mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 17:07 
Cytuj  
Fajne wprowadzenie do czesci drugiej. Nie pamietalem nic z fabuly sc1.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2010, 18:10 
Cytuj  
Ja probowalem przejsc jeszcze raz SC1 i BW wlasnie zeby przypomniec sobie fabule. Wymieklem chyba na 7 czy 8 misji, ta gra sie masakrycznie postarzala, szczegolnie jak juz sie gralo w bete SC2.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 00:32 
Cytuj  
sc2 w dowolnym jezyku

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 01:54 
Cytuj  
Kek...

http://www.youtube.com/watch?v=WMupsZAPm9I

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 10:19 
Cytuj  
Aż żałuję, że mnie nie będzie na tej nocnej premierze Ultimy:
Cytuj:
HoT News: Każdy, kto pojawi się na nocnej premierze Starcrafta II u nas i odbierze/kupi grę, otrzyma od nas kosmiczny plakat z tej gry w prezencie!


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 16:12 
Cytuj  
Cytuj:
Cytuj:
Will there be unique codes for shipped games vs digital games?

Yes, both game client types (digital and physical) possess unique game activation methods.

If a player purchases the digital game client, the player will not receive a copy of the game activation key. Instead, the StarCraft II: Wings of Liberty game license will be added to the purchasing Battle.net account automatically. This is how World of Warcraft digital game clients function, as well.

If a player purchases the physical game client, the player will need to manually add the game activation key included in the boxed set to his or her Battle.net account. By adding the game activation key, the StarCraft II: Wings of Liberty game license will be added to the Battle.net account.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 23:36 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=C_E83GfWM-A

co za pwnage


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 23:48 
Cytuj  
Ash napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=C_E83GfWM-A

co za pwnage


O ja pierdole. W połowie filmu wyczaiłem, że mam szczękę otwartą. Jak mi któryś tu na tym forum napiszę, że SC2 ssie po premierze to z otwartej wyłapie :P. Dla mnie to będzie jeden z najlepszych tytułów jakie nawiedziły PC, aż się boję co się będzie działo z tytułem Diablo 3, przecież to jest jakaś masakra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2010, 23:59 
Cytuj  
Sztampowy trailerek. Nie wiem czym się tutaj podniecać - znanymi już wcześniej renderami, animacjami na engine gry czy wzornictwie na modłę "epickich" filmowych produkcji które z pierwszą częścią Starcrafta i jej wyjątkowym kosmicznym klimatem nie mają ani odrobię wspólnego.

Sobtainer napisał(a):
Dla mnie to będzie jeden z najlepszych tytułów jakie nawiedziły PC,


I stwierdziłeś to po tym trailerze? Najs.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:01 
Cytuj  
Jak ty po cinematicach oceniasz jaka będzie gra to congratz.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:12 
Cytuj  
Ale Wy jesteście tempe chu&^ :P.

Posłuchajcie sobie co mówią w tym trailerze, przełóżcie sobie to na kampanie dla gracza. Wystarczy? czy jeszcze nie? a multi mam głęboko gdzieś, dla historii zagram w tą grę a nie dla rushy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:15 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
O ja pierdole. W połowie filmu wyczaiłem, że mam szczękę otwartą. Jak mi któryś tu na tym forum napiszę, że SC2 ssie po premierze to z otwartej wyłapie :P. Dla mnie to będzie jeden z najlepszych tytułów jakie nawiedziły PC, aż się boję co się będzie działo z tytułem Diablo 3, przecież to jest jakaś masakra.


I wlasnie to dla mnie sie nazywa "piesek Blizzarda". Czym tu sie podniecac az tak? Normalny trailer.... polowa trailerow teraz jest OMGWTFPWNDOMGLOLIMBA! a gry juz niekoniecznie.

Polowa z tego co jest w tym filmiku jest na enginie co mnie totalnie nie rajcuje (Blizzard = FMV), polowe widzialem juz wczesniej z czego wnioskuje ze FMV nie bedzie jednak az tak duzo. :(

Trailer jak trailer - nie widze w nim nic co stawialoby go wyzej w "epicness" od trailerow np. z Mass Effecta czy nawet nowej gwiazdy na polu FMV czyli trailerow The Old Republic, czy chocby nowego FMV z DeusEX3, ktory jest dla mnie o wiele bardziej "OKUWRAJAPIERDOLEOMG!".

Tak wiec mozesz napisac ze ci sie podoba bo mi tez sie podoba ale nosz kurwa bez przesady. Trailer jak trailer. :)

Chociaz jak psy Blizzarda slinia sie i juz recenzuja gre po 2minutowym TRAILERZE zawierajacym jak to trailery pewnie 90% najlepszych urywkow z FMV jako "jeden z najlepszych tytułów jakie nawiedziły PC" to az sie bje wysypu recenzji po 10/10 dla w sumie wtornej strategii. Ale coz takie czasy. :)

Fajne bo fajne ale zeby od razu sikac po nogach? NO.

"Posłuchajcie sobie co mówią w tym trailerze, przełóżcie sobie to na kampanie dla gracza. Wystarczy? czy jeszcze nie? a multi mam głęboko gdzieś, dla historii zagram w tą grę a nie dla rushy."
3 rasy napierdalaja sie w kosmosie. Koniec historii. Sorry ale mimo ze sie staraja Planescape Torment to to nie jest. :)


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 00:18 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:16 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

Posłuchajcie sobie co mówią w tym trailerze, przełóżcie sobie to na kampanie dla gracza. Wystarczy? czy jeszcze nie?


Nie. Po tym słabym, przegadanym trailerze boję się, że Sc2 okaże się średniej klasy kosmicznym romansem gdzie w rolach głównych wystąpią: Jim Raynor i Sarah Kerrigan.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:22 
Cytuj  
oki, w takim razie trailer jest kiepski :) a piesek blizzarda przeprasza, że popuścił ;(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:22 
Cytuj  
Plus do tego zgodze sie z Razothem ze troche za swiecace to i efekciarskie w sumie. Chwilami wyglada jak jacys Zolnierze Kosmosu 5: Zemsta. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:27 
Cytuj  
Proponuję mini quiz: Plagiatem jakiej razy ze świata Warhammer 40k będzie Xel'Naga?

Mamy już Space Marines, Tyranidów i mieszankę Eldarów/imperium Tau.

Mój osobisty typ to Necroni.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:28 
Cytuj  
1. Nikt wam nie kaze kupowac SC2
2. Jak nie podobala wam sie opowiesc w SC1 to nie nasza wina
3. Trailer zajebisty
4. Gdzie tam wdzisz Kabraxis ujecia na enginie gry? Jesli tak jest to jestem w siodmym niebie, bo wyglada to zajebiscie imho
5. Ocenianie gry na super produkcje po trailerze oczywiscie jest bez sensu
6. Ocenianie gry na zjebana produkcje po trailerze oczywiscie jest bez sensu
7. Jesli trailer streszcze w jakis sposob fabule kampanii to jest zajebiscie - mamy Kerrigan, mamy Zerathula, mamy jakies kosmiczne ruiny moze powiazane z Xel'Naga. Fabula bedzie imho git.
8. W retailu bedzie wiecej takich przerywnikow! *drool*
9. Wtorna strategia... Kabraxis, napisz prosze, czego dokladnie bys oczekiwal od SC2, naprawde jestem ciekaw.

Reasumujac: wychwalanie SC2 czy tez pisanie, ze gra smierdzi, jest wtorna i w ogole jest zupelnie bezproduktywnym flejmowaniem. Filmik rzadzi na standardowym Blizzardowskim poziomie i zapowiada fajna, pokrecona fabule w zajebistym universum. Kropka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:33 
Cytuj  
Ja nie gralem nigdy w sc dostalem sie do bety i nawet nie zainstalowalem i generalnie rtsy mnie nie kreca za bardzo.
Ale obejrzalem ten trailer i uznalem ze mimo wszystko kupie zeby sobie przejsc singla bo mam nieodparte wrazenie ze bedzie zajebisty i epicki .
Ofc nie gralem a tylko widzialem pare minut trailera wiec to tylko przeczucie ale skoro tak na mnie zadzialal to chyba nie taki zly ten trailer i swietnie spelnia swoja role:).


gra bedzie wielkim hitem sprzeda sie swietnie bedzie miala zajebiste oceny i wspolczuje wszystkim kabraxisom ze beda musieli to zniesc jakos:|
Na szczescie zawsze maja to forum gdzie moga wyplakac sie i rozpowszechniac swoje teorie na temat chujowosci blizzarda i jego gier.
Pochylmy sie wszyscy nad ich bolem i smutkiem i pozwolmy rozladowac jakos frustracje. Nie martwcie sie chlopaki moze kiedys blizzard wyda slaba gre i to bedzie najszczesliwszy dzien w waszym zyciu.


Ostatnio edytowano 22 lip 2010, 00:39 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:34 
Cytuj  
No ale najlepiej jest przecież drame skręcić i wyzwać gościa którego film wgniótł w krzesło od piesków blizzarda. Kabraxis, chyle czoło że dalej trzymasz poziom dramatu i flamu w temacie blizza, ale weź już kurwa skończ bo żałością bije.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2010, 00:36 
Cytuj  
Juz dajmy im spokoj :) Koniec koncow pewnie przejda singla z wypiekami na twarzy i nie beda mieli jaj stwierdzic, ze ich caly whine byl bezpodstawny, a gra jest swietna :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.