mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 11:44 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
pad - porażka

Pad SONY porazka? Z tego co wiem to MS pad jest porazka, no ale ok.


Trzymanie gałek na padzie od peeski jest po prostu nie wygodne, zdarza się też że palce z nich po prostu spadają przy szybkich zmianach kierunku, w xklocku natomiast umiejscowienie lewej gałki jest wręcz idealne, świetnie jest też wyprofilowana. Kolejnym elementem który mi nie przypadł do gustu to w sumie już historyczne L1/L2/R1/R2, które mają tendencję do nie wciskania się jeżeli się ich nie naciśnie na samym środku, w xklocku natomiast są dwa triggery, które działają również na zasadzie przepustnicy co według mnie jest dużo lepszym rozwiązaniem. W Xklocku w padzie natomiast denerwuje mnie nie do końca dobrze działający d-pad w którym jest problem z precyzją, jak i nie najlepsze umiejscowienie slotu na baterie które przeszkadza w trzymaniu pada jak się ma za duże grabki. W wii natomiast na nunchucku przeszkadza wyprofilowanie obudowy pod gałką, która nie pozwala na płynne ruchy tylko przeskakuje jak na ząbkach, oraz nie najlepsze rozłożenie guzików na wiilocie przez co czasami jest ciężko sięgnąć do 1/2, nie wspominając już o trzymaniu wiilota wycelowanego w telewizor co ostro nadwyręża rękę. (nie wspominając o lagu pomiędzy machnięciem wiilotem a zarejestrowaniem machnięcia przez konsolę, chociaż to podobno rozwiązuje Wii Motion+, którego nie posiadam przez co nie mogę powiedzieć czy to prawda)

Oyci3C napisał(a):
oad times - porażka

Nie napotkalem problemow z load times w ps3 no moze poza GT5P.


Ja spotkałem się z całkiem pokaźną ilością długich loadingów, aczkolwiek możliwe jest to, że było to spowodowane walniętym czytnikiem. Jak mi konsola wróci z serwisu (w czwartek ją dopiero kurier odbierze) to porównam to

Oyci3C napisał(a):
grafika - porażka

Czekaj, jak to tu pisali na board hmm... nigga pls.


Grafika na ps3 jest dużo bardziej ziarnista, a kolory mają nie najlepszy odcień (są po prostu z deczka wyprane i za żółte)

Oyci3C napisał(a):
gry - porażka

Widac lubisz porty z PC lub na PC, ja nie.


Widać nie miałeś co powiedzieć, to palnąłeś takiego ślepaka

Porty portami, ważne że gry są dobre/bardzo dobre/świetne, a właśnie to jest najważniejsze. Nie wszyscy kupują konsolę po to żeby pograć w jeden tytuł (no, na ps3 ja maltretowałem killzone, uncharted, i 3 gundamy bo reszta gier to albo multiplatformy albo gry średnie)

Oyci3C napisał(a):
brak backward-compatibility - porażka

Tia, kompatybilnosc z PS2 to fundament konsoli, ktory SONY wylaczyl (bo pierwsze modele ja wspieraly) i teraz wszyscy gracze cierpia... oh wait, Enhu.


6 razy wymieniałem laser w ps2, 2 razy na gwarancji i 4 razy po niej, na sam koniec konsolę zezłomowałem a zostały mi na nią gry, które swoją drogą były świetne i dużo lepsze od większości tego crapu co wychodzi dzisiaj, więc Tia, kompatybilność z PS2 to fundament konsoli, nawet 360 ma kompatybilność wsteczną (na nie wszystkie tytuły co prawda ale na większość) z wii to samo gdyż odtwarza wszystkie gry z ngc

Oyci3C napisał(a):
patche - porażka

Ktore, gdzie, jakie, od kiedy.


jak popatrzyłem na ich rozmiar to zrozumiałem dla czego w ps3 jest taki duży dysk

Oyci3C napisał(a):
chwalenie się 1080p gdy tylko ~5% gier ją obsługuje - porażka

Lepiej miec niz nie miec ;)


360 też ma, nie wspominając już o tym że podobno są 2 tytuły na wii, które lecą w 720p O.o

Oyci3C napisał(a):
Bez kitu pojde dzisiaj i kupie sobie XBOX360 tylko po to zeby zobaczyc o co Wam wszystkim chodzi. Przeciez na ta konsole nawet nie ma porzadnych gier, ktore mnie np. interesuja. Co innego Wii bo tam fun lezy po innej stronie.

srsly.


Be my guest, na x'a jest dużo więcej gier natomiast na wii jest gier jest chyba tylko trochę więcej jak na ps3 za to są to gry-masakry jak Harvest Moon, Battalion Wars czy 1000 reinkarnacja Mario


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 11:45 
Cytuj  
kupilem ps3 i musze wam powiedziec tak chujowego pada dawno nie widzialem, palce mi cierply po 15m grania.

OMG, czy ktos wie czy da sie podlaczyc do tego pad od xboxa?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 11:49 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
kupilem ps3 i musze wam powiedziec tak chujowego pada dawno nie widzialem, palce mi cierply po 15m grania.

OMG, czy ktos wie czy da sie podlaczyc do tego pad od xboxa?


taki sarkazm to sobie zainstaluj tam gdzie nie dociera słońce


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 11:53 
Cytuj  
Czemu nie kupiłem Xboxa tylko PS3? Bo kolcek ma tak chujowe analogi, że nawet w czołg z dwu metrów nie trafisz. A, no i jeszcze ich failowaty układ, któremu daleko do wygodnego. I na koniec - sam pad jest tak ciężki, że po 2/3 h grania nie masz siły go w łapach utrzymać.


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 11:53 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
kupilem ps3 i musze wam powiedziec tak chujowego pada dawno nie widzialem, palce mi cierply po 15m grania.

OMG, czy ktos wie czy da sie podlaczyc do tego pad od xboxa?


<3

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 11:55 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Czemu nie kupiłem Xboxa tylko PS3? Bo kolcek ma tak chujowe analogi, że nawet w czołg z dwu metrów nie trafisz. A, no i jeszcze ich failowaty układ, któremu daleko do wygodnego. I na koniec - sam pad jest tak ciężki, że po 2/3 h grania nie masz siły go w łapach utrzymać.


puncto primo nie kupiłeś sobie ps3, tylko dostałeś od rodziców na bierzmowanie

puncto secundo tak jest ciezki jak jasna holera, dla tego większość właścicieli xboxa chodzi w dresach, jeździ w bmw i chodzi na pakernię

get a life, gtfo


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 11:56 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
palce mi cierply po 15m grania.


15 metrach? Ja radze nie biegać na rękach bo to nie Wii tylko siąść w fotelu i grać :<

Cytuj:
Trzymanie gałek na padzie od peeski jest po prostu nie wygodne, bla bla

O cholera.. ja wiem że niektórzy mają Parkinsona i nie umieją utrzymać pada w rękach, ale że głównie userzy x'a to nie wiedziałem :<

Cytuj:
Grafika na ps3 jest dużo bardziej ziarnista, a kolory mają nie najlepszy odcień (są po prostu z deczka wyprane i za żółte)

Włącz Full HDMI Range.. było o tym już wiele razy a niektórzy nadal tępo powtarzają argumenty z dupy..

Resztę żal komentować, OyCi3C nie ma sensu jak widzisz, niektórzy są ślepo zapatrzeni w jedną markę (MS czy S) i nie przekonasz ich nawet sensownymi argumentami.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 11:57 
Cytuj  
Ale ja nie chce nikogo przekonywac bo to nie ma sensu.

Uwielbiam komentarze powiewajace brakiem logiki, informacjami wyssanymi z palca czy np. brakiem umiejetnosci obslugi sprzetu vide grafika na ps3 rofifi.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 11:59 
Cytuj  
Taa, spadamy chłopaki. Nic tu po nas :(.


_________________
...

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:00 
Cytuj  
Cytuj:
Resztę żal komentować, OyCi3C nie ma sensu jak widzisz, niektórzy są ślepo zapatrzeni w jedną markę (MS czy S) i nie przekonasz ich nawet sensownymi argumentami.


Cytuj:
pad - porażka

Pad SONY porazka? Z tego co wiem to MS pad jest porazka, no ale ok.


To jest dopiero zajebisty argument.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:01 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Uwielbiam komentarze powiewajace brakiem logiki, informacjami wyssanymi z palca czy np. brakiem umiejetnosci obslugi sprzetu vide grafika na ps3 rofifi.


bawi mnie to jak twierdzisz że twoje posty są wartościowe, logiczne i nie wyssane z palca


gg.

Eleeist napisał(a):
Taa, spadamy chłopaki. Nic tu po nas :(.


o proszę, widzę że sobie kolegów znalazłeś :D


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Ostatnio edytowano 3 sie 2009, 12:02 przez Enhu, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:02 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Czemu nie kupiłem Xboxa tylko PS3? Bo kolcek ma tak chujowe analogi, że nawet w czołg z dwu metrów nie trafisz. A, no i jeszcze ich failowaty układ, któremu daleko do wygodnego. I na koniec - sam pad jest tak ciężki, że po 2/3 h grania nie masz siły go w łapach utrzymać.


pierdolisz, analogi w padzie od x'a sa wlasnie wygodniejsze od tych w psx.


a co do ciezaru to za uja nie wiem o co ci chodzi, a... fakt ps3 sie balo pozwow i nie umiescilo wibraci w padach ... dlatego sa lzejsze...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:04 
Cytuj  
Jak za ciężkie są wam baterie to kupcie sobie pada na kabelek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:07 
Cytuj  
Ja nie lubię kabelków, bo są za krótkie i się plączą.


_________________
...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:07 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
brakiem umiejetnosci obslugi sprzetu vide grafika na ps3 rofifi.


Mam dziwny problem :O Tzn postaci ruszajace sie w grze (LBP, Uncharted) jakby ciagnely za soba mirrory, nie poruszaja sie "normalnie" tylko ciagna za soba mirror shadow... wtfux is that?

Kabelek HDMI raczej nie bo jest calkiem fajny :(


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:07 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Eleeist napisał(a):
Czemu nie kupiłem Xboxa tylko PS3? Bo kolcek ma tak chujowe analogi, że nawet w czołg z dwu metrów nie trafisz. A, no i jeszcze ich failowaty układ, któremu daleko do wygodnego. I na koniec - sam pad jest tak ciężki, że po 2/3 h grania nie masz siły go w łapach utrzymać.


pierdolisz, analogi w padzie od x'a sa wlasnie wygodniejsze od tych w psx.

pierdolisz, analogi w padzie od ps'a sa wlasnie wygodniejsze od tych w xbox.

(Fajny argument nie Tidus?)


Cytuj:
a co do ciezaru to za uja nie wiem o co ci chodzi, a... fakt ps3 sie balo pozwow i nie umiescilo wibraci w padach ... dlatego sa lzejsze...

To widzę że mam jakieś custom tuned bo mi wibruje w obydwu padach :s

Cytuj:
Jak za ciężkie są wam baterie to kupcie sobie pada na kabelek

A patrz jaki był argument posiadaczy X'a - pady od PS3 sa za lekkie!!!11


_________________
.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:10 
Cytuj  
Wy musicie jakieś baterie wkładać, które ważą tyle ile sam pad. A my mamy wbudowane i do tego leciutkie.


_________________
...

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:12 
Cytuj  
Cytuj:
Ja nie lubię kabelków, bo są za krótkie i się plączą.


Ale możesz sobie przynajmniej do PC podłączyć ; d

Cytuj:
pierdolisz, analogi w padzie od ps'a sa wlasnie wygodniejsze od tych w xbox.

(Fajny argument nie Tidus?)


Nie wiem czemu kierujesz wypowiedz fanboi X0 do mnie, fanboiu PS3 ; ) posiadałem obie konsole, teraz jest tak ze mam tylko X0 (Core) przegrzewającego się i PS3 juz nie mam, a mialo YLOD'a. PS3 miało dwa miesiące może, X0 wytrzymał dwa lata i 3 miesiące ; ) nie jestem za żadną konsolą, obie mają świetne gry, ale śmieszy mnie gdy ktoś mówi że PS3 ma uber pada a X0 z dupy, to ze na X0 sa same porty z PC (w00t?), a PS3 posiada mnóstwo gier które już wyszły i nie znajdziesz jej na żadnej innej konsoli.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:18 
Cytuj  
A gdzie napisałem że PS3 ma uber pada? Próbuje ci pokazać że sprawa padów jest odczuciem subiektywnym nie mającym nic wspólnego z 'lepszością' danego pada, ale może to już dla ciebie za dużo do myślenia..
Nie wiem też po co te twoje wtrącenie o YLOD PS3 i uber niezawodności X'a..


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:26 
Cytuj  
Tidus napisał(a):

Ale możesz sobie przynajmniej do PC podłączyć ; d



bo pada od ps3 nie mozesz przez zwykle usb podlaczyc do pc, nie?


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.