mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 16:39 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
http://www.riftgame.com/en/products/exclusives.php

Trion Worlds today announced plans for the limited-release Collector’s Edition of Rift, the upcoming massively multiplayer online role-playing game that pits players against six planes of reality on the besieged world of Telara. Available only at select retailers, the special edition includes the following exclusive items in addition to the game client DVD:


Exclusive in-game digital items:

-- Ancient Tartagon Mount: Available at level 20, this turtle mount increases player speed by 60%

-- Collector’s Satchel: Increases the size of your primary backpack to 24 slots

-- Bogling Wastrel: This unique pet sets you apart from the other Ascended



Exclusive in-box premium items:

-- 8GB USB Drive: Exclusive flash drive branded with the Rift logo

-- Official Rift Soundtrack: Featuring 17 epic tracks from acclaimed game composer Inon Zur

-- SteelSeries gaming mouse pad featuring detailed art of a blistering Fire Rift

-- Telara Chronicles Trade Hardcover: All five issues of the gripping graphic novel miniseries based on the Rift universe in one limited-edition hardbound book


Those who pre-order either the standard or Collector’s Edition of Rift will receive their choice of the following in-game pets: Cockatrice Chick, Deep One Spawnling or Hellhound Pup. Additionally, players who pre-purchase the game at select retailers will get one of the following exclusive weapon enchantments. Each rune grants your character +3 Endurance and protects against that element.



Na stronie żadnego z wymienionych sprzedawców nie ma preorderów :p ciekawi mnie ile to ma kosztować :)


Czy można potem usunąć jakiś soul z role albo całe role i wykupic od nowa?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 16:42 
Cytuj  
http://kotaku.com/5719902/the-rift-coll ... ing-turtle
Cytuj:
Not only do you get the lovely in0game turtle mount at level 20 when you purchase the Rift Collector's Edition at participating retailers, you also get a collector's satchel that increases your backpack's storage capacity to 24, and a Bogling Wastrel to follow you around, letting other players know that you spent $80 on the game.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 16:52 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Gokulo napisał(a):
http://www.riftgame.com/en/products/exclusives.php

Trion Worlds today announced plans for the limited-release Collector’s Edition of Rift, the upcoming massively multiplayer online role-playing game that pits players against six planes of reality on the besieged world of Telara. Available only at select retailers, the special edition includes the following exclusive items in addition to the game client DVD:


Exclusive in-game digital items:

-- Ancient Tartagon Mount: Available at level 20, this turtle mount increases player speed by 60%

-- Collector’s Satchel: Increases the size of your primary backpack to 24 slots

-- Bogling Wastrel: This unique pet sets you apart from the other Ascended



Exclusive in-box premium items:

-- 8GB USB Drive: Exclusive flash drive branded with the Rift logo

-- Official Rift Soundtrack: Featuring 17 epic tracks from acclaimed game composer Inon Zur

-- SteelSeries gaming mouse pad featuring detailed art of a blistering Fire Rift

-- Telara Chronicles Trade Hardcover: All five issues of the gripping graphic novel miniseries based on the Rift universe in one limited-edition hardbound book


Those who pre-order either the standard or Collector’s Edition of Rift will receive their choice of the following in-game pets: Cockatrice Chick, Deep One Spawnling or Hellhound Pup. Additionally, players who pre-purchase the game at select retailers will get one of the following exclusive weapon enchantments. Each rune grants your character +3 Endurance and protects against that element.



Na stronie żadnego z wymienionych sprzedawców nie ma preorderów :p ciekawi mnie ile to ma kosztować :)


Czy można potem usunąć jakiś soul z role albo całe role i wykupic od nowa?

Jak resetujesz punkty, to mozesz tez zmieniac soule.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 17:30 
Cytuj  
Keii napisał(a):
http://kotaku.com/5719902/the-rift-collectors-edition-is-more-than-just-a-fancy-riding-turtle
Cytuj:
Not only do you get the lovely in0game turtle mount at level 20 when you purchase the Rift Collector's Edition at participating retailers, you also get a collector's satchel that increases your backpack's storage capacity to 24, and a Bogling Wastrel to follow you around, letting other players know that you spent $80 on the game.


Obrazek


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 22:38 
Cytuj  
Ta gra zdecydowanie za mocno uzaleznia. Gram od rana z malymi przerwami ;/.

Anyway. Teleportujacy sie assassin uzywajacy magii. OWNZ. Na takie cos czekalem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 31
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2010, 23:57 
Cytuj  
Może ktoś poradzi, nie mogę się zalogować do gry, mam przyznane konto, klient ściągnięty, a jak włączam grę zatrzymuje się na takim kółeczku na 89% lub 49% i nie rusza dalej. Po pewnym czasie pokazuje się komunikat, że straciłem połączenie z serwerem gry. Mam win7 64, w firewallu dodałem do wyjątków wszystkie programy Rifta.
Może ktoś będzie mógł poradzić na to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 00:01 
Cytuj  
Mam to samo w tej chwili, serwer się wyjebał po prostu. Idiotyczne, że gra nie pozwala zmienić serwera. Można tylko próbować łączyć się do skutku albo wyjść do windy. O_o


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 00:09 
Cytuj  
Byl restart serwerow i maly patch/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 01:02 
Cytuj  
pogralem.
odpalilo sie bez problemow, poinformowalo, ze mam stare drivery do grafiki.
zrobilem 4 level i ide spac. tak jak pisaliscie - polaczenie wow'a z war'em - ale w pozytywnym sensie o dziwo. gra prowadzi za raczke, sa skille, ktore sie klika, mobki sie zabija i tak sobie leci.
nie wiem, od ktorego levelu mozna isc sie pobawic w pvp - ale jesli bedzie to zrobione podobnie do war'a to moze byc nawet fun (oczywiscie najpierw trzeba poczekac, potem poczytac, ktore klasy sie nadaja do pvp :) ).
przyznaje racje insideowi - da sie w to grac i pewnie w teamie jest fun :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 01:15 
Cytuj  
W teamie jest fun, bo troche już riftów ponapierdalałem, but... Widoczność na tej magmie przy fire riftach jest strasznie słaba, zbyt oczojebne są, powinni trochę zmienić tekstury.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 06:15 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
W teamie jest fun, bo troche już riftów ponapierdalałem, but... Widoczność na tej magmie przy fire riftach jest strasznie słaba, zbyt oczojebne są, powinni trochę zmienić tekstury.


Fakt, na dodatek miałem wczoraj tak że otworzył się nam Life rift, zaczęlismy bić mobki a tu się nagle otwiera drugi fire rift i dang 1-2 fps nagle, masakra totalna z performance jest a po za tym to gra się całkiem przyjemnie, znów mam uczucie (jeszcze tylko jeden level) oby PvP było na przyzwoitym poziomie to będzie si.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 08:22 
Cytuj  
Tez zauwazylem, ze jestem w becie, sciagne dzisiaj i zobacze jakiegos battle clerica :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 09:02 
Cytuj  
Ale jeden duży minus u mnie mają pi@$#e soulbound itemy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 09:44 
Cytuj  
Można jeszcze gdzieś złapać key żeby się dostać do bety?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 09:50 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
W teamie jest fun, bo troche już riftów ponapierdalałem, but... Widoczność na tej magmie przy fire riftach jest strasznie słaba, zbyt oczojebne są, powinni trochę zmienić tekstury.


Fire to nic.
Water Rift jest dopiero oczojebny ;p.

Cytuj:
nie wiem, od ktorego levelu mozna isc sie pobawic w pvp - ale jesli bedzie to zrobione podobnie do war'a to moze byc nawet fun (oczywiscie najpierw trzeba poczekac, potem poczytac, ktore klasy sie nadaja do pvp ).

WarFronts (cokolwiek by to bylo tbh), sa dostepne od 10lvl. 10lvl to mozna w 40 minut zrobic.

Ale.. wczoraj devsi zablkowowali mozliwosc inwazji na wrogi teren, bo za duzo carebearow sie na serwero PvP zlecialo. By ich kurwa chuj strzelił.

Swoja drogą ? Guwardiana gracie ? Tymi religijnymi fanatykami ? Pffff nie wiecie jakie fajne story tracicie po stronie Defiant ;p.

Cytuj:
Fakt, na dodatek miałem wczoraj tak że otworzył się nam Life rift, zaczęlismy bić mobki a tu się nagle otwiera drugi fire rift i dang 1-2 fps nagle, masakra totalna z performance jest a po za tym to gra się całkiem przyjemnie, znów mam uczucie (jeszcze tylko jeden level) oby PvP było na przyzwoitym poziomie to będzie si.

To jest wogole ciekawe. Wszysytkie gry ktore widzialem i ktore uzywaly GAmeBryo mialy z tym problem. Im wiecej ruchomych rzeczy na monitorze tym bardziej drastycznie FPS spada. Unreal, Unity, CryEngine itp. nie maja z tym zadnych problemow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 10:21 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Swoja drogą ? Guwardiana gracie ? Tymi religijnymi fanatykami ? Pffff nie wiecie jakie fajne story tracicie po stronie Defiant ;p.

.


Ja mam 2 postacie po jednej i 2 po drugiej przynajmniej sobie oglądam wszystkie soule w praktyce :P

I tak idę o zakład że w retailu servery PvP będą bardziej oblężone niż PvE po czym zleci się na nie chmara carebearków po czym zaczną jęczeć i płakać i to co będzie fajne w PvP dostanie po dupie.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 10:26 
Cytuj  
Cytuj:
Cytuj:
Fakt, na dodatek miałem wczoraj tak że otworzył się nam Life rift, zaczęlismy bić mobki a tu się nagle otwiera drugi fire rift i dang 1-2 fps nagle, masakra totalna z performance jest a po za tym to gra się całkiem przyjemnie, znów mam uczucie (jeszcze tylko jeden level) oby PvP było na przyzwoitym poziomie to będzie si.

To jest wogole ciekawe. Wszysytkie gry ktore widzialem i ktore uzywaly GAmeBryo mialy z tym problem. Im wiecej ruchomych rzeczy na monitorze tym bardziej drastycznie FPS spada. Unreal, Unity, CryEngine itp. nie maja z tym zadnych problemow.

No nie żartuj sobie:
- Unreal 2,5: Lineage 2 maskra była do momentu aż sprzęt zrobił się kozacki względem leciwego silnika (wcześniej jakiekolwiek większe PvP i ludzi płakali)
- CryEngine: Aion - proponuję przejść się na siege...
- Unity: nie kojarzę żadnego mmo na to więc się nie wypowiadam. Ale generalnie to "normalna" sprawa w mmo, dowolna ilość postaci która może się pojawić w danym spocie jednak daje popalić.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 10:29 
Cytuj  
ja jebie nie kumam tych ludzi. na chuj sie pchaja na servery pvp a potem placza? myslalem, ze te czasy sa juz za nami ;/
no jesli tak ma wygladac wspolpraca devsow z graczami to nie widze za bardzo szansy dla tej gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 10:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja jebie nie kumam tych ludzi. na chuj sie pchaja na servery pvp a potem placza? myslalem, ze te czasy sa juz za nami ;/
no jesli tak ma wygladac wspolpraca devsow z graczami to nie widze za bardzo szansy dla tej gry.

Zobaczymy. Narazie sa tylko dwa serwery(english) wiec mozna to niejako hmm. zrozumiec

Cytuj:
- CryEngine: Aion - proponuję przejść się na siege...

No ok. Ale.. Tam bylo ile 40-50 obiektow ? GameBryo w rifcie wysiada przy 10-15 ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2010, 10:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja jebie nie kumam tych ludzi. na chuj sie pchaja na servery pvp a potem placza? myslalem, ze te czasy sa juz za nami ;/
no jesli tak ma wygladac wspolpraca devsow z graczami to nie widze za bardzo szansy dla tej gry.


Nie oszukujmy się to właśnie są dzieci WoW a większa część w Rift ( i zapewne wielu innych które wyjdą ) to właśnie będzie post-WoW community czyli "zrobic lepsze PvE, PvP ew. w instancjach albo na arenach a ja mnie zgankuja to pójdę płakac tak długo na forum aż będzie nerf"


Z innej beczki to po pograniu po obu stronach do 15 levelu stwierdzam że Guardians mają lepiej, szybsze quest huby, po zrobieniu 13 levelu miałem wsie torby z questów ( po stronie |D tylko 3 ) i 10 niewykorzystanych questów gdzie po stronie D mam jeden.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.