mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 18:07 
Cytuj  
poszukaj moich postów, kwestia gustu - gdzieś tam w dziale PS3 jechałem po nowym (i starym) Riddicku ;) Dla mnie dno, miała być skradanka, wyszedł chujowy FPS, w chujowej grafice.

ok wracając do tematu, cały czas się zastanawiam co kupić, zasilacz do PC-ta czy X360 z Lost Oddysey (opłaca się dla jednej gry kupować X?)

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 18:15 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
ale pozwól mi mieć swój własny gust ok miszczu?

The Darkness crap i tyle.
Virtua Tennis 3 - dla twojej informacji wyszła część 4 z multiplayerem, a ja czasami lubię pograć przez net ok?
no wlasnie widze ze uwazasz sie za wyrocznie jesli chodzi o gry, przykro mi ze gra ktora ma zajebisty klimat jest dla ciebie crapem, co do virtua tennis wybacz ale ja na xboxie gralem online i jest to jedna z najlepszych gier multi jakie znam, fakt ze z kumplami jest duzo lepsza ale pewnie pakistance rzadko ci na chate wpadaja

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 18:17 
Cytuj  
multi w znaczeniu przez internet - 3 cześć virta tennis nie ma opcji grania przez internet.
Top Spin ma - ale tego tytułu nie mam.

Jak poprawią grafikę w The Darkness to obiecuję, że zagram na razie mam odruchy wymiotne i tyle...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 18:23 
Cytuj  
virtua tennis 3 ma opcje grania przez internet, nie ma jej na PS3

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 18:24 
Cytuj  
a ja mam PS3, X360 sprzedałem 2 lata temu (pewnie już wybuchł po 10-tym rrodzie).

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 21:59 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
a ja mam PS3, X360 sprzedałem 2 lata temu (pewnie już wybuchł po 10-tym rrodzie).


'Hahaha!'

~~

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 22:11 
Cytuj  
Top Spin > VT :D (I tak - Sielo ma rację na Xie była możliwość grania przez net na PS3 takiej możliwości nie było).

Wszyscy teraz hypują, zarówno Sony jak i Microsoft - taki rynek się niestety zrobił.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 22:38 
Cytuj  
Ale my mamy GT5P, a bedzie GT5 <3

/usuck

Ale flamik ho ho ho :[

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 22:42 
Cytuj  
masakra panowie , masakra :)

Kabraxis daj spokoj to tak jakbys sie klucil z Mareczkiem ktora zona ma wieksze cycki i robi lepsze laski , jego czy twoja :wink: , nie przekonasz za cholere i slusznie bo jedyny warty sedzia i recenzent to ty sam :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 22:50 
Cytuj  
Cytuj:
Ale my mamy GT5P, a bedzie GT5 <3


Zaraz wyskoczą z F3, ktoś wyskoczy z czymś z GT5 - później polecą zniszczenia po nich model jazdy, na dalszy ogień pójdzie grafa po chwili przeskoczą na AI a za chwilę wszystko poleci piętro niżej :D

Co jak co ale GT5 przykarci na pewno :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 23:00 
Cytuj  
Sry, ale nie tylko ja przyznaje że GT to pseudosymulator, Forza to jest symulator... a nie jestem ani po stronie X0 ani PS3, wręcz bardziej mnie ciągnie do PS3 bo X0 leży zjebane ; d

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 23:11 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
Oczywiście są smaczki w drugą stronę, jakaś firemka bierze się za produkcję multiplatforma, czas goni, programiści skillem nie błyszczą i są kwiatki w stylu Ghostbusters czy Tales of Vesperia. Ale wszystko jest do wyuczenia, następny tytuł pewnie lepiej zrobią na PS3 bo architektura konsoli na to pozwala.


Release date(s) Xbox 360
JP August 7, 2008[1]
NA August 26, 2008[2]
EU June 26, 2009 [3]
PlayStation 3
JP September 17, 2009

ano rzeczywiscie, czasu nie mieli... gonil ich niesamowicie....


Tidus napisał(a):
Sry, ale nie tylko ja przyznaje że GT to pseudosymulator, Forza to jest symulator... a nie jestem ani po stronie X0 ani PS3, wręcz bardziej mnie ciągnie do PS3 bo X0 leży zjebane ; d


Forza imo niestety failuje grafika otoczenia/tras.. co z tego ze samochody fajnie wygladaja jak trasy przypominaja te z ps2 ?

mam nadzieje ze poprawia to w nastepnej czesci...

Jak dla mnie najlepsze wyscigi w jakie gralem ostatnio to burnout paradise, multiplatformowka, wciaga, najs grafika, etc. :)
Chociaz przyznam ze z poczatku gra nie robila na mnie w ogole wrazenia, raczej irytowala brakiem menu, skakania do wyscigow etc. ale jak sie przyzwyczailem to gra sie okazala naprawde dobra :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 23:23 
Cytuj  
No i prosze.... widocznie Darkness nie byl az takim crapem jak pisze Mareczek skoro robia sequel, co mnie (i nie tylko mnie) bardzo cieszy.
Szkoda ze nie Starbreeze ale co do tego tytulu mam pewnosc ze bedzie poprostu kawalkiem dobrze opowidzianego, klimatycznego shootera.

http://www.joystiq.com/2009/07/27/top-c ... the-works/

Co do Forza vs. GT to za Forza przemawia dla mnie lepszy model jazdy i wiekszy realizm, natomiast za seria GT dbalosc o szczegoly (czasem az za duza), ilosc "contentu" i licencji i lepsza (poki co) grafika. Otoczenie torow w obu grach jest biedne zreszta w porownaniu do innych scigalek. :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 23:29 
Cytuj  
swoja droga jesienia ma wyjsc witcher na konsole :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 23:42 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
szaki24 napisał(a):
Oczywiście są smaczki w drugą stronę, jakaś firemka bierze się za produkcję multiplatforma, czas goni, programiści skillem nie błyszczą i są kwiatki w stylu Ghostbusters czy Tales of Vesperia. Ale wszystko jest do wyuczenia, następny tytuł pewnie lepiej zrobią na PS3 bo architektura konsoli na to pozwala.


Release date(s) Xbox 360
JP August 7, 2008[1]
NA August 26, 2008[2]
EU June 26, 2009 [3]
PlayStation 3
JP September 17, 2009

ano rzeczywiscie, czasu nie mieli... gonil ich niesamowicie....



Ashton ale jak już odpowiadasz na czyjś post to najpierw ten post przeczytaj i co najważniejsze zrozum. Pisałem, że PS3 wyszło rok później I cell jest trudniejszy do programowania niż PC-et w plastikowej obudowie. Więc trzeba conajmniej 1.5 - 2 lat by PS3 dogoniło X360 (tzn. programiści poznali na tyle sprzęt i naczyli się robić na niego gry). A tu różnica jest tylko rok. Inna sprawa, ze Tales of Vesperia to tytuł który równie dobrze możnaby było napisać w basicu..

Burnout Paradise to zwykla gra arcade - samochody możnaby zastąpić kosmitami z gunami i wszyscy by myśleli, że to jest shooter ;) Tyle ta gra ma wspólnego z symulacją...

Kabraxis - widzisz, dziwisz się, że ja się napalam na grę po pograniu w betę, a ty "masz pewność..." po zobaczeniu 2 screenów - rotflowo nieprawda? Jest tylko szansa że banda fanboji zrobi hype na Darkness 2 i kijem tego nie dotkniesz zgodnie ze swoimi durnymi zasadami ;)

A co do GT5 vs Forza to primo nie powtarzaj po swoich przedpiściach, miej własne zdanie, jeszcze nie tak dawno krzyczałeś, że Forza ma lepszą grafikę, ale gorszy model jazdy. Ale generalnie wali mnie to, mi ani GT5P ani Forza nie leży.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 03:34 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
Ashton ale jak już odpowiadasz na czyjś post to najpierw ten post przeczytaj i co najważniejsze zrozum. Pisałem, że PS3 wyszło rok później I cell jest trudniejszy do programowania niż PC-et w plastikowej obudowie. Więc trzeba conajmniej 1.5 - 2 lat by PS3 dogoniło X360 (tzn. programiści poznali na tyle sprzęt i naczyli się robić na niego gry). A tu różnica jest tylko rok. Inna sprawa, ze Tales of Vesperia to tytuł który równie dobrze możnaby było napisać w basicu..

Burnout Paradise to zwykla gra arcade - samochody możnaby zastąpić kosmitami z gunami i wszyscy by myśleli, że to jest shooter ;) Tyle ta gra ma wspólnego z symulacją...

Kabraxis - widzisz, dziwisz się, że ja się napalam na grę po pograniu w betę, a ty "masz pewność..." po zobaczeniu 2 screenów - rotflowo nieprawda? Jest tylko szansa że banda fanboji zrobi hype na Darkness 2 i kijem tego nie dotkniesz zgodnie ze swoimi durnymi zasadami ;)

A co do GT5 vs Forza to primo nie powtarzaj po swoich przedpiściach, miej własne zdanie, jeszcze nie tak dawno krzyczałeś, że Forza ma lepszą grafikę, ale gorszy model jazdy. Ale generalnie wali mnie to, mi ani GT5P ani Forza nie leży.


Czyli na ps3 nawet textowki trzeba bedzie programowac dobre 2 lata ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 08:35 
Cytuj  
jak dla mnie forza nie ma klimatu gt. moze wynika to z tego, ze w gt gralem na psx, ps2 i teraz ps3 wiec jakos sie 'przyzwyczailem'.
nie jest zla ale brakuje jej tego 'czegos' co ma gt.
btw. nowy dashboard w x360 jest jak dla mnie calkowicie zjebany.
znalezc tam teraz cokolwiek to masakra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 08:37 
Cytuj  
marek widzial Vesperie przez brudna szybe angielskiego wall martu ale sie wypowiada na temat stopnia komplikacji jaki trzeba bylo w nia wlozyc :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 08:54 
Cytuj  
Cytuj:
Forza to jest symulator
lubię dobry żarcik z rana przeczytać :D. Obie gierki akurat są raczej dobrymi udawaczami simów niż real simami :D

Forza i lepszy model jazdy ? Błagam :D - Wiele dobrego o Forzy (model zniszczeń [biedny bo biedny ale lepsze to niż nic], swapy, bajerowanie furaków, AI) powiedzieć można ale akurat nie to, że ma lepszy model jazdy niż GT5P SpecIII (Pro phys - aids off).

Jeżeli w F3 poprawią pewne bzdurne elementy modelu jazdy (a przy okazji popracują nad osiągami z księżyca niektórych modeli :D), które występowały w "2" a po drodze okaże się, że GT5 przeciągnie się na "później" - to polecę do sklepu i łyknę Xa z kółkiem fanateca od kopa. Póki co jedyne co T10 pokazuje to Audi R8, podpicowane screeny z photomode, taniec na lodzie, i bardzo średni model zniszczeń - HYPUJĄC przy tym Forzę na lewo i prawo mówiąc jaka to nie jest najlepsza grafa (chociaż jest niebo lepiej niż w F2 - nie ma już aż tak dużego "plastic feel"), najlepsze modele samochodów (tia tutaj szczególnie się popisali - światła w niektórych modelach wołają o pomstę do nieba, a zaciski hamulcowe po złej stronie w niektórych modelach to już wogóle bajer), czy model jazdy o którym nic nie wiadomo :D (na filmikach śmierdzi arcadem na kilometr - ale może to być kwestia ustawień "trudności).

Chociaż i tak pokazują 100% więcej niż PD/Sony za co powinno urwać się im jaja :D.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 13:36 
Cytuj  
Ta, a z tego co gdzies poczytalem (moze nawet w topicu o ps3 tutaj) to SONY chce sie skupic na update do Prologue niz na GT5 :< bitches

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.