mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 01:31 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Ciekawe rozwinięcie tematu "hacknęli PS3!!11one".


nie chce mi sie czytac calosci , hackneli czy nie?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 01:41 
Cytuj  
Niby hacknęli, ale bardzo daleko temu do możliwości odpalania czegokolwiek.


_________________
Obrazek

**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 02:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
za malo jak na FINAL FANTASY.

właśnie dokładnie takie teksty mnie irytują. Postaw jeszcze tej grze ołtarzyk, akurat dla mnie FF to nic innego jak zwykła gra (na logikę to przecież zwykła gra..).
Podobnie zjechany został przez jakichś maniaków religijnych notabene świetny Fallout 3. Tylko z tego powodu, że to Fallout.


Absolutnie nie chcę tu wpadać w głębszą dyskusję, ale chętnie dorzucę swoje trzy grosze. Fallout zebrał wspaniałe noty w bardzo poważnych magazynach/stronach - jeśli był jakiś rage, to był branżowo praktycznie nieodczuwalny. Gra była po prostu rewelacyjna i niszowe toczenie piany przez garstke użytkowników, którzy pewnie nawet jej nie kupili nie ma żadnego znaczenia. Przy FF sprawa nabiera poważniejszej dynamiki.

Mark24 napisał(a):
Identycznie z tym Final Fantasy - jeżeli nowa odsłona dostałaby nową markę np. Sraka Pierdaka I - WSZYSCY kwiczeliby z zachwytu a większa połowa by pisała wszędzie gdzie się da, że SP I bije na głowę wszystkie Finale razem wzięte. Ale jako, że produkt nosi nazwę FFXIII trzeba po nim równo jechać!!!


Bo ja wiem, to nie jest do końca tak. To jest marka, jak każda inna. Warta ogromną mamonę. Jeśli kupujesz Volvo, to nie po to, żeby Ci się rozpadło na prostej szosie.
Zakładając, że jest tak, jak mówisz i grę stworzyłoby niezależne studio, to owszem, wszyscy by się obesrali, ale przede wszystkim dlatego, że przy żadnym budżecie byliby w stanie zrobić produkt wyglądający jak gra o budżecie wielomilionowym, robiona przez rzemieślników, którzy sobie zjedli zęby na robieniu kolejnych części FF.
W rezultacie, oczekujesz pewnej jakości, do której byłeś przyzwyczajany, oczekujesz pewnej estetyki, do której przywykłeś, formy, która jest Ci znajoma, jakości z najwyższej półki, oprawy muzycznej nie z tej ziemi, all that.
Nie ma w tym nic dziwnego. Co więcej, nie można podchodzić do takiego produktu jak do gry, która wywodzi się właściwie z nikąd. Przede wszystkim dlatego, że jeśli ładuje się ciężarówy forsy w ludzi, którzy nie potrafią stworzyć produktu godnego każdej z tych ciężarów, to może czas zatrudnić młodszych developerów, którzy mają świeże podejście i byliby w stanie dostarczyć lepszy efekt końcowy, dzięki czemu zyskuje i firma ich zatrudniająca, zwiększając sprzedaż i renomę marki oraz gracze, którzy po prostu lepiej się bawią.

Prawda jest taka, że każdy może lubić lub nie lubić, to kwestia gustu, ale wymagania od danego produktu odpowiadającej mu jakości mogą tylko napędzać cały proces tworzenia w dobrym kierunku.
Jeśli wszyscy by podchodzili w Twój sposób do rozrywki, którą duża część z nas - graczy - traktuje pewnie chociaż częściowo osobiście, prawdopodobnie nie istniałaby żadna otoczka przemysłu w postaci magazynów, recenzentów, bibelotów, hype'u, zabawnych komiksów, historyjek, etc, a zamiast wysokiej klasy produktów otrzymywalibyśmy zwykłe odgrzewane kotlety EA-style. Bo przecież fajnie jest kupować tę samą grę co roku.

Dziwnie mi się wydaje, że na przykład po god of war 3 wszyscy jednak się spodziewają pewnej klasy. Dlaczego więc nie można odnosić się w podobny sposób do serii FF, która notabene istnieje na rynku już sto lat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 07:58 
Cytuj  
http://kotaku.com/5457808/ps3-version-o ... ing-update

finally ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 08:28 
Cytuj  
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!
Nareszcie! Pomyśleć, że wczoraj straciłem nadzieję! :D
Oby jak najszybciej wypuścili łatkę dla wersji EU (co nie powinno być trudne, biorąc pod uwagę fakt, że gry niczym się nie różnią, nawet języki wybrać można te same),


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 11:28 
Cytuj  
pfff znowu ludzie posiadający PS3 cieszą się z ochłapów ....

Update?? Możliwość zainstalowania gry na dysk twardy oooo aaaaaa o ja pierdole nie no napracowali się na pewno nad tym a co z pozostalymi błędami??, karaluch z wodogłowiem szybciej wydal by ten Update niż oni, cały miesiąc czekać na "możliwość zainstalowania gry na dysk twardy" pffff.

A i może w tym roku na PS3 wyjdą dodatki do GTA4 nic tylko się cieszyć ze posiadacze PS3 będą mogli pograć w roczna grę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 11:31 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
pfff znowu ludzie posiadający PS3 cieszą się z ochłapów ....

Update?? Możliwość zainstalowania gry na dysk twardy oooo aaaaaa o ja pierdole nie no napracowali się na pewno nad tym a co z pozostalymi błędami??, karaluch z wodogłowiem szybciej wydal by ten Update niż oni, cały miesiąc czekać na "możliwość zainstalowania gry na dysk twardy" pffff.

A i może w tym roku na PS3 wyjdą dodatki do GTA4 nic tylko się cieszyć ze posiadacze PS3 będą mogli pograć w roczna grę.

Jakbym czytal komentarze pod polygamia. Ale przeciez polska dewiza to "nie wazne czy ja jestem zadowolony, wazne zeby inni mieli gorzej". hehehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 11:35 
Cytuj  
czyzby marek sprzedal ps3 i kupil xboxa i podszywa sie pod escaflona?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 11:44 
Cytuj  
Nie gdyby sytuacje odwrócić napisał bym to samo o Xbox, no sami przyznajcie ze taki Update to jest śmiechu warty. A bardziej to ile na niego trzeba czekać.

+

wydawanie rocznego dodatku na konsole tez jest śmieszny.

Wkurwiam się bo próbuje się zmusić do kupienia PS3 tęsknie za Heavenly Sword, chce pograć w Uncharted 2 i Deamons Souls, nie wspominając o tym ze FF14 online wychodzi na ta konsole i taniej mnie wyjdzie kupić PS3 niż nowa grafikę i procka.

Ale nie mogę się przełamać i wmówić sobie ze PS3 jest warte swojej ceny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 11:47 
Cytuj  
to dobrze, jedna maruda mniej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 11:48 
Cytuj  
@ Escaflone
LOL
"nie stać Cię i dorabiasz ideologię"


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 11:49 
Cytuj  
buehehehe.

ale w sumie prawda.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 12:19 
Cytuj  
A co tu się zmuszać prosty rachunek zysków i strat jasno pokazuje że:
zakup ps3> zakup nowego blaszaka


_________________
Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 12:25 
Cytuj  
Cytuj:
A i może w tym roku na PS3 wyjdą dodatki do GTA4 nic tylko się cieszyć ze posiadacze PS3 będą mogli pograć w roczna grę.
przecież od samego początku było wiadomo, że dodatki do GTA4 są w jakiejś tam formie exclusivami dla Xboxa - skoro mają się pojawić to znaczy, że były exami czasowymi za które M$ o ile mnie pamięć nie myli bulnął 50mln $ - skoro o tym nie wiedziałeś to już twój problem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 14:31 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
A co tu się zmuszać prosty rachunek zysków i strat jasno pokazuje że:
zakup ps3> zakup nowego blaszaka

ta szczegolnie jak wezmiesz pod uwage ceny gier...


egroM napisał(a):
Cytuj:
A i może w tym roku na PS3 wyjdą dodatki do GTA4 nic tylko się cieszyć ze posiadacze PS3 będą mogli pograć w roczna grę.
przecież od samego początku było wiadomo, że dodatki do GTA4 są w jakiejś tam formie exclusivami dla Xboxa - skoro mają się pojawić to znaczy, że były exami czasowymi za które M$ o ile mnie pamięć nie myli bulnął 50mln $ - skoro o tym nie wiedziałeś to już twój problem.


ktos cos oficjalnie powiedzial czy to kolejne gdybania fanboiow sony ? imo skoro ms dal rockstar taka kase to raczej watpie by wyszlo na ps3.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 14:36 
Cytuj  
kolejne gdybania


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 14:38 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
A co tu się zmuszać prosty rachunek zysków i strat jasno pokazuje że:
zakup ps3> zakup nowego blaszaka

Chyba z miesiac temu robilismy wlasnie takie porownania i wyliczenia w ktoryms topicu i wynik wcale nie jest taki oczywisty. :)


"ktos cos oficjalnie powiedzial czy to kolejne gdybania fanboiow sony ? imo skoro ms dal rockstar taka kase to raczej watpie by wyszlo na ps3."
Duzo razy czytalem wlasnie takie stwierdzenia o 50mln$ ale o ile sobie przypominam to nie czytalem nigdy oficjalnego potwierdzenia tego faktu przez Ms lub przez Rockstar.
Mareczek chyba z milion razy uzywal tego argumantu przeciwko MS (ze placa 50mln$ za jakies smieszne DLC, pomijajac fakt ze to wlasciwie jedyne DLC na poziomie i za ktore oplaca sie dac jakakolwiek kase) wiec moze on ma takie informacje. :)

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 14:49 
Cytuj  
Biorąc pod uwage ceny gier najnowszych to oczywiscie ze nie ale dzieki temu ze rynek uzywek jest dynamiczny to starsze tytuly mozna dorwac za rozsadna cene chyba dzieki temu ze nie ma piratow.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 14:58 
Cytuj  
ceny gier na x360 chyba tez nie sa powalajaco niskie z tego co sie nie myle.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 15:23 
Cytuj  
Chodziło mi głównie o to, że wiadome było iż DLC do GTA4 będzie exem dla xboxa :D a nie o to czy m$ za nie wybulił czy nie. Bo Escaflone coś tam plumka o to, że nie da się w nie zagrać na PS3 - nikt średnio rozgarnięty nie nastawiał się, że pojawią się one na PS3 :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.