mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 13:06 
Cytuj  
Niah napisał(a):
zarzuć linkiem


http://forums.riftgame.com/showthread.p ... FT-is-crap


_________________



***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 13:16 
Cytuj  
"I saw you press 3, so you lied."
Lol


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 13:22 
Cytuj  
Nie obraź się Kabraxis ale twoje pierdzenie w tym temacie najbardziej zniechęca ludzi do tej gry, po twoich postach ludzie oczekują bóg wie czego.
Wyluzuj i pisz bardziej obiektywnie, piana na ustach nie pomaga tej grze, a zniechęca po pierwszych minutach grania na becie większość nie będących fanbojami.

Iniside przynajmniej pisze sensowniej i argumentuje mimo że tez momentami przesadza, pomysł następnym razem jak znowu wyplujesz w tym temacie posta bezsensu.

Dla dobra tej gry przestań pajacować i wychwalać grę pod niebiosa bo efekt osiągasz odwrotny i zamiast tu dyskutować o grze to przepychasz się i wymuszasz na innych trollowanie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 13:30 
Cytuj  
Wyquotuj mi cokolwiek co napisalem o RIFT a co jest nieprawda. W tym temacie czy np we wczorajszej rozmowie w pogawedkach.

Aaaa zapomnialem... ty grales godzine. :)

Napisalem to juz raz ale napisze ponownie bo widze ze nie dotarlo - WYPIERDALAJ i wroc jak bedziesz mial jakakolwiek wiedze o tej grze i cokolwiek sensownego do powiedzenia, popartego argumentami i faktami.

At teraz mozesz dac nam sie w spokoju popodniecac nadchodzaca beta i wejsc do tej samej dziury "nikt mnie nie kocha i MMO mi sie juz nie podobaja wiec bede zatruwal innym zycie" z ktorej wypelzl Huragan.

Nie podoba ci sie gra? Ok czaje to - napisales juz to 10 razy i mozesz juz isc.
Napisales rowniez ze gra padnie po miesiacu, ze nie ma w niej endgame i jeszcze wiele roznych bredni. SKONCZ.

A jedyne co jest nieobiektywne w moich postach to reakcja na takich idiotow jak ty.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 13:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wyquotuj mi cokolwiek co napisalem o RIFT a co jest nieprawda. W tym temacie czy np we wczorajszej rozmowie w pogawedkach.

Aaaa zapomnialem... ty grales godzine. :)

Napisalem to juz raz ale napisze ponownie bo widze ze nie dotarlo - WYPIERDALAJ i wroc jak bedziesz mial jakakolwiek wiedze o tej grze i cokolwiek sensownego do powiedzenia, popartego argumentami i faktami.

At teraz mozesz dac nam sie w spokoju popodniecac nadchodzaca beta i wejsc do tej samej dziury "nikt mnie nie kocha i MMO mi sie juz nie podobaja wiec bede zatruwal innym zycie" z ktorej wypelzl Huragan.

Nie podoba ci sie gra? Ok czaje to - napisales juz to 10 razy i mozesz juz isc.
Napisales rowniez ze gra padnie po miesiacu, ze nie ma w niej endgame i jeszcze wiele roznych bredni. SKONCZ.

A jedyne co jest nieobiektywne w moich postach to reakcja na takich idiotow jak ty.


Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 14:00 
Cytuj  
eeee tam. :)

BTW, Znalazlem zajebista gre dla Embe, prosze:

http://www.ponyrama.com/

Mysle ze wystarczajaco nowatorska. Nawet pewnie jakis endgame bedzie, nie to so w tym chujowym rifcie.


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 14:10 
Cytuj  
Brawo Kabraxis.
Cały czas próbuję się hamować ale trudno o to ostatnio. Ktoś kto grał godzinę posądza innych o brak obiektywizmu. Ja nie lubię i nie oglądam „M jak miłość” więc nie napierdalam na forach tego serialu jak go nie lubię tylko to olewam. Wystarczy, że raz ktoś napisze, że gra mu nie podchodzi i dlaczego i starczy. Mnie np. odrzucił Everquest II i nie czuję potrzeby siedzenia tam na forum. Macie tak smutne życie, że musicie siedzieć przy czymś czego nie lubicie. Bardzo podoba mi się porównywanie wszystkiego do koreańskich gniotów co to po miesiącu umierają – jako przykład raz podany był Lineage II. Tak po prawdzie jeden z dłużej utrzymujących się mmorpg na rynku. No cóż logika argumentacji powala.
Widzę, że Huragan także wraca do mody na tym forum po okresie niezbyt dużej popularności. Podnieca się trollowaniem. Naprawdę urzekające.
No cóż; Bycie idiotą bezcenne. Za inne rzeczy będzie musiał zapłacić. Najlepiej banami.
PS. RIFT jest świetny.


_________________
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 14:14 
Cytuj  
drama juz jest, jak dojdzie pvp to bedzie hicior. kiedy to startuje bo z tego co czytam to teraz jakies tylko kilkudniowe bety.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 14:42 
Cytuj  
Na GameSpot.com są jeszcze dostępne BETA kluczyki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 15:16 
Cytuj  
ElPolaccoBandito napisał(a):
Brawo Kabraxis.
Cały czas próbuję się hamować ale trudno o to ostatnio. Ktoś kto grał godzinę posądza innych o brak obiektywizmu. Ja nie lubię i nie oglądam „M jak miłość” więc nie napierdalam na forach tego serialu jak go nie lubię tylko to olewam. Wystarczy, że raz ktoś napisze, że gra mu nie podchodzi i dlaczego i starczy. Mnie np. odrzucił Everquest II i nie czuję potrzeby siedzenia tam na forum. Macie tak smutne życie, że musicie siedzieć przy czymś czego nie lubicie. Bardzo podoba mi się porównywanie wszystkiego do koreańskich gniotów co to po miesiącu umierają – jako przykład raz podany był Lineage II. Tak po prawdzie jeden z dłużej utrzymujących się mmorpg na rynku. No cóż logika argumentacji powala.
Widzę, że Huragan także wraca do mody na tym forum po okresie niezbyt dużej popularności. Podnieca się trollowaniem. Naprawdę urzekające.
No cóż; Bycie idiotą bezcenne. Za inne rzeczy będzie musiał zapłacić. Najlepiej banami.
PS. RIFT jest świetny.


A tam, karaxis sam w dziale wowa robił to samo co teraz hejterzy rifta w tym temacie. ;>
O właśnie hype na gw2 już przeszedł ?

Tak obiektywnie, wiem, że grafika to nie najważniejsza rzecz itp. ale dlaczego w takim starym wow dajmy na to animacja jest to zrobione 2x lepiej niż w praktycznie każdym mmo wliczając w to nadchodzącego rifta ? Niby szczegół, ale na to zwraca się dużą uwagę.

Co do gry z tematu to za bardzo nie mam się o czym wypowiedzieć, nikt z zachwalających grę mnie nie zachęcił, filmiki z yt także nie wywołały szału, nic przełomowego nie ma a to byłby jedyny argument, który by mnie znowu przyciągnął do mmo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 15:23 
Cytuj  
Kabraxis, podsumujmy co do tej pory było w tym temacie i w grze na becie.

Na becie mamy lvlowanie opierające się na prostych typowych questach, widzimy jak wygląda styl i jakość grafik, można zobaczyć jak wyglądają efekty i animacje, mamy zarys pve i riftów, podstawy rozwijania postaci, itemizacji i gry w grupie.
Całość do tej pory to parte godzin contentu i to na niskich lvlach, nie znamy zasad pvp, raidowania pve, instancji pvp i pve na endgame, nie mamy pojęcia na temat grywalności jaka będzie po paru dniach od premiery.

Za to ty wiesz wszystko najlepiej, wiesz co devsi maja przygotowane na premiere i co będzie dodawane potem, wiesz jak devsi słuchają graczy i że wszystko zmieniają dla nich, wiesz wszystko i ignorujesz każdy negatywny głos w dyskusji.

Musisz zrozumieć że do czasu jak nie masz osobnego swojego tematu i modera to będziesz miał tu w temacie ataki nie na grę tylko na swoja osobe za zjebanie głupie fanbojowanie.
Tak można było świrować kilka lat temu jak miały premierę różne projekty, teraz już w 2011 roku nie przejdzie pisanie bzdur i wciskanie wyssanych z palca historyjek o zajebistości kolejnej gry.

Powtórzy ponownie, wypowiedziałem się na temat gry na podstawie tego co jest na becie, a że jest tego na pare godzin grania to juz trudno.
Interesuje sie ta grą od dawna, mam dostęp do bety i z paroma osobami na jej temat czasami dyskutujemy.

Ty za to wpadasz na forum i spamujesz post za postem jaka to gra zajebista, a niech będzie zajebista ale daj sobie na wstrzymanie, zobaczmy co gra oferuje w dalszej części rozgrywki bo teraz to wygląda jak podniecanie się dziesięć lat temu że w grze są questy i można lvlowac.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 3 sty 2011, 15:25 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 15:24 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Huragan, czy jakiekolwiek MMO, ktore w tej chwili jest w produkcji, jest w kregu twoich zainteresowan?


Jedynie SWTOR pewnie wyprobuje. Chociaz na razie wyglada kiepsko to ze wzgledu na lore Star Wars chetnie sobie w to troche pogram :)
Poza SWTOR nic w tym roku nie ma interesujacego z gier mmo (jak dla mnie).

- RIFT jest wtorny.
- TERA to koreanski grind fest.
- GW2 z powodu ze robi to NCSoft jest juz przekreslona u mnie.
- The Secret World - moze byc ciekawe, ale watpie czy w tym roku wydadza
- WAR 40K - zapowiada sie na wtorny crap


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 15:31 
Cytuj  
Atherius napisał(a):

A tam, karaxis sam w dziale wowa robił to samo co teraz hejterzy rifta w tym temacie. ;>
O właśnie hype na gw2 już przeszedł ?


Nie to samo bo ja w WoW'a gralem i to bardzo dlugo. I wiem co hejtuje. A nie taki embe co pogral godzine i pierdoli o endgamie lol.

I tak obiektywnie to troche sie z toba nie zgodze. WoW nie ma DOBRYCH ANIMACJI - ma PLYNNE ANIMACJE. A to troche co innego. W WoWie postacie rowniez biegaja jak z kolkami z dupie, Blood Elfy ruszaja sie jak paralityce z anoreksja, ogladanie animacji mountow kaze zadac sobie pytanei keidy ostatnio ktos z Blizzarda wychodzil na dwor i ogladal zywe zwierze, niektore animacje castowania sa az smieszne, itd... tylko to wszytko jest dosc szczegolowo animowane i plynnie przedewszytkim - nie ma zgubionych klatek itp.... to plus. Za to mamy grafike jak z 2000 roku - to minus. : )
Nie zgodze sie tez ze w RIFT sa zjebane animacje. Niektore sa - dokladnie tak jak w WoWie. Ale np patrzenie na idle animations (np. przecieganie sie elfki) to czysta przyjemnosc. Czy taka pierdola jak wodzenie glowa pastaci za zaznaczonym targetem (pierdolka dokladnei Blizzard-style - niby nic a cieszy.

To tyle ode mnie narazie. :)


"Ty za to wpadasz na forum i spamujesz post za postem jaka to gra zajebista, a niech będzie zajebista ale daj sobie na wstrzymanie, zobaczmy co gra oferuje w dalszej części rozgrywki bo teraz to wygląda jak podniecanie się dziesięć lat temu że w grze są questy i można lvlowac."
Nie. To jest podniecanie sie ze gra mi daje fun. I tym ze nie mialem takiego funu w MMO od zasow vanilla WoW'a. I bede w nia gral dopoki mi bedzie dawala fun. Obojetnie czy to bedzie peirwsze 20 leveli czy endgame, obojetnie czy beda to questy czy instancjonowane PvP - ma dawac fun. Bo o to w grach wchodzi - zeby dawaly fun. A nie o theorycrafting na forum w twoim wykonaniu czego to w grze nie bedzie lub bedzie. Na serio oszczedz nam juz tego pierdolenia i zalenia sie ze TOBIE JUZ NIE STAJE. To twoj problem.
Poki co gra mi sprawia fun i jest przezajebista. Koniec kropka.


Ostatnio edytowano 3 sty 2011, 15:37 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 15:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ubeck napisał(a):
Huragan, czy jakiekolwiek MMO, ktore w tej chwili jest w produkcji, jest w kregu twoich zainteresowan?


Jedynie SWTOR pewnie wyprobuje. Chociaz na razie wyglada kiepsko to ze wzgledu na lore Star Wars chetnie sobie w to troche pogram :)
Poza SWTOR nic w tym roku nie ma interesujacego z gier mmo (jak dla mnie).


No właśnie, znane uniwersum.. grząski temat na mmo jak wiemy z przebiegu historii, ale to star wars, nie ważne, czy gra okaże się crapem, ale muszę to spróbować.
Właśnie jestem w trakcie oglądania epizodów, grania w force unleashed II. Obrazek
Nie mam już ani siły ani ochoty grania w kolejny klon wow'a, bo jak chciałbym w takie coś pograć to.. zawszę mogę odpalić wow'a. :]
A Hurri jak zwykle trolluje z filmikami, ale śmiesznie to wygląda, jak wrzucił na forum a tam fanatycy do gardeł się rzucili zamiast potraktować to jako "cool story bro".
Jak gra jest dobra to sama się obroni. eot


Ostatnio edytowano 3 sty 2011, 15:36 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 15:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Musieli by mi zaplacic bym gral w takie gowno jak RIFT :)

To zdradz jeszcze ile ci Trion zaplacil;)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 15:38 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Jak gra jest dobra to sama się obroni. eot


Amen.

I poki co sie broni bo feedback na forum i portalach jest ogolnie bardzo pozytywny.

Jak bedzie po premierze? Zobaczymy. Ja tej grze wroze sukces (na swoja skale ofc - nie 12 milionow jak WoW). Dlaczego? Bo jest dopracowana, bo daje fun juz w becie, bo DZIALA (lol) czego nie mozna powiedziec o WAR/AOC/AION po premierze, bo nie jest gra robiona w garazu bedaca wrecz pewnym rodzajem scamu (Hi! MO!), bo stoja za nia odpowiednio duze pieniadze, ktore jak widac nie poszly na robienie tylko voiceoverow, bo ma fajna grupe devsow, ktorzy zwiedzili juz chyba wszytkie mozliwe studia (lacznie z Blizzardem, natomiast wiekszosc to devsi EQ1) i fajnie przyjmuja feedback od graczy pokazujac ze nie robia gry dla siebie tylko dla ludzi, bo nie jest to kolejna gierka udajaca MMO bazujaca na wykupionej licencji tylko po to zeby jak najwiecej nachapac sie w czasie premiery na fanbojach danej marki, itd...

Patrzac na premiery ostatnich ~pieciu lat to RIFT jest wrecz wybitny.

I kolo chuja mi lata szczerze mowiac co sobie mysli o grze taki Embe czy inny huragan. Mi sprawia niesamowity fun, czego i wam zycze. (zwlaszcza embe - moze mu jeszcze stanie kiedys bo narazie to gada jak ksiegowy z 40letnim stazem znudzony wszytkim na czele ze swoim zyciem).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 15:55 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Huragan napisał(a):
Musieli by mi zaplacic bym gral w takie gowno jak RIFT :)

To zdradz jeszcze ile ci Trion zaplacil;)


Nie tknalem RIFTa nawet malym palcem :) Filmik jest znaleziony na jewtubie i tylko dodane napisy i muzyczka :)

Atherius napisał(a):
ale to star wars, nie ważne, czy gra okaże się crapem, ale muszę to spróbować.


dokladnie tak.

Kabraxis napisał(a):
I kolo chuja mi lata szczerze mowiac co sobie mysli o grze taki Embe czy inny huragan. Mi sprawia niesamowity fun, czego i wam zycze. (zwlaszcza embe - moze mu jeszcze stanie kiedys bo narazie to gada jak ksiegowy z 40letnim stazem znudzony wszytkim na czele ze swoim zyciem).


Akurat embe ma doswiadczenie w grach mmo i trafnie wytyka wszystkie bledy RIFTa, natomiast ty Kabraxis napalasz sie jak malolat na gole cycki :> Moze innych malolatow przekonasz, ale nie starych wyjadaczy mmo.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 16:25 
Cytuj  
Tak ma doswiadczenie.... wykoksania dwoch charow w WoWie na max lvl w niecaly miesiac. To zwykly WoWtard, nothing more. Do tego z WarCry wiec czegoz sie spodziewac wiecej.

viewtopic.php?t=38158

Koles grajacy w WoW mowiacy o wtornosci RIFT'a - priceless. I takie przewdywalne w sumie. :)
Juz nawet ty wypadales autentyczniej z sigiem z Uncharted Waters (LOL). Choc widze ze wstydzisz sie jednak tego crapu w ktory tam pogrywasz bo go zmieniles.

Im mniej takich "starych wyjadaczy" jak wy w mojej nowej grze tym lepiej tbh, wiec juz... go away. Obaj.

Naprawde cokolwiek nie napiszecie o "wytykaniu wad" (glownie wyimaginowanych zreszta) nie zmieni faktu ze mi sie gra podoba i innym tez sie podoba. Ani tego ze ma dobry odbior na portalach o MMO i ze juz wytworzyl sie spory fanbase na oficjalnym forum.

Psy szczekaja karawana idzie dalej.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 16:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ubeck napisał(a):
Huragan napisał(a):
Musieli by mi zaplacic bym gral w takie gowno jak RIFT :)

To zdradz jeszcze ile ci Trion zaplacil;)

Nie tknalem RIFTa nawet malym palcem :) Filmik jest znaleziony na jewtubie i tylko dodane napisy i muzyczka :)


Myslalem, ze znalazles fotki ludzi z Trion i podbiles odpowiednio stawke.
A tak to fail w sumie.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 17:41 
Cytuj  
Cytuj:
Całość do tej pory to parte godzin contentu i to na niskich lvlach, nie znamy zasad pvp, raidowania pve, instancji pvp i pve na endgame, nie mamy pojęcia na temat grywalności jaka będzie po paru dniach od premiery.


KURWA JEGO MAC. Powtarzasz sie jak katarynka.
Wiemy co bedzie w end-game, to samo co na 10lvl. CZY TAK KURWA CIEZKO TO ZROZUMIEC!?

Będą outdoor bosy, Rifty, Inwazje, Zone Wide Events, to z PvE i wiemy ze to jest i bedzie na 100%. Gowno mnie obchodza inansancjowane raidy jak będą to dobrze jak nie bedzie to też nie będe płakać.

Cytuj:
Za to ty wiesz wszystko najlepiej, wiesz co devsi maja przygotowane na premiere i co będzie dodawane potem, wiesz jak devsi słuchają graczy i że wszystko zmieniają dla nich, wiesz wszystko i ignorujesz każdy negatywny głos w dyskusji.

Nie siedzimy sobie w becie, devsi maja nas w dupie i od bety 1 nie wprowadzili zadnych zmian o ktore prosily testerzy. Ofc.

Cytuj:
Powtórzy ponownie, wypowiedziałem się na temat gry na podstawie tego co jest na becie, a że jest tego na pare godzin grania to juz trudno.

No ok, skoro jest tego na pare godzin grania to dlaczego w ostatni even przegralem jakies 50h ? Gdzie tu logika ?

Cytuj:
Nie mam już ani siły ani ochoty grania w kolejny klon wow'a, bo jak chciałbym w takie coś pograć to.. zawszę mogę odpalić wow'a. :]

To nie wiem po co chcesz SWTOR, ktory narazie zapowiada sie na klona wow 1:1.

Cytuj:
I kolo chuja mi lata szczerze mowiac co sobie mysli o grze taki Embe czy inny huragan. Mi sprawia niesamowity fun, czego i wam zycze. (zwlaszcza embe - moze mu jeszcze stanie kiedys bo narazie to gada jak ksiegowy z 40letnim stazem znudzony wszytkim na czele ze swoim zyciem).

o to.

Pierwszy i ostatni raz zareagowalem w tym temacie na chuja wiedzacych ekspertow od grania, ktorzy pewnie 2h gry przesiedzieli AFK w nub zone.

Mowiac wprost w dupie byli i gowno widzieli.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.