mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 00:37 
Cytuj  
Omg koles jest po prostu dobry a przyszedl jakis BlendaMed i sie czepia. Zazdrosc?

Idz na forum jakiegos pro-teamu, np. Pentagramu i nafakaj na nich ze sie chwala jacy sa dobrzy. Ba! Nawet maja swoje koszulki! Kurwa niezle lamusy... ha! i 14latki (zapomnialem).

To jest forum i temad o CoD i byl taki dopoki nie przeszyedl BlendaMed i nie zaczal plakac.

Jak ktos potrafi zabic pol wrogiego teamu za pomoca (teoretycznie) najslabszej broni to szacun i tyle. Jest dobry w tym co robi.
Tak samo jak dobry mechanik czy kazdy inny koles.

A ze sie chwali? Ja nie widze w tym nic zlego, kazdy lubi sie chwalic to naturalne i ludzkie. A on de facto nie chwalil sie tylko ladnie opisal co da sie w tej grze zwojowac zwyklym nozem.

Tak wiec ludki wracac do tematu a TorBledNam niech najlepiej wraca do napierdalania z pancerfausta do swojego teamu, oczywiscie na swoim kompie ktory jest do dupy bo sie nim nie chwali. Czy jakos tak. :-)

Ide spac.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 01:20 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
3 - Wytlumacz mi zatem ile skilla jest w rozkladaniu 150 claymorow za kazdym rogiem na respie i sraniu w kacie ze strachu, ze nikogo nie zastrzele ale noz widelec ktos wejdzie na mojego claymora, bo beda mieli dosyc czekania az wyjde z respa!


1 masz tylko dwa claymory
2 po co camperowi claymor, lepiej chociazby dla snajpera
3 trzeba byc no skillem zeby wejsc w claymora


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 02:11 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
1 masz tylko dwa claymory
2 po co camperowi claymor, lepiej chociazby dla snajpera
3 trzeba byc no skillem zeby wejsc w claymora


Na sile to pisales? -.-
Nie bede sie wdawal z Toba w dyskusje bo i tak nie ma sensu. Dobranoc

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 02:28 
Cytuj  
Try me on The Edge w q2 PRO skille.

lol :< zawodowcy sie znalezli w imba CoD.


Posty: 7
Dołączył(a): 3.12.2007
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 04:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Omg koles jest po prostu dobry a przyszedl jakis BlendaMed i sie czepia. Zazdrosc?

Idz na forum jakiegos pro-teamu, np. Pentagramu i nafakaj na nich ze sie chwala jacy sa dobrzy. Ba! Nawet maja swoje koszulki! Kurwa niezle lamusy... ha! i 14latki (zapomnialem).

To jest forum i temad o CoD i byl taki dopoki nie przeszyedl BlendaMed i nie zaczal plakac.

Jak ktos potrafi zabic pol wrogiego teamu za pomoca (teoretycznie) najslabszej broni to szacun i tyle. Jest dobry w tym co robi.
Tak samo jak dobry mechanik czy kazdy inny koles.

A ze sie chwali? Ja nie widze w tym nic zlego, kazdy lubi sie chwalic to naturalne i ludzkie. A on de facto nie chwalil sie tylko ladnie opisal co da sie w tej grze zwojowac zwyklym nozem.

Tak wiec ludki wracac do tematu a TorBledNam niech najlepiej wraca do napierdalania z pancerfausta do swojego teamu, oczywiscie na swoim kompie ktory jest do dupy bo sie nim nie chwali. Czy jakos tak. :-)

Ide spac.


Aż z ciekawości wszedłem na forum Pentagramu i nie widzę by ktoś tam się chwalił. Podobnież tutaj - żadnych "pentagramowców" flexujących swoim skillem nie widzę...

Imo chwalenie się czymkolwiek jest po prostu dziecinne. Że niby naturalne i ludzkie? Nie wiem, bynajmniej nie dla mnie. Ale skoro tak twierdzisz, to zaczynam się bać, iż złe rzeczy będziemy wkrótce nazywać "normalnością".

Nie mam nic do Icka, ot uważam po prostu, że umniejszył swoje osiągnięcia chełpiąc się nimi.

A że parę osób to wzburzyło? Hmm.. równie żenujące..

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 06:09 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Try me on The Edge w q2 PRO skille


Za starych czasów promode'a w q3 to byś przyłapał zdrowo od starego wyjadacza L3Zzy :) do dzisiaj są moje dema na challenge.tv ;p.

Ostro grałeś w q2?

Edit:
http://www.challenge-tv.com/index.php?m ... &x=19&y=13

:D ale mi się japa uśmiechnęła. Nie jest to jakieś maniakalne podium, ale mam sentyment ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 08:24 
Cytuj  
q1 ponad wszystko.
anyway nikt nie broni ickowi bycia "dobrym" graczem :-)
jak rowniez w sumie podal po prostu swoj przepis na sukces i tyle.
co prawda jebnalem ze smiechu przy tekscie ze na wow i fpsach zarobil duze pieniadze (pewnie dom z basenem wybudowal za golda z wow'a) ale niech tam :-).
ja sam juz dawno pogodzilem sie z tym ze nie nadaje sie do fps'ow, nie jestem w stanie skupic sie tylko na grze, zawsze cos mnie rozprasza i generalnie wali mnie to. chociaz troche stres mnie zzera jak gram na padzie patrzac jak te dwunastolatki wala mi heady grajac na padzie jak na myszce.

anyway cod4 jest faktycznie jednym z lepszych multi fpsow ostatnich miesiecy, chociaz niektore rzeczy sa wkurwiajaca - choppery.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 08:33 
Cytuj  
suchy85 napisał(a):
Imo chwalenie się czymkolwiek jest po prostu dziecinne.
a o czym tu gadać jak tylko icek cos w coda gra, mam sie was radzić ? tak jestem dziecinny i wymiatam zwykła M4ką
Deshroom74

ja juz sie nagrałem tysiace godzin gry i setki godzin treningów w AAO i nawet kiedyś coś osiągnąłem. teraz wybrałem żone i zostało mi gadanie o skillu na takim poziomie jak tu :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 08:40 
Cytuj  
suchy85 napisał(a):
Imo chwalenie się czymkolwiek jest po prostu dziecinne.

Imo twierdzenie że coś jest dziecinnie jest takie dziecinne...

Ha jestem dziecinny! Fajnie - młodszy się poczułem :wink:

A tak na serio - ostatni raz kiedy sam słyszałem żeby ktoś komuś powiedział że jest dziecinny chyba zdarzył się w przedszkolu.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 08:50 
Cytuj  
i jeszcze jedno dodam, chcesz byc pro to ćwicz i bądz pro, a jak nie ćwiczysz to jesteś noobem i nie ma sie o co obrażać :P

rada dotyczy nie tylko serwerów FFA i nie tylko FPS :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 09:19 
Cytuj  
imo cwiczenia nie maja z tym wiele wspolnego ;-)

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 09:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
q1 ponad wszystko.

co prawda jebnalem ze smiechu przy tekscie ze na wow i fpsach zarobil duze pieniadze (pewnie dom z basenem wybudowal za golda z wow'a) ale niech tam :-).



Dom z basenem uznam za ironie, ale w porownaniu do tego ile na ta gre ludzie wydaja, ja nie dosc ze w tej kwesti wyszedlem na 0 , to jeszcze ladnie zdarzylem zarobic.
Jezeli interesuja Cie liczby ogolnie zarobilem ok. ~8 000 Euro. Bez zadnej farmy.

Co do old sportow - Mohaa bylo legendarna gra, swietne czasy bardzo mi wspominam :) Jedyny FPS w ktorym zarobilem kase grajac na pirackiej grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 09:29 
Cytuj  
no 8k to ladna sumka, bez farmy i jeszcze pewnie bez grania? ;-)
anyway podziwiam skilla w codzie :-) ja mam problem z zabiciem kolesia strzelajac mu w plecy :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 09:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
anyway podziwiam skilla w codzie :-) ja mam problem z zabiciem kolesia strzelajac mu w plecy :-)

Nie ma co sie przejmowac. Ja gram kilka godzin w tygodniu i zawsze dzieciaki tlukace nonstop beda mi kopac dupe. Jeszcze jakbym sie przyznal na jakims serwie, ze gram na taniej myszce bez podkladki to bylbym skompromitowany w penych kregach. Takie zycie nooblaunchera. hehe
@Varenthin Swietny obrazek. :D


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 10:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
imo cwiczenia nie maja z tym wiele wspolnego ;-)
nic nie szkodzi, masz prawo sie nie znać :wink:
najlepsi gracze nawet właczaja do treningu siłownie i jogging :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 10:10 
Cytuj  
Deshroom nie ma skilla, tylko dobrą myszkę i klawiaturę ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 10:11 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Deshroom nie ma skilla, tylko dobrą myszkę i klawiaturę ;)
bo deshroom to noob :wink:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 11:21 
Cytuj  
Ale cie zazdrość gryzie blendamed :) Widać z każdego posta.

A co do icka to też sie z nim nie zgadzam, każdy gra tak jak sprawia mu to przyjemność, bo dla większości ludzi mój drogi gra to nie jest sposób na pokazanie jakiego wielkiego skilla (i e-peena) sie posiada, tylko po prostu zabawa. I jak kogoś bawi zabijanie z BFG czy innego claymora to imo nic żadnym pro-skillorom do tego.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 11:24 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
A co do icka to też sie z nim nie zgadzam, każdy gra tak jak sprawia mu to przyjemność, bo dla większości ludzi mój drogi gra to nie jest sposób na pokazanie jakiego wielkiego skilla (i e-peena) sie posiada, tylko po prostu zabawa. I jak kogoś bawi zabijanie z BFG czy innego claymora to imo nic żadnym pro-skillorom do tego.


dokładnie, dźwięk odpalanego claymora ahh raj dla moich uszu, chociaż pokrywanie terenu poprzez rkm to przegięcie imo :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2007, 11:37 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ale cie zazdrość gryzie blendamed :) Widać z każdego posta.

Zazdrosc o co? W gry gram dla frajdy, a nie pokazania "skila" czy costam, o tym byly moje posty, ale malo kto zrozumial. Znam ciekawsze rzeczy niz nolifowanie przed kompem, zeby byc super w fps czy zabic jakiegos bossa w mmorpg. Zupelnie mnie nie przejmuje, ze dostaje w dupe w strzelankach, czy moj char nie ma uber sprzetu. Uwierz, nie dla kazdego granie to sposob na samorealizacje. ;)
edit: Nie przeczytalem twojego posta do konca, w sumie dokladnie to napisales. Tym bardziej nie wiem o co ci chodzi.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.