mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 18:08 
Cytuj  
I rest my case :<


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 18:18 
Cytuj  
heh za czasow UO to gralem w rp papierowe. warhamera, vampire i inne. i bylo fajnie :)

i tu nie chodzi zeby

Cytuj:
To zawiode cie, 99% rzeczy które SOBIE WYMYSLISZ nie będziesz mógł zrobic, w żadnym mmorpg-u.



tylko czemu niby niemoge zaatakowac przechodzacej osoby?? czemu nie moge zalozyc/wziac do reki itemu ktory chce?? bo nie ta klasa postaci?? no <LOL>

banalne sprawy ktore baaardzo poprawily by gre :)

a tak to bidnie jakos tak ;(

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 18:21 
Cytuj  
Pograj w l2. Zalozysz co chcesz i zajebiesz kogo chcesz. A jakie beda tego efekty odczujesz na wlasnej skorze. ;]


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 118
Dołączył(a): 8.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 18:44 
Cytuj  
nah czytajac topic l2 vs WoW to jzu wole w WoWa grac ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 00:30 
Cytuj  
dla tych co item centric pvp i leveling to szczyt mozliwosci...

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... ima+Online

ehh :/ , mozna zobaczyc pare dobrych old school akcji jak paralyze field
+ poison na gate , explo-combos i blade spirit tricks


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 00:56 
Cytuj  
A teraz spójrz na ten filmik okiem kogos kto w życiu nie grał w ultime i nie jest w niej zakochany...

Ja mimo najlepszych chęci wyłączyłem filmik po kilkunastu sekundach oglądania.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 06:50 
Cytuj  
Jak dla mnie cos pieknego :/

I co najdziwniejsze, ta grafa wciaz mi sie podoba :|


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 12:39 
Cytuj  
Czy to filmik z tibi:|? Grafika jakas taka podobna

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 12:44 
Cytuj  
flame incoming in 5, 4, 3, 2 ...


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 12:47 
Cytuj  
Ok psieplasiam nie chcialem urazic waszych uczuc:| ALe naprawde ten filmik wyglada zdeczka zalosnie:|? Uo to legenda i wogole powinni pokazywac ja w muzeach :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 12:51 
Cytuj  
graficznie tak , ale na rok 1997 to byl majsterszyk grafiki 2d .
ale te mozliwosci...plywanie statkami , housing , guild wars , znakomite pvp , swietne dungeonki , profesja thiefa (ale lepsza imo byla w sb)
i wiele , wiele innych ktorych WoW generation po prostu nie zrozumie

wymien mi vercin choc jeden z nowych mmogs gdzie moge sobie kupic statek i nim plywac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 13:08 
Cytuj  
rotflmao filmik jest faktycznie bardzo złej jakości, UO wygląda znacznie lepiej, jednak nie można powiedziec, że to grafika przystająca na 2006r

Vercin, plx stop talking about UO :<


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 13:10 
Cytuj  
ALe w nowych mmorpgach jest full 3d i nie tak latwo juz zrobic plywanie statkiem housing itp:O? Pozatym mozna bylo w uo plywac skakas nurkowac latac? Woda to byla inna tekstura na plaskim terenie? Mozna bylo skoczyc sobie na do wody z tego statku i ponurkowac?

To nie ja wyskakuje co chwila jakie to uo jest super i jak zadna inna gra nie dorasta mu do piet?
A prawda jest taka iz ma bardzo stara i uproszczona grfike i dlatego wiele rzeczy bylo tam zrobic o wiele prosciej niz teraz w full 3d:O?
Jakos zapominacie o tym ciagle chyba . Grafika nie jest wazna dla niektorych jak graja ale jest wazna ja sie chce wprowadzac plywanie statkami housing itp. Piszesz cos o swietnych dungeonkach w uo ciekawe ile zajmowalo ich zrbienie a ile pracyi pieniedzy kosztuje zrobienie takiego naxxw wow. Wogole ile kosztowalo zrobienie uo z taka a nie inna grafika i enginem a ile kosztuja obecne produkcj.


Ostatnio edytowano 8 sie 2006, 13:16 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 13:13 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
ALe w nowych mmorpgach jest full 3d i nie tak latwo juz zrobic plywanie statkiem housing itp:O?

Wyobraz sobie, ze mozna zrobic nawet latanie multi user space shipami czy jezdzenie multi user ground vehiclami, a housing w 3d to byl juz wieki temu. (SWG, Neocron, AO itp.)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 13:21 
Cytuj  
Czy ja napisalem ze nie mozna X? Ale ile pracy i kasy kosztuje to w porownaniu do uo? W swg powprowadzali to ale widac na inne rzecz nie starczylo im kasy czasu bo rozne dziwne rzeczy sie dzialy z ta gra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 13:25 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Piszesz cos o swietnych dungeonkach w uo ciekawe ile zajmowalo ich zrbienie a ile pracyi pieniedzy kosztuje zrobienie takiego naxxw wow. Wogole ile kosztowalo zrobienie uo z taka a nie inna grafika i enginem a ile kosztuja obecne produkcj.

Wiesz jak sie robi dungeony w takim uo, wowie, czy innej grze? Pamietasz NWN i Aurore? Takie rzeczy zalatwia sie toolsetami, nikt tego recznie nie rysuje ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 13:37 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Wyobraz sobie, ze mozna zrobic nawet latanie multi user space shipami czy jezdzenie multi user ground vehiclami, a housing w 3d to byl juz wieki temu. (SWG, Neocron, AO itp.)


Można tylko po co? To są raczej smaczki w grze, które w bardzo niewielkim stopniu decydują o jakości rozrywki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:04 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Vercin napisał(a):
Piszesz cos o swietnych dungeonkach w uo ciekawe ile zajmowalo ich zrbienie a ile pracyi pieniedzy kosztuje zrobienie takiego naxxw wow. Wogole ile kosztowalo zrobienie uo z taka a nie inna grafika i enginem a ile kosztuja obecne produkcj.

Wiesz jak sie robi dungeony w takim uo, wowie, czy innej grze? Pamietasz NWN i Aurore? Takie rzeczy zalatwia sie toolsetami, nikt tego recznie nie rysuje ;)

X.


nikt tego recznie nie rysuje i tbh wcale nie jest tak ze trzeba poslugiwac sie instancjowaniem kiedy stare gry mogly bez problemu utrzymac tysiace graczy na jednym serwie w jednym persistent world .

Vercin masz jakiekolwiek pojecie o lore serii Ultimy? , ja kiedy zaczalem w nia grac to jak zywo mi stanelo wszystko to co znalem z Ultimy 7 : Black Gate , czy Serpent Isle , wpletli storyline na daleko wyzszym poziomie niz zrobil to Blizzard w WoW .

Poczytaj tez troche o tym jak przejela ich EA i ilu ludzi z Origin sie na niej poznalo i jak zaczal sie ten caly proces destrukcji i orania zajebistej gry
nie wspominajac o genialnym Earth and Beyond

SWG doskonale pokazalo ze mozna zrobi zajebiste spaceships , czy wymodelowac takie efekty jak dziesiatki rebeli atakujacych imerialne mother ship's w deep space , nie da sie?...rofl , wszystko sie da i powiem Ci ze jak tylko Blizzowi sie zacznie palic grunt pod nogami to wprowadza takie feats do WoW ktore nikt by nie przewidzia ze mechanika pozwala


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 14:27 
Cytuj  
ale i tak wow jest najlepszy, tak bywa jak sie tylko jedno mmorpg na oczy widzialo


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 15:33 
Cytuj  
do mnie też nie docierają wasze argumenty.
Niestety UO wygląda jak Tibia, możliwe, że 10 lat temu to było coś, ale niestety mamy już rok 2006 i UO minęła tak samo jak minął Jumping Jack.
Niestety ale SWG całkiem upadło, nikt nie chciał w to grać, mimo housingu, dobrego (lub bardzo dobrego PvP), kosmosu i innych featersów.

Ps widziałem 3 mmo, z SWG nawet 4 ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.