mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 13:27 
 
Karol66 napisał(a):
Jutro ponoć wchodzi na xbox live marketplace Battlefield 1943 (dostępny za 1200 MS punktów).
W skrócie to ma być US Vs Japan na tym samym silniku co BF: Bad Company.
Ja już się nie mogę doczekać :)



wolalbym ruscy vs nazi, no ale jezeli bedzie mozna japoncami skopac dupe hamburgerom to moze i nie jest tak zle :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 14:43 
 
Mendol napisał(a):
a czy mozna kupowac ms points poprzez xbox live? czy nadal lepiej przez allegro?


Chyba przez allegro - zalezy jak możesz/chcesz płacić.
Zwróc uwagę na typ konta które zakładałeś - jeśli podawałeś lokacje US to kup punkty US, jeśli EU to EU.
I warto kupić więcej tych punktów bo wyszło parę fajnych rzeczy na xbox live.
Wormsy nowe (fajne), MtG (karcianka), coś co się nazywa Coloseum (walki gladiatorów) - generalnie te 3 pod multi się fajnie sprawują a kosztują 400-800 punktów.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 14:45 
 
o karcianka.
a znacie jakis serwis online na ktorym mozna kupic punkty przy uzyciu cc i dostac je w miare szybko?
hm chyba mam uk konto jednak ;/
tx za info

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 19:24 
 
Scorp kupował ze 2 dni temu i dostał kodzik w jakąś godzine.
Ma mi podesłać linka nocą to zapodam.
Płacił kartą VISA.

A co do tej karcianki - to nie jest całe MtG tylko ten dodatek Plainswalker - ale i tak bardzo fajna.
Nie ma opcji robienia własnych talii - tylko grająć w singlową kampanie odblokowujesz kolejne sety (ewentualnie karty artefaktowe wzmacniające predefiniowane talie).
Online ma opcje grania: 2, 3 lub 4 graczy (każdy na każdego) lub specjalny tryb "2head giant" gdzie 2 osoby ale KONIECZNIE Z TEJ SAMEJ KONSOLI grają Vs 2 inne osoby (tez muszą byc na tej samej konsoli).
Nie ma czegoś takiego jak kupowanie kart, turnieje, gra o coś więcej niż pozycje w rankingach.

Chętnych do grania jest naprawdę sporo (poza tym ostatnim trybem 2 Vs 2), można grać w trybie rankingowym (zlicza się do statystyk, disconect albo wcześniejsze wyłączenie gry powoduje automatyczne poddanie partii) albo nie (treningowo np.)
Gierka dość ładnie zrobiona.
Generalnie jeśli nie jesteś maniakiem tego PCetowego "MtG online" tylko chcesz pograć "lightowo" to polecam.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 20:12 
 
w oczekiwaniu na patcha w dfo pogralbym w cokolwiek ;-)


o bylbym wdzieczny za link, na stronie xbox live mozna kupic pointsy ale w funtach i wychodzi prawie 20pln drozej niz na allegro.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 20:58 
 
polecam http://www.braid-game.com/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 21:07 
 
trine - bardzo fajna zrecznosciowka, z ladna grafika


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 22:49 
 
Mendol napisał(a):
w oczekiwaniu na patcha w dfo pogralbym w cokolwiek ;-)


o bylbym wdzieczny za link, na stronie xbox live mozna kupic pointsy ale w funtach i wychodzi prawie 20pln drozej niz na allegro.


scorp bral z
http://keye.pl/

mowi zeby brac te 2100 bo tych 4200 nie maja (cenowo to wyjdzie tak samo)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 04:09 
 
roball napisał(a):
"Trine" jest wspaniale, bije prostota a przyjemnosc z grania jest ogromna. Polecam goraco, gra jest przesliczna (jak na platformowke) i gameplay chce uciec przez dach.


Właśnie obejrzałem trailer w HD, rzeczywiście wygląda pięknie. Chyba odpalę na TV z padzikiem w ręku :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 07:39 
 
tx Karol.

btw. ja czekam na :
http://www.irontowerstudio.com/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 09:43 
 
roball napisał(a):
"Trine" jest wspaniale, bije prostota a przyjemnosc z grania jest ogromna. Polecam goraco, gra jest przesliczna (jak na platformowke) i gameplay chce uciec przez dach.

tia, juz dawno zadna giera tak mnie nie wciagla na kilka bitych godzin ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 10:25 
 
Mendol napisał(a):
tx Karol.

btw. ja czekam na :
http://www.irontowerstudio.com/


Ale to ma być na 2012.
To jak czekanie na autostrady na euro :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 11:43 
 
demo mialo byc juz ;p w marcu czy jakos.
ale sam projekt wyglada bardzo smakowicie.

btw. jest juz ten battlefield?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 12:07 
 
Anno 1404.
Fajne. Jak ktos zagrywal sie w poprzdnie czesci, Settlersy, Cesary etc. to wsiaknie kompletnie. Nawet jesli juz, nie ma co robic, to sie dostawia budynku dla samego dostawianiai patrzy jak laza ludziki po mapie ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 12:10 
 
iniside napisał(a):
to sie dostawia budynku dla samego dostawianiai patrzy jak laza ludziki po mapie ;e.


To juz chyba lepiej simsy :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 12:15 
 
pierwszy patch do Trine juz w przyszlym tygodniu:
Cytuj:
First patch coming next week
Hi guys,

We'll release the first patch next week and I figured it would be good to give a heads-up.

So here's stuff that is definitely included:

- Multiple mice and keyboard support

- Controller configs and fixes, with the aim to support more controllers

- Video "lag" fix (only happened to some, i.e. if the cutscenes ended too abruptly, this will fix that)


And possibly:

- EU languages (French, Italian, German, Spanish - if we can negotiate the rights with the retail publisher, and I think it shouldn't be a huge problem)


Some other things we are considering:

- Making the last level easier (by making the you-know-what rise slower). Some thoughts would be needed though. Did everybody just keep their difficulty level at the same level that they started the game with? You can change difficulty between levels. On Easy, the rising speed is only 0.8 that of the others, but we're wondering if we should adjust it for Medium a bit too, and make Easy even easier...

- Other resolutions as default in the Launcher, possibly 1360x768 at least (we could easily add every resolution known to man, but I think we want to keep it somewhat compact) - you can always edit the resolution manually to \config\options.txt (screen_width and screen_height)

- Controller config "save" after quit, although this depends on a couple of technical things, but if it's just a bug then we'll fix it.


Future patches:

- Steam Cloud support for savegames


I'll update this as new items are added. This first patch is not a very huge patch because most of the team is actually taking a very deserved vacation. I'm estimating mid-week release for this possibly.

Multiple mice and keyboard support - dla mnie bomba, bo jednak padem mi ta gra nie podchodzi.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 12:48 
 
coldzik napisał(a):
iniside napisał(a):
to sie dostawia budynku dla samego dostawianiai patrzy jak laza ludziki po mapie ;e.


To juz chyba lepiej simsy :D

W simsach, nie patrzysz jak twoje imperium rosnie ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:28 
 
Trine - zajebiste, grafika miodzio, tylko 6h grania i już koniec :/
Terminator: Salvation- Zajebista gierka, trzyma klimat + świetna grafika, tylko znowu 6h i koniec :/

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:34 
 
@up

No wlasnie...

Szukam jakiegos dobrego biegania i nawalania ;) Czyli jakas dobra gra akcji... najlepiej zeby byla jakas dobra fabula. Moze jakies emulatory + gierka z jakiejs konsoli? (w zadna konsolowa gre nie gralem do tej pory)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2009, 21:35 
 
Emulator PS2 i God of War.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.