mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 22:12 
 
zaboleq napisał(a):
BTW jak z wymaganiami z tym modem??


Wystarczy dobry kabel.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 22:16 
 
Ja pierdole, dajcie se juz luz z tym kablem, to przestalo byc zabawne wieki temu i jest juz nudne i zenujace. Tylko z siebie kretynow robicie takimi postami.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 22:17 
 
A propo space shooterow - co prawda to nie byl shooter (jeszcze nie byl wprowadzony system walki ale mial byc) ale ktos kiedys wrzucal filmiki do utuba do jakiejs produkcji jednego goscia - mozna bylo zwiedzac kosmos / planety. W kazdym badz razie grafika byla bardzo dobra.
Gra byla juz chyba w fazie beta

Pamieta ktos jaki to tytul?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 22:25 
 
raggnarok napisał(a):
Ja pierdole, dajcie se juz luz z tym kablem, to przestalo byc zabawne wieki temu i jest juz nudne i zenujace. Tylko z siebie kretynow robicie takimi postami.


Nie prawda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 22:32 
 
lolz ten caly crisis 2 to za 40 zl na allegro.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 22:37 
 
@sob
przykro patrzeć na twoją głupotę


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 23:30 
 
goatguy napisał(a):
Tu w grę wchodzi pewnie też sentymentalizm do czasów minionych. Najlepsze gry to takie w które grało się 100 lat temu w dzieciństwie. Dzisiejsze dzieciaki nie czują pewnie klimatu turówek, czy przygodówek fmv z gównianą (obecnie) grafiką, ale zajebistą fabułą i gameplayem (Phantasmagoria 1 i 2, Sanitarium, czy wspomniane UFO 1 i 2).


Nah, kompletnie sie nie zgadzam. To nie jest sentyment czy cos takiego. Po prostu to sa genialne gry, ktore W OGOLE sie nie starzeja i moga co najwyzej niektore osoby odstraszac grafika (w przypadku UFO/XComa, bo taki Freelancer to wciaz ladna gra, a z modami jeszcze ladniejsza).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2011, 23:35 
 
koci napisał(a):
A propo space shooterow - co prawda to nie byl shooter (jeszcze nie byl wprowadzony system walki ale mial byc) ale ktos kiedys wrzucal filmiki do utuba do jakiejs produkcji jednego goscia - mozna bylo zwiedzac kosmos / planety. W kazdym badz razie grafika byla bardzo dobra.
Gra byla juz chyba w fazie beta

Pamieta ktos jaki to tytul?


Evochron. GENIALNA GRA jesli ktos lubi takie klimaty i jest w stanie zniesc TONY harcorowosci i nieprzyjaznosci do usera. :)

Link do najnowszej czesci: http://www.starwraith.com/evochronmercenary/index.htm

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 10:07 
 
Ta gra jest f2p? Strona cos sie zbugowala i nie mozna wejsc w zadna zakladke : <

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 10:13 
 
A moze chodzilo o infinity? http://www.infinity-universe.com


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 10:19 
 
tomugeen napisał(a):
A moze chodzilo o infinity? http://www.infinity-universe.com

Pewnie tak. Ciekawe czy on to kiedys wkoncu skonczy ? :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 11:02 
 
goatguy napisał(a):
Tu w grę wchodzi pewnie też sentymentalizm do czasów minionych. Najlepsze gry to takie w które grało się 100 lat temu w dzieciństwie. Dzisiejsze dzieciaki nie czują pewnie klimatu turówek, czy przygodówek fmv z gównianą (obecnie) grafiką, ale zajebistą fabułą i gameplayem (Phantasmagoria 1 i 2, Sanitarium, czy wspomniane UFO 1 i 2).


Sentymentalizm to tylko czesc prawdy. Ja ostatnio( w tym roku jeszcze) pierwszy raz gralem w System Shocka 2( ok, probowalem jeszcze w niego grac jakies 2 lata temu ale nie wiem czemu sie odbilem) i po prostu possal mnie tak, ze tylko gralem i gralem. A teraz pierwszy raz w zyciu gram w Anachronox- i tez calkiem niezle.
Nowe gry tez sa spoko, ale jednak troche za bardzo skupiaja sie na grafice i na tym co juz jest znane, bo wiadomo ze sie sprzeda.

P.S Kabraxis - mozesz powiedziec jakie te Evochron ma mniej wiecej wymagania i czy jest dobrze zoptymalizowany ? Przy takim projekcie obawiam sie, ze moze byc z tym problem...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 11:53 
 
iniside napisał(a):
tomugeen napisał(a):
A moze chodzilo o infinity? http://www.infinity-universe.com

Pewnie tak. Ciekawe czy on to kiedys wkoncu skonczy ? :E


Watpie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 11:59 
 
kozas15 napisał(a):
System Shocka 2
skończyłes go ? bo to najlepsza gra jaka powstała


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 12:03 
 
Deshroom napisał(a):
kozas15 napisał(a):
System Shocka 2
skończyłes go ? bo to najlepsza gra jaka powstała

Przestań przecież to za trudna gra dla 90% graczy :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 12:16 
 
kozas15 napisał(a):
goatguy napisał(a):
Tu w grę wchodzi pewnie też sentymentalizm do czasów minionych. Najlepsze gry to takie w które grało się 100 lat temu w dzieciństwie. Dzisiejsze dzieciaki nie czują pewnie klimatu turówek, czy przygodówek fmv z gównianą (obecnie) grafiką, ale zajebistą fabułą i gameplayem (Phantasmagoria 1 i 2, Sanitarium, czy wspomniane UFO 1 i 2).


Sentymentalizm to tylko czesc prawdy. Ja ostatnio( w tym roku jeszcze) pierwszy raz gralem w System Shocka 2( ok, probowalem jeszcze w niego grac jakies 2 lata temu ale nie wiem czemu sie odbilem) i po prostu possal mnie tak, ze tylko gralem i gralem. A teraz pierwszy raz w zyciu gram w Anachronox- i tez calkiem niezle.
Nowe gry tez sa spoko, ale jednak troche za bardzo skupiaja sie na grafice i na tym co juz jest znane, bo wiadomo ze sie sprzeda.

P.S Kabraxis - mozesz powiedziec jakie te Evochron ma mniej wiecej wymagania i czy jest dobrze zoptymalizowany ? Przy takim projekcie obawiam sie, ze moze byc z tym problem...

Evochron ? Musizz miec kompa podłączonego do prądu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 14:48 
 
Deshroom napisał(a):
kozas15 napisał(a):
System Shocka 2
skończyłes go ? bo to najlepsza gra jaka powstała


Tak( znaczy przeszedlem, bo za najlepsza gre jaka gralem to System Shocka 2 jednak nie zaliczam, zdecydowanie Fallout 2 i Jagged Alliance 2 wole)
Przypomnialem sobie, dlaczego wtedy odpuscilem( dwa lata temu). Gdzies zgubilem jednego itema w srodku gry potrzebnego do dalszej gry i dupa blada byla, szukalem i szukalem a znalezc nie moglem :D

Czy ja wiem, czy taka trudna ta gra jest ? Na dzisiejsze standardy pewno tak, ale przeciez jest save w kazdej chwili, ciezko zginac tak na "amen" poniewaz sa komory regenerujace nas po smierci za smieszna oplata. Mozna przechodzic na metode " jest 5 przeciwnikow w pokoju, rozwalam jednego, reszta rozwala mnie, regeneruje sie, wracam zabijam kolejnego, oni zabijaja mnie, wrazam znowu... itd". No i ostateczna walka smiesznie prosta niestety :< Ale sama gra niesamowita. Muzyka bardzo dobra, system rozwoju postaci, ale przede wszystkim klimat. Ja nie wiem, ale w paru momentach bylem niezle posrany, podczas gdy nowe horrory to tylko gdy akcji, ktore jakos nie moga wzbudzic u mnie poczucia zagrozenia( taki Dead Space w zamierzeniach mial chyba troche straszyc).
Tutaj jednak wychwycono zloty srodek gdzie raz ze walczymy z czyms obcym i nieznanym, a dwa, ze naszymi przeciwnikami czesto sa ludzie, zdeformowani i dziwni, ale wciaz jednak ludzie. Myslacy i mowiacy. No i to uczucie gdy np. cos hackujesz i rozgladasz sie uwaznie, czy ktos moze sie do Ciebie nie zakrada :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 15:51 
 
Co do Stalker Complete (SoC) - obecnie zainstalowałem i graficznie nie robi takiego wrażenia jak na screenach ale jestem ciekaw, czy to wina tego, że nie mam win7/vista bo xp jak wiadomo dx nie obsluguje. Z drugiej strony w samej grze nie widzę nigdzie możliwości włączenia dx10 a shader model zapewne daje najwięcej. Ktoś może się wypowiedzieć co do grafiki?? Daleko jej do tej na screenach :P - a mam ustawienia very high.

Update:
Z tego co wyczytałem to SM 4.0 nie obsluguje ale nie wiem, czy koniecznie trza miec dx10, żeby podziwiać grafikę tego moda. Ktoś próbował na dx9??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 16:19 
 
AFAIR SM4.0 nie jest obslugiwany przez DX9, takze jesli dobrze cie zrozumialem, to na XP go nie uswiadczysz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 16:39 
 
Tak tak, ale okazało się, że SOC Complete 2012 i tak obsługuje tylko 3.0

BTW zawsze mam ten sam problem z cieniami - dobrze wyświetlane są tylko w promieniu 4-5 metrów od postaci a dalej są bardzo niewyraźne. Dopiero, jak się bliżę, to nabierają ostrości etc a tak to maziaje jakieś...

NVM - w SoC Cieniowanie na radkach jest zjebane tak jak było :). Bugi niestety są :/. W CS i CoP już tego nie było o ile pamiętam.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.