mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 22:07 
Cytuj  
Cytuj:
b) i w grze może grać obiema płciami bo jesli nawet gra płcią piękną to i tak jest pewien że jest facetem


Dokladnie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 39
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 00:04 
Cytuj  
Jeśli podaje sie taki ktos za kobiete to może tez być tak ze bedzie czerpał z tego korzyści ale to juz dla desperatow bądz co bądz są takie przypadki. Ale ogolnie jeśli sa do wyboru w tej samej rasie lub klasie postaci odmienne płci to poprostu przyjać można ze urozmaica sobie gre. To wszystko zalezy od człowieka co ma w głowie i czym się kieruje w wyborze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 60
Dołączył(a): 5.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:09 
Cytuj  
Bardzo czesty argument jaki slysze to: jak mam sie gapic kilka godzin dziennie na mojego toona to wole zeby wygladal jak fajna laska niz brzydki koles.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:20 
Cytuj  
Ta, coś w tym jest :). Jako że całkowicie rozdzielam mmorpg od rpg char jest dla mnie niczym wiecej jak "czyms co musze ogladac". Ciekaw jestem co chetniej byscie wrzucili na tapete : obrazek atrakcyjnej pani czy umieśnionego pudziana ? ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:43 
Cytuj  
Xeovar napisał(a):
Bardzo czesty argument jaki slysze to: jak mam sie gapic kilka godzin dziennie na mojego toona to wole zeby wygladal jak fajna laska niz brzydki koles.


Argument dobry, jednak dla mnie niewystarczajacy aby grac female charem;)
Przy zalozeniu ze praktykujemy w grze chociaz znikome RP, pojawia sie pare zgrzytow... np. gram elfka, zaczyna sie do mnie slinic maly, brodaty dorf. Co mam robic - odpowiadac na jego "zaloty" (ble), czy moze powiedziec mu "odejdz, nie jestem gejem" [ja, elfka nie jestem gejem :O] (nie mam ofc nic do gejow, to jedynie przyklad rozterek male hetero;)).

Nie oznacza to ze przeszkadza mi jak ktos gra female, powyzszy problem jest jego problemem;) nie moim, chociaz sam gram zawsze male, lubie chociaz w czesci identyfikowac sie z moja postacia.

Jeszcze jedna uwaga mi sie przy okazji nasunela. Nie wiem jak u was, ale ja w 90% gdy z kims dluzej pogram nie mam najmniejszego problemu w odroznieniu kiedy mam doczynienia z female char prowadzonym przez faceta, a kiedy przez panne. To jakos sie czuje... jednak inaczej zachowuja sie i mysla obie plcie;)
Grajac w WoWa bylem w pewnej gildii, gdzie blizej znalem 2 female postacie; jedna bardzo lubila nosic zbroje ktore wiecej odslaniaja niz zaslaniaja, druga natomiast tego nie znosila... Od poczatku cos mi tu nie pasowalo, i w koncu okazalo sie ze mialem racje; po paru tygodniach/miesiacach grania okazalo sie ze pierwsza to oczywiscie facet;)))

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:20 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
b) i w grze może grać obiema płciami bo jesli nawet gra płcią piękną to i tak jest pewien że jest facetem


Dokladnie.


Mnie też bliżej do tej opcji :)

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:20 
Cytuj  
Ja czesto gram Female postacia, po prostu lubie, nie wiem czy to zboczenie czy co :P ale lubie ;] Na zaczepki zwykle odpowiada sie w taki sposob by bylo klimatycznie :) zwykle moje odpowiedzi w takich przypadkach sa takie ze "Mialam kiedys meza ktory zostal zabity i nie innteresuje mnie inny partner" oczywiscie zalezy od gry w SWG Imperium go zabilo :P a WoW-ie zostal zabity przezemnie gdy zmienil sie w Undeda ;] a w EQ2 zostal zabity przez Drowa :) jesli umie sie odegrac odpowiednio postac i nie boi sie mowic jak kobieta (na potrzeby RPG, ja nigdy nie ukrywam tego ze jestem facetem, ale nie rozpowiadam tego na okolo) to nie widze problemu by nie grac postacia Female :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 15:37 
Cytuj  
Ja sie do was juz nie przyznaje ludzie :o

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 16:19 
Cytuj  
Czyli istnieje dyskryminacja osobników grających postaciami female ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 16:43 
Cytuj  
Ja zazwyczaj gram female, a moja zona male (mowi, ze nie jest lesbijka i jak ma na czyjas dupe patrzec, to woli meska). Cos w tym musi byc ;)
Uwazajcie, bo nawet nie macie pojecia ilu facetow w grach to kobiety ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 16:56 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Czyli istnieje dyskryminacja osobników grających postaciami female ...


Nie chodzi o granie female, sam nimi gram. Ale wez teraz przeczytaj ten temat z punktu widzenia osoby nie grajacej w MMO, ja bym pomyslal ze jakies dziwaki tutaj sa.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 16:58 
Cytuj  
Hehe, właściwie to logiczne, jeśli facet czy dziewczyna jest hetero to powinien grać odpowiednio female lub male :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 17:05 
Cytuj  
:) No faktycznie temat z punktu widzenia osoby trzeciej raczej dziwny, ale z punktu widzenia gracza mmorpg bardzo wazy:)

Zreszta, chyba nikt nie jest na tyle naiwny by sadzic ze postaciami female gra wiecej kobiet niz mezczyzn :wink:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 21:20 
Cytuj  
Cytuj:
ale z punktu widzenia gracza mmorpg bardzo wazy:)


Średnio tbh.

Cytuj:
Przy zalozeniu ze praktykujemy w grze chociaz znikome RP


Tak czy inaczej nie ma problemu. Ja nie praktykuje (w mmorpg), traktuje wyglad mojej postaci jako tapete/obrazek. Jak ktos praktykuje to kurcze tym bardziej nie powinien miec z tym problemu ,w koncu na tym polega RPG - na odgrywaniu wymyslonych postaci a nie na odzwierciedlaniu swojego ja w grze. Dobry aktor potrafi zagrac kobiete , tak samo dobry gracz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 21:43 
Cytuj  
Hmm no racja, tylko ze... nie chodzilo mi o umiejetnosc odegrania, tylko o to, czy gracz odgrywajacy kobiete nie czuje sie nieswojo w niektorych sytuacjach. ja wiem ze zarowno elfka i krasnolud to zlepek pikseli, jednak odgrywajac nalezaloby sie zachowac jak elfka wobec krasnoluda.
To akurat niefortunny przyklad bo wiadmo jakie sa stosunki elfio-krasnoludzkie, jednak w przypadku elfa male i elfa female...

Zreszta, to takie luzne dywagacje... raczej do traktowania z przymrozeniem oka:)

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 21:49 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
...traktuje wyglad mojej postaci jako tapete/obrazek...


A nie ma to jak ładna tapeta :]

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 22:13 
Cytuj  
no wlasnie zacznijmy od tego ze w wiekszosci systemach/grach RPG Krasnolud z Elfem nie beda gadac :)

Pozatym kazda "dziwna" sytuacje mozna rozwiazac normalnie erpegujac :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 14:01 
Cytuj  
eh, ale offtopic zrobiliscie :P

wracajac do tematu, to proste, RL tematy tylko na pm, priv czy na TS/vent priv kanalach, zdecydowanie tak jest kulturalniej...

a co do clan/guild chatow, to fakt, takie spotkania guildi w jednym miejscu zeby pogadac robia strasznie fajny klimat. Pamietam kiedys zawsze jak mielismy cos waznego od ustalenia, spotykalismy sie i zasiadalismy w kregu naszymi postaciami, fajnie to wygladalo.


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.