mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 21:55 
Cytuj  
To byly te pierwsze modele i to w USA. W EU sa juz w nowszej wersji, nadal glosne (taki stukot) ja sobie wzorem z youtube nakleilem tasme... bo nie zamierzam kupowac tych cud wyciszaczy za 200$.
Stopa najbardziej mnie martwila ale o dziwo dziala a gralem nawet w butach :)

Gitara sie trzyma, chociaz od jakiegos czasu zielony guzik mi jakby szawankowal (albo paluchy mnie bola i slabo wciskam). Strumbar chyba jest nie do zdarcia, bo w przyplywie ataku zlosci walilem w niego z calych sil - i nic.

Tak sobie mysle ze jakbym mial znowu kupowac, to nie wiem czy bym sie zdecydowal. Fajny bajer, ale nie za taka kase. Ale tak dlugo jak nie kupisz to nie bedziesz wiedzial, ja na RB to bylem chory bardzo dlugo hype taki ze malo sraczki nie dostalem jak paczke odbieralem :roll:

edit
jak z kims mieszkasz a nie bedzie gral to Cie znienawidzi, bo jak sam grasz to nie slyszysz tego stukotu (wiadomo adrenalina, skupiasz uwage na nutkach) ale bedac widzem to mozna pierdolca dostac...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 07:21 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
ale nie ma zadnych awarii z prekusja na przyklad?
cos gdzies ogladalem recenzje ze narzekali na gh4
Dla znajomego padł żółty talerz. Nowy w drodze :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 09:26 
Cytuj  
Można gdzieś kupować pojedyńcze talerze? :o

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 18:44 
Cytuj  
Wstydzem siem ;p Teraz nauczylem sie panowac nad soba i kulturalnie odkladam gitarke do szafki - z perka gorzej bo zdarza mi sie czasem jeszcze rzucic paleczkami 8)

BTW wie ktos czy mikrofony z Lips ablaja z RB?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2009, 22:52 
Cytuj  
I czy ktokolwiek ma Lips i moglby powiedziec słow kilka? ;3

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 11:12 
Cytuj  
gdzie taka perke mozna kupic?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 19:28 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
gdzie taka perke mozna kupic?

Ja sciagnalem z niemiaszkowa jak jeszcze EUR bylo tanie heh ale widzialem w saturnie i pelno jest na allergo

edit:
potanialy na alledrogo zestway juz sa po 600pln kiedys byl taki ziom co wystawial same perki, ale jakos znikl

http://allegro.pl/item530715728_rock_ba ... t_bcm.html

up, prawie darmo pojdzie...

no ta poszly w dol bo teraz sprzedaja takie lol
http://allegro.pl/item526420851_ion_aud ... and_2.html

hehe


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 20:21 
Cytuj  
IONs są na rynku od dawna i nie wiem w jaki sposób miałyby wpłynąć na cene 'stock kit' :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 21:54 
Cytuj  
Moze mi ktos wyjasnic jaki jest sens grania na komputerze w granie na instrumentach?


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 21:57 
Cytuj  
Good game is when stuff interact with other stuff and your brain generates fun.

Jeśli Cie to bawi, cieszy to jest sens. Jeśli nie to nie. I nie, nie gramy w guitar hero bo jestesmy wannabe gitarzystami. Poprostu czujemy z tego frajdę, nie przypisujemy temu żadnej ideologii.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 22:05 
Cytuj  
Właśnie też nigdy nie rozumialem sensu GH. Nie lepiej kupic prawdziwe instrumenty?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 22:24 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Moze mi ktos wyjasnic jaki jest sens grania na komputerze w granie na instrumentach?


To jest bardziej gra zrecznosciowa polegajaca na szybkim wciskaniu klawiszy (w przypadku gitary). Z prawdziwym graniem to ma bardzo malo wspolnego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 22:24 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Właśnie też nigdy nie rozumialem sensu GH. Nie lepiej kupic prawdziwe instrumenty?

już wkrótce... http://link.brightcove.com/services/pla ... 6738580001

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 22:25 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
To jest bardziej gra zrecznosciowa polegajaca na szybkim wciskaniu klawiszy (w przypadku gitary). Z prawdziwym graniem to ma bardzo malo wspolnego.


This.

To jest taka ciekawsza wersja Beatmanii.

RufeN napisał(a):


nie, bo to gra disneya i jest skazana na fail.

i dobre podsumowanie tego:

Cytuj:
This doesn't actually teach guitar, though.

It teaches you how to play songs, but you won't learn the instrument. You won't have a damn clue what the name of the chord you're playing is, you won't know scales, you won't learn keys, time signatures, chromatics, whatever else. It's just Guitar Hero with more buttons, in effect.

My roommate last semester hated people who learned guitar by tabs because while they could play songs, they had no concept of the instrument or how the music was formed, and he was right. Learning an instrument isn't "learning how to play songs on the instrument", it's learning how music is formed on it and then applying that to songs. I started piano at 9, flute at 11, guitar at 14, trained vocalist at 16. I know my music and this crap isn't cutting it.

So this AND Guitar Pro are a bucket of fail. At least with GH/RB we aren't pretending like we know music because of it.


tl;dr to nie nauczy nikogo grać na gitarze tylko szarpnąć pare prostych kawałków a guitar hero przynajmniej nie udaje, że czegoś uczy.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 22:46 
Cytuj  
No nie wiem, jakos mnie to nie przekonuje zupelnie.
Troche jakbym fapowal przy pr0nie zamiast zając sie kobita, bo "Jeśli Cie to bawi, cieszy to jest sens". Fapowanie cieszy, ale w sumie to wole w duecie.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 03:36 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
No nie wiem, jakos mnie to nie przekonuje zupelnie.
Troche jakbym fapowal przy pr0nie zamiast zając sie kobita, bo "Jeśli Cie to bawi, cieszy to jest sens". Fapowanie cieszy, ale w sumie to wole w duecie.


W sumie masz racje, przy malych spotkaniach towarzyskich lepiej rozlozyc profesjonalna perkusje, podlaczyc prawdziwe gitary i zaproponowac rundke w nieudawanego rock banda. Naprawde nieglupie, tylko troche kosztowne rozwiazanie.

Ale czy na tym nie polega gaming? Nie sadze ze lepiej jechac do iraku zamiast empiku po call of duty, kupowac porsche zamiast nfs'a, czy przebierac sie za elfa zamiast grac w warcrafta (no pun intended).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 07:40 
Cytuj  
Zychowi chciało sie być rebelem na stare lata. niech spierdala tbh.

Wszystkie gry w ktorych cos sie naciska, macha, rusza w rytm muzyki dla mnie sa po prostu boskie, to wogóle inny poziom rozrywki ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 08:18 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Wszystkie gry w ktorych cos sie naciska, macha, rusza w rytm muzyki dla mnie sa po prostu boskie

To zapisz sie na aerobik. Z tych gier fajnie w sout parku polewali. Chyba na przykladzie gh.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 08:36 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Zychowi chciało sie być rebelem na stare lata. niech spierdala tbh.

Won rozmawiac z Anusem. To nie ja jestem rebelem, tylko ty bronisz sztucznej perkusji jak Sargeras pisu. Nie podoba mi sie to, a ty sie czujesz tym dotkniety niczym zadrapany tipsem w czubeczek penisa i robisz drame ;]. EOT zreszta, bo shad sie rozplacze, ze mi sie GH nie podoba.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2009, 08:42 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Wszystkie gry w ktorych cos sie naciska, macha, rusza w rytm muzyki dla mnie sa po prostu boskie

Pamietam jak kiedys marzyles zeby nakrecic polaczenie pr0n i musicalu. :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.