mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 22:09 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=AHw7myFvnJ8

Tak w ogóle to mam wrażenie, że gość próbuje naśladować jakiegoś devsa tym ciągnięciem słów jak to robi Blizzard.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 22:46 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Hahahahahahahaha, gwiazdki przy itemach zamiast statystyk mnie rozwalily :D

zajebisty pomysł akurat moim zdaniem


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 23:12 
Cytuj  
Nom, w grze dla dzieci z podstawowki moze i bylby to dobry pomysl, ale dla crpga? Rofl...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2011, 23:27 
Cytuj  
Może chcą trafić z gra do wszystkich od 5 + ? Imo bioware schodzi na psy...

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 00:14 
Cytuj  
Ja jebe grafika kanciasta jak stare volvo, uproszczenia też na minus. Podoba mi się to natomiast to, że dodają trochę smaczku do gry innymi klasami niż mag, który w poprzedniej części dominował rozgrywkę. Fajnie, że nasza postać będzie mogła również mówić a my będziemy ją słyszeć, choć to można było zrobić bez nadawania nam z góry narzuconego imienia i historii :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 00:20 
Cytuj  
Ja pierdole co za mega fail, grafy tak obrzydliwej nie widziałem dawno - co oni kurwa zrobili?!?!? Gameplay tak tragiczny, że to jakieś nieporozumienie - no po prostu kopa w ryj powinni dostać za taki szmelc. Ludzie na forach już się z nich śmieją za ten ich engine/tekstury/animacje. Otwarte przestrzenie - fail. Spirace na 199%...


Dobrze, że mamy jeszcze Obsidiana...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 02:31 
Cytuj  
z kablem

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 08:55 
Cytuj  
Nie ma co sie rozstrząsać nad gównem - tylko sie człowiek od tego zabrudzi


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 09:01 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nom, w grze dla dzieci z podstawowki moze i bylby to dobry pomysl, ale dla crpga? Rofl...

Nie wiem, mi się wydaje to dużo bardziej naturalne niż informacja że miecz ma 50 tego i 38 tamtego plus 4 do czegośtam. Nie mam nic przeciwko takim rozwiązaniom.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 09:13 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Nie wiem, mi się wydaje to dużo bardziej naturalne niż informacja że miecz ma 50 tego i 38 tamtego plus 4 do czegośtam. Nie mam nic przeciwko takim rozwiązaniom.


Chyba chodziło o to, że skala wyrażona max 5 punktami nie oddaje dokładnie różnic między sprzętem tak jak to czyni się obecnie. Jak ktoś buduje mini-maxa to różnica między 48 a 50 pkt to dla niego przepaść :lol:
Stąd pewnie ból fanów cyferek ;)


_________________
For the pony!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 09:29 
Cytuj  
Pewnie tak, może po prostu mam za dużo cyferek w pracy.

Inna sprawa, że broń dalej się może różnić. Może być mocne 2 gwiazdki i gorsze 2 gwiazdki. Mi to by bardziej odpowiadało. Szczególnie, że (oczywiście wiem realizm nie zawsze jest porządany w grach) jak bierzesz kawał sprzęta do ręki to jesteś w stanie ocenić jego przydatność tylko z ograniczoną dokładnością. Dopiero w trakcie używania można ocenić czy to jest lepsze czy nie.

A może wynika to że dosyć długo grałem w Arkadię, muda gdzie w ogóle nie było cyferek i oznaczeń broni i dowiedzieć się która jest lepsza można było tylko walcząc nią.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 10:05 
Cytuj  
roball napisał(a):
hahahha
'chujowa gra, ale i tak ukradne i bede gral' lol


To mi przypomina tych wszystkich rageujących na WoWa jaki to jest teraz zjebany, ale dalej w zębach przynoszących kasę Blizzowi. Tylko, że od WoWa można się jako-tako uzależnić. Ale od gry Singleplayer (która jeszcze nie wyszła, lol)? Zaboleq - Nigga, please.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 10:55 
Cytuj  
Jest już gdzieś demko DA 2 ?

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 10:56 
Cytuj  
Z wiekiem odechciało mi się kombinować w grze i wole być prowadzony za rękę na zasadzie zabij złego maga a ten mag jest na koordynatach X,Y.

Ale nigdy nie przeboleje uproszczenia w itemizacji :( Daje to różnorodność...


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 12:56 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Pewnie tak, może po prostu mam za dużo cyferek w pracy.

Inna sprawa, że broń dalej się może różnić. Może być mocne 2 gwiazdki i gorsze 2 gwiazdki. Mi to by bardziej odpowiadało. Szczególnie, że (oczywiście wiem realizm nie zawsze jest porządany w grach) jak bierzesz kawał sprzęta do ręki to jesteś w stanie ocenić jego przydatność tylko z ograniczoną dokładnością. Dopiero w trakcie używania można ocenić czy to jest lepsze czy nie.

A może wynika to że dosyć długo grałem w Arkadię, muda gdzie w ogóle nie było cyferek i oznaczeń broni i dowiedzieć się która jest lepsza można było tylko walcząc nią.

Wiesz co , chyba mamy po prostu inne oczekiwania. Ja oczekiwałem i chciałem crpg-a takiego klasycznego jak BG, z mnóstwem kobinacji , statów ,klas, ras , czy nawet 'cyferek' z ciekawą itemizacją. Poza tym długimi , ciekawymi dialogami, etc Wieloma pobocznymi questami i sidestory.

A dostaję skalę ocen w itemizacji od jedej do pięciu giwazdek i 'kółko' z 'mordkami' w dialogach i hack- n slahowym feel-em, teleporującymi się 'łotrzykami' , i prawie kung-fu w melee. No i narzucają mi rasę.
A walk będzie pewnie jeszcze więcej niż w DO (tam już było lekko za dużo) tyle, że teraz będą bardziej arcadowe.

Jak dla mnie zupełna porażka, co nie znaczy , że jak ktoś oczekuje bardziej lightowej gierki do pogrania przez godzinkę po pracy to będzie ona zła. Może być całkeim niezła wtedy.

Tylko czemu się oni niby kurwa powołują na 'duchowego spadobiercę' BG2? Bo zmiany w DA2 poszły z zupełnie innym kierunku.


Masakryczny fail jak dla mnie. Nie kupie niech spier....

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 14:25 
Cytuj  
roball napisał(a):
hahahha
'chujowa gra, ale i tak ukradne i bede gral' lol


ciekawe kto z was tej gry nie ukradnie :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 15:00 
Cytuj  
sula napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Pewnie tak, może po prostu mam za dużo cyferek w pracy.

Inna sprawa, że broń dalej się może różnić. Może być mocne 2 gwiazdki i gorsze 2 gwiazdki. Mi to by bardziej odpowiadało. Szczególnie, że (oczywiście wiem realizm nie zawsze jest porządany w grach) jak bierzesz kawał sprzęta do ręki to jesteś w stanie ocenić jego przydatność tylko z ograniczoną dokładnością. Dopiero w trakcie używania można ocenić czy to jest lepsze czy nie.

A może wynika to że dosyć długo grałem w Arkadię, muda gdzie w ogóle nie było cyferek i oznaczeń broni i dowiedzieć się która jest lepsza można było tylko walcząc nią.

Wiesz co , chyba mamy po prostu inne oczekiwania. Ja oczekiwałem i chciałem crpg-a takiego klasycznego jak BG, z mnóstwem kobinacji , statów ,klas, ras , czy nawet 'cyferek' z ciekawą itemizacją. Poza tym długimi , ciekawymi dialogami, etc Wieloma pobocznymi questami i sidestory.

A dostaję skalę ocen w itemizacji od jedej do pięciu giwazdek i 'kółko' z 'mordkami' w dialogach i hack- n slahowym feel-em, teleporującymi się 'łotrzykami' , i prawie kung-fu w melee. No i narzucają mi rasę.
A walk będzie pewnie jeszcze więcej niż w DO (tam już było lekko za dużo) tyle, że teraz będą bardziej arcadowe.

Jak dla mnie zupełna porażka, co nie znaczy , że jak ktoś oczekuje bardziej lightowej gierki do pogrania przez godzinkę po pracy to będzie ona zła. Może być całkeim niezła wtedy.

Tylko czemu się oni niby kurwa powołują na 'duchowego spadobiercę' BG2? Bo zmiany w DA2 poszły z zupełnie innym kierunku.


Masakryczny fail jak dla mnie. Nie kupie niech spier....

Zgadzam się prawie w 100%, również ze stwierdzeniem, że nie kupię. Generalnie to jest (z tego co można zobaczyć na razie) gówno okrutne.

Jedynie te gwiazdki jakoś mi nie przeszkadzają. ;-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 15:11 
Cytuj  
Dla mnie Wiedźmin to jest pozycja która nieźle zawojuje w tym roku, jest nowy gameplay ze zbieraniem szczęki, kolekcjonerską już zamówiłem (głowa Geralda będzie się nadawała idealnie na słuchawki).

Graficznie i klimatycznie po prostu Wiedźmin kompletnie niszczy to cholerne DA2 które chyba zostało wymyślone na nieźle nakrapianej imprezie - pytanie czy był pity normalny alkohol czy jakiś pędzony (obstawiam że im wyżarło zwoje mózgowe od bimbru).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 15:45 
Cytuj  
Heh... DA2 failed. Co tu duzo mowic.


Polska gra RPG roku? Koniec swiata jest blisko lol. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2011, 15:55 
Cytuj  
RPG roku zostanie Skyrim :) Ale to i tak bedzie najlepszy crpgowy rok ever od czasu wyjscia BG2 - DA2 (na sile, ale jednak), Wiesiek 2, Mass Effect 3, Skyrim, SW:TOR (bo to bedzie chyba raczej crpg z rozbudowanym trybem multiplayer :>)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.