mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 15:07 
Cytuj  
49,90 zł, ja kupilem kod promocyjny do ea store za 12 zł na allegro obnizajacy cene gry o 50 zł, no wiec prawie za darmo. A ta gra ma chyba wyjsc tylko w wersji digital.

Cytuj:
So I have checked out dice.se job openings page and I found out something interesting.
Dice is looking for Community manager for battlefield games.
And this is in the job description:


Other responsibilities
• Monitor and communicate with existing mods / look for possible mods to give ranked server support etc
• Map making competitions
• Q&A for Clans / Mod-groups / media / PR
• Maintain community wish list documents for potential future title updates
• Manage communication and feedback process for public beta tests*

This is very interesting information for me, because Im a modder. It looks like there are good things on the horizon for us.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 15:09 
Cytuj  
O, dobry motyw. Szkoda tylko, że max 24 osoby (?) na mape. Jakoś dla mnie fajniej było jak np w BF 1942 na servie były 64 osoby :D No ale to już inny silnik, pewnie mało kto byłby w stanie pograć komfortowo przy tylu osobach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 15:13 
Cytuj  
no i zauwaz, ze mapy chocby w bc2 sa malutkie do tych w bf2 ;]


_________________
.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 15:54 
Cytuj  
ja to lubialem wyskakiwac z samolotow i podczas wolnego fruwania(?) wskoczyc do tej maszyny ,zdazyc wyjsc z korkociagu i poleciec dalej ,to sa wlasnie smaczki bf'a :)

szkoda tylko ze w bc2 noz jest jako tako pod autmatycznym atakiem,nie mozna z nim latac non stop (jesli sie myle poprawcie)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 16:03 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
no i zauwaz, ze mapy chocby w bc2 sa malutkie do tych w bf2 ;]


Fakt, akurat w BC 2 taka ilość graczy jest odpowiednia. No ale zawsze miło wspominam te 64 osobowe gry ;) Nawet kilka dni przed premierą BC 2 zainstalowałem na nowo i troche pograłem. W BF 2 nie grałem, a w sumie chętnie bym spróbował.. może w najbliższym czasie się skusze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 16:04 
Cytuj  
jeszcze dawalby rade gdyby sie automatycznie nie nakierowywal.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 16:09 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mialem tak zajebistego killa ze az wylaczylem gre zeby sie pochwalic.

Na tej mapce w dzungli lece jako pasazer blackhawkiem, wyskakuje nad baza przeciwnika, laduje za typem i kosa w plecy.

zomg :D


No, takie akcje są dobre. Dobre akcje można robić w ataku na Isla Inocentes (chyba tak się ta mapa nazywa). Jak wyskoczysz z heli za pierwszą bazą obrońców i zajdziesz ich od tyłu, to przy odrobinie szczęścia zanim się ktokolwiek zorientuje można ładnie pociachać nożem :D

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 16:24 
Cytuj  
Ja mialem kilka "dobrych akcji" heli. Czasem jak z kumplami gramy to z rpgow walimy z blackhowka i sie wtedy transformuje w apaczohawka ( na hardcore nawet niezbyt celny strzal z rpg daje rade;] ). Problem polega na tym ze jak sie za bardzo wkrecimy to zawsze ktos strzeli w kabine i jest wielkie boom!;D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 16:41 
Cytuj  
ktos wie w ogole w jaki sposob w statach jest obliczany skill rating? ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 18:03 
Cytuj  
ładne fragusie

major bug o którym już mówiłem

tips n tricks
(ktoś mówił że smoke nade jest słaby? jeden tak ale 10 już nie :] )

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 18:39 
Cytuj  
redruM napisał(a):
tips n tricks
(ktoś mówił że smoke nade jest słaby? jeden tak ale 10 już nie :] )


WTF? Chcialem wylaczyc po minucie ale troche przewinalem "pamietaj zeby sie chowac jesli do ciebie strzelaja" ... Poradnik jak ten dla snajpera "snajper zabija z daleka" ...

Do tego koles gra zgranym teamem chyba przeciwsko jakims randomom ;] Koles podchodzi pod sam mcom nie dostajac nawet 1 kulki : D To nie swiadczy o jego umiejetnosciach czy wpanialej taktyce tylko o tym ze przeciwnicy to jakies nooby...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 18:42 
Cytuj  
hehe ta słaby opór

z tego filmiku najciekawszy ten smoke - mnie zainspirował do częstszego używania i fucktycznie pomaga

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 18:48 
Cytuj  
No ja tylko smoke mam na assaulcie, z granatnikiem latalem tylko zanim smoke dostalem. Zazwyczaj nikt go w calej druzynie inny nie ma i sie ludzie dziwia ze do czegos sie przydaje. A oczywiste jest ze przydaje sie wlasnie do oslaniania mcomow przy plantowaniu czy kasowania wrogowi linii strzalu.

BTW ten serwer gromu to jest masakra, lag taki ze nie widzialem jeszcze na ZADNYM INNYM czegos podobnego :/


_________________
Obrazek

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 19:30 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Sou napisał(a):
BTW ten serwer gromu to jest masakra, lag taki ze nie widzialem jeszcze na ZADNYM INNYM czegos podobnego :/


ta lagi jak sk, a na serwerze zarriego śmiga jak ta lala


Dlaczego zabiles admina servera ?? hmhmhmhm......wpisuje na ban liste :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 20:10 
Cytuj  
Zmieniamy prowidera juz na bank :/ Zostala kwestia wyboru prowidera i lokacji, ale na dniach zamawiamy, bo tlumaczenia multiplaya sa zalosne.

"unable to connect'


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 23:12 
Cytuj  
redruM napisał(a):
hehe ta słaby opór

z tego filmiku najciekawszy ten smoke - mnie zainspirował do częstszego używania i fucktycznie pomaga


True, smoke jest przegięty jeżeli się go spamuje, a można ponieważ jeżeli siedzisz na ammo to odnawia się szybciej niż animacja przeładowywania xD

Szkoda że wcześniej mi to do głowy nie przyszło (dzięki za filmik). Do tego zawsze używałem tego jako osłona dla siebie tzn chowałem się w dymie (wiem debilizm, bo sam też nic nie widze i moge wybiec prosto pod lufę komuś >.>) zamiast walić w pozycje przeciwników.

Teraz spamie smoke nades we wszystkie spoty z których ktoś do mnie wali (a ja nie zabardzo mam jak ich zdjąć) i dopiero wtedy się przemieszczam, muszę powiedzieć że naprawdę bardzo to pomaga. Przeciwnik jeżeli chce do czegoś strzelać, musi też się przenieść i nie do końca wie na co trafi wychodząc z chmurki, wtedy jest szansa ładnie go zdjąć.

Na obronie też się przydaje, po prostu całą linie obrony się dymem pokrywa co praktycznie unieszkodliwia snajperów ;)

No i na pojazdy też w sumie granat w czołg i gość nie wie co się dzieje wokoło, przez co np recon może spokojnie podbiec i c4 podłożyć.

BTW UAV też może korzystać z specjalizacji z osłoną dymną, tylko że ma mierzoną, można piechocie na ziemi pomagać.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2010, 02:57 
Cytuj  
tak sie troche Mendolem posluze (u mnie nie działa):
http://bfbc2.elxx.net/stats-achievements/pc/Poziomka co to za achivmenty? to sie zbiera w grze? bo takich nie widzialem nigdzie.

edit: ech nie moge usunac posta w tym dziale. To pewnie z Singla?


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2010, 03:14 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tak sie troche Mendolem posluze (u mnie nie działa):
http://bfbc2.elxx.net/stats-achievements/pc/Poziomka co to za achivmenty? to sie zbiera w grze? bo takich nie widzialem nigdzie.

edit: ech nie moge usunac posta w tym dziale. To pewnie z Singla?


Mi sie wydaje ze to jakies customowe achivmenty zrobione na tej www z wykorzystaniem danych z BC2

Troche tez z singla ale wydaje mi sie ze jednak customowe;p


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2010, 07:19 
Cytuj  
Ok smoker tube jest przegięte lol , w dwóch lataliśmy w valpariso jako atakujący i robiliśmy zasłonę na m-comach broniący nie mieli wyjścia , musieli wychodzić z dymu a tam czekaliśmy już my :-D , po prostu epic :-) aż dziwne że prawie nikt tego nie używa , świetna zasłona żeby pozwolić ludziom ze squadu/teamu podejść bezproblemowo do stacji.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 21 mar 2010, 10:06 
Cytuj  
Nauka latania helikopterem

http://www.youtube.com/watch?v=tcld3lAMYqs


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.