mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 19:41 
Cytuj  
mala poprawka : bedzie wart uwagi za dokladnie 15 dni :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 19:59 
Cytuj  
FFXI spelnia wiekszosc twoich wymagan:

- polskie community, które wprowadziło by noobka w grę,

- jest i to calkiem niezle, skupione na jednym serwerze

- odrzuca mnie grindowanie... ale chyba poza Evką nie da się tego uniknąć, więc dobrze by było gdyby było nienachalne,

- grindu jako takiego nie ma, jest expowanie w party, ktore jednorazowo nie trwa dlugo (czesciej wiecej czasu zajmuje czekanie na party)

- PvE, może być też PvP - byle nie była to zręcznościówka,

PvP jest tylko w specjalnej zonie, albo na po zapisaniu sie na eventy oglaszane w normalnych zonach

- fajny crafting/handel etc,

- craft jest super w FFXI!, jak ktos lubi pohandlowac to tez bedzie sie czul dobrze (sa bazary ktore sie nosi na sobie i AuctionHouse)

- klimat raczej dowolny, chociaż sf z góry jest skazana na niepowodzenie ;) ale... kto wie :)

- klimat klasycznego fantasy

- nie WoW (to już próbowałem), i raczej nie DDO (miałem triala na samym początku i nie bardzo mi podeszło - chociaż podobno sporo zmian weszło),

- FFXI to nie jest wow :D, DDO tez raczej nie :D

- żeby nie trzeba było iść do sklepu i kupować pudełka (kod przez net może być, klient do downloadu), bo ja leniwy jestem :P

- mozna kupic kody w interact (wersja NA), a klienta zassac z netu, (pewnie z jakims mniejszym EU sklepem tez da sie tak dogadac)

- przydałby się jakiś trial, żeby nie kupować kota w worku...

- triala nie ma i nigdy nie bylo

Edit: Aha, fajnie by było gdyby nie miała jakiś mega wymagań sprzętowych. Co prawda na laptopie idzie mi nawet nwn2, ale kiepsko :P

- gra ma juz prawie 5 lat wiec powinna pojsc na wiekszosci kompow

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 21:22 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mala poprawka : bedzie wart uwagi za dokladnie 15 dni :]

Dla niego to pewnie nie wiele zmienia, bo ma to coś wspólnego z Wow.

Zobaczymy kto bedzie grał za równo 15 dni :E

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 21:36 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Aldatha napisał(a):
mala poprawka : bedzie wart uwagi za dokladnie 15 dni :]

Dla niego to pewnie nie wiele zmienia, bo ma to coś wspólnego z Wow.

Zobaczymy kto bedzie grał za równo 15 dni :E


W wowa grałem jakiś czas temu trochę i mi nie podszedł... A co to będzie za 15 dni? Jakiś rewoluszyn? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 21:43 
Cytuj  
xarthias napisał(a):
iniside napisał(a):
Aldatha napisał(a):
mala poprawka : bedzie wart uwagi za dokladnie 15 dni :]

Dla niego to pewnie nie wiele zmienia, bo ma to coś wspólnego z Wow.

Zobaczymy kto bedzie grał za równo 15 dni :E


W wowa grałem jakiś czas temu trochę i mi nie podszedł... A co to będzie za 15 dni? Jakiś rewoluszyn? :)

Ano za 15 dni bedzie dodatek do niego. I to bedzie rewoluszyn w swiecie WoW (;. Jak kazdy dodatek do gry blizza, ten tez postawi wszystko do gory nogami :D

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 21:49 
Cytuj  
Zresztą zawsze możesz poczekac na jakiś nowy MMO :
np.
- Pirates of the Burning Seas,
czy
- Age of Conan
albo
- Warhammer Online : AOR


Ostatnio edytowano 1 sty 2007, 22:00 przez Argahawk, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 21:52 
Cytuj  
Argahawk napisał(a):
Zresztą zawsze możesz poczekac na jakiś nowy MMO :

Czekać to ja czekam na Warhammera :)
Tyle że mam ochotę pograć teraz, a nie w bliżej nieokreślonej przyszłości...
Szkoda że to FF nie ma triala, bo jakoś nie lubię kupować kota w worku...

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 21:59 
Cytuj  
ja też czekam miedzy innymi na Warhammera i nie mogę się go doczekać ;)


Posty: 9
Dołączył(a): 25.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 22:19 
Cytuj  
Widzę, xarthias i piaskal, że macie nie lada dylemat z jakąś ciekawą gierką do ogarnięcia ;) Ja Wam, postaram się za to bliżej przybliżyć GW ^^ Mianowicie, osobiście (jak NARAZIE oczywiście ;)) posiadam tylko podstawkę Prophecies, a w moich oczach gra 'wymiata' ! :) Jak każdy nowy gracz, zacząłem od PvE, które jest zrobione bardzo fajnie. Jest wiele questów, które są bardzo mocno zróżnicowane, a nie tylko w stylu zabij tego, znisz to, zniszcz tamto. Świat GW jest BAAAARDZZZOOO wielki, zwłaszcza jak ktoś ma wszystkie części gry, chociażby w pre-sharing'u nie raz zgubiłem drogę ;) Ale w takich, 'niekomfortowych', sytuacjach tyłek ratuje nam doskonale pokazana i objaśniona mapa, która odkrywa się w miarę naszego poruszania się po świecie. Jest mnóstwo item'ów, które możesz sam różnorako 'przerabiać', 'łączyć', a wszystko to za pomocą specjalnych narzędzi, które możesz zakupić. A najbardziej 'ekstrawaganckie' w tej grze są klasy postaci. W PvE MUSISZ mieć dwie profesje, jedną główną z jaką już postać tworzysz, a drugą 'zdobywasz' w czasie gry. I wszelkie pytanie jakie połączenie profesji, daje najlepszy start dla noobka są bezcelowe. Otóż, jak pewnie już wiesz GW nie jest MMORPGiem, tylko CORPGiem, dlatego max lvl w grze, jaki możemy osiągnąc to 20. Tutaj nie liczy się jakie mamy skille, tylko jak wszystkie już posiadane umiejętności umiemy wykorzystać w walce ;) Natomiast co do PvP, to tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć! A GvG, to cud, miód i orzeszki! Nie będę się tu na ten temat rozpisywał bo odechce Wam się czytać tego posta ;] Ale gdziekolwiek byście czegoś nie czytali o GW, to zawsze będzie napisane, że jego system PvP jest najlepiej zbudowany spośród innych gier MMO. Także, mam nadzieję, że Was zachęciłem tym moim małym opisikiem, do tej jakże genialnej gry. A na jeszcze większa zachętę powiem, iż posiadam kartę invite z 10 godzinnym trialem, którą mogę oddać ;) Więc pisać mi PW jeśli jesteście zainteresowani, kto pierwszy ten lepszy! ^^ A co do klienta, to możecie go ściągnąć z neta ;) Nie napisałem tego, żeby 'poniżyć' lub obrazić graczy jakieś innej gry, jak to często są takie posty odbierane. Po prostu przedstawiłem jasny obraz Guild Wars, który uważam został przeze mnie napisany dosyć obiektywnie, that's all ;) Dziękuję i pozdrawiam!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 22:30 
Cytuj  
Ciężko zeby PvP było źle zbudowane skoro ogranicza sie tylko do aren (;.
Mi sie PvP kompletnie w GW nie spodobało, na dłuższą mete dla mnie zaczło wiać niesamowitą nudą...

**

Posty: 200
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 23:16 
Cytuj  
Heh, każda pliszka swój ogonek chwali jak widzę :)

To może z innej strony. Przeglądałem fora tutaj, ale niewiele jest informacji które w stylu recenzji/opisu możliwości itp...
Podejrzewam, że fan gry posiada w swoich zbiorach sznurków co najmniej kilka takich - więc w miarę możliwości poprosiłbym (nawet na pm) i ewentualnie linki do for/gildii (jeśli takowe istnieją w danej grze) grających mniej grindowo a bardziej funowo/rpgowo w DDO, FF, GW i WoWa... Jeszcze ewentualnie L2. Wtedy poczytam i sam sobie wybiorę co mi najbardziej pasuje. Nie ukrywam, że dla mnie klimat gry bardziej tworzą ludzie w nią grający niż sama gra (tak w stosunku 70% do 30% ;) ) dlatego prośba o linki do gildii...
I zanim ktoś mi tu guglem zarzuci - nie nie jestem leniwy, ale z doświadczenia wiem, że najlepsze strony/recki o danej grze nie są takie proste do znalezienia... Że o ekipie pasującej stylem gry nie wspomnę... Nie mam niestety już 15 lat, tylko dwa razy więcej i nie mogę na granie poświęcić zbyt dużo czasu (rl zawsze jest ważniejszy od najlepszej nawet gry), dlatego chciałbym się podłączyć do ludzi o podobnym podejściu.
Z góry many thanx i mam nadzieję, że żadnego flejma nie rozpętam ;)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 08:51 
Cytuj  
Ja też "odpoczywam" od EVki w GW i polecam , trial jest jak się ma znajomego z buddy code to możesz przejrzeć wszystkie kampanie ;)

Jakby co to PMkę.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.