mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 10:06 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
W Koreanskie/japonskie mmorpgi jak l2/ffxi graja imo glownie pedofile i onanisci .


I see what you did there. 8)

Anyways w WoW'a grają głównie zoofile, sekciarze oraz zblazowani nastolatkowie którym znudził się cyb0r na tekstowych czatach. Patrząc na twoją sygnaturkę, prawdopodobnie zaliczasz się do tej pierwszej kategorii :roll:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 10:22 
Cytuj  
Mnie tylko dziwi dlaczego nikt jeszcze nie potraktował debili ban hammerem.

Nep Ty kochany masz takie pojęcie o mmo jak ja o haftowaniu. Aczkolwiek czytając Twoje wypociny odnosze wrażenie, że faktycznie mogę mieć ukryty talent w tym temacie.

Żadne konkretne argumenty nie docierają do Twojej makówki, jak choćby to że Ci ludzie którzy mają post count po 4k+ siedzą w temcie mmo od początków mmo (looknij może ich datę dołączenie do forum a później podziel to przes ilość Twoich bezsensownych postów w tym temacie i zobaczysz coś ciekawego... ;))
A teraz STFU fanboy'u mały i wracaj do piaskownicy.


PS. Wymień mi 5 największych tytułów made in azja a powiem Ci kim jesteś :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 11:45 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Vercin napisał(a):
W Koreanskie/japonskie mmorpgi jak l2/ffxi graja imo glownie pedofile i onanisci .


I see what you did there. 8)

Anyways w WoW'a grają głównie zoofile, sekciarze oraz zblazowani nastolatkowie którym znudził się cyb0r na tekstowych czatach. Patrząc na twoją sygnaturkę, prawdopodobnie zaliczasz się do tej pierwszej kategorii :roll:

Bez dwoch zdan krowy mnie kreca :D

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 14:24 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Mnie tylko dziwi dlaczego nikt jeszcze nie potraktował debili ban hammerem.

Za długo przebywałeś w dziale L2 i pod wpływem Karola przestałeś rozumieć ideę "forum". Tylko tam za posiadanie innego zdania dostaje się bana. Proponuję zróbcie sobie dział L2 na pass (najlepiej w ogóle z niego nie wychodźcie) i nikt już nie będzie takim jak ty przeszkadzał w lizaniu dupy Karolowi.
Te stałe kilka osób, które tam siedzi od paru lat będzie siedzieć przez kilka następnych i na wzajem się banować, usuwać swoje tematy i posty, nie mieszając w to innych, którzy tak naprawdę tylko wam przeszkadzają.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 14:46 
Cytuj  
roball napisał(a):
Jakis przyjebany jestes, dobranoc.


ale w przeciwienstwie do ciebie nie trolluje tematu jedno zdaniowymi i nic nie wnoszacymi postami.
wiec jesli ja jestem przyjebany, to na ciebie przymiotnika brakuje, robaczku.

Cytuj:
Mnie tylko dziwi dlaczego nikt jeszcze nie potraktował debili ban hammerem.


tez sie zastanawiam.
wyzywanie innych uzytkownikow forum i brak poszanowania dla dyskusji powinien byc banowany imo.
nie wiem tylko czy zdajesz sobie sprawe, ze jestes pierwszym kandydatem do takiego banana ;]

Cytuj:
Żadne konkretne argumenty nie docierają do Twojej makówki, jak choćby to że Ci ludzie którzy mają post count po 4k+ siedzą w temcie mmo od początków mmo (looknij może ich datę dołączenie do forum a później podziel to przes ilość Twoich bezsensownych postów w tym temacie i zobaczysz coś ciekawego... )
A teraz STFU fanboy'u mały i wracaj do piaskownicy.


faktycznie, zadne konkretne argumenty do mnie nie docieraja....bo poprostu nie padly w tym temacie.
a ludzie z duza iloscia postow moga byc elomegafajni, ale nie maja prawa mnie obrazac, tak jak zrobil to ten homoafrodyta aenima i roball.

a stfu mozesz wolac do kolegow-plebanow z podworka, nie do mnie.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 15:02 
Cytuj  
roball napisał(a):
W WoW nie bylo zadnej walki o teren, mowienie ze walczylo sie o node ze skalka czy herbem odbieram jako zart.



dyskutowalismy o wplywie graczy na lore i ksztalt swiata gry.
ktos wyskoczyl, ze w RO mozna walczycz o zloza surowcow (tak, co to ma wspolnego z lore/ksztaltem swiata gry?), wiec odpowiedzialem, ze na _upartego_ w wowie tez mozna sie bic o surowce.

end of flame?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 15:37 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):

dyskutowalismy o wplywie graczy na lore i ksztalt swiata gry.
ktos wyskoczyl, ze w RO mozna walczycz o zloza surowcow (tak, co to ma wspolnego z lore/ksztaltem swiata gry?),


Po pierwsze RF online a nie RO więc może zacznij czytać uważnie wypowiedzi innych zanim je skomentujesz, bo sam robisz z siebie idiote.

Po drugie
http://www.rf-onlinegame.com/faq.php?type=Chip%20Wars
Nie grałem w RF ale łatwo z opisu można wywnioskować że ma to spory wpływ na "kształt świata gry", ie. ma spore znaczenie dla całego servera i graczy na nim grających.

Więc troche z dupy te twoje porównanie gankowania kogoś przy zasobach w wow'ie do gry w której cały gameplay obudowany jest w około pvp i walki o surowce.

Selfowned again :wink:

Edit:

zax napisał(a):
Za długo przebywałeś w dziale L2 i pod wpływem Karola przestałeś rozumieć ideę "forum". Tylko tam za posiadanie innego zdania dostaje się bana.


A ty zax jesteś jak jakaś pier#$na katarynka która jak już raz się nakręci to powtarza to samo over and over again. Tyle razy ci mówiłem wypłacz się Beast'owi jak ci powie że nie widzi w moderacji Karola nic nieodpowiedniego to STFU.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 sty 2007, 15:41 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 15:39 
Cytuj  
ok, przyznaje, ze zle odczytalem ten skrot. glownie dlatego, bo pierwszy raz o takiej grze jak RF slysze ;o

swoja droga:

Cytuj:
Nie grałem w RF ale łatwo z opisu można wywnioskować że ma to spory wpływ na "kształt świata gry",


jakiez to profesjonalne.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 15:42 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):

jakiez to profesjonalne.


Prawie jak ty nie?
Tyle że ja jednak poświęciłem 5min na sprawdzenie czegoś na temat gry o której się wypowiadam.


_________________
Obrazek

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 15:50 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Tyle że ja jednak poświęciłem 5min na sprawdzenie czegoś na temat gry o której się wypowiadam.


oh ;O
a wiec jak poswiece 10 minut na googlowanie, to bede fajniejszy?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 16:21 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):
ktos wyskoczyl, ze w RO mozna walczycz o zloza surowcow (tak, co to ma wspolnego z lore/ksztaltem swiata gry?), wiec odpowiedzialem, ze na _upartego_ w wowie tez mozna sie bic o surowce.

Wspólnego ma tyle, że te złoża są jedne na cały serwer i kiedy są w posiadaniu jednej rasy, pozostałe nie mają do nich dostępu (Mogą kopać tylko w swoich częściach, ale przynosi o to wiele mniejszą korzyść). A jest o co walczyć, bo pieniądze w tej grze pochodzą głównie z miningu. [Tak, grałem w RFO]
Nephilim napisał(a):
ok, przyznaje, ze zle odczytalem ten skrot. glownie dlatego, bo pierwszy raz o takiej grze jak RF slysze ;o

Swego czasu był hype na nią, szybko zgasł, bo poza PvP/dobrą muzyką/ciekawym designem oferuje raczej grind.
viewtopic.php?t=17589

A co do wpływu na lore/świat gry - chyba najwcześniej coś takiego w porządnym wydaniu pojawi się w Spellborn, jeśli potwierdzą się zapowiedzi twórców.


_________________
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 16:32 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
A ty zax jesteś jak jakaś pier#$na katarynka która jak już raz się nakręci to powtarza to samo over and over again. Tyle razy ci mówiłem wypłacz się Beast'owi jak ci powie że nie widzi w moderacji Karola nic nieodpowiedniego to STFU.

Twoje zdanie naprawdę mnie nie interesuje, czytanie bluzgów również.
Poza tym jesteś jednym z psów Karola, więc twoja nie obiektywna opinia jest nic nie warta.

Co do Beasta, to - z tego co widzę - on sobie to forum po prostu zlał i tylko dlatego takie zachowanie moderatora jest tolerowane. A zarówno z takim zachowaniem jak i sposobem "moderowania" spotykam się pierwszy raz - dziesiątki postów z OB sprzed 3 lat ciągle zaśmiecają forum, natomiast każdy nowy, ale niewygodny temat lub post znika praktycznie od ręki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 17:09 
Cytuj  
Keii napisał(a):
A co do wpływu na lore/świat gry - chyba najwcześniej coś takiego w porządnym wydaniu pojawi się w Spellborn, jeśli potwierdzą się zapowiedzi twórców.

Nadal i caly czas EVE.

X.

PS. Caly watek do flame boardu prosze.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 17:17 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Nadal i caly czas EVE.

No tak, tam cały świat jest praktycznie tworzony przez community. Chodziło mi o "chodzone" mmo ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2007, 19:27 
Cytuj  
Co to za roznica czy chodzone czy latane?;]


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 01:02 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):

faktycznie, zadne konkretne argumenty do mnie nie docieraja....bo poprostu nie padly w tym temacie.
a ludzie z duza iloscia postow moga byc elomegafajni, ale nie maja prawa mnie obrazac, tak jak zrobil to ten homoafrodyta aenima i roball.

a stfu mozesz wolac do kolegow-plebanow z podworka, nie do mnie.


Ciesze sie ze ustosunkowales sie do mojego postu. Nie bylo sie gdzie zaczepic, czy jak? ;-)


_________________
Nestor#1522


Posty: 39
Dołączył(a): 31.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 10:20 
Cytuj  
Lubie krytykowac koreanskie mmo wiec sobie poskrobie: Grupe rpgow koreanskich latwiej bedzie ze soba polaczyc ze wzgledu na schematycznosc, ich podstawowe cechy to:

- grind - Koreanczycy chyba nie wyobrazaja sobie gry gdzie stosunkowo latwo dojsc do etapu end game

- niewiele sposrod nich oferuje bogato rozbudowany end game, zazwyczaj mamy okresowy event masowego pvp albo kilka map gdzie mozemy sie potluc z przeciwna frakcja

- konflikt frakcji jest bardzo czesto ustalany na sztywno, czyli decydujac sie na poczatku na postac wiemy z gory kto bedzie naszym endgameowym przeciwnikiem

- crafting&material gathering tez troche kuleje, mamy zbyt wiele sztywnych regul, odgorne zalozenia co mozemy zrobic, malo inwencji w procesie produkcji

- ladna oprawa graficzna, tu trzeba koreancom przyznac ze jezeli chca potrafia stworzyc cos przyjemnego dla oka i nie trzeba byc wcale milosnikiem anime zeby to docenic

- dosyc czesto kuleje czesc fabularna, jakies miasta, wladcy, sily chaosu szturmujace swiat itd. tak w zasadzie to nie wiemy po co biegamy po planszy, za co walczymy, proponuje spytac kiedys gracza o jakis maly watek fabularny, jezeli zechce mu sie wysilic na jakas odpowiedz watpie zeby bylo to wiecej niz zwykle: lol.

- brak rp serwerow

- kanaly komunikacji - czy ktos pamieta poczatki ultimy online? W poczatkowych fazach zero komunikacji poza gra, dopiero ozniej weszlo gg, irce, i inne. W sumie teraz w kazdej grze mamy kanaly gildiowy/aliansu, a zgrane grupy siedza razem na teamspeakach (to akurat bedzie cecha kazdego wspolczesnego mmo)

- spora czesc koreanskich mmo jest darmowa z popularnym powerup store

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 12:25 
Cytuj  
zax napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Mnie tylko dziwi dlaczego nikt jeszcze nie potraktował debili ban hammerem.

Za długo przebywałeś w dziale L2 i pod wpływem Karola przestałeś rozumieć ideę "forum". Tylko tam za posiadanie innego zdania dostaje się bana. Proponuję zróbcie sobie dział L2 na pass (najlepiej w ogóle z niego nie wychodźcie) i nikt już nie będzie takim jak ty przeszkadzał w lizaniu dupy Karolowi.
Te stałe kilka osób, które tam siedzi od paru lat będzie siedzieć przez kilka następnych i na wzajem się banować, usuwać swoje tematy i posty, nie mieszając w to innych, którzy tak naprawdę tylko wam przeszkadzają.

Checsz żebym padł ze śmiechu czy co?
O ile mi dobrze widomo, forum ma za zadanie umożliwinie wymiany poglądów,wymiany informacji i szeroko pojętej dyskusji przy czym prawie każde z nich posiada listę reguł według których się to odbywa czy też zgodnie z zasadami ogónie pojętej netykiety - right?

Teraz powiedz mi gdzie tu widzisz dyskusję czy próbę polemiki ze swojej strony czy Nephilim'a? Goatus/Keii rzucili jak dla mnie argumenty nie do podważenia - a szanowny pan dalej twierdzi że czarne jest białe i na odwrót. I arumentów nijak nie widzi.
Nephilim w życiu nie grał w żadne pożadne korańskie mmo (co zdążył już tu udowodnić swoją ignorancją) i tu leży pies pogrzebany. Swoje opinie próbuje budować na darmowych mmo, robionych przez maleńskie studia, tylko nie bierze pod uwagę, że gry te mają się nijak do swoich starszych braci.

zax: O ile jeszcze Nep chrzani jak potłuczony o tyle Ty kolego uskuteczniasz jedynie bandwagonning. Żadnej Twojej sensownej wypowiedzi tu jakoś nie widziałem jedynie jakieś herezje i płacze. Także odpuść sobie bo ile dobrze widzę to jesteś jedyną osobą która próbuje tu lizać 4litery.

@Brakh:
Cytuj:
- grind - Koreanczycy chyba nie wyobrazaja sobie gry gdzie stosunkowo latwo dojsc do etapu end game

Max lev w "królowej grindu" L2, ludzie robią w 3 miesiące (tyle co ponoć w WoW'ie). Genaerlanie polecam rzucić okiem na Aion'a...

Cytuj:
- niewiele sposrod nich oferuje bogato rozbudowany end game, zazwyczaj mamy okresowy event masowego pvp albo kilka map gdzie mozemy sie potluc z przeciwna frakcja

A podaj mi przykład takiego rozbudowanego end game'u pochodzacego spoza azji?

Cytuj:
- konflikt frakcji jest bardzo czesto ustalany na sztywno, czyli decydujac sie na poczatku na postac wiemy z gory kto bedzie naszym endgameowym przeciwnikiem

Znów o WoWie mówisz kolego ;) Tak wiem w RFO też jest 2 side PvP, ale tam w przeciwieństwie do wspomnianego wow'a jest właśnie wojną o zasoby.
Cytuj:
- dosyc czesto kuleje czesc fabularna, jakies miasta, wladcy, sily chaosu szturmujace swiat itd. tak w zasadzie to nie wiemy po co biegamy po planszy, za co walczymy, proponuje spytac kiedys gracza o jakis maly watek fabularny, jezeli zechce mu sie wysilic na jakas odpowiedz watpie zeby bylo to wiecej niz zwykle: lol

Tak samo jak wszystkie mmo. Tu fabuła jako taka nie istanieje - co najwyżej backround wydarzeń, i ne widzę akurat w tym temacie różnicy między korean mmo a us/eu mmo (nie licząc darmowych gniotów).

Cytuj:
brak rp serwerow

Dedykowane RP serwery nie stanowią o tym co ise na nich dzieje. To gracze tworzą klimat RP a nie napis przy login screenie serwera.
Cytuj:
- spora czesc koreanskich mmo jest darmowa z popularnym powerup store

Mówisz o gniotach, które nie są brane pod uwagę przez zadnego sensownego gracza, Korea ma darmowe mmo us/eu ma tibie i inne wynalazki. Różnica tylko taka, że koreańskie darmowe są "już" 3d a us/eu 2d lol ;)

Adnośnie lore rozwijalnej przez comunnity to argument od czapy. Bo generalnie na chwilę obecną nie ma takiej gry wogóle (chyba, że zaczliczyć UO i SoR).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 13:21 
Cytuj  
Ja z azjatyckich to grałem tylko w Knight Online przez kilkanaście leveli, to czy mogę coś powiedzieć czy raczej link: STFU?

Sylvian napisał(a):

[...]
Cytuj:
- niewiele sposrod nich oferuje bogato rozbudowany end game, zazwyczaj mamy okresowy event masowego pvp albo kilka map gdzie mozemy sie potluc z przeciwna frakcja

A podaj mi przykład takiego rozbudowanego end game'u pochodzacego spoza azji?
[...]


A czy nie powinieneś był napisać:
"A podaj mi przykład takiego rozbudowanego end game'u pochodzacego spoza azji, oprócz WoW i EQ2?"


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 14:03 
Cytuj  
Jesli chodzi o fabule to FFXI jest chyba jedynym mmorpg gdzie istnieje fabula z prawdziwego zdarzenia i o zgrozo FFXI pochodzi z AZJI!
Oprocz klasycznych questow misje (3 dla kazdego z miast i 3 nastepne z dodatkow). Kazda misja to dlugi ciag questow, CSow, rozmow i czasem bardzo trudnych walk. Dzieki temu gracz czuje sie czescia tego swiata, poznaje watek "polityczny" aktualnie rozgrywanych w grze wydarzen, losy poszczegolnych kluczowych NPCow grze i historie swiata.

Pod tym wzgledem FFXI moze konkurowac z najlepszymi RPGami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.