mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 09:41 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news.asp?id=2937 - nuff said.

Gra twórców Eve...Mam nadzieje, że się sprawdzi. Licze na klimatyczny, brudny świat World of Darkness, wszędzie pvp itd. Mam także nadzieje, że akcje osadzą w czasach teraźniejszych...Jakoś zawsze wolałem Wampir:Maskarada od Wampir:Mroczne Wieki...


Ostatnio edytowano 15 lis 2006, 12:31 przez WithnesS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 11:49 
Cytuj  
przydaloby sie cos z skill system i full loot , ale realnie patrzac mocno watpie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 12:07 
Cytuj  
Sam tytul ccp + whitewolf spowodowal u m nie dreszcz podniecenia :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 12:30 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
przydaloby sie cos z skill system i full loot , ale realnie patrzac mocno watpie


Eve ma bardzo ciekawe pvp, więc jest nadzieja...Ale po prostu zabije jak nie zrobią dobrego pvp...WoD:O nie może być kolejną grą 100% pve! (Na chwilę obecną WHO mnie mocno zawiodło, ale questujących obok siebie pchlarzy i pijawek bym nie zniósł ;/)

Ps. Moje posty jakoś chaotycznie napisane są dzisiaj...:F


Posty: 39
Dołączył(a): 31.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 12:48 
Cytuj  
Eve to na szczescie COS wiecej nic tylko pvp. Mam nadzieje ze WoD w ich wykonaniu tez bedzie reprezentowal cos wiecej niz zwykla klepanine.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 12:51 
Cytuj  
zrobia to co da im najwiecej pieniedzy , wyrosnijcie z bajek :)
albo czekajcie na DFO :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 15:44 
Cytuj  
I na duke nukem forever online. :]


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 16:51 
Cytuj  
zadne dfo ;-p
z tym kursorem posrodku ekranu
bleeeeeeeeeeeeeeee
:-)

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 17:13 
Cytuj  
haha tak czekajcie na DFO aka Duke Nukem Online aka 'This screenshot has been made on a low-end machine' :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:31 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
przydaloby sie cos z skill system i full loot , ale realnie patrzac mocno watpie
taki system występuje w EVE, więc bliżej CCCP do zrobienia systemu full loot niż innej firmie.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 14:59 
Cytuj  
EVE zapełnia pewną niszę. World of Darkness już takie nie będzie. Ostatnio podchodzę ze sporą rezerwą do nowych tytułów MMO.
Jeżeli nawet uda się stworzyć coś bardzo dobrego, to jaka jest gwarancja, że uda się to utrzymać.
Paradoksalnie podstawowym problemem gier MMO jest WoW. Głównie dlatego, że zgarnia bardzo poważny procent graczy MMO. Każda nowa gra, która trafia w podobną tematykę musi być na starcie lepsza od WoW.
Nie wiem czy jest to możliwe. Z reguły w grach MMO sytuacja wygląda tak, że na rynek trafia produkt niepełny a dalsze prace nad nim, są finansowane z abonamentów.
W obecnej sytuacji jeśli produkt nie będzie spełniał określonych warunków to szansa na pieniądze z abonamentów jest, że tak powiem, nietęga.
W ten oto sposób WoW wykańcza konkurencje już na starcie.

Nie chwale tutaj WoW, bo nie o to mi chodzi. Mam tylko takie wrażenie, że będzie bardzo ciężko wyprodukować a potem utrzymać jakąkolwiek grę MMO biorąc pod uwagę jaką presje wywiera Blizzard na rynek MMO.


Ostatnio edytowano 16 lis 2006, 15:01 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:00 
Cytuj  
Wali mi czy bedzie full pvp i loot. Ja juz jestem mokry. Szkoda że pewniej prędzej sie zestarzeje niz ta gra wyjdzie :/.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 15:51 
Cytuj  
Nie grałem w WOW'a więc trudno mi powiedzieć żebym mógł porównywać jakiekolwiek gry z tym tytułem. Od czasu wydania Lineage, WOW nie było gier z dobrym gameplayem tylko różnorakie klony w których łączono features z co lepszych gier (jak np Archlord), jednakże same gry nie wprowadzały innowacyjności, większość pomysłów była wtórna. DDO był grą bez pvp, a ciągłe wykonywanie questów potrafi zanudzić na śmierć, nie mówiąc o pseudo mechanice DND z RPG. IMHO problemem nie jest WOW, lecz brak solidnych tytułów które będą dobrze wykonane i w pewien sposób innowacyjne. Jedną z ciekawych gier a zarazem w miarę innowacyjnych jest Guild Wars, lecz jest to gra specyficzna, bez jednolitego ogromnego świata w którym są tysiące graczy. W każdym razie ja czekam na AION, być może będzie to ciekawe.

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:19 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
EVE zapełnia pewną niszę. World of Darkness już takie nie będzie. Ostatnio podchodzę ze sporą rezerwą do nowych tytułów MMO.
Jeżeli nawet uda się stworzyć coś bardzo dobrego, to jaka jest gwarancja, że uda się to utrzymać.
Paradoksalnie podstawowym problemem gier MMO jest WoW. Głównie dlatego, że zgarnia bardzo poważny procent graczy MMO. Każda nowa gra, która trafia w podobną tematykę musi być na starcie lepsza od WoW.
Nie wiem czy jest to możliwe. Z reguły w grach MMO sytuacja wygląda tak, że na rynek trafia produkt niepełny a dalsze prace nad nim, są finansowane z abonamentów.
W obecnej sytuacji jeśli produkt nie będzie spełniał określonych warunków to szansa na pieniądze z abonamentów jest, że tak powiem, nietęga.
W ten oto sposób WoW wykańcza konkurencje już na starcie.

Nie chwale tutaj WoW, bo nie o to mi chodzi. Mam tylko takie wrażenie, że będzie bardzo ciężko wyprodukować a potem utrzymać jakąkolwiek grę MMO biorąc pod uwagę jaką presje wywiera Blizzard na rynek MMO.


ta , teraz jak chcesz wprowadzac mmo ktore ma reprezentowac cos nowego to ryzykujesz , albo robisz kalke i sprzedajesz pod innym tytulem
razorwax z aveturine to pasjonaci , pionierzy ktorzy dobrze wiedza ze ich gra to nisza . Nie bardzo sie da konkurowac nie tyle co z sama gra bo WoW bazuje na starych rozwiazaniach ale z zapleczem finansowym Blizzarda , teraz to moloch ktoremu jak sie spodoba to zrobia SC online czy inna gre z ich universum , w dodatku maja renome a tego sie nie zdobedzie ot tak

shad HEHE , z wnukami na kolanach bedziemy grac w DFO ver 1.0


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.