mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 20:56 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/253/view/screens/display/15908 > dfo bumpmaping

Jak nie widzisz glebi na tym screenie to radze isc do specjalisty


no jakos nie widze tu glebi, cienie szczatkowe, zadnych odblaskow, skrzydla sa plaskie jak cycki Keiry Knightley.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 20:59 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/253/view/screens/display/15908 > dfo bumpmaping

Jak nie widzisz glebi na tym screenie to radze isc do specjalisty

to ingame sshot czy render z 3DS/maya/grome/cotamkolwiek + posprodukcja w shopie ? :>


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 21:00 
Cytuj  
render z painta pod Windows Mobile na Nokie 3210.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 21:02 
Cytuj  
Obrazek

Do screena po lewej gry z 2001 roku byly mniej kanciaste. Wogole co to jest to cos co wisi w powietrzu?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 21:08 
Cytuj  
"Wogole co to jest to cos co wisi w powietrzu?"

to przez ten bump mapping - mobek jest tak 3D ze chuj wie co to jest. :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 21:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nokiu$ napisał(a):
To nie rozumiem dlaczego nie gracie w Tibie?!
Z tego co słyszałem i w sumie widziałem, jak ktoś kogoś zabije, to osoba która "pada" ma nieżły death penalty. Ilez to powstało nagrań, gdy młodzi chłopcy omal się nie pozabijali, o to, że ktoś go tam gdzieś pierdolnął...
Tia...na dodatek grafika - a w sumie jej brak. Proste 2D, ale po co wiecej, jak liczy się grywalność, a ta podobno jest - skoro gra tyle osób.
Podobna do UO - na pierwszy rzut oka. Na dodatek stworzona w "garażu", bez większego echa na rynku - musi być ambitna.
Panowie, idealna gra dla Zarrich i innych fullloot fanboiów.
Więc nie ma co czekac na nowe MMO, wystarczy zassać i jazda PvP!

Na szczescie DFO ma jedna z lepszych z wygladu grafik, a tobie zal dupe sciska bo podniecasz sie tylko kolorowymi plamami w stylu wow/aion.



A ściska, ściska kurwa. Na moim kilku letnim złomie, WoW ledwo co chodzi na low detalach... Ale... nie przeszkadza mi to. Jak chce się popodniecać grafiką, to ide do znajomego, i cisniemy na ps3, ot.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 21:37 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
A w sumie jest jakas gra gdzie gra sie dobrze jak jest w jednym miejscu 200+ ludzi?


Aion :) Wlacz optimilizacje postaci w opcjach graficznych :P

Bylem podczas ataku na fortece + pare zergow random, na oko bylo z 400 ludzi na ekranie :] Ponizej 30fps nie spadl srednio kolo 40-50fps, a wszystko bylo na maksa detali :) Fakt ze normalnie mam 120-130fps w Aion ale w WO przy 40-50 postaciach na ekranie masz 10-15fps a niedaj boze jeszcze bedzie kupa BW spamujacych czary :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 23:02 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
U mnie w robocie goscie z rocznym doswiadczeniem robia ladniejsze modele postaci niz te w dfo

W zerowce dzieci rysuja ladniejsze modele niz te w Aion/WoW.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 01:48 
Cytuj  
Ajj po co te wielkie klotnie? Mimo ze mam wade wzroku to bezproblemowo widze co gdzie jest ladniejsze. Przeciez logiczne jest ze w grach typu Wow/Aion/Whammer grafika w sensie modele jest ladniejsza niz w DFO, i moze ta w DFo jest 'klimatyczna' bo nie ma swiecacych wielkich mieczy? To ja gram w gre fantazy czy w jakiegos sredniowiecznego mega uber realistycznego RTSa?
W grach tego typu fancy armor sety sa plusem. Jak bede chcial poogladac sobie prawdziwe chainowe zbroje to pojade do Biskupina. I oczywiscie nie najezdzam tutaj na DFO ani na zadna inna gre bo szanuje gust kazdego, ale na Boga nierobcie takich jaj z rzeczy oczywistych ktore poprostu WIDAC.

A co jest fenomenem WoWa? Napewno nie robienie gry pod masowke i komercje. Sukcesem jest to ze robiac warcraftowe RTSy, ktore juz wtedy przygniataly lorem blizzard juz planowal MMO na ich podstawie. Poprostu logujesz sie i masz jazde bo nagle to co widziales w mega udanym RTSie mozesz 'poczuc' z zupelnie innej perspektywy. Ja naprzyklad zaczynajac gre w wowa tym sie wlasnie kierowalem, i chocby nie wiem jak dobre MMO wyjdzie to nigdy nie bedzie one dla mnie tym czym byl WoW - ciezko jest grac w gre ktora ma zrobiony lore(notabene lore ktorego nie znamy i nas prawdopodobnie bardzo nie interesuje) tylko pod ta produkcje, bo bedzie on strasznie plytki i na dluzsza mete naciagany.


PS. zeby nie bylo ze jestem jakims fanbojem WoWa(moge byc co najwyzej fanbojem warcrafta) to WoW od dluzszego czasu zaczyna posysac i sam sie pograrzac, a ja sam zaczynam przygode z Whammerem, ktory mnie jesli chodzi o klimat rowniez przygniotl jak to zrobil WoW, a wszystko za sprawa dwarfow :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 09:28 
Cytuj  
ale to ze ty sie tym kierowales nie znaczy ze gra w ten sposob trafia do wszystkich.
fenomenem wowa jest to ze kazdy w to potrafi grac, a mimo to learning curve jest pod koniec rozgrywki dosyc podkrecony


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 11:09 
Cytuj  
Ash napisał(a):
ale to ze ty sie tym kierowales nie znaczy ze gra w ten sposob trafia do wszystkich.
fenomenem wowa jest to ze kazdy w to potrafi grac, a mimo to learning curve jest pod koniec rozgrywki dosyc podkrecony


Tak w to kazdy potrafi grac, jak teoretycznie kazdy potrafi grac w pilkie. Moze i ja kopnie ale pytanie czy do celu. A poziom graczy wowa pozostawia wiele do zyczenia. Sam czesto wspolczuje graczom u ktorych zauwazam spore niedorozwiniecie ucha wewnetrznego ;<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 11:35 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Vercin napisał(a):
Zarri napisał(a):
Vercin napisał(a):
Wow i aion maja piekna a wrecz cudowna grafike<3


w ktorym miejscu ?

W kazdym miejscu. Wspaniale modele postaci , piekne krajobrazy, cienie. Tpo najpiekniejsze mmorpgi na rynku


wow i wspaniale modele postaci? piszesz to powaznie?


nie mowilem powaznie do konca. rzucalem kosc naszej forumowej maskotce huragankowi. Wiedzialem ze gdzies tam z piana na ustach bedzie szukal albo robil nowe screeny z porownaniami aion/wow i dfo

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 13:20 
Cytuj  
O kurwa, wy dalej z Huraganem o chujowej grafice w DFO ?
Przeciez widać ze znowu debiliuje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 13:48 
Cytuj  
a ty dalej sprzedajesz cos czego nie posiadasz? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 13:49 
Cytuj  
Pewnie myslal, ze punkciki allegro nabija sie tak samo jak w mybrute.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 14:02 
Cytuj  
Ciekawe czy nasienie przesiąka przez bandaże <myśli>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 14:47 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Pewnie myslal, ze punkciki allegro nabija sie tak samo jak w mybrute.

Nie gadaj ze nie leca ? :< ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 17:20 
Cytuj  
PS. WoW imho nie zaczyna ani posysać ani się pogrążać, po prostu się nudzi. Ja nie mam pojęcia, jak można w jedną i tą samą grę grać latami..

Tej grafiki z DFO lepiej nie pokazujcie, bo nie ma czego. To samo do Aion, azjaci znów pokazali, że jedyne co potrafią rysować to armory, cała reszta żenada. A armory to też powtórka z rozrywki, ważne żeby błyszczały..


Ostatnio edytowano 27 maja 2009, 17:26 przez szaki24, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 17:23 
Cytuj  
mozna grac latami , ale nie w mmo napedzanym PVE.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 17:25 
Cytuj  
QFC napisał(a):
mozna grac latami , ale nie w mmo napedzanym PVE.


na podstawie jakiej gry mmo taki wniosek ?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.