mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 11:58 
Cytuj  
Też już pobieram. Zobaczymy jak się gra :).


_________________
...

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 17:14 
Cytuj  
tylko pamiętajcie gra normalnie startuje dopiero 9 września ;]


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl


Posty: 16
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 12:46 
Cytuj  
DDO za darmo... swietna wiadomosc, chociaz na pewno aby w pelni cieszyc sie zabawa bedzie trzeba czasem kupic troche punkcikow do sklepu. Adventure packi nie sa takie drogie znowu... mozna je kupic nawet za 200 punktow, nie przeszukiwalem wszystkiego ale wysokolvlowe osiagaly ceny 600 punktow - za 20 dolarow mozna zakupic 3000 punktow, wiec nie ma co narzekac. Zapewne niebawem pojawi sie sporo polskich graczy... no i wlasnie - orientuje sie ktos czy w DDO dziala jakas polska gildia? Nie znalazlem niczego w internecie.


_________________
Z powodu światowego kryzysu finansowego nie stać mnie na zatrudnienie literek do podpisu.


Posty: 13
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 21:59 
Cytuj  
server down ?

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 12:58 
Cytuj  
koniec close bety gra startuje 9 września ;]


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 20:31 
Cytuj  
lol at free ddo.
Level cap 8.
Po zakupieniu tokena 12.
Wiec chca niechca nawet jak kupisz wszystko w itemshope (hardcore ?) to polowy contentu za chuj i tak nie zobaczysz.
Naprawde imo juz lepiej placic 14.99 ;/
Zwałszcza, ze przyznaje szczerze w Dx10 gra wyglada pięknie. A i gra się całkiem przyjemnie (jak kogos nie odstraszaja instancje i samo pve).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 15:18 
Cytuj  
level cap 20 chyba :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2009, 16:57 
Cytuj  
20 dla vipow nie na free.
Na free jest level cap do 4, potem musisz kupić albo wyfarmic leveling sigil, ktory podnosi cap o 4 level.

Anyway, dobrze ze turbine nie bedzie wprowadzac epickich leveli bo gra zeszla by na psy zupełnie..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 54
Dołączył(a): 4.09.2009
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 21:29 
Cytuj  
iniside napisał(a):
20 dla vipow nie na free.
Na free jest level cap do 4, potem musisz kupić albo wyfarmic leveling sigil, ktory podnosi cap o 4 level.

Anyway, dobrze ze turbine nie bedzie wprowadzac epickich leveli bo gra zeszla by na psy zupełnie..


Co nie zmienia faktu ze sigile lecą bardzo łatwo, ja już mam lvl cap 12 a mam dopiero 5 lvl. Wiec nie pisz ludziom bzdur...


_________________
Read all about it, in the book of heavy metal
Read all about it, in the manual
Read all about it, in the book of heavy metal
Read all about it, YES! READ IT!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 23:40 
Cytuj  
Krolik napisał(a):
iniside napisał(a):
20 dla vipow nie na free.
Na free jest level cap do 4, potem musisz kupić albo wyfarmic leveling sigil, ktory podnosi cap o 4 level.

Anyway, dobrze ze turbine nie bedzie wprowadzac epickich leveli bo gra zeszla by na psy zupełnie..


Co nie zmienia faktu ze sigile lecą bardzo łatwo, ja już mam lvl cap 12 a mam dopiero 5 lvl. Wiec nie pisz ludziom bzdur...

bullshit. Miales farta. Sigile maja bardzo niski drop-rate.
Zreszta, to bez wiekszego znaczenia i tak, bo wiekszosc najlepszych questow i tak jest platna ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 54
Dołączył(a): 4.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 01:16 
Cytuj  
JEzeli maja niski drop rate to mam ogromnego farta... bo zrobilem juz 4 postacie i na kazdej mialem sigila na 3-4 lvl a na jednej nawet 2... trzeba tylko wiedziec skad leca.


_________________
Read all about it, in the book of heavy metal
Read all about it, in the manual
Read all about it, in the book of heavy metal
Read all about it, YES! READ IT!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 06:47 
Cytuj  
Mam pytanie - jest tylko jedna wersja czy są oddzielne serwery dla US/EU ?Zastanawiam się nad trialem i jak się okaże fajne to może skuszę się bo nie wiem czy jest gotów aby Nolifeować w AION a taka rozrywka zamiast sesji w D&D może byc fajna;)

No i jak to jest obecnie z tym trialem ?Zlikwidowany w ogole i grasz do jakiegos lvl capa ?Jakies duuzzee ograniczenia poza tym co do itemow/questow ?Czy jak kupie wersje pudelkowa za 20zl to moge to sobie jakos upgrejdnac konto?Thx in advance:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 08:23 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mam pytanie - jest tylko jedna wersja czy są oddzielne serwery dla US/EU ?Zastanawiam się nad trialem i jak się okaże fajne to może skuszę się bo nie wiem czy jest gotów aby Nolifeować w AION a taka rozrywka zamiast sesji w D&D może byc fajna;)

No i jak to jest obecnie z tym trialem ?Zlikwidowany w ogole i grasz do jakiegos lvl capa ?Jakies duuzzee ograniczenia poza tym co do itemow/questow ?Czy jak kupie wersje pudelkowa za 20zl to moge to sobie jakos upgrejdnac konto?Thx in advance:P

triala nie ma, teraz jest tylko darmowa wersja.
Jak kupisz gre to masz standardowe 30-dni free ( w tym przypadku vip).
Serwery sa tylko US (darmowe) i EU (prawie martwe). Ludzi pelno biega przez 24h wiec nie ma problemow ze znalezieniem grupy.

Cytuj:
JEzeli maja niski drop rate to mam ogromnego farta... bo zrobilem juz 4 postacie i na kazdej mialem sigila na 3-4 lvl a na jednej nawet 2... trzeba tylko wiedziec skad leca.

Loot sigili jest randomowy. Jedna postacia dostalem odrazu, druga po zlootowaniu 100 skrzynek nie wypadl ani razu. Random.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 08:27 
Cytuj  
nie gralem w ta gre, ale slyszalem ze w tej grze wszystko co jest do kupienia w sklepie jest rowniez do odblokowania bezplatnymi metodami.
nie wiem, pewnie predzej czy pozniej w to zagram to bede wiedzial...


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 08:37 
Cytuj  
Ash napisał(a):
nie gralem w ta gre, ale slyszalem ze w tej grze wszystko co jest do kupienia w sklepie jest rowniez do odblokowania bezplatnymi metodami.
nie wiem, pewnie predzej czy pozniej w to zagram to bede wiedzial...

Tak za favor, tylko ze ... 400 favor == 100 punktow. Trzeba miec chyba armie chinczykow, zeby wszystko za darmo odblokowac ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 54
Dołączył(a): 4.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 09:43 
Cytuj  
Ja może trochę inaczej napisze: jest to mmorpg inne od wszystkich w które grałem. Jestem wielkim fanem WoWa a w tej grze bawię się świetnie. Prawdopodobnie związane jest to z systemem rozwoju postaci: identyczny jak w każdej grze opartej na systemie D&D. (czyli baldury, icewindy, nwn)
Gra ma boski klimat (czuje się to w każdym miejscu) świetna grafikę oparta na engine Unreal 3.0(a do tego genialnie napisana, chodzi mi na max bez zwiech na dx10, dla porównania, wow mi się tnie na maxa) no i jeszcze jedna rzecz: dawno nie spotkałem tak miłych ludzi w grze mmo. Rozwój postaci jest tak rozbudowany, ze można łączyć wszystkie klasy, lub grac tylko jedna, można wszystko ustalać samemu (skille, featsy, enchametny, spelle itp.) lub wybrać gotowy build spośród kilku.
Jest to gra MMO w pełnym słowa znaczeniu, nie zajdziecie daleko jako gracz solo, ponieważ każda klasa ma wady i zalety, fighter lub barb, fajnie bije, ale bez clerica padnie, dobry team nie obejdzie się bez rogala, znajdującego pułapki i ukryte drzwi, do tego jakiś ranger do bicia z daleka i bard do śpiewania (rzucania buffow) i macie team bajkę. Sa 4 poziomy trudności dungeonow, w tym jeden SOLO. Gra się przyjemnie i łatwo. Jedyna wada to duza ilość zablokowanego contentu, ktory mo, wprwdzie da się odblokować, ale jest to rzeczywiście pracochlonne. Jednak ja gram dla samej przyjemności i klimatu. Naprawdę, grając w DDO mam wrażenie jak bym grał w kolejna cześć baldura lub icewinda.
Goraco polecam.
PS: server Cannith jest nieoficjalnym serverem na którym gra najwięcej polaków, włącznie ze mną i znajomymi.


_________________
Read all about it, in the book of heavy metal
Read all about it, in the manual
Read all about it, in the book of heavy metal
Read all about it, YES! READ IT!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 10:08 
Cytuj  
Cytuj:
rafikę oparta na engine Unreal 3.0(

Autorski engine Turbine a nie UE3.
Ktory notabene ma ciagle problemy ze skaczacy framerate i jak sie nie przytnie w okolice stablinych 30-40fps to strasznie denerwuje ;p.

Co do solo...
Daleko mozesz zajsc solo, bardzo daleko, musisz tylko wiedziec jak zrobic powerbuild (atm, chyba najlepszy jest Sorc WF, potem Monk, i FvS).
Dobrze rozwinieta postacia, mozesz nawet dungeony na elite solowac -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 10:15 
Cytuj  
Ja mam takie pytanie co do ludzi grających Sorc albo Wiz.
Bije sie z myslami nad wiz(lubie miec zawsze jakis przydatny spell) jednak nadal mam watpliwosci .Czy mechanika tych klas znacząco różni się od tej z NWN 2 ?(może epic fail z mojej strony ale po prostu nie wiem) .Zastanawiam się nad doborem statów/featsów ale próćż jakiegoś handbooka o wszystkim nie znalazłem w miarę gotowych przepisów na początkowe prowadzenie postaci (a zgodnie z powiedzenie - pierwsza postac mozna zawsze spierdolic , ja tego zrobić nie chcę :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 10:55 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja mam takie pytanie co do ludzi grających Sorc albo Wiz.
Bije sie z myslami nad wiz(lubie miec zawsze jakis przydatny spell) jednak nadal mam watpliwosci .Czy mechanika tych klas znacząco różni się od tej z NWN 2 ?(może epic fail z mojej strony ale po prostu nie wiem) .Zastanawiam się nad doborem statów/featsów ale próćż jakiegoś handbooka o wszystkim nie znalazłem w miarę gotowych przepisów na początkowe prowadzenie postaci (a zgodnie z powiedzenie - pierwsza postac mozna zawsze spierdolic , ja tego zrobić nie chcę :)

JEsli nie masz duzego doswiadczenia to polecam wizarda na poczatek. A jesli chcesz pew pew, zrob cleryka.
Zasadniczo duzo sie nie rozni, sorc ma ogromne ilosci SP i jest takim pure nukerem, ktory z dobrym party mozesz zownowac dungeon w 15 minut..
Ale trzeba wiedziec jakie spele brac w czasie levelowania, zeby sie nie naciac (pozniej co prawda mozna zmieniac, ale jak sie nie wie co brac to szybko mozna sie z calego golda na zmiany wysptrykac).

I pamietam ze Wizard to glownie CC/Buffy nukowanie to tak przy okazji jest szczegolnie na elite. Moby maja kosmiczny DC i trafienie czegos bez wysokiego inta czasami graniczy z cudem. Szczegolnie na wyzszych levelach.
Pozatym wizard ma bardzo fajny capstone na 20lvl +2 int (+1DC do spelli), a Sorc ma tylko zwieksznie output dmg (imo DC spelli > flat dmg).

Jesli chcesz wiecej solowac i nie chcesz grac WF/sorc/Wiz to polecam kleche albo FvS.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 10:59 
Cytuj  
Klecha czyli kleryk a FvS ?I możesz jako tako uzasadnic inside;P?
W moim przypadku w grę wchodzi tylko klasa castująca i myślę nad Sorc/Wiz te klasy "mechanicznie" najbardziej mi odpowiadają .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.