mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 23:17 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

Nie Mendol, akurat zadna gra po wzgledem dynamiki ruchu w czasie walki nie umywa sie do WoWa

te wasze SWTORy, RIFTY i inne gowna to statyczne walki w miejscu. I to bedzie ich failem.


WoW to też statyczna walka dla dziadków przy takim Guild Wars 2 gdzie się nie trzeba nawet zatrzymywać żeby coś wycastować. Nawet uskakiwać można. No ale jeszcze nie wyszła więc w sumie na razie luz.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 23:33 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Myslę ze innych osób dla których sci-fi > fantasy równiez nie brakuje. Pewnie stąd też po trochu tych kilkaset tysięcy userów na samym profilu facebook SWTOR :)

SW to fantasy, tylko miecze sa kolorowe. SW z pewnościa znajdzie wielu nabywcow i fanbojów, ale po roku zostaną wyłącznie fanatycy. 300 baniek nie uzbierają, nawet jakby w ciągu roku zrobili nową grę - co jest nie-kurwa-możliwe. Ja nie rozumiem gdzie oni władowali te 300 baniek. Chyba w głosy postaci.WH40k, nawet w formie takiej jak multi rts, zmiecie SW. Bo SW nie ma nic ciekawego. Poza lagiem.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 04:43 
Cytuj  
Iniside i Kabraxis widzą w Rift wszystko co najlepsze, niech się nacieszą puki jest z czego, po premierze i tak po miesiącu odpłynie tyle ludzi że sami zrezygnują, choćby nie wiem co wymyślili to z połączenia koreańskiego gówna z wow-em nic dobrego nie wyjdzie.
Rift to monotonia, drętwa statyczna walka, sama mechanika z wbijaniem lvlków, frakcyjne pvp, czysty themepark powielany kolejny raz przez firmę co ma zawojować świat gier mmo crapem aionowo-wowym.
Tu czekam na premierę, mam bete ale zastanawiam sie czy jest sens to ściągać by... przekonać się że devsi odkryli ameryke i że w kolejnej grze wbić można sobie kilka lvlków ?

SW:TOR wygląda biednie na dzień dzisiejszy na filmikach, online raczej nikt z nas nie widział gry, więc lepiej się wstrzymać bo wiele gier udowodniło jaka to różnica w odbieraniu jakości gry.
Nie znamy mechaniki, gameplay, endgame, prowadzenia fabuły itp, za to sugerujemy się opiniami zwolnionych z mythic po połączeniu z bioware, którym można spokojnie napisać QQ more.

Jeszcze raz napisze, to nie jest jakiś trion co liczy na dobra premiere, a potem jakoś będzie, to jest gigant medialny gdzie docelowo w gre wchodzi zarobek liczony nie w setkach milionów tylko juz w miliardach, a dobrze wiemy że wykorzystanie potencjału EA, Bioware i universum SW to mieszanka gwarantująca dużą ilość potencjalnych klientów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 09:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
Iniside i Kabraxis widzą w Rift wszystko co najlepsze, niech się nacieszą puki jest z czego, po premierze i tak po miesiącu odpłynie tyle ludzi że sami zrezygnują, choćby nie wiem co wymyślili to z połączenia koreańskiego gówna z wow-em nic dobrego nie wyjdzie.
Rift to monotonia, drętwa statyczna walka, sama mechanika z wbijaniem lvlków, frakcyjne pvp, czysty themepark powielany kolejny raz przez firmę co ma zawojować świat gier mmo crapem aionowo-wowym.
Tu czekam na premierę, mam bete ale zastanawiam sie czy jest sens to ściągać by... przekonać się że devsi odkryli ameryke i że w kolejnej grze wbić można sobie kilka lvlków ?


Gdzie tam jet koreanskie gowno ? WTF!?

Jeszcze jakbys tej gry na oczy nie widzial to bym cie moze zrozumial, ale masz bete, nie doszedlem nawet poza zone startowa i juz stwierdzasz ze gowno. GG. Gorzej niz ja w tym temacie.

Jestescie juz za starzy na gry, a to czego oczekujecie pewnie nigdy za zycia nie dostaniecie wiec.. ? ;p


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 09:55 
Cytuj  
iniside napisał(a):
embe napisał(a):
Iniside i Kabraxis widzą w Rift wszystko co najlepsze, niech się nacieszą puki jest z czego, po premierze i tak po miesiącu odpłynie tyle ludzi że sami zrezygnują, choćby nie wiem co wymyślili to z połączenia koreańskiego gówna z wow-em nic dobrego nie wyjdzie.
Rift to monotonia, drętwa statyczna walka, sama mechanika z wbijaniem lvlków, frakcyjne pvp, czysty themepark powielany kolejny raz przez firmę co ma zawojować świat gier mmo crapem aionowo-wowym.
Tu czekam na premierę, mam bete ale zastanawiam sie czy jest sens to ściągać by... przekonać się że devsi odkryli ameryke i że w kolejnej grze wbić można sobie kilka lvlków ?


Gdzie tam jet koreanskie gowno ? WTF!?

Jeszcze jakbys tej gry na oczy nie widzial to bym cie moze zrozumial, ale masz bete, nie doszedlem nawet poza zone startowa i juz stwierdzasz ze gowno. GG. Gorzej niz ja w tym temacie.

Jestescie juz za starzy na gry, a to czego oczekujecie pewnie nigdy za zycia nie dostaniecie wiec.. ? ;p


TERA to taki szjas jak twoja stara :har:
A ty jestes najwiekszym trollem na PLportalach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 09:58 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
iniside napisał(a):
embe napisał(a):
Iniside i Kabraxis widzą w Rift wszystko co najlepsze, niech się nacieszą puki jest z czego, po premierze i tak po miesiącu odpłynie tyle ludzi że sami zrezygnują, choćby nie wiem co wymyślili to z połączenia koreańskiego gówna z wow-em nic dobrego nie wyjdzie.
Rift to monotonia, drętwa statyczna walka, sama mechanika z wbijaniem lvlków, frakcyjne pvp, czysty themepark powielany kolejny raz przez firmę co ma zawojować świat gier mmo crapem aionowo-wowym.
Tu czekam na premierę, mam bete ale zastanawiam sie czy jest sens to ściągać by... przekonać się że devsi odkryli ameryke i że w kolejnej grze wbić można sobie kilka lvlków ?


Gdzie tam jet koreanskie gowno ? WTF!?

Jeszcze jakbys tej gry na oczy nie widzial to bym cie moze zrozumial, ale masz bete, nie doszedlem nawet poza zone startowa i juz stwierdzasz ze gowno. GG. Gorzej niz ja w tym temacie.

Jestescie juz za starzy na gry, a to czego oczekujecie pewnie nigdy za zycia nie dostaniecie wiec.. ? ;p


TERA to taki szjas jak twoja stara :har:
A ty jestes najwiekszym trollem na PLportalach

HEHEHHEHEHE.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 11:12 
Cytuj  
ale ty jestes przyjebany obłedny rycerz :wtf:


Posty: 2
Dołączył(a): 17.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 12:52 
Cytuj  
Siemka Wszystkim

...osobiście bardzo czekam na premierę tej gry, choć z zamiłowania, hobby i zainteresowania od lat siedzę w simracingu to rynek gier rządzi się wszędzie taki samymi prawami więc się udzielę - a poza tym jestem fanem świata GW ;)

nie rozumie dlaczego tak uparliście się ogólnie na ta grafę - sami twierdzicie, że aby gra zatrzymała Was na długie miesiące przed kompem to musi być `wciągająca` ....więc co? do tego trzeba wypasionej grafiki? raczej nie - tylko klimatem, fabuła etc - a tego raczej ciężko doświadczyć oglądając filmy na YT ;)

dużo sie czyta ze twórcy gry chcą trafić również do sporej ilości graczy Wow`a itp, a skoro wow z racji wieku nie ma wygórowanych potrzeb hardware`owych ( sam kiedyś płynąc na medialnej fali założyłem tam konto nie mając wypasionego kompa i smigało az milo na detalach full - konto juz pewnie skasowane ;) bo swiat ganiających krasnoludów z siekierką w ręku za elfami w krainie czarów to nie moj klimat ;) ) to nie mogli raczej postawić na wypasioną grafę ze wsparciem dx11, full hd, aa x16 itp i mieć nadzieje, że ów gracz wow`a ze średnim kompem zainwestuje ciężko zarobione XXX polskich dolarów w sprzęt co to uciągnie tylko po to aby odpalić i BYĆ MOŻE?? się do tego tytułu przekonać....raczej złudne, poza tym ile ludzie aktulanie grających może mieć kompy z przedziału high-end? 1% 2% 10% pewnie nikt nie wie bo jak to ocenić??, a tu maja wymierne wartości; w Wow`a gra ok 12 mln ludzi więc gołym okiem widać do ilu potencjalnych graczy mogą tak dotrzeć.

Grafikiem i programistą nie jestem....ale jeśli gra ma calkiem przyjmną grywalność fabułe etc i przyciągnie masę ludzi to chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby z czasem sukcesywnie ową grafę dopieszczać i optymalizować ??

mogę tu nawet rzucić przykładem..w simach siedzie od końca lat 90 a od kilku w iRacing....i tam jeszcze nigdy nikogo grafika nie interesowała....jedynie jako miły dodatek...co mi da najpiękniejsze auto jak z właściwościami auta nie ma to nic wspólnego ?? jak mam ochotę `pojarać` się wypasioną grafą to odpale sobie kolejnego nfs`a..tam się wszystko świeci błyszczy itp itd....o ile ma się w miarę wydajnego kompa ;) - ale jak chce liczyć na profesjonalne podejście to idę do iR tam twórcy postawili na fiyzkę i właściwości `jezdne` ( i odnieśli sukces ) ....a z czasem idąc z postępem sukcesywnie poprawiają grafikę...

jakiś czas temu odbyła się premiera najnowszego dzieła oO ->EA<- F1 2010 - kampania medialna OGROMNA...gdzie nie wejrzysz F! 2010...wszędzie filmiki jako to tam będzie grafika...wszędzie animacje, wszystko dopracowane na maxa i to i tamto ble ble....będzie pełen realizm - zatrudnili nawet !! byłych kierowców F1 !! żeby było wszystko PRO ...i co?? i wyszła....symulacyjna KUPA ;) grafa piękna i nic więcej;

oby z SWTOR było wręcz przeciwnie . :)

co do tych 300 baniek oO - zacnie to brzmi...tylko ciekawe ile z tego wylądowało w kieszeni Pana Lucasa :/ bo pewnie po odjęciu tego za dużo nie zostanie z tej kwoty....nie mniej jednak jeśli gra okażę się klapą to przy takim budżecie....gotowym pomyśle na świat ( który samymi literkami SW daje duże prawdopodobieństwo sukcesu) i ogromnymi możliwościami tech. EA, BioWare.....to ludzi pracujących nad tym projektem postawił bym przed sądem gospodarczym pod zarzutem niegospodarności i defraudacji masy pieniędzy - zakazał im zbliżania się do kompa na przynajmniej 100m ;)

tyle ode mnie,

życzę Wam wszystkim spokoju i więcej dystansu do tematu, pożyjemy zobaczymy :)


_________________
...you are not alone...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 21:51 
Cytuj  
Rene44 napisał(a):
http://latwy.pl/kluczdosukcesu


Renatka, kasuj juz fotki na NK albo przepros :)


_________________



******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2011, 22:25 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Rene44 napisał(a):
http://latwy.pl/kluczdosukcesu


Renatka, kasuj juz fotki na NK albo przepros :)


Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 11:16 
Cytuj  
Martius 28: z jednej strony masz rację, że grafika nie jest najważniejsza, ale z drugiej - to miłe, jeśli jest na poziomie. Wiele krytyki odnosi się nie do tekstur, a do animacji, co nie ma wielkiego związku z wymaganiami gry. Nikt nie oczekuje, że postaci będą falowały włosy na wietrze - bardziej chodzi o 'drewniany' posmak całości, który jest wynikiem niedopracowania, a nie dbałości o wydajność silnika.

Nie wiem, czy porównania z WoWem w ogóle mają sens. Myślę, że jeśli daty premier gier są od siebie odległe o 5-6 lat, to każdy oczekuje jednak jakiegoś postępu. Jest coś pomiędzy grafiką jak z poprzedniej epoki, a wodotryskami 'dx11, full hd i aax16'.
To jest trochę tak, jakbym w restauracji zamówiła schabowego, dostałabym śmerdzący kotlet sprzed dwóch tygodni, a kucharz mi zrobił awanturę, że przecież za 25 zł to on mi nie zrobi wykwintnego steka z argentyńskiej wołowiny z masełkiem. No halo?

Ja tam mam skrytą nadzieję, że jednak devi będą mierzyli trochę dalej niż po Eldorado '12 mln graczy WoWa' i wreszcie będzie można zobaczyć coś nowego.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:43 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=pOzWtNgqvpE

Obrazek

edit: poprawione


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 21 sty 2011, 23:04 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 22:48 
Cytuj  
Popraw link.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 01:37 
Cytuj  
coś mało NPC


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2011, 02:18 
Cytuj  
W bezruchu wygląda ładnie :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 15:40 
Cytuj  
http://www.eurogamer.net/articles/2011- ... -september


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 16:40 
Cytuj  
Good :) Gooood :D
To mamy jeszcze 8 miesiecy funu w SWG do zaliczenia :D


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 20:33 
Cytuj  
rumour ma się raczej nijako do tego co piszą i o czym trąbią na własnej stronie od dłuższego czasu


+ ten żałosny filmik do tego newsu dorzucony


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 22:17 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=Y7rforCHPlQ
bieda z wyglądu :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2011, 22:30 
Cytuj  
Bieda, straszna bieda

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.