mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 17:03 
Cytuj  
temat troche zastaly ale dopiero teraz przeczytalem posty

mala uwaga: wg mnie opisywane przypadki "buractwa" u Polakow dotycza przewaznie pojedynczych jednostek, szczegolnie tych z dopiskiem PL

osobiscie gralem w najwiekszej polskiej gildii na Ravenholdt, a obecnie w najwiekszej polskiej na Venture i musze stwierdzic ze takie przypadki w gildiach nie wystepuja, szczegolnie ze srednia wieku jest czesto w okolicy 25

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 17:18 
Cytuj  
Damien: nie wyobrażam sobie aby rozsądni gracze przyjęli w swoje szeregi buraka.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 17:20 
Cytuj  
joshe napisał(a):
Damien: nie wyobrażam sobie aby rozsądni gracze przyjęli w swoje szeregi buraka.


Niezależnie od narodowości :-D


_________________
O.o

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:41 
Cytuj  
Tak sobie patrze i stwierdzam, że Polacy jakich dotąd spotkałem w grach MMO nie mogą się wręcz powstrzymać od słów "ku?#a" i inych takiego typu. Poza tym każdego poznałem, że jest z Polski po imieniu w grze. Czy oni nie mogą wymyślić oryginalniejszych imion niż Piwoniusz, Dupa itd. Na szczęście w MMO, w którego gram jest jest mało Polaków. Rodacy niestety mogą narobić takiej siary, że przez kilka następnych dni aż wstyd się pokazywać a co dopiero zebrać team do questa. Nie dość. że wyzwą mnie to jeszcze każdy to widzi i myśli, że jestem bezdusznym graczem, który nie wesprze rodaka skromną kwotą 1000 albo nie odda mu zbroi z super bonusami. Ogólnie rzecz biorąc drodzy rodacy troche posznowania dla grazcy na wyzszym levlu, bo nie wiadomo czym się to może skończyć.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 20:43 
Cytuj  
Prosze nie zwracać uwagi na liczbę moich postów jestem nowy akurat na tym forum, ale jakieś tam doświadczenie z MMO mam.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 21:05 
Cytuj  
Do niedawna wiekszosc z naszych krewnych pasala krowy na lonce, wiec chyba ta sloma z butow jeszcze nam nie wyszla :lol:
A tak serio to nicki typu: MaciusPL wcale mnie nie denerwuja.Wrecz jestem wdzieczny - wiem z kim sie nie zadawac.
Ku?wy to wg mnie nic zlego.Ilez razy slysze fuck i splywa to po mnie.Przynajmniej dzieki temu slowu jestesmy rozpoznawalni :]


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 21:11 
Cytuj  
Motopompa chyba ujął sedno sprawy, może oprócz tego, że kurwa ma o wiele bardziej negatywny wydźwięk (przynajmniej w moich klimatach, gdzie nie stosuje się tego "słowa" jako przecinka) niż fuck.

Są inne znacznie gorsze przekleństwa w j. angielskim.

Chciałem też dodać (pełen shejmu) że bardzo zazdroszczę DirectC, który od podstaw w ciągu roku nauczył się flujent inglisza, bo mnie ta kwestia bardzo irytuje i mimo pół roku w UK kiepsko mi to idzie. Tak jak napisał pewien profesor (nazwiska nie pamiętam) nie ma drugiego tak nielogicznego języka.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 11:59 
Cytuj  
Hmm, bo ja wiem. Jestem na "polskim" serwerze (Burning Legion) od poczatku wow'a i mysle sobie, ze na obecnym etapie gry, to znaczna ilosc tych debili, o ktorych piszecie, zniknela.

Spamu na generalu nie widze, 10x wiekszy spam jest od nickow dxgrwtgji sprzedajacych gold. W gildiach bylem zarowno anglojezycznych jak i pure polskich i tak naprawde w obu przypadkach moze byc bardzo fajnie. W anglojezycznych bywa czasem smiesznie jak na TS-ie / Vent-cie zaczna naraz dukac Polak, Chinczyk, jakis Dunczyk itd. :) Mysle, ze czasem sama ta bariera jezykowa (to nie jest tak, ze tylko Polacy np. zle mowia po angielsku, generalnie od razu slychac, ze ktos ewidentnie ma inny jezyk ojczysty) stanowi taki swoisty filter, sprawiajacy, ze w srodowisku miedzynarodowym jest mniej klotni, kurew itd.

Albo nie pamietam, albo jakos nie mialem mass spamu pt. "no daj cosik golda rodakowi", mimo, ze teraz siedze w polskiej gildii wiec ogolnie jestem rozpoznawalny jako Polak. Oczywiscie nawolywan o pomoc w zrobieniu czegos tam, jest duzo, ale raczej nie moge stwierdzic, ze to tylko Polacy - raczej wszystkie nacje po trochu.

Mysle sobie, ze nie mozna generalizowac, ze to w duzej mierze przypadek sprawia, ze na danym serwerze bedzie pewne skupisko graczy z Polski, i akurat tam, spora ilosc okaze sie tymi "debilami".

Ogolnie, nie odczuwam tego problemu. Jak widze jakiegos dekla to najczesciej nie odpowiadam na zaczepki. Mysle, ze czesc osob tutaj jest tez z gatunku takich, co to wyjezdzajac zagranice, zaszyloby sie gleboko i zapomnialo polskiego w gebie, bo przeciez jakos trzeba sie odgrodzic od tych malostkowych polaczkow i pokazac kto tu jest lepszy...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.