mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2010, 20:16 
Cytuj  
Dokladnie, kogo interesuja bebechy konsoli jesli na platformie jest pare tytulow na krzyz, w ktore warto zagrac. Na moim PSP milo wspominam moze 3-4 gry przez caly zywot konsoli, na moim DSie czesto tyle fajnych gier wychodzi w przeciagu pol roku. Sony kompletnie zle podeszlo do PSP na poczatku i dopiero ostatnio uznaja, ze to nie jest PS3 w formie handhelda, tylko zupelnie inna platforma. Niestety juz za pozno zeby uratowac PSP, a szkoda, bo to fajna konsolka.
Swoje PSP wlasnie sprzedalem, bo od roku w nic na niej nie zagralem. 3DS zapowiada sie genialnie jak dla mnie. Moc obliczeniiowa jak PSP, a moze troche lepsza, kompatybilna z obecnym DSem, ma analoga, ma zajebisty support developerow, ma 3D. To bedzie idealna konsolka i szczerze watpie czy ewentualny PSP2 da rade sie mu przeciwstawic.
Zaskakuje mnie za to iphone. Przymierzam sie do zmiany tele i pewnie kupie wlasnie iphona ze wzgledu na rosnaca baze naprawde swietnych gier.

Keii, mowisz ze teraz cos fajnego wyszlo na PSP z rpgow? Rzuc tytulami plx.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2010, 20:31 
Cytuj  
Kingdom Hearts: Birth By Sleep, God Eater (Monster Hunter w klimatach postapokaliptycznych), Persona 3 Portable, Valkyria Chronicles 2, Phantasy Star Portable 2, Half-Minute Hero, dla fanów franchise'u .hack jest też zakończenie całej historii - .hack//Link.
Znaczna większość z tych gier wyszła na razie tylko po japońsku (mi to tam nie przeszkadza ;), ale chyba wszystkie w przeciągu roku ukażą się po angielsku.
Plus do tego oczywiście MGS: Peace Walker.

Wszystkim posiadającym PSP i PS3 przypominam, że na to drugie można z PSN ściągnąć program Ad-Hoc Party i przy jego pomocy (jeśli konsola jest podłączona do internetu kablem, a nie Wi-Fi) grać przez internet w trybie ad-hoc (system pokoi itp.) na PSP.


_________________
Obrazek

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2010, 20:35 
Cytuj  
Mnie to też wcale nie dziwi, wystarczy spojrzeć na duże konsole, tam jest przecież to samo (odstająca mocno wii sprzedaje się najlepiej).
iPhone w tym zestawieniu to chyba jako ciekawostka, jakoś niespecjalnie mi się na nim gra (przeszkadza mi, że paluchami ekran sobie zasłaniam).

Podziel się keii, bo i moje psp leży w szafie i kurz tylko zbiera...


_________________
Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 22 cze 2010, 20:46 
Cytuj  
Iphone jako handheld to imo słaby pomysł - ale co kto lubi (mam iphona 3gs żeby nie było :D). PSP wykorzystuję tylko i wyłącznie na wakacjach odpalam sobie siakiegoś wipeouta, FFT czy inne GT i czochram - czas leci - kobieta szczęśliwa, że jej nie marudzę, żeby już zleźć z leżaczków itp itd. Może gdybym jeździł komunikacją miejską to bym używał go częściej, ale jako, że przemieszczam się samochodem to raczej słabo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2010, 20:57 
Cytuj  
Hm, no tak. KH zupelnie nie moje klimaty, God Eater wyglada fajnie, ale pewnie rownie koszmarne sterowanie co w MH (lapy mnie bolaly po pol godzinie), Persona 3 ma strasznie slabe recki, Valkyria faktycznie fajna moze byc, PS Portable to online gra - odpada, a Half-Minute Hero wyglada na jakas popierdolke graficzna. Well, wychodzi na to, ze dobrze zrobilem sprzedajac PSP :)
Ja z PSP milo wspominam FF Tactics, Joanne D'Arc, Puzzle Quest i Crisis Core i to w sumie tyle :) Zaluje tylko, ze nie dane mi bylo skonczyc FFT :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2010, 21:54 
Cytuj  
Persona 3 ma słabe recenzje? Nie, wręcz przeciwnie.
Half-Minute to parodia retro gier i grafika pasuje idealnie. Inna sprawa, że gra jest dość krótka.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 cze 2010, 23:17 
Cytuj  
Iphone jest dobry do popierdulek, w takie gta Chinatown wars juz gra sie srednio


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2010, 23:33 
Cytuj  
Iphonowi brakuje jednej rzeczy do grania - malego, zgrabnego stylusika, ktory bylby tak zintegrowany w obudowe jak ten w DS. Noszenie go osobno jest raczej srednio wygodne.
Co do popierdolek. Well, zaczynaja wychodzic coraz powazniejsze gry, chociazby Final Fantasy Tactics czy ostatnio zapowiedziania ta polska planszowka. Samo FFT starcza na jakies 100h.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 09:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Oyci3C napisał(a):

GoW1 widać, że lekko odstaje grafiką ale nadal gra się rewelacyjnie (pomimo ukończenia tego na ps2 znowu przeszedłem na ps3).

Natomiast GoW2 zrywa kask i wiele obecnych produkcji nie powstydziłoby się takiej grafiki, estetyki scenerii, akcji.



nie słuchaj oyciec-a - obie pozycje stoją na praktycznie tym samym poziomie graficznym.

egroM - dlatego napisałem "powinny" - nigdy nie sprawdziłem ani jednego tytułu ;)


Marek srsly jesteś ślepy jak nie widzisz różnicy w sceneriach i detalach pomiędzy gow1 a gow2.

FFT może starczyć nawet na więcej niż 100h. :) Jest to dla mnie obok FF7 kolejna gra wszech czasów wydana przez Square

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 09:54 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Dokladnie, kogo interesuja bebechy konsoli jesli na platformie jest pare tytulow na krzyz, w ktore warto zagrac. Na moim PSP milo wspominam moze 3-4 gry przez caly zywot konsoli, na moim DSie czesto tyle fajnych gier wychodzi w przeciagu pol roku. Sony kompletnie zle podeszlo do PSP na poczatku i dopiero ostatnio uznaja, ze to nie jest PS3 w formie handhelda, tylko zupelnie inna platforma. Niestety juz za pozno zeby uratowac PSP, a szkoda, bo to fajna konsolka.
Swoje PSP wlasnie sprzedalem, bo od roku w nic na niej nie zagralem. 3DS zapowiada sie genialnie jak dla mnie. Moc obliczeniiowa jak PSP, a moze troche lepsza, kompatybilna z obecnym DSem, ma analoga, ma zajebisty support developerow, ma 3D. To bedzie idealna konsolka i szczerze watpie czy ewentualny PSP2 da rade sie mu przeciwstawic.
Zaskakuje mnie za to iphone. Przymierzam sie do zmiany tele i pewnie kupie wlasnie iphona ze wzgledu na rosnaca baze naprawde swietnych gier.

Keii, mowisz ze teraz cos fajnego wyszlo na PSP z rpgow? Rzuc tytulami plx.


Ja na swoim PSP caly czas znajduje cos do pogrania, czesto musze podejmowac ciezkie decyzje bo 4GB karta przestaje starczac. Teraz, kiedy wyszly minis, mozna naprawde pocisnac w wiele, coprawda mniejszych, ale czesto fajnych gier.

Na PSP jest wiele fajnych gier, o ktorych zupelnie sie nie slyszy. Dla przykladu, ponad rok temu nie mialem pojecia ze jest cos takiego jak DJ Max, dzisiaj nie wyobrazam sobie psp bez niego. O grach pokroju "Holy Invasion of Privacy Badman!" w ogole sie nie slyszy, a sa innowacyjne i ciekawe.

Ja mam swojego psp juz trzeci rok, i jestem z niego bardzo zadowolony. Moze roznica polega na tym ze nie spodziewam sie po nim wysoko profilowych gier, i nie czekam na releasy typu GoW, MGS, etc. Wole mniejsze produkcje, tworzone od podstaw z mysla o psp.


_________________
Nestor#1522

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 10:16 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Moze roznica polega na tym ze nie spodziewam sie po nim wysoko profilowych gier, i nie czekam na releasy typu GoW, MGS, etc. Wole mniejsze produkcje, tworzone od podstaw z mysla o psp.

Raczej kwestia gustu jeśli chodzi o gry - mi tez nie są potrzebne gry o super wysokim budżecie, a we wszystko co wymieniłeś grałem (z takich gier polecam jeszcze Patchwork Heroes, jeśli nie znasz) - mimo to odnoszę wrażenie, że na DSa jest zdecydowanie więcej dobrych tytułów.


_________________
Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 8.07.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 12:48 
Cytuj  
Skany z versusa - screenshoty z gry :)

http://www.gamerama.fr/view_message.php ... age=488597


_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości.....

Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 14:48 
Cytuj  
Obrazek dość ciekawy kontroler przeznaczony do wyścigów, jeżeli komuś szkoda kasy na kółko a jakość tego padzika będzie ok to imo must have.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 15:17 
Cytuj  
http://www.siliconera.com/2010/06/23/wh ... line-play/ - no to ciężko będzie sprzedać używane White Knight Chronicles 2.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 15:17 
Cytuj  
a fuj.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 15:29 
Cytuj  
Keii napisał(a):
http://www.siliconera.com/2010/06/23/white-knight-chronicles-2-requires-geonet-license-for-online-play/ - no to ciężko będzie sprzedać używane White Knight Chronicles 2.


Bleh, ale kombinuja z tym WKCH2 :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 16:03 
Cytuj  
z tego co się orientuję, to EA od tej pory przy każdej nowej grze będzie dawać do pudełka online pass, czyli kodzik na online

pewnie reszta owieczek pójdzie ich śladem i zabiją używki, na śmierć


_________________
you are already dead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 18:28 
Cytuj  
http://blog.eu.playstation.com/2010/06/ ... explained/


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 18:32 
Cytuj  
khehehe 3 nowe mapki do MAG-a :P

może składamy się na coś z updatu PSS? Fajne rzeczy powychodziły.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2010, 18:57 
Cytuj  
Lista rzeczy z PS+ na 1 i 2 miesiąc:
Cytuj:
Month 1: June 29th – August 3rd
Intro offer: LBP (standard edition)
PSN PS3: Wipeout HD
minis: Field Runners, Age of Zombies
PSone: Destruction Derby
Full Game Trial: Shatter, Savage Moon
Discounts: LBP God of War Pack – 50%, LBP: LocoRoco costume pack – 50%, Gravity Crash – 20%, Fat Princess DLC – 20%

Premium Game Element: KillZone 2: Steel & Titanium DLC
Push demo: ModNation Racers, Heavy Rain
Dynamic Themes: LBP Theme, SCEE produced: PlayStation “Game Is Just The Start” Dynamic Theme
2 x Fat Princess Premium Avatars

Month 2: August 4th – September 1st

PSN PS3: Zen Pinball
minis: Blast-Off, Alien Zombie Death
PSone: Medievil
Full Game Trial: inFamous, Mushroom Wars
Discounts: Zen Pinball Earth Defence Table – 20%, Warhawk Triple Combo Pack – 50%, Super Stardust HD – 20%, WipeOutHD Fury – 20%

Premium Game Elements: Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Pack
Push Demo: Flower, Pixel Junk Shooter
Themes: “SCEE produced: PlayStation Plus Dynamic Theme, Heavy Rain Crime Scene Theme
2 x Heavy Rain Avatars (Bird and Butterfly)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.