mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 00:27 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Czy to prawda ze PS3 ma jeden z najlepszych na rynku odtwarzaczy BD?


Zdecydowanie tak. Ironicznie ps3 ma idealna architekture do multimediow (w przeciwienstwie do renderowania 3d), upgradeowalny firmware i jest konkurencyjny w kosztach produkcji wiec jest w zasadzie idealnym playerem w teorii.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 01:27 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Czy to prawda ze PS3 ma jeden z najlepszych na rynku odtwarzaczy BD?


Zdecydowanie tak. Ironicznie ps3 ma idealna architekture do multimediow (w przeciwienstwie do renderowania 3d), upgradeowalny firmware i jest konkurencyjny w kosztach produkcji wiec jest w zasadzie idealnym playerem w teorii.


poza faktem, że ma przypadłość 'padania napędu' nawet jak się wręcz hardcoreowo sprzęt szanuje :-?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 06:36 
Cytuj  
sony quality, mysle ze userzy sony juz sie do tego przyzwyczaili i niezwracaja uwagi na padajacy sprzet :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 06:37 
Cytuj  
Mi tam działają wszystkie konsole od Sony - od przerobionego leciwego PSXa, przez niejednokrotnie noszone w plecaku i niezbyt szanowane PS2 (tutaj fakt faktem było przeze mnie rozkręcane w celu poprawy działania napędu - AFAIR się taką śrubką kręciło i wszystko wracało do normy i można było najbardziej zjechanego gównianego DVDka odczytać) z PSP też mi się nic dzieje no i PS3 jak hulało tak hula. Praktycznie wszystkie sprzęty były kupowane na premierze lub max 3 miesiące po (czyli pierwsze wersje sprzętu) - do tego nie jestem jakimś porządko-freakiem i nie robię ołtarzyków czystości wokół sprzętu RTV, czasem wręcz przeciwnie zastanawiam się jakim cudem udało się tam zmieścić tyle kurzu. Może mam fart do sprzętu, ale też nie specjalnie sobie przypominam, żeby ktoremuś z moich kumpli padła KTÓRAKOLWIEK z konsol Sony - a było ich całkiem nie mało.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 06:49 
Cytuj  
Mac napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Jeszcze Demon Soul Redrum gra jest naprawdę świetna ale tylko w coopie ze znajomymi


Da sie w koncu wybierac osoby z ktorymi sie gra? Jakis czas temu czytalem ze wybor osob do coopa jest losowy...


da się, jeżeli spełnia się odpowiednie restrykcje (poziom etc.).

Ashton - na serio posiadacze X360 nie powinni się wypowiadać na temat zawodności konsol, a tylko chylić głowy w pokorze. X360 na długo (możliwe, że na zasze) ustanowił swoisty rekord. A zawodność PS3 jest w normie - jeszcze nigdy nikomu nie udało się wyprodukować totalnie niezawodnego sprzętu i chyba nigdy się nie uda. Generalnie sprzęt sony cechuje się niską zawodnością i PS3 to potwierdza. Ale owszem 0% nie osiągneli.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 07:07 
Cytuj  
Troszkę śmieszne było jak ludzie na forach sikali w gacie nad tym, że M$ przedłużył o rok gwarancję na mega awaryjną konsolę, która psuła się na potęgę, a totalnie zjechali PS3 po 2 latach z hakiem jak się okazało, że jakiś tam odsetek konsol się psuje. Oczywiście, żeby było jasne to nie twierdzę, że konsole Sony są niezawodne - oczywiście, że są - tylko nie na taką skalę o jakiej się mówi - zawsze tak jest, że ci co im działa siedzą cicho a najgłośniej krzyczą ci, którym się coś zepsuło. Szybciej mi padło DVD Pioneera i ampli thompsona niż, którakolwiek z konsol czy miniwieża Sony.


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 08:06 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Troszkę śmieszne było jak ludzie na forach sikali w gacie nad tym, że M$ przedłużył o rok gwarancję na mega awaryjną konsolę, która psuła się na potęgę, a totalnie zjechali PS3 po 2 latach z hakiem jak się okazało, że jakiś tam odsetek konsol się psuje. Oczywiście, żeby było jasne to nie twierdzę, że konsole Sony są niezawodne - oczywiście, że są - tylko nie na taką skalę o jakiej się mówi - zawsze tak jest, że ci co im działa siedzą cicho a najgłośniej krzyczą ci, którym się coś zepsuło. Szybciej mi padło DVD Pioneera i ampli thompsona niż, którakolwiek z konsol czy miniwieża Sony.

no fajnie, znam 2 osoby które miały premierowe konsole, i dość niedawno dostali YLOD'a. :) a serwis za naprawe krzyczy 200euro, przeliczenie 1200zl. już bardziej slima się opłaca zakupić.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 08:56 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Mi tam działają wszystkie konsole od Sony - od przerobionego leciwego PSXa, przez niejednokrotnie noszone w plecaku i niezbyt szanowane PS2 (tutaj fakt faktem było przeze mnie rozkręcane w celu poprawy działania napędu - AFAIR się taką śrubką kręciło i wszystko wracało do normy i można było najbardziej zjechanego gównianego DVDka odczytać) z PSP też mi się nic dzieje no i PS3 jak hulało tak hula. Praktycznie wszystkie sprzęty były kupowane na premierze lub max 3 miesiące po (czyli pierwsze wersje sprzętu) - do tego nie jestem jakimś porządko-freakiem i nie robię ołtarzyków czystości wokół sprzętu RTV, czasem wręcz przeciwnie zastanawiam się jakim cudem udało się tam zmieścić tyle kurzu. Może mam fart do sprzętu, ale też nie specjalnie sobie przypominam, żeby ktoremuś z moich kumpli padła KTÓRAKOLWIEK z konsol Sony - a było ich całkiem nie mało.



pogadamy jak bedziesz mial kiilku cm warstwe kurzu ktora bedziesz mogl zbierac rekoma :DD


co do awaryjnosci x360 - niemialem zadnych problemow, nie przecze ze byl awaryjny, ale to bledy w konstrukcji starych modeli, nowe sa niezawodne :P

zreszta, nawet gdyby mi sie cos zepsulo niemialbym problemow, jako ze gwaranacja od ms jest dluga i maja sprawny serwis... niemozna tego powiedziec o sony, ktore moze z poczatku chodzilo ok, ale teraz coraz czesciej sie pierdoli :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 09:01 
Cytuj  
no fajnie, poczawszy od psx poprzez xbox'a, ps2, x360 i ps3 zadna konsola mi sie nie popsula. nie rozumiem wiec po co to pierdolenie?
nie masz ps3 ashton po co wiec sie wypowiadasz? i serio warunku panujace w twoim domu tez jakos mnie nie interesuja, jak ktos lubi mieszkac w chlewie to jego sprawa, ale zeby sie tym od razu chwalic...?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 10:18 
Cytuj  
no a przeciez mendolo ma konsole sprzed dwoch lat ponad , czyli nawet nie falcon a zephyr...czyli te co niby psuly sie w rekach


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 10:21 
Cytuj  
ano dlatego mowie, ze taka dyskusja mija sie z celem.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 10:28 
Cytuj  
prawdziwi mezczyzni sprzataja dopiero jak sie zacza potykac o kurz albo przyklejac do podlogi...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 10:29 
Cytuj  
Mendol dobrze wiesz, ze na tym forum 99% dyskusji mija sie z celem :)

a co do awaryjnosci:

Nigdy nie mialem problemow z PSX, PS2, PSP, PS3 (PS kupiony kilka dni po premierze, wiec starszy model), XBOX. W X360 krag smierci raz sie pojawil... Przeczytalem gdzies, ze mozna go przykryc kocami etc. zeby sie "wypocil" i wszystko zaczelo smigac, ale po miesiacu znowu krag, na ktory juz nic nie pomoglo. Naprawa z przesylka wyszla mnie 190zl

@Ashton
A serek z fiuta zbierasz dopiero jak na kanapke starczy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 10:40 
Cytuj  
coldzik jak tam dfo? ;p

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 10:42 
Cytuj  
A to dfo jeszcze zyje? :D Ty dalej pomykasz?

Ja w tej chwili wylacznie pokerek na FTP ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 10:43 
Cytuj  
no gramy i na expansion czekamy.
ale ostatnio batman i fifa mnie wciagnely.
teraz uncharted trzeba zakupic, multi byl calkiem fajny.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 10:48 
Cytuj  
batman faktycznie, mnie tez wciagnal ;)

Fify 10 nie mam jeszcze, ale w demko gralem i dla mnie rewelka ;]
A z must have dla mnie to Ninja Gaiden Sigma 2 ;)

dfo: no cos tam czytalem o tym expansionie... Czasami mam ochote wrocic, ale wole jeszcze poczekac, by znowu nie pograc 2 tygodni i rzucic to w cholere...


Ostatnio edytowano 14 paź 2009, 10:49 przez coldzik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 10:49 
Cytuj  
ninja mnie nie wciagnal tym razem az tak. na xbox'ie robil zdecydowanie lepsze wrazenie.

no a ja powoli sklaniam sie w strone pes'a. jakis taki bardziej grywalny.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 10:51 
Cytuj  
Nie interesowalem sie PESem od dawna (fifa 09 dla mnie byla w pelni wystaczajaca). Wiem, ze kiedys ownowal PES. Fifa 09 to zmienila, a czy teraz znowu PES goruje nad fifka? Bo jezeli tak to moze zamiast fify kupie PESa

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 paź 2009, 11:14 
Cytuj  
sciagnij demo i sprawdz :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.