chcesz: w pierwszą połowę tego co napisałeś (domki, cegiełki, itp) uwierze jak zobacze w OB, wtedy może porozmawiamy o rewolucji. (Chociaż w to wątpie bo jest jeszcze kilka innych gier które obiecują zbliżone rzeczy). Natomiast z pozostałych, cóż ja tu nic rewolucyjnego nie widze.

eagleeyes napisał(a):
To sobie ja naostrz - zastosowalem twoj chwyt


Jednak ja dalej nalegam żebyś mi wytłumaczył o co chodziło ci w tym zdaniu:

Przy heverestowaniu, mozesz sie np zabic bo twoja siekierka sie stepila.


Cytuj:
Szkoda, ze jak wiekszosc masz problem w zrozumieniu tekstu:/ , Nic nie przyznawalem, stwierdzilem ze
aspekt upgardowania iteamow, wdlug mnie, przypomina ten z diablo, ehhh


To chyba mamy pewne rozbierzności w rozumowaniu jednak. Bo dla mnie jeżeli coś pewien aspekt gry A przypomina aspekt gry B (tzn działą na podobnej zasadzie, realizuje podobne założenia) to ten aspekt gry A nie może być uznawany za rewolucyjny.

Edit: Orty ^^'


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 13:52 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 12:29 
Cytuj  
Cytuj:
Co to jest trial non-playable?
Przypadkiem nie pomyliles z trailerem albo z rolling demo?


Obraz matematyczny :

Trial = proba
trailer = (probka? )

Trial - ( pewne cechy ) = trailer

proba - ( cechy uniemozliwiajace granie) = probka

Obraz sytuacyjny :

Zdzich ze zbychem ruszyli w pole. Nagle Zdzich rzekl do Zbycha: " ty, wdeplem w krowie łajno, Zbych rzekł : " to nie jest lajno, tylko krowi placek" . Podleciał Roman i mowi " glupis, toz to krowia kupa". I tak, z kwachem w reku, dyskutowali jeszcze dniami i nocami.


Yahzon --> dzieki, za jeden z nielicznych postow na temat ( hmm spostrzeżenie: czym mniej postow, tym większa jakość udzielonej wypowiedzi.. hmm.. dziwne)


Goatus --> czlowieku, dyskusja z toba jest jak rzucanie jajek w mur. Szkoda slów, jestes chyba najwiekszym baranem na tym forum. Nic nie jest w stanie wplynac na twoj niski iloraz inteligencji. "podlizywanie" trolom tez Ci nie wychodzi, wiec lepiej : go away, noob! Co ty mozesz wiedziec... o kulturze. Prpoponuje ci przeczytac jeszcze raz od poczatku ( tym razem obiektywnie, uzywajac resztki szaraczkow)

Cytuj:
kiedy zadają ci pytanie na które wydaje się że znasz odpowiedź?



nie wiem czy jestes w stanie to pojac, ale zaryzykuje: Nie w tym sęk, że zadaja mi pytanie, tylko w jaki sposób to robią - panie . Proponuje nauke jezyka polskiego, zwlaszcza ortografii i umiejetnosci obiektywnego spogladania na dana sprawe.

rodzynki :
Cytuj:
rzebyś ,cuż ja tu nic rewolucyjnego nie widze,(moze chodzilo ci o penelope cruz?

To chyba mamy pewne rozbierzności w rozumowaniu jednak. Bo dla mnie jeżeli coś pewien aspekt gry A przypomina aspekt gry B (tzn działą na podobnej zasadzie, realizuje podobne założenia) to ten aspekt gry A nie może być uznawany za rewolucyjny.

Dzieki bogu, ze mamy "rozbierznosci", twoj tok rozumowania by mnie zabił
- no comment ( glupis)


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 13:30 przez eagleeyes, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 12:38 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Trial = proba
trailer = (probka? )
Trial - ( pewne cechy ) = trailer
proba - ( cechy uniemozliwiajace granie) = probka

Trailer to zwiastun, a nie zadna probka (skorzystaj ze slownika ang-pol jak masz watpliwosci). Pozatym rozmawiamy o mmogach, w ktorych (jeszcze raz powtorze) NIE WYSTEPUJE non-playable trial. Jak sama nazwa mowi, trial jest po to, zeby SPROBOWAC gry, a nie ja ogladac. Do poogladania jest rolling demo (film z gry zrobiony na silniku tej gry). Trailer za to, to zwiastun filmowy danego produktu. Musisz sie jeszcze troszke doksztalcic.

X.

PS. To o czym mowisz, to rolling demo.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 12:45 
Cytuj  
Cytuj:
Trailer to zwiastun, a nie zadna probka (skorzystaj ze slownika ang-pol jak masz watpliwosci). Pozatym rozmawiamy o mmogach, w ktorych (jeszcze raz powtorze) NIE WYSTEPUJE non-playable trial. Jak sama nazwa mowi, trial jest po to, zeby SPROBOWAC gry, a nie ja ogladac. Do poogladania jest rolling demo (film z gry zrobiony na silniku tej gry). Trailer za to, to zwiastun filmowy danego produktu. Musisz sie jeszcze troszke doksztalcic.



Zdzich ze zbychem ruszyli w pole. Nagle Zdzich rzekl do Zbycha: " ty, wdeplem w krowie łajno, Zbych rzekł : " to nie jest lajno, tylko krowi placek" . Podleciał Roman i mowi " glupis, toz to krowia kupa". I tak, z kwachem w reku, dyskutowali jeszcze dniami i nocami.

- nie zrozumiałeś? Podaruj mi interpretacje tego tekstu.


Xanth :
Cytuj:
trial w mmogach to mozliwosc zagrania przez pare (nascie/dziesiat) dni za darmo, ot taka proba (jak sama nazwa wskazuje, podobno znasz angielski).

- no comment


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 12:51 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 12:51 
Cytuj  
Probuje ci tylko wskazac, ze piszesz o czyms, o czym nie masz pojecia i jeszcze sie rzucasz, gdy ktos probuje ci zwrocic uwage. I przy okazji obrazasz i robisz wycieczki personalne. Czyli typowe cechy trolla.

X.

PS. Daruj sobie kolejna kiepska riposte, zaczynam sie zgadzac z konradorem co do twojej niereformalnosci.


BTW, to jest niezle:
eagleeyes napisał(a):
Proponuje nauke jezyka polskiego, zwlaszcza ortografii

eagleeyes napisał(a):
Dzieki bogu, ze mamy rozbierznosci...

- no comment


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 13:16 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:14 
Cytuj  
Mnie tylko zastanawia po co prowadzicie dyskusje (?) z panem eagleeyes. Jakby pisal troche krotsze posty pomyslalbym, ze ktos zalozyl konto i robi sobie zwyczajnie jaja. Oczywiscie, czasem ma jakies przeblyski inteligencji (wywody o dwoch chlopach co sie wjebali w gowno), ale reasumujac dyskusja z tym panem nie ma sensu, bo cierpi na ta przypadlosc co Lepper - ni chuja do bledu sie nie przyzna.

Click


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:33 
Cytuj  
Cytuj:
co ma wspolnego jakies bycie newbieskoro z XXXX postow sensownych jest kilka? Doswiadczeniem? jakim? w pisaniu postow?


goatus odpowiedział :
Nie. Nie z doświadczeniem. Z kulturą osobistą


Asmax udowodnił :
Cytuj:
(wywody o dwoch chlopach co sie wjebali w gowno), ale reasumujac dyskusja z tym panem nie ma sensu, bo cierpi na ta przypadlosc co Lepper - ni chuja do bledu sie nie przyzna.


EoT

Co do Leppera, to Xanth mi pasuje do niego lepiej. Szuka" haków", uzywa " czarnych teczek" zbaczajac od tematu tak bardzo, jak to tylko mozliwe. W swej wsciekłosci nie zauważa tego, ze kolejną dyskusje zamienił w "krowi placek".


_________________
OrleOko czuwa...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:45 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Goatus --> czlowieku, dyskusja z toba jest jak rzucanie jajek w mur. Szkoda slów, jestes chyba najwiekszym baranem na tym forum. Nic nie jest w stanie wplynac na twoj niski iloraz inteligencji.


Yawn...
Standard. Argumenty się skończyły to czas zacząć rzucać inwektywami. W sumie to już nawet przestajesz być zabawny.

eagleeyes napisał(a):
"podlizywanie" trolom tez Ci nie wychodzi, wiec lepiej : go away, noob!


No to teraz bardzo cię proszę w swojej olśniewającej mądrości wytłumacz mi, co czyni mnie noobem, i o jakim rodzaju nooba mowa? Bo niestety definicja, którą ja znam nie pozwoliła mi zrozumieć zasadności tego słowa w odniesieniu do mojej osoby.

Aha... Jak nie potrafisz mi wytłumaczyć to spierdalaj za przeproszeniem... XD

eagleeyes napisał(a):
Co ty mozesz wiedziec... o kulturze. Prpoponuje ci przeczytac jeszcze raz od poczatku ( tym razem obiektywnie, uzywajac resztki szaraczkow)


Konrador:
W jakim sensie Vanguard ma byc rewolucja na rynku mmorpg, bo albo czegos nie wiem, albo czegos nie rozumiem?


IMO rzeczowe pytanie, na które powinieneś znać odpowiedź skoro stwierdziłeś, że Vanguard jest rewolucyjny.

Twój post niżej:
Raczej to pierwsze, poszukasz a znajdziesz. Jestem pewien, ze potrafisz obsugiwac przegladarke.


Co jest raczej dość obraźliwe i jak od kilku postów staram ci się wytłumaczyć po prostu nie kulturalne. Bo najpierw rzucasz tezą a potem na prośbę podania argumentów na jej poparcie odsyłasz ludzi żeby sobie sami znaleźli.

Czy naprawdę masz problemy ze zrozumieniem, o co mi chodzi? Nawet dziecko by pojęło.

Zresztą widzę, że większa część mojego posta została zignorowana. M.in. to gdzie tłumaczyłem, że to nie wypada przychodzić na forum i od razu w pierwszych postach z mordą lecieć na stałych bywalców. Ale ta prosta grzeczność chyba jest dla ciebie nie do pojęcia.

eagleeyes napisał(a):
nie wiem czy jestes w stanie to pojac, ale zaryzykuje: Nie w tym sęk, że zadaja mi pytanie, tylko w jaki sposób to robią - panie .


konrador:
W jakim sensie Vanguard ma byc rewolucja na rynku mmorpg, bo albo czegos nie wiem, albo czegos nie rozumiem?


Ja naprawdę nie widzę nic złego w sposobie zadania tego pytania...

eagleeyes napisał(a):
Dzieki bogu, ze mamy rozbierznosci, twoj tok rozumowania by mnie zabił


Też tak myślę. Na szczęście nic ci nie grozi... Jak to się mawia? Głupota nie...:wink:


Posty: 3
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:47 
Cytuj  
Witam wszystkich,

Ehh - a ja glupi zaczalem czytac ten topic maja nadzieje ze sie czegos dowiem o "Vanguard".... :har:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:48 
Cytuj  
Erm zamiast edytuj wcisnąłem cytuj hehe ^^' (do kasacji)


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 13:50 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 13:50 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
W swej wsciekłosci nie zauważa tego, ze kolejną dyskusje zamienił w "krowi placek".

Przeczytaj ten watek jeszcze raz (albo ze dwa razy), moze wtedy zobaczysz, kto tak naprawde zamienil dyskusje w "krowi placek". A tymczasem click.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:01 
Cytuj  
Anyways przydałoby się chyba tu porządek zrobić. Ja bardzo chętnie sobie z panem eagleeyes podyskutuje, bo mnie to bawi niemiłosiernie, ale to już raczej w dziale flames.

Natomiast Vanguard definitywnie zasługuje IMO na jeden wątek, może nie w beta testach bo o ile mi wiadomo to obecna beta jest w stadium "friends and family only" ale w ogólnych.

Aby zapoczątkować jakąś dyskusję to powiem, że w Vanguard bardzo mi się podoba planowany system walki PvE, który szerzej był niedawno opisany na mmorpg.com (Potem poszukam linka) Polega to w skrócie na tym że przed specjalnym atakiem mobka wyświetla nam się na ekranie info o tym czego on zaraz użyje, co daje nam możliwość odpowiedniego dostosowania taktyki, czy też odpowiedniej reakcji.

Coś podobnego jest w WoW’ie podczas walki z raid bosami kiedy zwykle ostrzegają oni przed jakimś mocniejszym atakiem klimatycznym tekstem na chacie. Jak zrozumiałem w Vanguard ma to być zdecydowanie bardziej rozwinięte co uczyni walkę bardziej taktyczną i mniej nudną. Trzeba będzie cały czas w miarę uważnie obserwować się dzieje a nie zwykłe target/autoatack.


Posty: 3
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 14:05 
Cytuj  
Eagle, jeżeli jedna osoba mowi Ci że jesteś osłem to mozesz i powinieneś to olać. Jak powtarza Ci to już kilka osób to idż sie przejrzyj w lustrze i .... :o

btw - fajny topic o Vanguard na forum mmorpg.com http://www.mmorpg.com/discussion.cfm/lo ... dclass/188

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.