mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Dlaczego nie grasz w eve?
Nie widze powodu aby zagrac. 5%  5%  [ 4 ]
Nie gram w ogole w platne mmo. 0%  0%  [ 0 ]
Klimat scifi mi nie odpowiada. 16%  16%  [ 14 ]
Probowalem triala ale gra wydala mi sie strasznie skomplikowana. 6%  6%  [ 5 ]
Probowalem triala i gra wydala mi sie... nudna? 24%  24%  [ 20 ]
Piraci wszedzie i open pvp to nie dla mnie. 0%  0%  [ 0 ]
Alez ja gram w EVE :) 15%  15%  [ 13 ]
Inne 15%  15%  [ 13 ]
Chce tylko zobaczyc wynik ankiety :> 14%  14%  [ 12 ]
Co to jest EVE? 5%  5%  [ 4 ]
Liczba głosów : 85
Autor Wiadomość
**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 12:17 
Cytuj  
A ja z zupełnie innej beczki.
Grałam w EVE i owszem i to nawet dłużej.
Czego mi tam brakuje? Wiem, pewnie powiecie, ze jestem marudna baba - ale wszelkich reakcji międzyludzkich tak "for fun"... Jak to wytłumaczyć lepiej - może na paru przykładach:
Anarchy Online - pamiętam jak zapadałam się z Biolly'm na tyłach jakiegoś sklepiku na długie pogawędki, albo jak gildia "Podróżnicy Rubi-Ka" organizowała w Old Athens cotygodniowe manifestacje taneczne ... Tudzież jak organizowaliśmy wypady do Rome tylko po to, żeby na paru Omletów tyłek wypiąć...
Akcje - które w mechanice gry jako takiej dokładnie nic nie dają - tylko ot tak, żeby się pobawić. Bo tym właśnie jest dla mnie MMORPG - zabawą, a nie zmiennikiem życia.
Pamiętam, jak w Everqueście ktoś bardzo oburzony pytał mnie, czemu ja nie nabijam leveli - bo dla mnie nie o to w grze chodzi. Ja chce sobie pogadać z ludźmi, pokazać jaki zrobiłam sobie nowy mieczyk, albo naciągnąć kogoś na słomkowy kapelusik.
Tu komuś pomóc, tam z kimś się "na pojutrze na smoki" umówić.
Reasumując - tak grałam w EVE. Tak, uważam, ze jest to dobra gra. Ale jak dla mnie straszliwie obrana z tego właśnie "odgrywania roli".
Zbyt techniczna. A moze po prostu... Zbyt męska???


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 15:03 
Cytuj  
Śmieszy mnie to, że najpierw wszyscy chcecie FFA i full loot najlepiej w każdym MMO, a później narzekacie, że was takie straty za bardzo "bolą".
Nie ma full loot - źle, jest full loot - też źle.

Co do skilli, to zgadzam się z tym co napisał Sou i Cybot.
Dogonienie starych graczy (pod względem PVP skills) trwa nie dłużej niż w większości koreańskich grinderów. :)

MagPS napisał(a):
bardzo chetnie gralbym w EVE gdyby mozna byloby "chodzic" po planetach (eve+swg ;) )

Niestety, tej grze brakuje "chodzenia" i "general chata" (np w range 50-70km).
Przez to, grając bez corpa czasami czujesz się jak w singlu. :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 16:07 
Cytuj  
Osobiscie nigdy nie plakalem za full loot PvP. Mnie w sumie bardziej bawi PvP w stylu fpp. Zabijasz, lub dajesz sie zabic, masz pkt, respawnujesz sie i dalej. Za duzy casual jestem zeby lekka reka tracic dorobek wielu godzin zapierdzielu w ciagu jakze ekscytujacych 30 sec PvP :P

Zreszta nie wiem. Osobiscie moze zabralem sie do EvE od dupy strony - korp fajny ale w wiekszosci industrial w deep 0.0. Znajomy wciagnal sie i gra do tej pory, a mowil wczesniej ze nic lepszego od WoW nie gral :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 16:23 
Cytuj  
No czat w EVE jest taki dosc dziwny ;) Niby lata w kolo ciebie 20 graczy ale gram 5 miechow i nie zdarzylo mi sie z jakims pogadac;) Chyba raz tylko w plexie typa spotkalem i wtedy razem tluklismy npc to zrobilismy sobie rozmowe prywatna ale tak to siedze na # polakow i # ze znajomymi i tyle. Niby LOCAL jest z ludzmi z systemu ale system ma wiele stacji, pasow itd itp i jakos nie bardzo sie rozmowa klei ;) Zwlaszcza ze czat sporo osob ma zminimalizowany i w ogole nie patrzy co kto pisze;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 17:08 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
EvE porzera strasznie duzo czasu :P
No właśnie. A są gry które nie pożerają czasu? Jak się chce w coś porządnie zagrać to chyba trzeba się na ten drugi etat zapisać. Chciałbym znaleźć grę, która nie sprawi, że nie mogę się oderwać od kompa od 20.00-2.00 am.. gosh


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 23:35 
Cytuj  
Swoja droga jest w tym cos dziwnego. Niby skille robia sie offline a jednak czas pozera;p Mysle ze trzeba sobie zajecie dobrac dobre. Jak ja np handluje to moge na gre poswiecac 1h dziennie ( z 30 minut na lepszym kompie;) ) i wystarczy no i co 3 tyg przez 3 dni latac potem intensywnie :D Jak ktos kopie rude no to juz wiecej siedzi za to sam dobiera sobie godziny pracy;) Jak ktos w corpie ma zadania to... nie wiem bo nie jestem w corpie zeby mnie nie meczono o nic:D


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 00:30 
Cytuj  
nuda , nuda i jeszcze raz nuda ...


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2007, 01:47 
Cytuj  
Cytuj:
Shadhun_, rzeczywiscie skilli mozna tyle robic ze nie dogonisz starego gracza pod tym wzgledem. Za to w odroznieniu od wiekszosci mmo mozesz spokojnie zabic typa co gra dluzej o wiele;)


Wiem, wiem. Mimo wszystko.. ja lubie e-peen contest i już sama świadomość że mój siusiaczek nigdy nie dorówna tym wielkim, lśniącym, czarnym e-peenom pozbawia mnie sporej części funu.

Co do socialu , to chyba zalezy od corpa. Za drugim podejściem trafiłem do wspaniałego (moim zdaniem) corpa "EvE University". Codziennie eventy, lekcje bardziej zaawansowanych aspektów gry, nauki walki w sponsorowanych przez corpa frygach, eve-rugby grane contenerem ;). W ciągu tych 2 tygodni gdy tam byłem nagadałem sie za wszelkie czasy zarówno na chacie jak i na ventrillo.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.