mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Następna strona

Kto jest najtwardszy od 40 milleniow?
Space Marines 48%  48%  [ 76 ]
Space Marines 53%  53%  [ 84 ]
Liczba głosów : 160
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 13:57 
Cytuj  
heh wrecz przeciwnie tor. z tego co zauwazylem wieksza czesc wygranej w tej grze opiera sie na szybkim przeklikiwaniu jednostek i bohatera.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 21:31 
Cytuj  
Otwarta została open beta dla wszystkich. Trzeba mieć zainstalowanego Steama by ściągnąć grę. Trzeba założyć konto na Windows Live ( jako kraj wpisać USA) i można grać.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 19:02 
Cytuj  
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... ja_na.html

troche gameplay z kampanii w PL wersji.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 01:12 
Cytuj  
Jakby co, LIVE: NestorEN ; Steam [TG] Nestor

Trzeba nauczyc sie w to grac ;]


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 01:39 
Cytuj  
Ciężko wogóle mi znaleźć dobrą grę. Przez auto matchmaking trwa nawet 10 minut, a public są pełne debili...

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 02:03 
Cytuj  
Cytuj:
Ciężko wogóle mi znaleźć dobrą grę. Przez auto matchmaking trwa nawet 10 minut, a public są pełne debili...


Jeśli nawet wypalają w końcu. Trzy razy dzisiaj miałem sytuację, kiedy po włączeni gry zacięła się ona na etapie pojawiania się jednostek. No i w ogóle nie zwraca uwagi na ranks przy dobieraniu graczy co prowadzi do dosyć kuriozalnych sytuacji.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 02:12 
Cytuj  
Strasznie trudno wyczuc co naprawde sie dzieje. Setki wrogow biegaja w lewo i prawo, a ja mam 4 marinow ktorzy gina jak dzieci. Dobrze ze dreadnaughty sa bardzo wytrzymale.

Musze pograc jakies 1v1, bo w multi jak jest 3v3 to trudno sie polapac co i jak. Jakbym sie nie chowal, to jak mi sfocusuja jednostke to juz po zawodach jest.

WTB noob mecze jutro ;p


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 02:14 
Cytuj  
Musisz rozłożyć mapę na 3 części, którymi będzie się zajmował konkretny gracz. inaczej nie ogarniesz chaosu jaki powstaje.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 10:46 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Musisz rozłożyć mapę na 3 części, którymi będzie się zajmował konkretny gracz. inaczej nie ogarniesz chaosu jaki powstaje.


Najłatwiejsza taktyka to idziecie od samego początku na dwa najbliższe (siebie) VP, przejmujecie je i bronicie do upadłego. Baza obroni się sama.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 10:50 
Cytuj  
taa. jednostki do suppression fire na poczatku, potem assault marines i nara.
niestety kazda gra zaczyna sie i przez polowe czasu wyglada tak samo.
stajesz za murkiem, strzelasz, jak ci sie chce i masz z kim to atakujesz - jak nie to stoisz za murkiem.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 10:59 
Cytuj  
/mały OT
Co do mojego problemu z natem, czy naprawdę jedynym rozwiązaniem jest zmiana IP na publiczny?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 12:38 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
/mały OT
Co do mojego problemu z natem, czy naprawdę jedynym rozwiązaniem jest zmiana IP na publiczny?


Ja ma NAT i nie mam problemu. Tyle ze wszystkie porty mam przekierowane bezposrednio na moj wewnetrzny IP.

No i jak masz konto LIVE zarejestrowane w polsce to sobie nie pograsz. Banda ssssuk.


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 12:56 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
MagPS napisał(a):
/mały OT
Co do mojego problemu z natem, czy naprawdę jedynym rozwiązaniem jest zmiana IP na publiczny?


Ja ma NAT i nie mam problemu. Tyle ze wszystkie porty mam przekierowane bezposrednio na moj wewnetrzny IP.

No i jak masz konto LIVE zarejestrowane w polsce to sobie nie pograsz. Banda ssssuk.

tzn. co dokładnie trzeba zrobić, aby móc pograć ze znajomymi? z większością nie mogę się połączyć przez NAT. (zaznaczam, że informatykiem nie jestem:) )

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 13:37 
Cytuj  
dowiedziec sie dokladnie jakie porty sa wykorzystywane przez dow'a.
potem na routerze ktory ma adres zew. ustawiasz forward tych portow na adres swojego komputera, ktory ma adres wewnetrzny.
czyli: na routerze o adresie 212.212.212.212 ustawiasz w opcjach forward na 192.168.0.3 np. (musisz sprawdzic adres ip swojego komputera).
niestety nadal moze to nie rozwiazac do konca problemow w przypadku produktow thq.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 13:40 
Cytuj  
Cytuj:
Najłatwiejsza taktyka to idziecie od samego początku na dwa najbliższe (siebie) VP, przejmujecie je i bronicie do upadłego. Baza obroni się sama.


Taka taktykę stosuje na Siccaris, ale np na capital spire z dobrą, zgraną drużyną na samym początku gry zajęliśmy każdy po VP i mecz się skończył tak szybko jak to fizycznie możliwe.

No i rzeczywiście na Argus chyba nie da się zrobić czegoś innego niż trzymać 2 VP.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 20:58 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Cytuj:
Najłatwiejsza taktyka to idziecie od samego początku na dwa najbliższe (siebie) VP, przejmujecie je i bronicie do upadłego. Baza obroni się sama.


Taka taktykę stosuje na Siccaris, ale np na capital spire z dobrą, zgraną drużyną na samym początku gry zajęliśmy każdy po VP i mecz się skończył tak szybko jak to fizycznie możliwe.

No i rzeczywiście na Argus chyba nie da się zrobić czegoś innego niż trzymać 2 VP.

Tez to zauwazylem. Na 1v1 Eldarami gra sie smiesznie latwo.
Hero - warlock
Hero + odzial startowy do jednego VP w miedzy czasie budujem sie nastepny ranged odzial i zapierdala do drugiego VP. Po przejeciu przejmuje sie reszte tego co zostalo po drodze i odbija VP zajety przez przecnika (ten blizszy), w tym czasie trzeba wybudowac Banshee minimum jeden i up na maksa. Potem up HQ albo drugi odzial Banshee.
W miedzy czasie kompletnie zlewamy obrne wszystkiego oprocz dwoch VP, od czasu do czasu mozna jakas elektrownie albo req odbic. Pozniej to juz tluczenie Wraithlordow.

Malo oryginalna strategia, ale ale Space Marines, Orkowie i tyranidzi za cholere nie sa w stanie przebic sie przez combo Banshee + Warlock + Wraithlord, wszystko jest przerabiane na konserwy w trybie ekspresowym.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2009, 01:04 
Cytuj  
Ja sie zastanawiam jak zbierac wiecej requsition.

Biegam space marines (oczywiscie), na Siwal gralem vs CPU expert, przez 3/4 meczu mialem wiekszosc RP a mimo wszystko CPU (tyranid) zebral 30% wiecej requsition odemnie.

No to how can I take? ;]

Btw, predator tank to sam miod :)


EDIT:

Ok, zagralem sobie ranked match, wyskoczyl eldar rank 7. Trzymalem 2/3 VP, wiekszosc RP juz myslalem ze gosc przymiera glodem, a nagle na twarz rzucily mi sie wraithlordy, prism tanki i avatar na koncu. Skad on kase bierze, to troche bez sensu, ja ledwo dawalem rade straty uzupelniac ;/


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2009, 15:18 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Ja sie zastanawiam jak zbierac wiecej requsition.

Biegam space marines (oczywiscie), na Siwal gralem vs CPU expert, przez 3/4 meczu mialem wiekszosc RP a mimo wszystko CPU (tyranid) zebral 30% wiecej requsition odemnie.

No to how can I take? ;]

Btw, predator tank to sam miod :)


EDIT:

Ok, zagralem sobie ranked match, wyskoczyl eldar rank 7. Trzymalem 2/3 VP, wiekszosc RP juz myslalem ze gosc przymiera glodem, a nagle na twarz rzucily mi sie wraithlordy, prism tanki i avatar na koncu. Skad on kase bierze, to troche bez sensu, ja ledwo dawalem rade straty uzupelniac ;/



Upkeep.

Czyli im wiecej popa zajete, tym wolniej przyrastaja surowce.
Sprawdz;] To wlasnie tak dziala.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2009, 16:44 
Cytuj  
Czyli co, kituje wszystkich commanderem do wiezyczek, a potem ekspresowo wystawiam 3 predatory i wygrywam? ;]


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2009, 16:58 
Cytuj  
Nie radze;] Trzeba zachowac balans pomiedzy fast gainem a kontrola mapy. Gdybym ravager nidem zobaczyl 3 predy to bym sie tylko ucieszyl, bo niewiele to robi piechocie a warriorzy je kroja instant.

Ty mi lepiej powiedz jak sobie radzisz z ludzmi solo SMami. Ja dalej nie ogarniam tej armii. W 3v3 jest git, solo? Za malo jednostek, albo nie kontroluje mapy albo w walce mnie gniota. Orkami i nidami nie mam takich klopotow.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.