mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 00:27 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Pytanko: czy kupilibyście PS3 gdybyście mieli perspektywę gry na konsoli podłączonej właściwie tylko do monitora mającego 21.5 cala?

Tak właśnie zrobiłem. Nie mam co liczyć na duży TV przez najbliższe parę lat i zapewne moje 22" to jedyne na czym będę mógł grać.
Nie żałuję.


_________________
Obrazek

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 00:43 
Cytuj  
Szczerze to jakość obrazu dla mnie jest dużo lepsza na monitorze niż na TV, ale z drugiej strony na TV się wygodniej gra :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 00:53 
Cytuj  
X stron temu parę osób pisało, że to właśnie na nowych TV jakość jest lepsza - nie widać tak bardzo poszarpanych krawędzi itp. Cóż, może kiedyś dane mi będzie sprawdzić.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 06:14 
Cytuj  
roball - ale o czym ty do mnie piszesz człowieczku? Multi w RDR jest chujowe na max-a i mało kto w to grał 2 tygodnie po premierze. Sam wtedy nie znalazłem już meczyku z pełnym składem osobowym.
Ty człowieczku możesz lecieć na ten hype i oceny 9.75/10, ale cała raszta to egocentrycy jak ja i mało kto już gra w te badziewiaste multi.
Dla ciebie może to być opad szczeny i szok ale sam serwerów nie zapełnisz i nie zmusisz innych do gry w to coś ;(


quote z 28 maja
Mark24 napisał(a):
Online chyba umiera...
Dzisiaj pograłem pomiędzy 8 a 10 - w sumie 3 meczyki. W jednym było 6 osób (łącznie), w drugim 3-4, w trzecim 3-2.


i dla twojej wiadomości ja mam NAT2, ale tylko dlatego, że jestem za routerem, mam zewnętrzne stałe IP i zero problemu z połączeniem, a mimo to, 2 tygodnie po premierze nie znalazło mi pełnego składu online. Więc pierdolisz jak zwykle.

Razoth - mozna pograć na monitorku, ale wrażenia to to nie robi. Dobry TV w komplecie z kinem domowym dopiero pokazuje do czego konsola jest tak naprawdę stworzona. Sam grałem na monitorku komputerowym przez 2 miesiące ;)

Frost - niedługo wychodzi DLC, który doda coop-a do RDR. Pewnie trochę ludzi wróci do tej gry, moze przy okazji zaczną - sam sobie zamierzam to sprawić.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 06:59 
Cytuj  
@Razoth - ja gram na monitorze 22', podlaczalem konsole do tv, widzialem u kumpla jak gra na tv i sorry,ale ja tam wiekszego funu z takiej gry nie mialem. moze to siedzenie na kanapie jak stara pizda na rencie wogole do mnie nie przemawia :roll:
anyway ja sadze,ze lepiej miec tak konsole podlaczona niz nie miec konsoli, a o to sie chyba pytales ;)
ja sam planuje w najblizszych tygodniach zakup tv/3ciego monitora,bo jednak wylaczanie jednego na uzytek ps3 zmniejsza mi mozliwosci zarobkowe i komfort pracy :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 09:01 
Cytuj  
Razoth jak gry sa fajne to czy 21" czy 42" gra sie swietnie. Tylko niektorzy tutaj twierdza, ze kupa na tv staje sie zajebista. Jak widzisz fajne gry dla siebie to bierz nie zastanawiaj sie. PS3 jest calkiem w cipke. Jak na kosole. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 09:09 
Cytuj  
Ja ostatnio podłączyłem się pod monitorek 24" i jest ok, kabel od TV mam pociągnięty więc jak chcę na TV to po prostu się przełączam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 09:11 
Cytuj  
http://www.psnstores.com/2010/06/e3-chi ... n-rez-2-0/ - wygląda na must have dla osób, którym podobał się Rez. Tbh chyba wolę grać na padzie niż Kinetict - pad wibrujący w rytm muzyki to dla mnie nieodłączna część tej psychodeli.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 09:22 
Cytuj  
Dzieki Rufen za gierki :)

Pogralem sobie w Burn Zombie Burn :) Calkiem niezla rzeznia. Zawiodlem sie jednak na Tekken V, myslalem ze bardziej dynamiczna bedzie ta walka a jak dla mnie to wszystko jest taaaaaakie sztuczne!

Teraz zostawilem konsolke ON i sciaga mi sie Wipeout HD mam takie wrazenie, ze kiedys mialem cos podobnego na PC :) Mam nadzieje, ze grywalnosc bedzie taka sama jak na piecu.

Dodatkowo wciagnalem sie na maksa w Little Big Planet, doszedlem do trzeciego epizodu i dopiero ogarnalem, ze sa miejsca gdzie trzeba robic wlepki zeby odblokowac sobie jakies nowe wlepki/ubranka itp. hehe, wiec przechodze od poczatku wszystko (teraz juz mnie nie dziwi dlaczego mialem odkrytych przedmiotow po 45% :))


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 10:00 
Cytuj  
Wielkość monitora/TV zależy od tego jak daleko od obrazu siedzisz. Mam TV 32" i wcale nie jest lepszy niż monitor 24", na obydwu gra się bardzo dobrze. Na TV obraz jest bardziej rozmyty, na monitorze ostrzejszy, są drobne różnice, ale nie przeszkadza to w dobrej zabawie :)
Ja sobie ostatnio zakupiłem X-Soldnera, pakiet 1 i 2. Powiem że dawno się nie bawiłem tak dobrze :) Jak ktoś grał w Stardusta to jest to dość podobne, ale miodność pierwsza klasa :>


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 12:06 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Pytanko: czy kupilibyście PS3 gdybyście mieli perspektywę gry na konsoli podłączonej właściwie tylko do monitora mającego 21.5 cala?


Ja sie takimi szczegolami nie przejmowalem kupujac konsole. Jest podlaczona do monitora HD staojacego na biurku. Fun z grania mam taki sam jak goscie z niewiadomojakwielkimi telewizorami.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 13:35 
Cytuj  
Dzięki wszystkim za opinie, dla mnie gra przed monitorem to nie problem, mam wygodny fotel przy biurku. Demon Souls, Uncharted, GoW, Little Big Planet, Heavenly Sword i jeszcze na pewno parę innych gierek wartych uwagi by się znalazło. Plus oczywiście to co wyjdzie w przyszłości, natomiast ceny samej konsoli tak jak mówiłem - robią się coraz niższe.

Jeszcze takie pytanie - czy konsola z dyskiem 80 giga styka? Czy trochę mało?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 13:39 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jeszcze takie pytanie - czy konsola z dyskiem 80 giga styka? Czy trochę mało?


IMO troche malo, jak ktos Ci udostepni jakies konto (czy tez kupisz sobie) z grami ktore sa przez PSN to moze okazac sie ze po paru takich gierkach nie masz juz miejsca na dysku.

Chyba, ze zamierzasz zwyczajnie bawic sie w gierki z plytek.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 13:40 
Cytuj  
Zamierzam się bawić w gierki z płytek. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 13:43 
Cytuj  
zawsze mozna dysk wymienic ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 14:15 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
zawsze mozna dysk wymienic ;)


No tak ;) Ja tam nubiszcze jeszcze jestem... :roll:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 14:26 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jeszcze takie pytanie - czy konsola z dyskiem 80 giga styka? Czy trochę mało?


Zamierzasz kupic nowa czy uzywana? Bo nowej z 80GB dyskiem to raczej juz nie znajdziesz, zostaly wycofane ze sprzedazy gdzies we wrzesniu zeszlego roku.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 14:27 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Razoth napisał(a):
Jeszcze takie pytanie - czy konsola z dyskiem 80 giga styka? Czy trochę mało?


Zamierzasz kupic nowa czy uzywana? Bo nowej z 80GB dyskiem to raczej juz nie znajdziesz, zostaly wycofane ze sprzedazy gdzies we wrzesniu zeszlego roku.


Pisał, że orientuje się w używkach... nie wiem, ja bym się nie odważył.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 14:30 
Cytuj  
dotarlo w koncu white knight chronicles do mnie, jak ogarne to chetnie zobacze coop multi :)

anyway:
do nowych z ps3 - potrzebuje 3ech chetnych na fat princess i/lub joe danger :)
na innym koncie bym chcial kupic pare DLC do LBP - na to ktos bylby chetny (svd, maniaku szmacianek?) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2010, 14:40 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
dotarlo w koncu white knight chronicles do mnie, jak ogarne to chetnie zobacze coop multi :)

anyway:
do nowych z ps3 - potrzebuje 3ech chetnych na fat princess i/lub joe danger :)
na innym koncie bym chcial kupic pare DLC do LBP - na to ktos bylby chetny (svd, maniaku szmacianek?) :)


Zastanowie sie nad dlc do LBP :)

Swoja droga zmienilem troche swoj podpis tak zeby pokazywalo jakie mam trofea ;) Szkoda tylko, ze nie zmienia sie obrazek :( No ale moze ktos skorzysta...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.