mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 12.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 18:47 
Cytuj  
Ja mam progblem z logowaniem się. Zrobiłem użytkownika, ale pod koniec rejestracji chcą nr seryjny gry. Nic nie wpisałem i nie mogę się zalogować w grze... a jak się próbuję zalogować na https://secure.station.sony.com/mxo/wbLogin.m to pojawia się info:
Do you have a WB Login?
User did not enter a valid Warner Bros. Master Account Name


Posty: 2
Dołączył(a): 12.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 20:37 
Cytuj  
Ok. Już mam :)


Posty: 15
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 15:03 
Cytuj  
Po dłuższej grze zauwazylem dwa bardzo duze minusy - brak graczy i lagi. Miasto jest bardzo ogromne a na ulicach zywej duszy nie widac. Powodem tego jest fakt ze miasto jest bardzo duże a gracze robia tylko questy (wiec glowny czas spedzaja w budynkach). Jedyne miejsce gdzie sa jeszcze gracze to hardline'y - to wszystko. Lagi są - czasem nawet bardzo irytujące ponieważ na ulicach pusto a latency skacze. Nie jest z tym najlepiej. Zwykle jak masz laga w grach MMO jest to spowodowane duza iloscia graczy a tu byc moze tez tak jest - ale skoro sa pochowani po budynkach to jaka z tego frajda. Ogólnie gra spoko ale przez te dwa minusy nie wydalbym na te gre pieniedzy.


Posty: 3
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 14:47 
Cytuj  
A mi tam się MXO podoba :) gram od 1,5 roku co prawda niewiele ale zawsze :) i gierka mi się o wiele bardziej podoba niż np. SWG gdzie się lata i lata tym skuterem do us.anej śmierci :/

Co do zarzutu na brak innych użytkowników to... trzeba wiedzieć gdzie ich szukać, najlepiej zapisać się do jakiejś bardziej znanej frakcji, a tam zawsze są organizowane jakieś lokalne eventy - najczęściej w klubach-pvp-na najlepsze stroje i itp. nagrody to oczywiście $i

Ja należę do frakcji Rakshas (serwer Recursion - mój nick : netbit1) - gramy po stronie maszyn i np. wczoraj w klubie w Kowloon mieliśmy spotkanie z Devami ! pogaduchy na temat bug-ów i innych spraw związanych z grą :) Więc Developerzy czasami się pojawiają w grze osobiście :) i wysłuchują osobiście zażaleń :) więc chłopaki z SOE się starają.

Co prawda na początku gdy się nie ma odblokowanych dzielnic i jest sięna niskim lvl to gra bywa frustrująca - co chwilę ktoś Cię atakuje itd. Ale po pewnym czasie można np. osobiście spotkać Agent Pace (osobiste zaproszenie na rozmowę nie w misji! ) lub inne tego typu "smaczki". Myślę , że jak każda gra mmorpg najwięcej radości daje w grze zespołowej.

Jakby ktoś chciał pomocy w trudnych początkach na serwerze Recursion to zapraszam - wyślijcie mi PM-a w grze :) a Was trochę poleveluję w górę ;) i dam parę fajnych "zbufowanych" ciuchów (jestem coderem : )

Pozdrawiam

Netbit1


Posty: 15
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 16:28 
Cytuj  
Ooo Netbit :) Hehe pamiętam Cię jeszcze z mmogspot.pl :) Szkoda ze tu nie ma dzialu MxO... Moje mazenie sie spelnilo - zagralem w Mxo :) Osobiście gram na Syntax ale moge zrobic jeszcze postac na Recursion. Szkoda ze tylko 10 day trial, ale jakos sobie radze :)


Posty: 3
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 17:41 
Cytuj  
[quote="adamos_w"]Ooo Netbit :) Hehe pamiętam Cię jeszcze z mmogspot.pl :) Szkoda ze tu nie ma dzialu MxO... Moje mazenie sie spelnilo - zagralem w Mxo :) Osobiście gram na Syntax ale moge zrobic jeszcze postac na Recursion. Szkoda ze tylko 10 day trial, ale jakos sobie radze :)[/quote]

Zawsze możesz wykupić :P tylko ok. 50 zł za samą Matrix lub ok 80 zł za Matrix + Star Wars Galaxies (które można sobie ściągnąć free) + inne gierki ze Station


Posty: 15
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 19:38 
Cytuj  
Chyba się zastanowie... w koncu juz nie musze kupywac gry ;)

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 10:43 
Cytuj  
Czy da sie z jakiegos FTPa sciagnac MxO czy tylko z fileplaneta?


Posty: 15
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:20 
Cytuj  
Nie mam pojecia. File Planet do sciagania plikow uzywa menagera wlasnej produkcji wiec to i tak dobrze bo mozna wylaczac komputer bez konsekwencji utraty danych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:25 
Cytuj  
http://pdl.warnerbros.com/thematrixonli ... nt/MxO.exe

to jest 21MB launcher, w ktorym po wpisaniu loginu i hasla powinno dociganac reszte gry.. tak mysle :]


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 12:07 
Cytuj  
adamos_w napisał(a):
Nie mam pojecia. File Planet do sciagania plikow uzywa menagera wlasnej produkcji wiec to i tak dobrze bo mozna wylaczac komputer bez konsekwencji utraty danych.


No tak ale czy na darmowych serwerach jest ustawiona maksymalna przepustowosc, czy jest jakis ogranicznik transferu?

Dzieki Constantin za linka, jak nic nie znajde to pociagne tak jak to zaproponowales

A tak btw... oplaca sie w ogole to sciagac? :D Po odejsciu z neocrona szukam czegos Sci/Fi i jakos nie potrafie nic odpowieniedgo dla siebie znalezc... W sumie to nawet fantasy nic mi nie podchodzi :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 12:21 
Cytuj  
na pytanie, czy sie oplaca odpowiadam - szkoda czasu.. niestety..

edit. w zasadzie nie ma gry, ktora mozna by z czystym sumieniem polecic jako kolejna po neocronie.. moze jak sie pokaze tabula rasa, fallen earth, twilight war czy huxley cos sie zmeini.. do tego czasu lipa panie, lipa..


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 16:59 
Cytuj  
No to mnie Constantinie nie pocieszyles w ogole :/ ...No ale moze jednak sprobuje :) a noz mi sie spodoba :D chociaz w to watpie po tych komentarzach

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 18:14 
Cytuj  
pomysl na gre jest zajebisty.. pojedynki musze przyznac widowiskowe, ale to jest wszystko, co MxO oferuje.. nuda, nuda i jeszcze raz nuda + silnik z d*py, ktory na nvidii 7900gt i 2GB ramu czasami zamienia gre w slideshow, co jednoznacznie potwierdza teorie, ze jak ktos przez cale zycie kopal rowy, to niech sie za robienie mmog nie bierze..

a co.. pozwole sobie na odrobine uszczypliwosci..

ps. dlubie jakas postac na pvp serwerze, ale chyba tylko z nudow i dlatego, ze mam w abonamencie.


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 19:49 
Cytuj  
ohohoh no ja mam nadzieje, ze z moim radkiem 9800 i 1GB ramu dam jakos rade... w koncu to tylko trial ... nic kompletnie nie trace (poza 2GB z miesiecznego limitu :D ) ... wlasnie instaluje MxO ... moze jeszcze dzisiaj zagram ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 11:56 
Cytuj  
Constantin napisał(a):
moze jak sie pokaze tabula rasa, fallen earth, twilight war czy huxley cos sie zmeini.. do tego czasu lipa panie, lipa..

OT:
Właśnie ostatnio coś czytałem o Huxley'u - wygląda ciekawie a tutaj na forum żadnego info na temat tej gry nie znalazłem ...
Może dlatego że to MMOFPS będzie.

Jakby ktoś chciał dowiedzieć się więcej to wrzucam linki:
http://www.huxleygame.com/huxley_screenshots.htm
http://www.webzengames.com/Game/Huxley/


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 1.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 15:12 
Cytuj  
CZy mógł by mi ktoś łopatycznie i bardzo dokładnie wytłumaczyć co mam zrobić żeby zagrać w tą gre....??


Posty: 12
Dołączył(a): 29.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 16:07 
Cytuj  
PAulll napisał(a):
CZy mógł by mi ktoś łopatycznie i bardzo dokładnie wytłumaczyć co mam zrobić żeby zagrać w tą gre....??


Ekhem...

Wysłany: 30 Cze 2006 11:56 <--ostatni post xD

Chyba już nie ma tego triala :P


_________________
only God can judge

*

Posty: 75
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:43 
Cytuj  
Teraz są buddy keye.


_________________
Obrazek
Obrazek
Star Wars Galaxies - http://swg.pl
The Matrix Online - http://swg.pl/mxo

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:43 
Cytuj  
A może chodzi mu oto jak zrobić żeby grać w normalną wersje a nie trial :PP

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.