mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 13:27 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Większość ludzi PL to bydło, w jakiejkolwiek grze multiplayer nie pogram wychodzi dzieciom neostrady słoma z butów. Weź się tutaj nie wyrażaj niepochlebnie gdzie kilku debili w orgri wali cały czat "KURWA", "CHUJ" itd
Dlatego nigdzie nie gram z PL w nicku, bo wstyd mi za tych wszystkich pryszczatych debili.
Jasne ja sie angielslkiego nauczyłem w 6 miechów, siedząc samemu ze słownikiem i książką. Po tych 6 miechach prowadziłem w miarę płynne rozmowy na tsie z amerykańcami. Po kolejnych 6ciu co dziennych rozmów, byłem wstanie smiac się ze wszystkich żartów.
Jednakże nie wymagam znajomości angielskiego, umie kto chce lub miał możliwości, ale wymagam znajomosci języka polskiego. Kiedy widzę wypowiedzi typu "kcesz", "pójdem", "zrobiom". To mi jako dyslektykowi i dysx10 nóż się w kieszeni otwiera, bo teraz wystarczy byc leniwym debilem, aby mamusia zaprowadziła cię do psychologa, a ten po 1-5 wizytach daje ci papier. Ja, żeby otrzymać taki świstek musiałem znać wszystkie regułki i chodzić na spotkania przez dwa lata, przeszedłem masę testów, a teraz mamusia stwierdzi, że dlaczego mój synalek ma mieć trudniej i robi z niego głąba, a że synalek za inteligętny nie jest to mu to pasuje. Mnie to cieszy, przynajmniej do irlandii będzie miał kto wyjeżdżać i gary szorować. Ale nie wymagaj ode mnie pobłażania debilom, tylko dlatego, że mówią w znanej mi mowie.
Ja grałem na serwie BL i byłem bardzo szczęśliwy gdy mogłem się migrować na magtheridona, nawet przez myśl mi nie przeszło, że będzie mi brakować pryszczów na czacie w orgri.

Współczuje ci że tylko na takich trafiałeś, ale podobno swój na swojego zawsze trafi :P
Ja nie oceniam ludzi (graczy) po wyglądzie wiec to PL raczej mi nie przeszkadza.
Gratulacje jeżeli chodzi o naukę języka, tez bym tak chciał, ale raz nie mam na to za dużo czasu dwa nie jest mi to do życia niezbędne, a po trzecie nie mam talentu do tego i ciężko mi to przychodzi (zresztą śpiewać też nigdy nie będę i się juz z tym pogodziłem :P ), natomiast dobijają mnie mądrale, którzy uważają, że są najmądrzejsi i z bydłem nie będą się zadawać, dla których nieznajomość języka, jakiś zasad w grze itp. znaczy że ten drugi to głupek. Odnośnie przeklinania w grze, to może warto takim „miśkom” zwracać uwagę, ja to odbieram tak samo jak by ktoś przeklinał na placu zabaw dla dzieci, może i nic nie da zwrócenie uwagi, ale czasami daje np. ostatnio jakiś gość krzyczy po polsku ze wszyscy są pedaly na ogólnym, wiec mu odpisałem na /w, że chyba on :) i jeśli chce by wszyscy traktowali jak idiotę to nich robi to dalej, potem rozmawialiśmy przez jakiś czas (kulturalnie), okazało się że sprawdzał czy są Polacy (LOL) i nie widziałem by się coś po polsku więcej od niego pojawiło. Innym razem gościa ciężko było uspokoić, więc mu wyjaśniłem, że w tą grę gra moja 7 letnia córka i nie chce by czytała podobne teksty – poskutkowało, gość nawet przeprosił :) . Więc może warto?

@Demandread
Cytuj:
poza enta godzina nudnej gry, w kt. polowy rzeczy nie rozumiesz ( i najmniej mam tu na mysli content, a glownie social ).


tu masz rację, ale ja sobie radza :P, na TS-ie siedzie z 20 polakami, uwierz nie nudzi mi się. Podstawy angielskiego wystarczą do komunikowania się z innymi, a gdyby gra była nudna to napewno nikt by mnie nie zmusił do gry w nią.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 14:20 
Cytuj  
Kard napisał(a):
DirectC napisał(a):
Większość ludzi PL to bydło, w jakiejkolwiek grze multiplayer nie pogram wychodzi dzieciom neostrady słoma z butów. Weź się tutaj nie wyrażaj niepochlebnie gdzie kilku debili w orgri wali cały czat "KURWA", "CHUJ" itd
Dlatego nigdzie nie gram z PL w nicku, bo wstyd mi za tych wszystkich pryszczatych debili.
Jasne ja sie angielslkiego nauczyłem w 6 miechów, siedząc samemu ze słownikiem i książką. Po tych 6 miechach prowadziłem w miarę płynne rozmowy na tsie z amerykańcami. Po kolejnych 6ciu co dziennych rozmów, byłem wstanie smiac się ze wszystkich żartów.
Jednakże nie wymagam znajomości angielskiego, umie kto chce lub miał możliwości, ale wymagam znajomosci języka polskiego. Kiedy widzę wypowiedzi typu "kcesz", "pójdem", "zrobiom". To mi jako dyslektykowi i dysx10 nóż się w kieszeni otwiera, bo teraz wystarczy byc leniwym debilem, aby mamusia zaprowadziła cię do psychologa, a ten po 1-5 wizytach daje ci papier. Ja, żeby otrzymać taki świstek musiałem znać wszystkie regułki i chodzić na spotkania przez dwa lata, przeszedłem masę testów, a teraz mamusia stwierdzi, że dlaczego mój synalek ma mieć trudniej i robi z niego głąba, a że synalek za inteligętny nie jest to mu to pasuje. Mnie to cieszy, przynajmniej do irlandii będzie miał kto wyjeżdżać i gary szorować. Ale nie wymagaj ode mnie pobłażania debilom, tylko dlatego, że mówią w znanej mi mowie.
Ja grałem na serwie BL i byłem bardzo szczęśliwy gdy mogłem się migrować na magtheridona, nawet przez myśl mi nie przeszło, że będzie mi brakować pryszczów na czacie w orgri.

Współczuje ci że tylko na takich trafiałeś, ale podobno swój na swojego zawsze trafi :P
Ja nie oceniam ludzi (graczy) po wyglądzie wiec to PL raczej mi nie przeszkadza.
Gratulacje jeżeli chodzi o naukę języka, tez bym tak chciał, ale raz nie mam na to za dużo czasu dwa nie jest mi to do życia niezbędne, a po trzecie nie mam talentu do tego i ciężko mi to przychodzi (zresztą śpiewać też nigdy nie będę i się juz z tym pogodziłem :P ), natomiast dobijają mnie mądrale, którzy uważają, że są najmądrzejsi i z bydłem nie będą się zadawać, dla których nieznajomość języka, jakiś zasad w grze itp. znaczy że ten drugi to głupek. Odnośnie przeklinania w grze, to może warto takim „miśkom” zwracać uwagę, ja to odbieram tak samo jak by ktoś przeklinał na placu zabaw dla dzieci, może i nic nie da zwrócenie uwagi, ale czasami daje np. ostatnio jakiś gość krzyczy po polsku ze wszyscy są pedaly na ogólnym, wiec mu odpisałem na /w, że chyba on :) i jeśli chce by wszyscy traktowali jak idiotę to nich robi to dalej, potem rozmawialiśmy przez jakiś czas (kulturalnie), okazało się że sprawdzał czy są Polacy (LOL) i nie widziałem by się coś po polsku więcej od niego pojawiło. Innym razem gościa ciężko było uspokoić, więc mu wyjaśniłem, że w tą grę gra moja 7 letnia córka i nie chce by czytała podobne teksty – poskutkowało, gość nawet przeprosił :) . Więc może warto?

@Demandread
Cytuj:
poza enta godzina nudnej gry, w kt. polowy rzeczy nie rozumiesz ( i najmniej mam tu na mysli content, a glownie social ).


tu masz rację, ale ja sobie radza :P, na TS-ie siedzie z 20 polakami, uwierz nie nudzi mi się. Podstawy angielskiego wystarczą do komunikowania się z innymi, a gdyby gra była nudna to napewno nikt by mnie nie zmusił do gry w nią.

Nie warto, wolę unikać Polaków niż wchodzić w dyskusję, jestem za stary/leniwy na takie rzeczy.
Mnie dobijaja ludzie nadinterpretujący to co napiszę :P

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 16:01 
Cytuj  
Po lekturze tego tematu mam takie jedne spostrzezenie. Ci, ktorzy sadza, ze Polacy sa gorsi bo sa niekulturalni, sami uzywaja w swoich postach przeklenstw i wyrazow obrazliwych. Taka tylko mala uwaga.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 16:12 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
RufeN napisał(a):
zawsze mozna trafic na fajnych ludzi, albo takiego rzeznika PVP jak Huragan


cicho tam nisko levelowy gnomie bo cie wdepcze w ziemie swoimi racicami :]


Grzeczniej krowo jak do gnoma rozmawiasz ...

To raz ....

Dwa - on topic. Chyba podpisze sie pod tym, co napisal ktos na pierwszej stronie. Ze jezdzimy po polakach bo ich chamstwo i prostactwo najlatwiej nam zauwazyc. Dobrym przykladem bylby np. flash (moglby ktos znalezc ? pewnie byl ze 30 razy na forum linkowany), ktorego podstawa byl raidleader dracy jape na innych ludzi podczas bicia Onyxii. I teraz ciekawostka - z "There is no fucking aggro reset" wszyscy (badz prawie wszyscy) zgodnie sie smieja. Gdyby byl to polski raidleader to tzw. spolecznosc forum uznalaby go za totalnego buraka jesli dowiedzieliby sie ze "nie ma zadnego jebanego resetu aggro". Takie przyklady zreszta mozna mnozyc.

Wylevelowalem prawie 4ry 60ki na chyba najbardziej polskim z serwerow czyli Burning Legionie. I to po tej bardziej (chyba) polskiej stronie czyli Alliance (najpierw White Rose czyli towarzystwo glownie angielsko-szwedzkie, obecnie FoD czyli mieszanka Polsko-Skandynawsko-Turecko-Bulgarskie). I jakos nie natknalem sie na jakies szczegolne buractwo. (no dobra .. raz zostalem "pierdolonym chujem" .... ale czy to moja wina ze druidem w travelformie przebieglem od veina do veina szybciej niz kto inny ? zreszta od razu balwana zaraportowalem - bo czemu nie). Pewnie cala opinia o polakach nie istnialaby, gdyby wszyscy poslugiwali sie np. esperanto.

A jesli chodzi o noobiarstwo polakow ? No coz .. nooby niestety sa wszedzie :) I nie jest to tylko polska plaga :P

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 19:01 
Cytuj  
Ja nie moge powiedziec zlego slowa o polakach w sumie
U mnie na serverze ludzie pomagaja sobie panuje kultura ufamy sobie (mam passy chyba wszystkich polakow a to z 10, kumpel pozyczyl mi 1.9k golda etc).

Ale slyszalem ze na BL jest naprawde syff i jak slysze ze ktos zjebuje po polsku obcokrajowca za nic i slysze to nie od polakow ale i od zagranicznych ludzi to jest smutno

Btw. No, prawie nie moge powiedziec zlego slowa o polakach. Raz na europejskiej becie obecny tutaj huragan zjechal mnie od najgorszych w sumie nie wiem za co nagle zobaczylem wyzwiska pod moim adresem na kanale polska. Pozniej bylo o tym ze zamiezam grac paladynem i nie mam 18 lat ... well


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 19:30 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Raz na europejskiej becie obecny tutaj huragan zjechal mnie od najgorszych w sumie nie wiem za co nagle zobaczylem wyzwiska pod moim adresem na kanale polska.


ja na becie nie gralem :)

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 20:01 
Cytuj  
W takim razie to musial byc jakis inny huragan cow shaman


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 20:37 
Cytuj  
Resto ?

Na temat, grałem i w gildiach Polskich i "zagranicznych", widziałem chamstwo i Polaków i "zagraniczniaków. Jednak fuck brzmi lepiej niż swojski odpowiednik na K :)

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 21:24 
Cytuj  
Brzmi lepiej, bo nie kojarzy sie nam az tak zle jak K....

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 22:15 
Cytuj  
Czytam i czytam... i dochodze do wnioskow ze ci panowie co mowia ze polacy to bydlo w pewnym sensie obrazaja sami siebie... Jak ktos wyzej napisal "wiekszosc polakow to bydlo"... glebiej sie nad tym zastanawiam i mysle ze ow Pan kieruje te salowa rowniez to mnie albo jak sam stwierdza wiekszosci polakow grajacych w wow, co za tym idzie wiekszosci uzytkownikow forum. Chyba dobrze rozumuje prawda?? To niech szanowny pan wymieni pare osob z forum ktore sa bydlem jestem bardzo ciekawy... Bo jak narazie prowadzi sie tu kulturalna dyskusja, i ja tu zadnego bydla niewidze... No moze poza paroma postami wlasnie typu :"Polacy sa zjebani, polacy to bydlo, itd. itp."


Jeszcze taka mala dygresja na koniec. Ja naprawde nie wiem na jakich serwerach gracie, ale ja polakow kojarze bardzo dobrze. Mamy swoja gildie od roku czasu, sa organizowane zjazdy (w real life), i jest wgole bardzo sympatycznie.

A stwierdzenie ze kazdy powinien znac angielski chociaz w stponiu srednio zaawansowanym rozwalilo mnie na lopatki... ;/ naprawde nie wiedzialem czy mam sie smiac czy plakac. Tak samo jak stwierdzenie ze kto nie umie angielskiego ten jest debilem?? Tego kto to napisal prosze o osobiste refleksje i nie pisanie wiecej takich bzdur bo obraza to wielu polakow ( aczkolwiek nie tylko polakow ).


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 22:21 
Cytuj  
Bydło nie pisze na 1337 forumz.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 22:33 
Cytuj  
Przepraszam ze tak sie wyraze , ale to paranoja przypisywac negatywne cechy narodowosci :) To tak jak antysemityzm lub niechec do wschodnich czy zachodnich sasiadow " to bandyci , kiedys nas napadli i dalej na nas czychaja " , troszke rozsadku niezaszkodzi ;)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 23:46 
Cytuj  
Nie masz za co przepraszac:), wkoncu prawde piszesz... Przepraszac powinni inni na tym forum:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 00:12 
Cytuj  
to kwestia klimatu...

"Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca
nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące"

Polskie chamstwo jest najbardziej widoczne, bo - jak juz ktos wczesniej pisal - jest 'najblizej nas' przez to, ze polski rozumiemy, a niemiecki/francuski/hiszpanski/szwedzki juz nie tak czesto (jak polski/angielski). Chamstwo zdarza sie wszedzie i plebs umyslowy kazdej narodowosci uwaza, ze ponad wszystko nalezy trzymac sie z cala reszta rodakow z PL/RU/FR w nicku glownie przez to, ze ich angielski pozostawia wiele do zyczenia i musza trzymac sie w swojej grupie, a wyjscie poza nia stanowiloby dla nich nie lada problem... Nie mozna generalizowac i mowic, ze nacja x jest be, bo tak powstaja stereotypy i uprzedenia, a te jak wiekszosc powinna wiedziec, nigdy nie prowadza do niczego dobrego. Jedyna rzecz, ktora dziwi mnie wsrod mlodych Polakow to to, ze czesto lubia powtarzac to, co mowia o nas zagraniczne stereotypy, gnojac w ten sposob siebie i wszystkich swoich rodakow - dla odmiany wiekszosc innych europejskich (ale nietylko) nacji jest doglebnie przekonana (na mysl przychodza glownie Anglicy, Francuzi, Holendrzy) o swojej wyzszosci nad reszta populacji swiata, a juz w szczegolnosci Polakami, co nie jest oczywiscie zbyt zdrowym zachowaniem, ale na pewno zdrowszym od powtarzania w kolko, ze "Polak Polakowi wilkiem", "Polak to zlodziej", "Polacy to debile" itp...

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 10:00 
Cytuj  
koornik napisał(a):
Btw. No, prawie nie moge powiedziec zlego slowa o polakach. Raz na europejskiej becie obecny tutaj huragan zjechal mnie od najgorszych w sumie nie wiem za co nagle zobaczylem wyzwiska pod moim adresem na kanale polska. Pozniej bylo o tym ze zamiezam grac paladynem i nie mam 18 lat ... well


Wiec masz jakiegos niemilego klona, poniewaz w gildi polecilem to froum jak zrodlo informacji, ludziom spodobal sie temat dotyczący odkrywania nowych terenow, przyczym pojawil sie glos czlowieka ktory najdluzej z nas gra w wow i stwierdzil ze Huragan nie jest fajny (oczywiscie to jego zdanie), wiec jesli to nie ty to ktos ci robi krecia robote.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 13:22 
Cytuj  
erwre napisał(a):
Na poparcie moich słów, cytat wypowiedzi o wersji pol:

Cytuj:
Co do spolszczenia, to nie, dodatkowy odsiew debili zawsze sie przyda.
ja się z tym zgadzam.
to jest troche tak jak z przesadnym wymaganiem wyższego wykształcenia do pracy - 5 na sto się skrzywdzi ale tych 95 nieuków się odcedzi. tych pięciu było bardzo zdolnych i mądrych ale nie zrobili studiów.

tak samo podchodze do tłumaczenia wow. generalnie (poza TheDust) bardzo nie lubiłem gildii polskich (ale też tureckich i innych 100% native) bo przyjmowały ludzi którzy nie potrafią gadać po angielsku. każdy kto chciał epicki ( a każdy chciał ) szedł do gildi international bo tam było najwiecej zdolnych graczy i najszybciej mozna było zdobyć itemy. kazdy kto nie znał angielskiego był przyjmowany do gildi native ( w tym wypadku polskiej) z otwartymi ramionami bo zwykle były tam braki kadrowe ___> bo nie było raidów bo nie było kim. itd

dlaczego ? dlatego że w gildiach inter była duża konkurencja i trzeba było dobrze grać.

BTW. nie skonczyłem studiów :wink: może za 2 lata mi sie uda :roll:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 23:03 
Cytuj  
W sumie to wszystko już było tu powiedziane ale dwie rzeczy z którymi jak najbardziej sie zgadzam.

1. Wszystkie native gildie do których dostajesz sie w dużej mierze tylko i wyłącznie że jesteś z takiego a nie innego kraju śmierdzą. Większość ludzi siedzi w takich gildiach tylko i wyłącznie z powodu bariery językowej a w tych czasach nieznajomość angielskiego choćby w stopniu umożliwiającym wspólne granie niezbyt dobrze świadczy o danym delikwencie.

2. Chamstwo, debilizm, dziecinada o wiele bardziej rażą w ojczystym języku.

3. International gildia powoduje że większość ludzi w niej obecnych nie mówi w swoim języku ojczystym, wypowiedzi są bardziej przez to przemyślane, czasem nawet komuś chciało by się pojechać ale po prostu nie chce się wysilać mózgu ;). Podświadomie mniej przejmujemy się obelgami skierowanymi w nas w obcym języku , "you bitch" brzmi jakoś bardziej lekko niż "ty kurwo" , prawda ? ;).

I jeszcze parę screenów tak na osłodę ;)

http://miedzia.ch.pwr.wroc.pl/~shadhun/Smieszne/polska.jpg
http://miedzia.ch.pwr.wroc.pl/~shadhun/Smieszne/polska2.jpg
http://miedzia.ch.pwr.wroc.pl/~shadhun/Smieszne/polska3.jpg


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 29 lis 2006, 11:02 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 23:46 
Cytuj  
^^
moze dlatego ze bitch to suka/dzifka a nie kurwa :P
tak wiem, czepiam sie :)


_________________
retired...


Posty: 39
Dołączył(a): 31.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 10:18 
Cytuj  
Niekulturalnosc Polakow? Nie mozna generalizowac, podejrzewam ze gracze z kazdej strony swiata znajda czarne owce wsrod swoich. Nie da sie nijak zaprzeczyc ze coraz wiecej bydla gra w mmo. Skad to wynika? Ja mysle ze z powodu popularyzacji internetu, a przez to zwiekszanie sie grupy tzw 'Dzieci Neostrady'. Na prawde ciezko wspolpracowac 2x latkowi z (bez urazy) dwunastoletnim dzieciakiem (oczywiscie zdarzaja sie wyjatki). Wiadomo mlodsi gracze nader czesto chca udowadniac swa fajnosc robia to w rozny sposob, niejednokrotnie taki ktory moze wydac sie zenujacy, chociaz sami tego jeszcze nie rozumieja. W miedzynarodowych mmo czasami dochodzi bariera jezykowa. Z roku na rok widze jak najczesciej spotykany w mmo jezyk angielski ulega ciaglemu upraszczaniu. Ciezko znalezc kogos kto pisalby pelnymi zdaniami, bo tak dluzej i tak trudniej. Trudno wymagac aby odbiorcy gry ktorzy jeszcze srednio opanowali swoj ojczysty jezyk panowali nad kolejnym. Zwlaszcza ze zamiast poprawnych form slow i zdan sa zalewani fonetycznymi skrotami, ucza sie tego i ciagna dalej. Ludzie ktorym ciezko przychodzi rozumienie innych jezykow trzymaja sie zazwyczaj wsrod swoich, no bo jaki sens ma gra z kims kogo sie nie rozumie?

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:13 
Cytuj  
Ja zaczynając grać w jakimś community, jestem częścią tego community. Wtedy narodowość, kolor skóry, wygląd odchodzą na drugi plan . Jak latają ciołki z nickPL, nickRUS, nickGR, albo jakiś totalny bystrzak z gandalfkaPL to naturalne odruchy samozachowawcze odradzają rozmów z takimi osobami. Wg mnie to sam koleś masz jakieś kompleksy, czy ty z PL w nicku także biegasz? Nie jest to żadnym patriotycznym uczuciem obcować z jakimiś ciołkami, a jak już ktoś to robi to imo pochodzi to pod masochizm ;s.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.