mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 09:56 
Cytuj  
Halo Pyo,

ten Link na Tempest7 Film nie dziala. Wrzuc go na nasza strone na download.

Salute!
KI


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2006, 02:12 
Cytuj  
u mnie dziala jak nalezy.

aah i ten nowy patch jest miodny :)

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 19:11 
Cytuj  
Witam

Jestem duzym fanem WW 2 a w szczegolonsci seri COD MOH ,Wolfenstain Enemy territory .Red Orchestra: Ostfront 41-45,Day of Defeat.
I jak narazie Red Orhestra jest najlepsza gra w tej tematyce.

Codo WW2O ta gra ma potencjal ale niestety grafika mnie zrazila i puki nie poprawia jej niebede gral .

Duzo fimikow jest na youtube.com jakby ktos chcial

ps.Szkoda ze COD 3 nie jest na PC :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 21:23 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Witam

Jestem duzym fanem WW 2 a w szczegolonsci seri COD MOH ,Wolfenstain Enemy territory .Red Orchestra: Ostfront 41-45,Day of Defeat.
I jak narazie Red Orhestra jest najlepsza gra w tej tematyce.

Codo WW2O ta gra ma potencjal ale niestety grafika mnie zrazila i puki nie poprawia jej niebede gral .

Duzo fimikow jest na youtube.com jakby ktos chcial

ps.Szkoda ze COD 3 nie jest na PC :(


ohh jaka szkoda, że nie będziesz grał tylko po co to komu wiedzieć


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 08:48 
Cytuj  
Gumis ale czy grałeś w to czy tylko skriny cię zrażają?
Ja pograłem kilka godzin i powiem że naprawdę fajne to jest, mimo że rzeczywiście grafika nie jest jak w COD.
Radzę załapać się na triala i samemu spróbować


_________________
O.o


Posty: 20
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 13:36 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
GumisPLL napisał(a):
Witam

Jestem duzym fanem WW 2 a w szczegolonsci seri COD MOH ,Wolfenstain Enemy territory .Red Orchestra: Ostfront 41-45,Day of Defeat.
I jak narazie Red Orhestra jest najlepsza gra w tej tematyce.

Codo WW2O ta gra ma potencjal ale niestety grafika mnie zrazila i puki nie poprawia jej niebede gral .

Duzo fimikow jest na youtube.com jakby ktos chcial

ps.Szkoda ze COD 3 nie jest na PC :(


ohh jaka szkoda, że nie będziesz grał tylko po co to komu wiedzieć


ano po to zeby wiedziec czy ktos nowy dolaczyl do gry i mozna go szukac w grze czy nie!

Tobie moze nie potrzeba tego wiedziec ale mnie np. to interesuje :P!

Szukay nowych graczy i chcemy poznac opinie nowych na temat tej gry. Gra ma wystarczajaca ilosc graczy zeby sobie spokojnie pograc, problem w tym ze jest tylko garstka naszych rodakow i bylo by fajnie gdyby jeszcze ktos zainteresowany "kilmatem" dolaczyl.
Brodaty pogral i zrezygnowal i jest ok. Z tego jakie odnioslem wrazenie moge wnioskowac ze gra mu sie podobala. Ostatnio cierpi ona na strasznego laga po ostatnim patchu i to odstrasza nawet starych graczy a co dopiero nowych...no coz kochaj albo rzuc!!


Posty: 20
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 13:44 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Witam

Jestem duzym fanem WW 2 a w szczegolonsci seri COD MOH ,Wolfenstain Enemy territory .Red Orchestra: Ostfront 41-45,Day of Defeat.
I jak narazie Red Orhestra jest najlepsza gra w tej tematyce.

Codo WW2O ta gra ma potencjal ale niestety grafika mnie zrazila i puki nie poprawia jej niebede gral .

Duzo fimikow jest na youtube.com jakby ktos chcial

ps.Szkoda ze COD 3 nie jest na PC :(


ja zaczynalem od castle wolfenstein, mortyr, mohaa (+ dodatki), COD, Wolfenstein ET, BF1942 a potem wskoczylem na WW2OL. To oczywiscie kwestia preferencji ale dla mnie nie ma alternatywy dla ww2ol w tym
momencie.

Jesli chodzi o grafike to nie ma co liczyc na jakas szybka zmiane, ona i tak sie baardzo poprawila odkad ja zaczolem grac. Kolesie pracuja nad tym ale idzie im to baardzo powoli, niestety.

RO jest fajna i ladnie zrobiona graficznie, ale jak dla mnie to taka ulepszona Mohaa, BF1942 czy COD.
Nie mozna wychodzic "za" mape, to kolejna instant action gdzie nie znajdziesz mozliwosci dla dzialan dywersyjnych za linia wroga, nie ma mozliwosci przecinania drogi zaopatrzenia, zasadzania sie gdy wrog usiluje dokonac koncentracji sil, niszczenia samolotow zanim zdolaja wystartowac, nie ma lini frontu, nie ma utrzymywania miast by zapobiec katastrofie i przelamaniu frontu przez nieprzyjaciela, etc. ( jasne w ww2ol tez jeszcze wiele brakuje , np: jezior , wsi, tuneli, mozliwosci budowanie umocnien, nie ma altylerii/mozdzierzy i nie mozna klasc min,... ).
RO jest fajna jesli ktos ma 30min czasu na gre i szuka szybkiej akcji. WW2ol jest fajna jesli kots lubi i moze sobie pozwolic zeby posiedziec 4-10h i zatopic sie w grze niekoniecznie zabijajac/ginac co 2 min.
Ja uwielbiam grac sapperem i sledzic czolgi nieprzyjaciela, czsami gonie za takim shermankiem czy stuartem i ze 30-45 min zanim mam mozliwosc podkrasc sie i wysadzic go w powietrze. Ja to lubie innie wola cos innego.

Tak czy inaczej polecam samemu pograc przynajmniej kilka dni i wyrobic sobie zdanie.

pozdrawiam.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 20.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 15:20 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Witam

Jestem duzym fanem WW 2


Uhm... tja... szacuje się, że podczas II Wojny Światowej na wszystkich frontach łącznie zginęło około 55 MILINÓW ludności... bagatela 1,4 Polski... a ty wpadasz i mówisz, że jesteś jej fanem... to prawie tak, jakbyś poweidział, że jesteś fanem holocaustu lub, co gorsza, Paris Hilton... kara: wychłostać, obiąć ch**a na pieńku tępą siekierą, wychłostać, zgwałcić, wychłostać...

A tak serio to jeśli nie chce ci się uczyć ortografii to przynajmniej naucz się pisać z sensem...

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 19:45 
Cytuj  
Prox a ty sie chyba z choinki urwales smiesza mnie tacy ludzie jak ty wielcy intelaktualisci ortografi hehe widac ze niemasz nic co do powiedzenia no ale cuz sa ludzie i berety bez obrazy.

Brodaty

Tak gralem i to pare dni nawet

Wracajac do teamtu niebede sie powtarzal pogralem pare dni i poprostu grafa odstrasza a modele postaci to takie cos bylo dobre moze z 7 lat temu.
Pomysl bardzo dobry ale tworcy niezabardzo sie pala na zmiane.Wystarczy sobie pograc w inne tego typu gry mmorpg i stwierdzic roznice nawet w darmowkach.No coz moze zbyt wiele wymagam ale okrojona RO jest o wiele lepsza niz rozbudowany tetris ;-)

Podsumowujac puki niezmienia cos z grafa na dzisiejsze standady napewno gra niebedzie miala duzo zwolennikow a jak mam placic za cos to chce zeby bylo to dobre. Jesli kogos urazilem to jest mi przykro ale jako fan tego gatunku wyrazilem swoja opinie .

pozdrawiam


Posty: 20
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 12:04 
Cytuj  
Filmik z gry , dostalismy nowy sprzet : 109g , Hurricane II , Hawk 87 , plus nowa bron dla piechoty mozdzierze :)



milego ogladania.

http://www.youtube.com/watch?v=VUX0rjGu ... t%3D183912

Obrazek


Ostatnio edytowano 15 maja 2008, 00:30 przez Pyotrosh, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 20
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 23:35 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=gOoS0AVQIAo

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 14:35 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Prox a ty sie chyba z choinki urwales smiesza mnie tacy ludzie jak ty wielcy intelaktualisci ortografi hehe widac ze niemasz nic co do powiedzenia no ale cuz sa ludzie i berety bez obrazy.

Brodaty

Tak gralem i to pare dni nawet

Wracajac do teamtu niebede sie powtarzal pogralem pare dni i poprostu grafa odstrasza a modele postaci to takie cos bylo dobre moze z 7 lat temu.
Pomysl bardzo dobry ale tworcy niezabardzo sie pala na zmiane.Wystarczy sobie pograc w inne tego typu gry mmorpg i stwierdzic roznice nawet w darmowkach.No coz moze zbyt wiele wymagam ale okrojona RO jest o wiele lepsza niz rozbudowany tetris ;-)

Podsumowujac puki niezmienia cos z grafa na dzisiejsze standady napewno gra niebedzie miala duzo zwolennikow a jak mam placic za cos to chce zeby bylo to dobre. Jesli kogos urazilem to jest mi przykro ale jako fan tego gatunku wyrazilem swoja opinie .

pozdrawiam


udawanie inteligentnego ci nie wychodzi, ba, przeciez ty masz 11 lat. A twojej zalosnej skladni i ortografii, to nawet mi sie nie chce komentowac.

tl:dr - wypierdalaj


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 19:52 
Cytuj  
gg odpowiadanie na post sprzed 4 miesiecy, napewno to przseczyta :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.