mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 12:04 
Cytuj  
Specjalnie za twoje poświęcenie Mark :) Wkleje tutaj to co napisałem na forum neo go :
Mówiąc innego żywego gracza mam na myśli gracza który nie zginął od ciosów mobków(i oczywiście jest online)

-mamy dwie formy postaci - "life" oraz "soul" .Soulem stajemy się gdy zginiemy (możemy wtedy wrócić po swoją duszę , gorzej jak padniemy:)
-jesli "zyjemy" , możemy zaprosić "dusze" innego gracza do naszej gry , aby np pomógł zabić nam jakiegoś bossa (przykładowo)
-jeśli "nie żyjemy" to możemy zaprosić innego "zywego" gracza
-możemy też posiadając odpowiedni kamien , włamać się do gry innego gracza i np go zatłuc ^^ , oczywiście to działa w 2 strony
-system klas nie ogranicza naszej postaci , po prostu zaczynamy z różnymi statami
-staty jak i upgrade broni dokonujemy za pomocą dusz z pokonanych przeciwników (im trudniejszy przeciwnik , tym wiecej dusz)
-system lvlowania znany z diablo , nic nie stoi na przeszkodzie aby wrocic i sobie pogrindowac
-blok i uniki sa bardzo wazne podczas starc z bosami
-nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić sobie hybrydę woja i paladyna
-mamy swobode gdzie idziemy , oczywiscie w pewnym stopniu , nie ma tu jednak jednej , slusznej drogi

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 12:40 
Cytuj  
kurna może też się skuszę na grę, ale to dopiero za dwa tygodnie.
Tak w ogóle jest przewidziana jakaś data wydania tej gry w US/EU?

Oglądałem filmiki na youtube i gra wygląda całkiem nieźle, szkoda, że cena taka wysoka, ale pewnie ludziska z Azji wykorzystują sytuację i zawyżają cenę.

Aha, a jakiś tryb cooperative (split screen lub nawet razem na jednym ekranie) na jednej konsoli?

Gdzie w końcu zamawiasz tą grę?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 12:54 
Cytuj  
Ponieważ udało mi się w końcu zweryfikować kartę na PP , to w poniedziałek kupuję już to ( w sumie to już kupiłem) http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 0390032865

Koszt w sumie 70$ .Trybu cooperative z tego co wiem nie ma .Jest tryb online .Daty wydania gry w US/EU niestety jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy /czy w ogóle zostanie wydana ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 13:52 
Cytuj  
Ceny przerabane :< Poczekam az bedzie taniej / wyjdzie w EU, i tak mam w co grac..


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 14:01 
Cytuj  
No przerąbane ale co zrobisz:) , może wyjść za rok równie dobrze , albo i w ogóle :P (jak yakuza) .Może i troche kosztuje ale nie wytrzymam jak nie zagram w coś podobnego :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 18:10 
Cytuj  
no ja też jednak na razie się wstrzymam, w sumie to ze 2-3 tytuły mam jeszcze w folii, a kolejnych kilka tylko liźniętych.

liczę na jakieś opinie zaboleq jak już trochę pograsz, szczególnie mnie ten multiplayer interesuje (coop jak i te dziwne pvp).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 21:51 
Cytuj  
Grę i tak pewnie dostanę za tydzień .Przez ten czas chcę zmęczyć Dead Space/Amry of Two z bratem/Uncharted odblokować trofea :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 22:11 
Cytuj  
khm czy ten mój identyfikator to się zamierza sam aktualizować, czy trzeba wchodzić i klikać? Z tego co widzę to jednak trzeba wchodzić i klikać a trochę to lipa imho :/

POgrałem trochę w Eye of Judgment. No i niestety wygrana nawet z komputerem przy pomocy kart które były w komplecie z grą (set 1 + 1 booster (mi rares się trafił jakiś czar więc w ogóle lipa)) jest prawie niemożliwa - doświadczeni gracze mówią o szansach w granicach 1/50 na normalu..
Trochę to zniechęca do gry, generalnie mało grałem (5-6 partyjek) ot tyle by poznać zasady, więc nie znam wszystkich kart na pamięć, ale jestem trochę zniesmaczony tymi pogromami. Gra z żywym przeciwnikiem (raz spróbowałem) to w ogóle taka klęska, że nie ma co podchodzić.
Teraz się zastanawiam czy brnąć w to dalej, czy sobie tytuł odpuścić. Gra jest też troszkę upierdliwa - trzeba rozłożyć kamerkę, matę, sprawdzić światło, wycentrować etc. a pokój mam tu niewielki więc po grze to wszystko muszę wrzucać do szuflady.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 22:19 
Cytuj  
dawac z powrotem automatyczne sigi z playfire.com :(


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 23:00 
Cytuj  
hahaha :D płacz ash =]
edit: tutaj jeszcze jest w miare, ale na polygamii zatrzęsienie ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 23:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
POgrałem trochę w Eye of Judgment. No i niestety wygrana nawet z komputerem przy pomocy kart które były w komplecie z grą (set 1 + 1 booster (mi rares się trafił jakiś czar więc w ogóle lipa)) jest prawie niemożliwa - doświadczeni gracze mówią o szansach w granicach 1/50 na normalu..
Trochę to zniechęca do gry, generalnie mało grałem (5-6 partyjek) ot tyle by poznać zasady, więc nie znam wszystkich kart na pamięć, ale jestem trochę zniesmaczony tymi pogromami. Gra z żywym przeciwnikiem (raz spróbowałem) to w ogóle taka klęska, że nie ma co podchodzić.
Teraz się zastanawiam czy brnąć w to dalej, czy sobie tytuł odpuścić. Gra jest też troszkę upierdliwa - trzeba rozłożyć kamerkę, matę, sprawdzić światło, wycentrować etc. a pokój mam tu niewielki więc po grze to wszystko muszę wrzucać do szuflady.


ehehe... tak jest w kazdej karciance. Jesli nie zaczynasz trenowac z kims na podobnym/niskim poziomie to twoja rola ogranicza sie do mowienia "End of turn" i patrzenia jak cie zabijaja.

Jedynym motywem jest uczenie sie na bledach i dokupienie kart bo tymi z zestawu poczatkowego NIC nie ugrasz. Bedziesz sie jedynie wkurwial.
Plus zobacz sobie jakie z dupy ceny za karty sa na allegro, gdzie sprzedaje je jedne koles z Polygamii i daje takie ceny ze nie wiem czy smiac sie czy plakac - drozsze niz MTG. Zezre ci to w chuj kasy a i tak nie wiadomo czy ci sie bedzie fajnie gralo. A i wogole gra nie jest taka fajna, kart jest malo, sa drogie, brzydkie wiec kolekcjonowanie odpada.....

Jesli juz czujesz potrzebe grania w karty to normalne karcianki zapewnia ci rozrywke tansza, lepsza jakosciowo i ciekawsza. :-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 01:00 
Cytuj  
To co kabraxis powiedzial.

Szkoda ze darmowe servery MTG via TCCG sie nie odbily od dna, zajebiscie sie gralo online :(


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 19:28 
Cytuj  
http://www.logic3.com/details/?prod=369

ktoś coś o tym może powiedzieć? Doradzić lub odradzić? Kina domowego na razie nie kupię bo nie mam na nie miejsca, może by dałoby to jakąś namiastkę "normalnego" dzwięku?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 19:31 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mark24 napisał(a):
POgrałem trochę w Eye of Judgment. No i niestety wygrana nawet z komputerem przy pomocy kart które były w komplecie z grą (set 1 + 1 booster (mi rares się trafił jakiś czar więc w ogóle lipa)) jest prawie niemożliwa - doświadczeni gracze mówią o szansach w granicach 1/50 na normalu..
Trochę to zniechęca do gry, generalnie mało grałem (5-6 partyjek) ot tyle by poznać zasady, więc nie znam wszystkich kart na pamięć, ale jestem trochę zniesmaczony tymi pogromami. Gra z żywym przeciwnikiem (raz spróbowałem) to w ogóle taka klęska, że nie ma co podchodzić.
Teraz się zastanawiam czy brnąć w to dalej, czy sobie tytuł odpuścić. Gra jest też troszkę upierdliwa - trzeba rozłożyć kamerkę, matę, sprawdzić światło, wycentrować etc. a pokój mam tu niewielki więc po grze to wszystko muszę wrzucać do szuflady.


ehehe... tak jest w kazdej karciance. Jesli nie zaczynasz trenowac z kims na podobnym/niskim poziomie to twoja rola ogranicza sie do mowienia "End of turn" i patrzenia jak cie zabijaja.

Jedynym motywem jest uczenie sie na bledach i dokupienie kart bo tymi z zestawu poczatkowego NIC nie ugrasz. Bedziesz sie jedynie wkurwial.
Plus zobacz sobie jakie z dupy ceny za karty sa na allegro, gdzie sprzedaje je jedne koles z Polygamii i daje takie ceny ze nie wiem czy smiac sie czy plakac - drozsze niz MTG. Zezre ci to w chuj kasy a i tak nie wiadomo czy ci sie bedzie fajnie gralo. A i wogole gra nie jest taka fajna, kart jest malo, sa drogie, brzydkie wiec kolekcjonowanie odpada.....

Jesli juz czujesz potrzebe grania w karty to normalne karcianki zapewnia ci rozrywke tansza, lepsza jakosciowo i ciekawsza. :-)


największym minusem jak dla mnie jest to, że karty są real. Kuźwa mamy XXI wiek, gdyby te karty można było kupować/sprzedawać/wymieniać online (dokładnie jak to jest w kilku karciankach sieciowych) nawet za real cash to chyba bym się nie oparł, ale jak mam podłączyć kamerę, rozłożyć matę, dobrać karty, ustawić wszystko by zagrać 2-3 partyjki to trochę mi się nie chce...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 19:35 
Cytuj  
@Mark24
mtgo, za pare pixow czy jak to się zwie można pograć z noobami (1pix = 32 kiepskie c/unc; 1pix = jakieś 2.5 zł


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 21:16 
Cytuj  
Panowie może jakaś partyjka MTG przez neta?

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 20:33 
Cytuj  
http://grrr.pl/2009/03/17/sony-rozdaje- ... -za-darmo/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 20:37 
Cytuj  
Poczułem się zrobiony w Pupala:|

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 21:41 
Cytuj  
Dzis sobie skonfigurowalem Logitech Harmony zeby dzialal z PS3, wreszcie bedzie mozna ogladac film i sterowac pilotem a nie padem :)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2009, 22:24 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
http://grrr.pl/2009/03/17/sony-rozdaje-wipeout-hd-za-darmo/


Czyli jak sobie zrobię konto na austriackiej stronie to później będę mógł ten kod wykorzystać na swoim, pl koncie ?


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.