mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 10:45 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Czy jak mam konto batte.net założone na fikcyjne nazwisko (kiedyś tak zrobiłem), ale shipping address już jest ok, to wynikają z tego jakieś realne minusy? Czy po prosty realid friendzi będą mnie widzieli pod innymi danymi?


Zadnych konsekwencji nie ma, mozesz sobie zalozyc konto w battle.net nawet na nazwisko Myszka Miki :>
Jedynie mozesz miec problem jak ci shackuja konto i bedziesz chcial je odzyskac to Blizzard moze cie wtedy poprosic o przyslanie skanu dowodu osobistego Myszki Miki :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 12:22 
Cytuj  
Dochodze powoli do wniosku, ze zerg sux donkey ballz w multi. 3 wtopy pod rzad w gold.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 12:55 
Cytuj  
Ja do tej pory nie mogę znieść, że nie ma Lurkerów, Defilerów i Hydry są w Tier 2.

Overlordy straciły też detection.

Anyway w multi nie gram bo nie mogę, a co do singla to napiszę dłuższą opinię jak przejdę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:10 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
w multi nie gram bo nie mogę,


pirat :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:35 
Cytuj  
Może i pirat dunno, Blizzard sam sobie jest winny, że daje do ściągnięcia klienta i że znajomy może ci go unlocknąć na grę w singla.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:36 
Cytuj  
Ta, a sprzedawca sam sobie jest winny ze kladzie towar na wystawie wiec kradniesz. Zastanow sie nad tym co piszesz czasem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:39 
Cytuj  
Nie moralizujmy, plx. Kazdy ma wlasne sumienie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:39 
Cytuj  
Dla mnie tak jesk sie spodzeiwalem gierka jest mocno srednia.
Jesliby to byla kazda inna firma to bym powiedzial ze jest dobra, chwilami ocierajaca sie o bardzo dobra.
Ale jako ze to zajebisty Blizzard to szalu nie ma. Niestety.
Zreszta wystarczy popatrzec na historie i zobaczymy ze Blizzard poszedl na mega latwizne i zapomnial jak robic sequele.

Diablo 1 -> Diablo 2 = Monstualne rozbudowanie gry, nowe itemsy (mnostwo), nowe klasy, outdoor mapki i duzo, duzo wiecej

Warcraft 2 -> Warcraft 3 = Nowe grywalne rasy, misje RPG, Bohaterowie, usable itemy i duzo, duzo wiecej

Stacraft -> Starcraft 2 = Grafika, interaktywne menu miedzy misjami i pare nowych jednostek na krzyz.

No ale wysyp recenzji po 100/100 i 90+/100 juz sie zaczal co jest pathetic bo gra poprostu na tyle nie zasluguje. 8/10 chwilami mocniejsze, chwilami slabsze i tyle. Zadna najlepsza gra na PC ever, nawet na gre roku sie nie zalapuje (w sumie nie wiem nawet czy bym wrzucil do nominowanych).
A niektore cytaty z recenzji wrecz oslabiaja "I'm stunned" gdzies przeczytalem - czym ja sie pytam? LOL
Chyba kurwa przestane czytac jakiekolwiek recenzje bo to jest o chuj rozbic ze gra za to ze ma logo "Blizzard" ma na dziendobry ze +2 do oceny.

Gra sie fajnie ale w wiele gier gra sie fajnie a nie dostaja 100/100.
A SC2 jest tym do czego przyzwyczail nas Blizzard od czasu premiery TBC - dobra rzemieslnicza robota jak 3/4 gier wychodzacych ATM, niczym wiecej. Plus do tego jest conajmniej kilka FPSow z ostatnich lat przy ktorych bawilem sie rownie dobrze i sa rownie dobrze zrobione.

To jest moje zdanie i musialem je napisac. :) Pewnie zaraz zostane zakrzyczany przez Sobtainera i podobnych wiec ..... /blow me. :)


Ostatnio edytowano 29 lip 2010, 13:47 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:41 
Cytuj  
Nie wiem za bardzo jaka jest różnica między tym a użyczeniem konta przez kumpla żebym mógł sobie pograć, ale ok.

Zwłaszcza, że mam zamiar kupić grę jak stanieje. Faktycznie, podły ze mnie złodziej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:49 
Cytuj  
uwazam,ze skoro wydawca na to pozwala to zlodziejem nie jestes i nie musisz zdrowasiek odmawiac ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 13:54 
Cytuj  
złodziejem może i nie jest, ale zdrowaśki zawsze dobrze odmówić


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:00 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dla mnie tak jesk sie spodzeiwalem gierka jest mocno srednia.


Ale można się było spodziewać braku większych rewolucyjnych zmian, bo Blizz już dawno stwierdził, że w przypadku SCII koła na nowo wymyślać nie będzie. Ja bynajmniej nie czuję się rozczarowany, dostałem to na co czekałem - kawał dobrego rts'a z ogromnym potencjałem w trybie multi. Gra jak piszesz wybitna nie jest, ale średnia też nie. Zależy kto czego oczekuje.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:02 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Zwłaszcza, że mam zamiar kupić grę jak stanieje.

Napisz do Blizzarda, na pewno osobiscie podziekuje ci prezes. Jestes konsumentem-geniuszem. Pojde dzis ukradne pare rzeczy, zaplace za nie jak ceny spadna.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:04 
Cytuj  
Już się nie pucuj bo to przesada porównywać kogoś do złodzieje bo kumpel mu pożyczył konto na którym może pograć singla.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:05 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Zależy kto czego oczekuje.


W sumie masz racje. Dla mnie poprostu Blizzard z czasow SC2 i WOTLK to nie ten sam Blizzard z czesow W3 czy D2, ktorego znalem i pokochalem, I ja odzwierciedlenie tego widze w coraz slabszych grach (nie SLABYCH - CORAZ SLABSZYCH - to do uczulonych).

"Napisz do Blizzarda, na pewno osobiscie podziekuje ci prezes. Jestes konsumentem-geniuszem. Pojde dzis ukradne pare rzeczy, zaplace za nie jak ceny spadna."

Wez wypierd..... i nie psuj topica. Chuja to kogo obchodzi na czym on gra. Gra ma taka opcje "Play As Guest" i mozna grac. Koniec Kropka.
Nie robcie tu kolejnej pseudomoralnej defekacji na temat "ja nie kradne gier nigdy i jestem super fajny".

Ja p. gram u znajomego w kafejce intenetowej, gdzie zakupil on sobie kopie i jest byl na tyle mily aby ja zainstalowac na jednym kompie i mozna sobie w "Play As Guest" pograc. I jesli dlatego jestem zlodziejem to sie nawet ciesze ze jestem. :) Przepraszam rowniez all zbulwersowanych ze smialem przejsc kampanie nie placac Blizardowi 2 baniek za ich przelomowe, epokowe dzielo. Shame on me....

A kupic, kupie - zeby w multi pograc. Ale tak na pol roku jak stanieje do akceptowalnej kwoty i stada gimbusow i napinaczy opuszcza BN bo im sie znudzi.


Ostatnio edytowano 29 lip 2010, 14:08 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:08 
Cytuj  
Narzekacie na SC2, a się śmiejecie z takich dziadków mmo jak ja, Asmax czy Mendol, że narzekamy na good old UO.

Tego już nie będzie i tyle - pewnych rzeczy nie da się wprowadzić na nowo bo są "nie-do-wymyślenia".

Jedyne o co można się pokusić to o pucowanie gfx, dodawanie totalnie nowatorskich ingerencji do gry we wcześniej nie widzianej formie co z drugiej strony może zaowocować czymś innym niż klasyczny RTS - a ja tego nie chcę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:13 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Nawet jak to "i" dodasz, to i tak bedzie chujowy...

Az dam sie sprowokowac. wali mnie czy Ci sie podoba, spojrz lepiej na swoj, pało. Nie o to pytalem.


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 lip 2010, 14:19 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:18 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Już się nie pucuj bo to przesada porównywać kogoś do złodzieje bo kumpel mu pożyczył konto na którym może pograć singla.

Pozyczyc to moze dildo od kolegi. Robie przy produkcji softu i nie widze powodu zeby nie nazywac piratow zlodziejami. eot bo oftop sie robi a zjebanej mentalnosci i tak sie nie wykorzeni.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:20 
Cytuj  
Mnie najbardziej bolą uproszczenia i niski poziom trudności.
Odpaliłem ostatnio dragon age i co widzę ? Na mapie strzałki z zaznaczonym miejscem zadania, postaci mają wykrzykniki nad głową niczym z wow, walka też, target->1-2-3, zero manualnego celowania.
Gdyby robili gry specjalnie dedykowane na pc a nie porty z konsol to by może sprawa wyglądała inaczej. Tak samo w przypadku singli jak i mmo, nie trzeba być wcale dziadkiem pokroju uo, żeby dostrzegać w jakim kierunku to wszystko zmierza. Nawet po ewolucji samego wow można zobaczyć, że gra staje się coraz łatwiejsza, coraz więcej samouczków i wskazówek, których nie było w podstawce a nagle się pojawiły. Cel jest jeden - obniżenie poziomu trudności=zdobycie jak największej ilości wiernych, czyli obniżenie wieku przeciętnego gracza.
Teraz wszystkie mmo przechodzą na f2p z item shopami, jak devsi mają zaryzykować i wydać jakąś wymagającą grę w starym stylu, sami skazując się na porażkę.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 14:24 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
. Cel jest jeden - obniżenie poziomu trudności=zdobycie jak największej ilości wiernych, czyli obniżenie wieku przeciętnego gracza.


Nie da sie juz bardziej tego obnizyc w przypadku WoW'a. Nizej w piramidzie jest juz tylko Metin 2 i Tibia. :)


Hehehehe...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.