mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 18:51 
Cytuj  
Marek, przecież Karol odpowiedział Ci 2 strony temu:
Karol66 napisał(a):
Ten boss to jest bardziej puzzle niz walka.
Mozna przy nim olać armor (i tak Cie zabije od jednego strzału jeśli Cie zobaczy), obowiązkowo thief ring i najlepiej go robić w soul form (ciszej się poruszasz).
Jak się za bardzo wkurwisz to zerknij na YT - są tam przykłady jak go goście przechodzili (rozwalająć te zasypane ściany magią albo mele).


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 19:53 
Cytuj  
ok, czy ten vendor w 3-1 sprzedający moonstony był tutaj
http://www.youtube.com/watch?v=_sXnBQeppiM - dokładnie 8 minuta.

Zabiłem dziadygę bo wyglądała na agresywną - czyli już jestem gimpnięty bo cofnąć tego się nie da?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 20:31 
Cytuj  
V napisał(a):
Mozecie doradzic w jakie atrybuty ladowac knightem, bo jak narazie podnioselm str,edurance i vitality. Mam takze klucz z jednego goscia do Royal Family Mausoleum to jest w dalszych etapach gry czy tez w poczatkowych rejonach?


Mauzoleum jest w 1-1 czyli na samym początku gry.
Wejścia pilnuje "red knight" (knight z czerwonymi oczkami).
To dość trudny przeciwnik (dużo trudniejszy niż blue knight) ale on to jeszcze nic przy semi bosie - "uczciwie" walcząc (czy to mele czy magią) nalezy do jednych z najtrudniejszych w grze.
Da sie go za to łatwo pobić poisonem ale to raczej jest exploit.

Mark24 napisał(a):
Zabiłem dziadygę bo wyglądała na agresywną - czyli już jestem gimpnięty bo cofnąć tego się nie da?


Ona SIEDZIAŁA na dupie zamknięta w celi... powinieneś w policji pracować z takim podejściem :)

Nie kupisz moonstonów podstawowych więc jesteś skazany tylko na to, co się dropnie z gekonów.
Nie jest to jakaś STRASZNA sprawa bo zawsze możesz kogoś poprosić żeby Ci kupił i przekazał.
Ale jeśli używasz magii dużo to zdecydowanie masz problem - ta babka sprzedaje najtaniej te słabsze potiony do many (ona ma je chyba po 300 a inni po 350 i więcej) i chyba jako jedyna te mocniejsze poty many.


GENERALNIE: bardzo uważajcie kogo zabijacie w tej grze. Jeśli ktoś sam nie atakuje to zostawcie go w spokoju.
Jedynym wyjątkiem jest Yurt (spotykamy go w klatce, 3-2).
On nie jest agresywny a trzeba go koniecznie zabić ASAP (albo zaraz po wypuszczeniu z klatki albo od razu po powrocie do nexusa).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 20:33 
Cytuj  
a dlaczego mamy go zabic? :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 20:53 
Cytuj  
Bo jak go uwolnisz to po powrocie do nexusa zobaczysz 2 trupy mało ważnych NPC.
I z każdym kolejnym powrotem będzie tych trupów przybywało - przestaniesz miec możliwośc uczenia się czarów (a nawet rekonfiguracji już posiadanych), gośc zabije vendorków (nie jestem pewny czy bankiera też może zabić - gość wybiera cele losowo) etc.
Tylko Maiden in Black jest bezpieczna bo ona jest nieśmiertelna.

A poza tym Yurt dropi bardzo dobrą ciężką zbroje (szczególnie pod PvP dobra bo ma wysokie resisty na poisona, bleeding i disease).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 22:16 
Cytuj  
gadałem już Yogsem - powinien mi załatwić te kamienie. Chyba, ze Karol66 masz możliwość, bo mam wszystko do upgradu winged moon speara prawie na max-a (oprócz ostatniego kamienia) - dałoby mi to cholernego boost-a do tej mojej kopii. Potrzebuję ich 14 (na razie, jak zdobędę ostatni kamień to będę chciał jeszcze 6)

Mam już odłożone te znalezione dusze (można je tradnąć w zamian? - legendary soldier soul etc.?) - więc oddam z nawiązką. Teraz mam 55lvl.
Aha - jak w ogóle wygląda trade? Jest jakieś czy po prostu dropujemy na ziemię i druga osoba zbiera?

btw. dzisiaj widziałem CZERWONY znaczek na glebie i mogłem przyzwać black phantoma. Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, o co chodzi?

btw. w 1-3 był chyba event z Ostravą - oczywiście 2x red knighty mnie zbiły, Ostrava też padł, ale nie zdążyłem go lootnąć. Teraz ani lootu, ani Ostravy - więc z kluczykiem do Mauzoleum też się pożegnałem.

V - chętnie pomogę w Mazoleum, przynajmnie sobie obejrzę co jest w środku :P

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 22:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
gadałem już Yogsem - powinien mi załatwić te kamienie. Chyba, ze Karol66 masz możliwość, bo mam wszystko do upgradu winged moon speara prawie na max-a (oprócz ostatniego kamienia) - dałoby mi to cholernego boost-a do tej mojej kopii. Potrzebuję ich 14 (na razie, jak zdobędę ostatni kamień to będę chciał jeszcze 6)

Mam już odłożone te znalezione dusze (można je tradnąć w zamian? - legendary soldier soul etc.?) - więc oddam z nawiązką. Teraz mam 55lvl.
Aha - jak w ogóle wygląda trade? Jest jakieś czy po prostu dropujemy na ziemię i druga osoba zbiera?

btw. dzisiaj widziałem CZERWONY znaczek na glebie i mogłem przyzwać black phantoma. Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, o co chodzi?

btw. w 1-3 był chyba event z Ostravą - oczywiście 2x red knighty mnie zbiły, Ostrava też padł, ale nie zdążyłem go lootnąć. Teraz ani lootu, ani Ostravy - więc z kluczykiem do Mauzoleum też się pożegnałem.

V - chętnie pomogę w Mazoleum, przynajmnie sobie obejrzę co jest w środku :P


Ja mam postacie ok 25 lev dwie (w tym jedna którą właśnie zacząłem grać ;) ) a pozostałe mają juz na bank mocno powyżej 80 więc jeszcze z 10 lev bys musiał dobić żebyśmy się in game mogli spiknąć.

Trade polega na przywołaniu blue fantoma i on wywala stuff a host podnosi.

Ten czerwony znaczek to była propozycja duelu od black fantoma - taki specjalny kamień dostaje się za alternatywne zakończenie gry.
Przegrany traci level a wygrany zyskuje te dusze które tamten wydał na podniesienie tego levelu.

Co do Ostravy to dokładnie - masz przejebane :)
Jakbys go uratował to bys dostał jakiś kamyk w wersji "pure" ale generalnie ten cały ciąg z ostravą jest na tyle trudny, że najczęściej udaje się dopiero za drugim razem (przy pierwszej grze zawsze go gdzieś zgubisz).
Możesz tam jeszcze wrócić i looknąć czy nie ma takiego "płomyka" - tak jest oznaczany nietypowy loot z NPC i on nie powinien zniknąć tak łatwo.

A co do Mauzoleum to nie pomożesz bo on nie będzie Cie mógł tam wezwać - zabił juz bossa na tym terenie (phalanxa).
W zamyśle devsów mauzoleum miałeś robic juz w nowej grze albo pod sam koniec gry.
Mi się udało w NG przywołać zaraz na początku fantomy i one mi pisały że nie mogły atakowac King Dorana (widziały go na biało - coś jak te zjawy innych graczy jakie się czasami widuje).
W praktyce jednak świetnie go zblokowały na mostku i mogłem walić do niego safe z łuku (czyli działała dla nich kolizja obiektów ale to chyba tez podpada pod exploit).
Anyway - całe story z tym Doranem mówi, że masz udowodnić że jesteś najlepszym wojownikiem więc powinieneś to zrobić sam.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 09:27 
Cytuj  
To prawda, że jedyny sensowny wybór na początku to Royal albo Knight? :<

Właśnie czytam i jestem w trakcie tworzenia charka... doh.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 10:49 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
To prawda, że jedyny sensowny wybór na początku to Royal albo Knight? :<

Właśnie czytam i jestem w trakcie tworzenia charka... doh.


Liczą się tylko statsy oraz startowy stuff i z tego powodu trudniej się gra na początku takimi klasami jak thief, wanderer, magician, barbarian.
Wszystkie inne są ok.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 11:10 
Cytuj  
No powiem tylko, że żadna gra przez ostatnie kilka lat nie zrobiła na mnie tak pozytywnego wrażenia od samego początku.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 11:35 
Cytuj  
Mam kolejne pytanko do was gdzie znajde jakis fajny armorek, gram temple knightem, oplaca sie kupowac ten armor co jest pod mostem tam gdzie smok lata i podpala wszystko ?;p

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 18:41 
Cytuj  
Tradnie mi ktoś te kamienie? Yogs? Help....!!!!

Aha - jeszcze jedno jak się robi backstaba?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 18:55 
Cytuj  
Ok zaraz tylko muszę nafarmić te 48000 dusz :)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:09 
Cytuj  
wielkie dzięki - moja pani blokuje TV (ogląda jakiś dupny film) więc będę za 1-1.5h :)

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:29 
Cytuj  
mam 3 kamienie souli z bossow i co lepiej zrobic zachowac je czy zjesc, bo za nie duzo souli sie dostaje z tego co gdzies wyczytalem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:33 
Cytuj  
na pewno nie jedz
Zachowaj.
Te soule służą do nauki czarów, upgradu broni etc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:43 
Cytuj  
eh, ja musze nafarmic zeby z 18str zrobic 22, potem shield i lurker.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:47 
Cytuj  
2 gosci w czerwonej otoczce mnie gonilo to sa gracze dark phantom czy jakos tak?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:48 
Cytuj  
Bardzo fajnie się farmi w 1-4 Penetrator Archstone. Za plecami 3 czerwnoych Knightow, a do przodu dość często występuje Silver Gecko i dodatkowo następny czerwony Knight.

Jak będziesz mógł Marek to daj znać, bo już zebrałem 'kasiorę' ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2010, 19:50 
Cytuj  
to NPC-e - też się nabrałem.

Yogs - napiszę do Ciebie z PS3 - moja cały czas ogląda film...

Pokonałeś boss-a w 1-3?


Ostatnio edytowano 3 cze 2010, 19:51 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 539 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.