mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 103  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 18:56 
Cytuj  
Avan napisał(a):
Wie ktoś dokładniej jak to ma wyglądać gdy beta się skończy? Będzie sie kupowało boxa czy jakoś abonamentowo?


gdzie mi sie obilo o uszy ze bedzue b2p oklo 29$


_________________
oumn da lololegend

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 18:58 
Cytuj  
Tez mi sie cos takiego obilo o uszy, nie sa to jakies duze pieniadze wiec sam z checia to zakupie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 19:01 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
free for all - pewnie chodzi mu o to, ze losowy team :)

Wiem co znaczy, tylko zastanawialem sie gdzie on ma FFA w HoN :/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 19:11 
Cytuj  
Pograłem trochę dzisiaj.

Tak więc sporo fajnych rozwiązań, bardzo podoba mi się lobby, wybieranie bohaterów, sklepik, możliwość poddania drużyny.

Strasznie nie podoba mi sie nieczytelność grafiki, naprawdę po kilkunastu meczach człowiek ma w dupie ze są fajne, oczojebne spelle, ze rzeka ladnie wygląda etc. Wazne jest żeby pole walki bylo przejrzyste, dobrze bylo widac kto jakiego spella uzywa i kto atakuje kogo, postacie są tez za bardzo podobne do siebie z wyglądu. Po za tym fog of war jakos chujowo dziala, nie do końca wiadomo co jest tym fogiem okryte a co nie. Obniżenie detali tez nie za bardzo pomaga, gra wyglada brzydziej, ale nie bardziej przejrzyście.

Kto grał w dotę ten pewnie wie dokładnie o czym mówię, tam 1 sekunda wystarczyła by wiedzieć kto kogo bije czym i dlaczego ;)

Jak poprawią to o czym mowie ( co jest bardzo wątpliwe) to kupuje w ciemno.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 19:13 
Cytuj  
sie szczegolow dopierdalasz ;p

i ta o losowy team mi chodzi... w grach typu cod jest tryb ffa, ale jakos na wszystkie gry publiczne nauczylem sie mowic ffa.

shadhun pro config ;) ale fakt zlewa sie to w cholere.


_________________
.


Ostatnio edytowano 5 sie 2009, 19:15 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 19:14 
Cytuj  
Może nie idealny temat do tego ,ale napisze tutaj.

Właśnie o to chodzi ,że pograłbym w taką grę pokroju HoN'a tylko zastanawiam się konkretnie ,w którą?
Demigod, LoL ;] ,czy HoN, a może ma coś się jeszcze na rynku w tych klimatach w najbliższym czasie pojawić?

Najchętniej bym wziął Demigod'a ,bo pójście do sklepu po box'a jest najwygodniejsze ,ale tam skromnie z tymi herosikami do sterowania z tego co widziałem.


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 19:14 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Highlander napisał(a):
Ktos mowil ,ze tu ponoc latwo dostac klucz
http://beta.heroesofnewerth.com/whoWehA ... cebook.php


Wyświetla, że wyczerpał się limit. Czyli już chyba nikt więcej do bety się nie dostanie...


to juz druga odslona tej strony. W pierwszym rzucie ja sie nie zalapalem, ale w drugim, jak znowu dali to juz lajtowo.


mi sie jakos przyjemnie gra thunderbringerem:)

pytanie do tych, ktorzy grali w dote: jakie sa wasze odczucia? w sensie czy duze roznice sa miedzy HoNem a DoTa.


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 19:18 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
Może nie idealny temat do tego ,ale napisze tutaj.

Właśnie o to chodzi ,że pograłbym w taką grę pokroju HoN'a tylko zastanawiam się konkretnie ,w którą?
Demigod, LoL ;] ,czy HoN, a może ma coś się jeszcze na rynku w tych klimatach w najbliższym czasie pojawić?

Najchętniej bym wziął Demigod'a ,bo pójście do sklepu po box'a jest najwygodniejsze ,ale tam skromnie z tymi herosikami do sterowania z tego co widziałem.


Nooo... z Demigoda to sie smieje cale community hona i doty wiec nie wiem czy to taki dobry wybor :)

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 19:31 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Yanglegend napisał(a):
Może nie idealny temat do tego ,ale napisze tutaj.

Właśnie o to chodzi ,że pograłbym w taką grę pokroju HoN'a tylko zastanawiam się konkretnie ,w którą?
Demigod, LoL ;] ,czy HoN, a może ma coś się jeszcze na rynku w tych klimatach w najbliższym czasie pojawić?

Najchętniej bym wziął Demigod'a ,bo pójście do sklepu po box'a jest najwygodniejsze ,ale tam skromnie z tymi herosikami do sterowania z tego co widziałem.


Nooo... z Demigoda to sie smieje cale community hona i doty wiec nie wiem czy to taki dobry wybor :)


To żaden argument. Community wow'a śmieje się z darkfalla :)

Ogólnie community ,czy tam fanbojowie tych wszystkich tytułów bronią tego w co grają jak rzeczy świętej. W3 zlewają z (lamerskiej mapy :D) DoTy , DoTa z Hon'a, wszyscy z LoLa za grafikę ;], no i wszyscy z Demigoda ,że za bardzo się różni od DoTy.

Mi by zależało na opinni kogoś kto zagrał chociaż w 2 (czyli nie na Twojej svd ;]) z tych tytułów ,no i na jakimś zdawkowym porównaniu.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 21:25 
Cytuj  
Kupilem preorder Demigoda, dali mi wejscie do closed bety.. wtedy jeszcze byla wczesna i gralo sie fajnie, ale naprawde prawie nic nie zmienili po wyjsciu retaila (dodali bohaterow + kilka map).

Zgadzam sie z Shadhunem, jesli chodzi o przejrzystosc, fog of war i wyglad bohaterow. Gram w dote regularnie, nie jakos specjalnie skillowo, po prostu dla funu i przyzwyczailem sie.
Co do HoNa to sie zastanawiam, ale bardziej mi caly czas dotka podchodzi.

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 22:58 
Cytuj  
Gram w dote, gralem w hona i demigoda - zaczne od tylu

demigod jest za malo skillowy, strasznie noob friendly i latwo ownic, gra jest powolna

hon - dota, ale ma gorsza mechanike niz owa, zerznieci hero, kilku nowych ktorzy sa pomieszaniem kilku hero z doty, mimo wszystko nie wiem czy jest ich polowa z tego co w docie

dota - niech icefrog nie wydaje swojej gry tylko ciagnie to co jest prawie perfekcyjne ;d

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 07:46 
Cytuj  
znowu sypneli zaproszeniami.
mam 3 do rozdania.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 08:09 
Cytuj  
ta, też mam


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 08:10 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Pograłem trochę dzisiaj.

Tak więc sporo fajnych rozwiązań, bardzo podoba mi się lobby, wybieranie bohaterów, sklepik, możliwość poddania drużyny.

Strasznie nie podoba mi sie nieczytelność grafiki, naprawdę po kilkunastu meczach człowiek ma w dupie ze są fajne, oczojebne spelle, ze rzeka ladnie wygląda etc. Wazne jest żeby pole walki bylo przejrzyste, dobrze bylo widac kto jakiego spella uzywa i kto atakuje kogo, postacie są tez za bardzo podobne do siebie z wyglądu. Po za tym fog of war jakos chujowo dziala, nie do końca wiadomo co jest tym fogiem okryte a co nie. Obniżenie detali tez nie za bardzo pomaga, gra wyglada brzydziej, ale nie bardziej przejrzyście.

Kto grał w dotę ten pewnie wie dokładnie o czym mówię, tam 1 sekunda wystarczyła by wiedzieć kto kogo bije czym i dlaczego ;)

Jak poprawią to o czym mowie ( co jest bardzo wątpliwe) to kupuje w ciemno.


To nie wina grafiki tylko przyzwyczajenia, czułem się tak samo. Wiecej gry i ogarniesz.

Cytuj:
Gram w dote, gralem w hona i demigoda - zaczne od tylu

demigod jest za malo skillowy, strasznie noob friendly i latwo ownic, gra jest powolna

hon - dota, ale ma gorsza mechanike niz owa, zerznieci hero, kilku nowych ktorzy sa pomieszaniem kilku hero z doty, mimo wszystko nie wiem czy jest ich polowa z tego co w docie

dota - niech icefrog nie wydaje swojej gry tylko ciagnie to co jest prawie perfekcyjne ;d
dota prawie perfekcyjna? dota ma w ch. do perfekcji i HoN też, ale w HoNie przynajmniej zalatwili problem leaverow i jest jakies porządne zaplecze. Zdecydowanie staje za HoNem.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 09:16 
Cytuj  
Czemu Arachan jest taka przejebana teraz :F ?Czy tylko mi sie zdaje?

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 09:25 
Cytuj  
Cytuj:
Gram w dote, gralem w hona i demigoda - zaczne od tylu

demigod jest za malo skillowy, strasznie noob friendly i latwo ownic, gra jest powolna

hon - dota, ale ma gorsza mechanike niz owa, zerznieci hero, kilku nowych ktorzy sa pomieszaniem kilku hero z doty, mimo wszystko nie wiem czy jest ich polowa z tego co w docie

dota - niech icefrog nie wydaje swojej gry tylko ciagnie to co jest prawie perfekcyjne ;d
dota prawie perfekcyjna? dota ma w ch. do perfekcji i HoN też, ale w HoNie przynajmniej zalatwili problem leaverow i jest jakies porządne zaplecze. Zdecydowanie staje za HoNem.[/quote]

w3 jest strasznie czytelny, hon ma tylko to lepsze ze grafika jest bardzo fajna

engine w3 doskonale pasuje do takiej gry, jest po prostu swietny

grajcie w jakichs ligach albo garenie to leaverow nie bedzie - proste

puby to nie jest gra, nie ma teamplayu co jest najwazniejsze dla tych gier, samemu nic nie zdzialasz, a na pubach kazdy bierze carry hero bo widzial jak jakis ziomek sie wbil i zrobil staty 21-0

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 09:31 
Cytuj  
nie pitol na garenie jest tez w chuj liverow.


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 10:42 
Cytuj  
Jak grasz na Poland Dota Room albo Europe dota room to sie nie dziw.
Na High Level Roomach leaverow nie ma prawie w ogole, a jesli pojawi sie jeden, to leci szybkie info na chacie, zeby dodac do banlisty.
Mozna tez grac na Clan War Roomach, zagrac jakis cw, nawet z randomami.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 11:06 
Cytuj  
Spoko, moze i macie racje ze Dota jest taka swietna itp. ale mi sie osobiscie wydaje, ze raczej kierujecie sie przyzwyczajeniami. Chlopaki od HoN maja mozliwosci... tzn. maja kod ktory pozwala im na dowolna implementacje tego czego im sie tylko zachce. W docie jestescie skazani na kod WC3 co w rzeczywistosci jest bardzo duzym ograniczeniem. Zreszta... mamy aktualnie bete HoN wiec nie ma co dyskutowac na temat tego co jest lepsze, przynajmniej jeszcze nie. Nie wiem, ale ja osobiscie w dote nawet nie mam ochoty zaczac grac bo... po co trzymac sie czegos co jest stare i w rzeczywistosci nie bedzie jakos... powaznie rozwijane (procz drobnych poprawek)


Ostatnio edytowano 6 sie 2009, 11:09 przez ShadorVD, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 11:08 
Cytuj  
mam 6 invów, jak ktoś chce to pisać pma z @

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 103  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.