mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 11:21 
Cytuj  
1-9lvl w jakieś ~2h

Jaki jest max lvl? Czy crafting jest dostępny dla każdego czy tylko dla niektórych profesji? od którego lvl można się bawić w PvP (by coś ubić?).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 13:35 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Powiedz jeszcze Keii, jak szybki jest ten lvling - tak mniej wiecej w porownaniu do L2.

W porównaniu do L2?
Bardzo szybki :>
Co prawda sam mam dopiero 15 lv, ale czytałem, że prędkość spada dopiero od 20. Inna sprawa, że CM miało zmienić rate'y i podobno zrobi x3 w retailu (tak napisał gdzieś Joshe, ja wiem tylko, że faktycznie miało grę ułatwić).
tomugeen napisał(a):
Zastanowila mnie przewaga ofensywy nad defensywa (jakos tak healerow nie widac na filmach, malo bufow itd)

Buffy głównie self, healować może afair jedna klasa u każdej z ras ;)
Kontrolę nad hp przejmują tony potionów, które można spamować (eliminuje ganking etc. - przynajmniej w założeniu).
Zygfryd napisał(a):
Jaki jest max lvl? Czy crafting jest dostępny dla każdego czy tylko dla niektórych profesji? od którego lvl można się bawić w PvP (by coś ubić?).

Max - 50
Crafting dostępny tylko dla jednej klasy u każdej z ras.
W PvP można brać udział afair od lv 25. Podanie levelu od którego "można coś ubić" jest dość trudne bo cały problem polega na tym, że walczenie z kimś dużo powyżej Twojego levelu zawsze jest bardzo trudne, gdzieś czytałem, że podobno z 1 graczem na 35 ma problem 20 graczy na 25 (nie wiem ile w tym prawdy ;)


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 13:42 
Cytuj  
jest już może jakaś stronka (powstająca) próbująca zebrać profesje, itemy, ulepszanie itemków, mapki itp.? czy jeszcze nic nie ma?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 13:45 
Cytuj  
Jest polskie forum dla graczy RFO.
Założyłem tam topic. gdzie można znaleźć właśnie tego typu linki ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 13:55 
Cytuj  
Do 20 sie dobija w miare szybko bo sa autoquesty co kilka leveli.

Czy ciagle gra opiera sie na kopaniu dla kasy/biciu mobow dla expa i tak w kolko?
Czy ciagle wszystkie items kupuje sie u NPCa.
Czy ciagle wycraftowania stacka ammo jest 3x drozsze i bardziej upierdliwe niz kupienie go?
Czy rozne rodzaje ammo maja juz widoczny wplyw na walke (oprocz animacji).

Cytuj:
jest już może jakaś stronka (powstająca) próbująca zebrać profesje, itemy, ulepszanie itemków, mapki itp.? czy jeszcze nic nie ma?


profesje sa 3 dla kazdej rasy: mele, ranged, crafter albo healer.
ulepszanie itemkow dziala identycznie jak w diablo.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 14:03 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Czy ciagle gra opiera sie na kopaniu dla kasy/biciu mobow dla expa i tak w kolko?
Czy ciagle wszystkie items kupuje sie u NPCa.
Czy ciagle wycraftowania stacka ammo jest 3x drozsze i bardziej upierdliwe niz kupienie go?
Czy rozne rodzaje ammo maja juz widoczny wplyw na walke (oprocz animacji).

1. Nie, cały fun to Chip Wars 3 razy dziennie :P
2. Nie, od 30 lv mogą wypadać tylko z mobów/być kupione na AH (ew. od innych graczy).
3. Może i upierdliwe, ale można innym graczom sprzedawać :>
4. Pewnie, jeśli się dobrze trafi, to mogą mieć chyba nawet 3x większe obrażenia ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2006, 16:06 
Cytuj  
aby wyjaśnić pytania do jakiego rodzaju zaliczyć można RFo
tak, jest to hack&slash - (która gra taką nie jest (?))
jednakże dość mocno rzuca się to w oczy albowiem questy (mające "jakąś tam fabułę" nie maskują zbyt dobrze ciągłego grindu)
granie solo jest dość żmudne, natomiast w grupie idzie to jak błyskawica
(jak tylko ruszyła phase 1, w 2 dzień było już kilkunastu graczy po zmianie klasy - 30lvl)

istotnym faktem hack&slasha w RFo nie jest cięcie i gięcie wszystkiego przez 24h/dobe aby tylko zdobyć level.
Podczas normalnej harówki podnosimy level skilli (dla rangera, warriora, wizarda) oraz, jak by to określić, możliwości bojowe (range, melee, unit, force, shield, defence) które rosną w przypadku używania konkretnej broni
(tylko defence rośnie od przyjmowania uderzeń, a z każdym dodatkowym lvlem defence rośnie nam max hp o ~60 więcej)

bufów jest dużo, ale dostępnych dla magów posiadających tier 2 spells,
a dla każdej klasy (poza rasą accretii) dostępne są regeneracja mp/hp, przedłużenie działania wszystkich buffów, i healing (którego w zasadzie się nie używa, albowiem po to są flaszki - które swoją drogą kosztują fortunę)
oczywiście móżna bufować i siebie i innych

nie istnieje tu pojęcie PvP ... choć w zasadzie to wygra ten kto dysponuje większą ilością HP pots - nic ponadto
natomiast RvR zaczyna się od 25lvlu i jak już wspomniał Keii potrzeba conajmniej kilkunastu chłopa aby utłuc przeciwnika z dużo wyższym lvlem
oczywiście ilość zdobytych punktów CP jest niebotycznie większa niż przy tułuczeniu oponenta na tym samym lvlu
dodatkowo aby uprzedzić wyżywanie się na dużo słabszych, punktry CP tracimy jeśli przeciwnik ma ok 6 lvli niej niż my

z tym ammo to może Keii trochę przesadził, ale advanced beam ammo i energy cells mają 25% wyższy dmg (choć nie wierzę suchym statystykom albowiem z ~150 zadawanego dmg wskoczyłem na ~230 ... )warto inwestować zatem w adv. ammo,
są jeszcze inne rodzaje amunicji (venom, mineral ammo, exploding ammo)
które w konkretnych przypadkach dają różny efekt( exploding ammo zadaje obrażenia symultanicznie kilku mobom - dobre w party)

co do lvla:
w becie lvl cap wynosi 39
w obecnym giga update 3 wynosi 50
w następnym giga update lvl cap ma wzrosąć do bodajże 60

Cytuj:
Jak oni chcą za to abonament to równie dobrze mogą MU Online czy Kal Online zrobić na abonament bo to dokładnie ta sama półka.

to czemu w takim razie L2 jest płatne ? (pyt. retoryczne)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:07 
Cytuj  
Echh, wszystko super, dostałem maila wraz z kodem aktywacyjnym, założyłem konto na codemasters do bery i potem wszedłem we wskazane miejsce na filefroncie, skąd mogłem ściągnąć klienta gry..Tam natomiast drugi raz jest sprawdzany twój klucz i nagle mi wyskoczyło, że jest niepoprawny lub już używany..Wszystko zrobiłem w przeciągu 10 minut...Co to może być? Coś przeoczyłem?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:33 
Cytuj  
Mam kluczyk do RFO na zbyciu, jesli kogos by to interesowalo.

EDIT: Nieaktualne.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 23:33 
Cytuj  
Arrus napisał(a):
Echh, wszystko super, dostałem maila wraz z kodem aktywacyjnym, założyłem konto na codemasters do bery i potem wszedłem we wskazane miejsce na filefroncie, skąd mogłem ściągnąć klienta gry..Tam natomiast drugi raz jest sprawdzany twój klucz i nagle mi wyskoczyło, że jest niepoprawny lub już używany..Wszystko zrobiłem w przeciągu 10 minut...Co to może być? Coś przeoczyłem?


mam dokladnie to samo


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 10:20 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
mam dokladnie to samo


Znalazłem sposób..klienta po prostu trzeba ściągnąć z innego źródła np. www.filemirrors.com (w wyszukiwarce wpisz rf_cb1), potem już problemów nie ma.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 11:27 
Cytuj  
udalo sie bezposrednio z fileplanet sciagnac ... Hmm jak narazie bez rewelacji , pomijam juz nawet to ze nikt tam nie ma zamiaru dawac jakichkolwiek informacji newbie playerom .

Edit: Znalazlem posta ktory idealnie wyraza moja opinie o tej grze (to nie jest flame wiec jak juz ktos ma zamiar to niech przeczyta calego posta a nie tylko 2 linijki :P) http://community.codemasters.com/forum/ ... hp?t=75969


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 12:20 
Cytuj  
Ja porposze o kluczyk na miala [email protected]


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 14:05 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
udalo sie bezposrednio z fileplanet sciagnac ... Hmm jak narazie bez rewelacji , pomijam juz nawet to ze nikt tam nie ma zamiaru dawac jakichkolwiek informacji newbie playerom .

Edit: Znalazlem posta ktory idealnie wyraza moja opinie o tej grze (to nie jest flame wiec jak juz ktos ma zamiar to niech przeczyta calego posta a nie tylko 2 linijki :P) http://community.codemasters.com/forum/ ... hp?t=75969


No i RF dokladnie takie jest, proste latwe i przyjemne. Nie jest to na pewno gra na caly etat i planowalem traktowac ta gre jako weekendowy odstresowywacz. Ale wysokosc monthly fee ktora nijak sie ma do tego co gra oferuje mnie skutecznie odstraszyla.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 23:17 
Cytuj  
Moze ktos jest chetny na pare dni wymienic sie kluczykami/kontami beta, mam DDO i chcialem zobaczyc co warte jest RFO przed premiera jeszcze.
Ewentualnie na jakies okreslone godziny ( np po polnocy ).
( gg 1501285 )

edit > hehe... widze ze jednak nikomu sie nie znudzilo, a myslalem ze jak tyle ludzi nazeka ze gra kiepska to wpadnie mi konto na te kilka dni :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.