mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:29 
Cytuj  
w tej chwili na ps3 jest juz kilkanascie gier, ktore warto miec/pograc.
na x360 mysle, ze nawet troche wiecej.

zapomniales o company of heroes na pc ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na x360 mysle, ze nawet troche wiecej.


moglbys wymienic te ktore masz na mysli? bo mi ciagle przychodzi do glowy tylko halo3 i moze ciutke fable.

plus shadow complex.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:35 
Cytuj  
forza, pes, fifa, tekken, mass effect, ac, fable, batman, lost odyssey.

tak wiem pomieszalem ;p ale multi wychodza mnie 'taniej' na x360 ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:42 
Cytuj  
nie no, nie probuje zaczynac flame wara i szczekac ze wymieniales gry wieloplatformowe, ale z tego co wymieniles interesuje mnie tylko batman.

lost odyssey - gralem, nie polecam. to jeszcze z czasow kiedy rozwazalem xbox360 elite :/

oddam pol watroby za shadow complex na ps3 i halo3 na pc, though :|


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:51 
Cytuj  
no mnie halo w ogole nie wciagnelo, mimo ze jedynka byla wielka.
shadow complex chyba nawet nie gralem :)
a LO mi sie podobalo, chyba do 3 dvd ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 20:54 
Cytuj  
Sprawdziłem demo Resonance of Fate. Gra, a raczej system walki jest strasznie dziwny. Jego podsumowanie z Siliconery:
Cytuj:
Moving plays two roles in combat. First, it moves your character out of harms way. That’s pretty obvious. You also have to run on fixed paths (called anchors) to charge up an invincible action. Complete the run to stock resonance. Get enough resonance and the anchor path forms a triangle around your party members, a trigger for a powerful resonance attack.

Podczas takiego biegu można podskoczyć (kwadrat) i kiedy symbol przycisku X się zaświeci odpalać ataki, z których każdy przebiega w trakcie w zamierzeniu strasznie efektownej ewolucji w stylu przewrotu/salta - przyznam, że kiedy strzela się po raz trzeci podczas jednego lotu wygląda to trochę śmiesznie. Żeby nie było monotonnie można odpalać też ataki z ziemi, które podbijają przeciwnika do góry, co pozwala odpalić specjalny atak jeśli będziemy mieli dobry timing (pojawia się kółko i latająca wokół niego strzałka, trzeba w odpowiednim miejscu nacisnąć). Resonance Attack to po prostu cała drużyna atakująca po kolei bez żadnej przerwy, co zadaje większe obrażenia niż normalne strzelanie, bo odpalają się mnożniki i cuda niewidy.
Ogólnie jest zabawne i pewnie jest w tym jakaś dawka strategii, ale to zdecydowanie nie gra dla mnie, system walki zupełnie do mnie nie przemówił i wydał mi się strasznie chaotyczny (poza powyższym są też takie bajery jak jeszcze jeden pasek do odnawiania energii, ładujący się za udane ataki oraz Scratch Damage, które konwertuje się w zwykłe... Dużo tego, za dużo na taki krótki czas).

Edit:
Post roballa przypomniał mi o czymś, co mnie strasznie zirytowało - dwójka z trzech bohaterów wygląda na 13-15 lat, nawet mnie to odrzuca :|


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 gru 2009, 01:27 przez Keii, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 22:03 
Cytuj  
IMO konsole w grach typu "multi" to przyszłość ze wzgledu na brak cheatów. Kupe fajnych gierek kładą najróżniejsze boty, radary czy aimboty (w shooterach) i tego sie na PC nie da przeskoczyć.

A druga sprawa - dla trochę starszych userów konsola to powrót nie tyle do młodości ile do Amigi :)
Tak na marginesie: dlatego mnie osobiście tak wkurwia częściowa instalacja gier na HDD i długie update na PS3 bo miło wspominam czasy, gdy był komputer w którym sie wrzucało dyskietkę do stacji i grało.

Do tego dochodzi sprawa stabilności aplikacji i jakości ich wykonania - łatwiej jest devsom przetestować gierke jeśli jest wydawana na jeden typ maszyny, robionej przez jednego producenta. Nie mogą też powiedzieć "przycina Ci sie grafa? no to se kup nowego kompa" - to co robia po prostu musi chodzić perfekcyjnie albo ludzie tego nie kupią.

No i odstatnia juz rzecz która mnie przynajmniej przekonuje zawsze do zakupu wersji konsolowej > PC czyli... lenistwo :)
Mogę jednym klinięciem zapodać "zaproś X do grupy i gry" a on jednym kliknięciem to akceptuje i chwilę później jesteśmy spięci in game i dodatkowo voicem. Na PC trza odpalać team speaki i pod każdą gre osobno zestawiać sobie "friendsów" - upierdliwe i tyle. Jeśli na PC nie powstanie coś podobnego do xbox live czy PSnet to ten rynek się będzie z czasem coraz bardziej kurczył.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 22:13 
Cytuj  
Dla mnie konsole > PC głównie jeśli chodzi o offline multiplayer. Niestety od dłuższego czasu już gry nie mają tego trybu praktycznie nigdy. Wyjątkiem SF IV, ale brakuje mi czegoś z coopem (RE5, khm). Ileż razy można to samo na emulatorach przechodzić...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 22:39 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Jeśli na PC nie powstanie coś podobnego do xbox live czy PSnet to ten rynek się będzie z czasem coraz bardziej kurczył.


Steam pozdrawia z roku 2003...

a jesli wkurza cie to ze musisz instalowac gry i konsola nie uruchamia 'od strzalu' tego co jej wlozysz do paszczy, to cofnij sie jedna generacje, do ps2.

ja tam wole miec na dysku konsoli 30 gier i odpalam to co mi sie podoba ;/


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 23:23 
Cytuj  
karol niby racja ale z drugiej strony jednak battlefield na pc to zupelnie inna zabawa niz na ps3 ;/

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 02:58 
Cytuj  
Cześć.
Jako świeżo upieczony posiadacz Plejaka 3 mam do Was pytanko. Przy zakupie konsoli dostałem w prezencie grę Uncharted 2 i... momentalnie się w niej zakochałem. Chwilę potem pograłem w pierwszą część i również mnie totalnie zmiażdżyła i gier tego typu dotyczy moje pytanie. Dostanę coś jeszcze w podobnym klimacie na PS3? Nie chodzi mi o kalkę Uncharted, ale o gry z podobnym sposobem prowadzenia akcji, trochę strzelania, trochę skakania, ciut główkowania itd.
Wcześniej gry na konsole mnie za bardzo nie interesowały więc nie mam pojęcia w czym nawet grzebać i szukać.
Z gier, które ostatnio męczyłem podobał mi się też Force Unleashed, a z drugiej strony taki Hevenly Sword czy Infamous mnie niespecjalnie wkręciły.

Jakieś pomysły? Dzięki z góry.


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 05:13 
Cytuj  
SW:TFU i Uncharted oba to także moje faworyty, a więc... polecam Ci Prototype (niby zbliżony do infamous, ale mi infamous do gustu nie przypadł, a prototype owszem).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 09:04 
Cytuj  
Może ktoś pamięta, bo znaleźć nie mogę - chcę zakupić Vagrant Story z PSN i czy możliwe jest abym odpalił gierkę zarówno na PS3 i PSP?


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 09:11 
Cytuj  
tak


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 09:17 
Cytuj  
Ok ale którą wersję kupić ? PSP czy PS3? Jest jakaś różnica? Niestety nie kupowałem do tej pory tego typu tytułów.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 09:32 
Cytuj  
To chyba działa tak, że kupujesz obojętnie gdzie, a potem logujesz się na konto na drugiej konsoli i tam ściągasz.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 09:34 
Cytuj  
tak jak keii napisal


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 09:59 
Cytuj  
Dobrze, że ktoś potwierdził, bo nigdy tego nie używałem, więc pewny nie byłem.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 10:01 
Cytuj  
dokladniej to dziala to tak, ze jak cos kupisz to mozesz to aktywowac na 5 urzadzeniach. moze to byc 1 ps3 i 4 psp ktore masz pochowane po szafach, albo twoje ps3, ps3 kolegi z ktorym sie na gre zrzuciles, i twoje pspGo etc.

licencje kupuje sie na 5 urzadzen. dlatego oplaca sie na gry PSNowe zrzucac z ludzmi ktorym mozesz zaufac :)


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 10:48 
Cytuj  
A propos PlaystationStore, orientuje się ktoś, czy jest jakiś RSS gdzie są informacje o update'ach z US/EU/JP?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.