mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 11:54 
Cytuj  
w skate chyba cos takiego jest, jeden analog jedna noga.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 02:22 
Cytuj  
Marek, jak wrażenia z Niera?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 06:28 
Cytuj  
mieszane, gra na pewno nie dla każdego. Taki galimatias stylów. Elementy zręcznościowe, elementy logiczne, w sumie całkiem niezłe story (naprawdę niezłe teksty wali książka), projektant bossów na 100% musiał coś wąchać. Dobra muzyka, nędzna grafika.

Z wyścigów arcadowych polecam Blur. Niezła zabawa, nie jest to motorstorm, ale gra całkiem ładnie daje radę i ma fajny tryb online.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 08:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mieszane, gra na pewno nie dla każdego. Taki galimatias stylów. Elementy zręcznościowe, elementy logiczne, w sumie całkiem niezłe story (naprawdę niezłe teksty wali książka), projektant bossów na 100% musiał coś wąchać. Dobra muzyka, nędzna grafika.

Z wyścigów arcadowych polecam Blur. Niezła zabawa, nie jest to motorstorm, ale gra całkiem ładnie daje radę i ma fajny tryb online.


Ja ostatnio przetestowalem demka:

Split Second - generalnie to takie malo wyscigowe wyscigi, bardziej chodzi o to zeby driftowac, jechac za przeciwnikiem dzieki czemu ladujemy pasek combo (?) ktorym rozwalamy w dosyc bajerancki sposob samochody przeciwnikow.

Mod Racers - fajna gierka, moje skojarzenie to tacy Micro Mashines 3d z bajeranckim tworzeniem postaci i gokarta :) (w demie nie dziala ale widzialem mozliwosc tworzenia wlasnych plansz) Ogolnie calkiem fajny styl gierki, jakies zabawne gagi.

Burnout Paradise - super sie prowadzi samochod, duzy swiat do zwiedzenia, masa ukrytych drog. Ogolnie ze wszystkich tych wymienionych gierek wyzej Burnout wgniotl mnie w fotel najbardziej (chcialbym przetestowac Blur ale niestety nie ma go w demach). Fajne radyjko ktore co jakis czas komentuje to co sie dzieje/dzialo w miescie, podpowiada gdzie jechac itp. inne samochody na drodze, ogolnie gierka IMO must have (kolejna do zakupu).

No i oczywiscie Wipeout HD - ale tego chyba reklamowac nie trzeba? :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 09:22 
Cytuj  
Burnout Paradise, jeśli komuś nie przeszkadza struktura gry i dostawania się do kolejnych wyścigów (mi przeszkadza bardzo) to naprawdę dobra gra.
Pytanie, czy na konsoli w dalszym ludzie w to grają, bo bez multi to jednak nie to samo - kupiłem prawie rok temu wersję PC i okazało się, że jest już potwornie wyludniona.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 10:50 
Cytuj  
Moze mi ktos wytlumaczyc jak to dziala?

Tzn. kupie sobie headset wireless z mikrofonem do ps3 i co? Podpinam jakies urzadzenie do ps3? Laduje te sluchawki w jakis sposob? Jak mam zrobic zeby ps3 widzial mi to urzadzenie (jak rozumiem to gdzies w opcjach mam sobie ustawic). Dodatkowo slyszalem gdzies, ze w grach nie dzialaja sluchawki, prawda to? Bo jesli tak to delikatny zonk.

No.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 11:00 
Cytuj  
Kupujesz, włączasz, wykrywasz w PS3, działa.

Co nie działa to dźwięk z gier i niech się po prostu pierdolą z takim rozwiązaniem.

Bo, za przeproszeniem, na chuj mi wireless set do konsoli bez CROSS GAME VOICE CHAT i tylko dla samego voice chat? Srsly the fuck is this. No thx.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 11:22 
Cytuj  
Dokładnie.
Kup se lepiej konieczne akcesoria do PS3 czyli PC ze skype :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 11:27 
Cytuj  
Kurew...

Znaczy sie, ze sluchawek sobie nie kupie bo i po co? Skoro dzwieku w grach nie bede slyszal, syf.

Czyli, ze wy rozmawiacie na ps3 przez pc ze skype? O ja jebie, smieszne :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 11:30 
Cytuj  
Haha, powaznie nie ma dzwieku z gier? Buahahahahaha, Marek, prosze wytlumacz nam taka zagrywke Sony. Przeciez to jest kuzwa ZE-NU-JA-CE.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 11:42 
Cytuj  
z tego co pamietam, dziala to tak ze dzwiek jest puszczony przez glowny output, a voice-comm przez headset.

wydaje mi sie ze mozna to tez konfigurowac, ale nie dam glowy - ja gralem na normalnym, jedno-usznym hedsecie i dzialalo jak nalezy - dzwiek z gry slysze normalnie, a voice-comm w jednym uchu kiedy trzeba.

w xbocie jest podobnie z tego co wiem, headsety ms sa 'na jedno ucho'..


_________________
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 11:57 
Cytuj  
http://www.gtplanet.net/two-collectors- ... turismo-5/

Ciekawe co tam ma być niby..


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 12:49 
Cytuj  
Ash napisał(a):
z tego co pamietam, dziala to tak ze dzwiek jest puszczony przez glowny output, a voice-comm przez headset.

wydaje mi sie ze mozna to tez konfigurowac, ale nie dam glowy - ja gralem na normalnym, jedno-usznym hedsecie i dzialalo jak nalezy - dzwiek z gry slysze normalnie, a voice-comm w jednym uchu kiedy trzeba.

w xbocie jest podobnie z tego co wiem, headsety ms sa 'na jedno ucho'..


Hmmmmm możesz się wysilisz i powiesz jak hehe? Bo cholera mnie w domu napastują jak kolejny raz słyszą np. DS. :<

raggnarok napisał(a):
Haha, powaznie nie ma dzwieku z gier? Buahahahahaha, Marek, prosze wytlumacz nam taka zagrywke Sony. Przeciez to jest kuzwa ZE-NU-JA-CE.


Ale komu to tłumaczyć? XBOX ma dokładnie tak samo. Są osobne kanały i tylko na voice chat przeznaczone. To, że mi się to nie podoba i nie można po prostu przekierować dżwięku na headset bez wykorzystywania voice chat to inna bajka.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 13:07 
Cytuj  
Dogadajcie się może najpierw kto co uważa za normalnie itp itd :D Bo się w życiu nie dogadacie :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 13:10 
Cytuj  
Nie ma co się dogadywać. Pewnie z czegoś to wynika, że owa opcja nie jest wspierana na konsolach, może z ograniczeń BT, a może takiej potrzeby nie wykazało case study.

Trudno, wkurwia mnie to bo chciałbym po prostu jak w telefonie przekierować cały dźwięk do BT i tyle, nawet kosztem jakości.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 13:32 
Cytuj  
hehe, problemem to dla mnie nigdy nie bylo, bo ja nawet w PC robie tak ze dzwiek z gry przekierowuje na glowne glosniki a headset do ventrilo/skype mam na osobnej karcie dzwiekowej.

co do przekierowania dzwieku w ps3 - nie da sie tego zrobic wprost, jak widze na googlu.

aczkolwiek: http://www.turtlebeach.com/products/ps3 ... -px21.aspx


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 13:33 
Cytuj  
No ok ale sprzęt to sprzęt i już sama konsola musi sygnał do tego sprzętu wysłać w postaci dźwięku ingame.

Jakoś pewnie musi się dać. ;/

Dzisiaj pogrzebię.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 13:38 
Cytuj  
Nikt normalny nie przekierowuje specjalnie dzwieku z gry do jednego headsetu z voice comm... 8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 13:54 
Cytuj  
Nikt normalny nie kupuje konsoli tylko po to żeby siedzieć i gadać na voice chat :ROLLEYES:

Ja chce wieczorami jak wszyscy śpią mieć dźwięk w bezprzewodowych słuchawkach, nothing else.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 14:42 
Cytuj  
No to pewnie ci przyjdzie kupic cos takiego co Ash zlinkowal.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.