mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 194  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 10:23 
Cytuj  
Właśnie nie. To głównie AP Yi zabija, a AD/AS z LS pushuje.

Jak AP Yi to robi? Normalnie... Twoje Q zadaje ( zakładając, że masz już z 500 ap ) około 800 dmg. Jeśli masz lich bane, to twój następny attack z melee zada tyle, ile masz ap, czyli dajmy na to 500. Jeśli masz włączone ulti, to gdy zabijesz przeciwnika, twoje CD się refreszują i znów możesz użyć Q. Po prostu wpadasz w teamfight na ulti, wybierasz target, który ma najmniej hp i wlatujesz na Q. Raz, że nie można się w tedy targetować ( bo "latasz" ), dwa, atakujesz wszystkich przeciwników na polu walki. Jak kogoś zabijesz, to znowu Q, jak nie, to po prostu tankujesz ich na W i czekasz na Q ( po to jest klepsydra, zawsze te 2 sec, które Ci brakują do Q po combosie ). Oczywiscie, asysty redukują Ci CD o połowe, więc czasem wystarczy zadać dmg tu i ówdzie, by znów użyć Q, mimo, że nikogo nie zabiłeś.

Ale to raczej fun jest. Patrząc jak twoje Q zadanie ściąga im jakieś 70% hp po prostu priceless.

A, no i wydaje mi sie, że AP Yi jest świetny na mida. Bierzesz ignite i flash, spamujesz Q, leczysz się jak głupi, i nikt nie jest w stanie Ci nic zrobić w zasadzie. Spróbujcie sami!


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 15:24 
Cytuj  
Heh tak samo kiedys widzialem WW robionego w AP ;). Na poczatku byl calkiem niezly, bo healowal sie w cholere, ale pozniej juz czuc bylo brak dmg itd


yeah przykozaczylem 29 killow z ww ostatnio!


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 16:50 
Cytuj  
http://eu.leagueoflegends.com/news/champion-sneak-peek-brand-burning-vengeance

Niektórzy spekulują jego powiązanie z Magma Chamber.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2011, 20:45 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Niektórzy spekulują jego powiązanie z Magma Chamber.


hmm w sumie, przydaloby sie juz :)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2011, 11:28 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Właśnie nie. To głównie AP Yi zabija, a AD/AS z LS pushuje.

Jak AP Yi to robi? Normalnie... Twoje Q zadaje ( zakładając, że masz już z 500 ap ) około 800 dmg. Jeśli masz lich bane, to twój następny attack z melee zada tyle, ile masz ap, czyli dajmy na to 500. Jeśli masz włączone ulti, to gdy zabijesz przeciwnika, twoje CD się refreszują i znów możesz użyć Q. Po prostu wpadasz w teamfight na ulti, wybierasz target, który ma najmniej hp i wlatujesz na Q. Raz, że nie można się w tedy targetować ( bo "latasz" ), dwa, atakujesz wszystkich przeciwników na polu walki. Jak kogoś zabijesz, to znowu Q, jak nie, to po prostu tankujesz ich na W i czekasz na Q ( po to jest klepsydra, zawsze te 2 sec, które Ci brakują do Q po combosie ). Oczywiscie, asysty redukują Ci CD o połowe, więc czasem wystarczy zadać dmg tu i ówdzie, by znów użyć Q, mimo, że nikogo nie zabiłeś.

Ale to raczej fun jest. Patrząc jak twoje Q zadanie ściąga im jakieś 70% hp po prostu priceless.

A, no i wydaje mi sie, że AP Yi jest świetny na mida. Bierzesz ignite i flash, spamujesz Q, leczysz się jak głupi, i nikt nie jest w stanie Ci nic zrobić w zasadzie. Spróbujcie sami!


Tylko chyba w end game, bo uzbieranie 500 AP troche czasu zabiera, poza tym nawet jak zadam 500-800 dmg to moze niektorym hero zabrac to z polowe hp ale nadal moj dmg sux. Dla mnie to AP jest ok ale rewelacyjnego wyniku na tym hero nigdy nie miałem chociaz srednio podoba mi sie gra nim :). Wole "kusznika" bo moim zdaniem o wiele lepie j wymiata :P. Staty zazwyczaj to 15/3/7 lub cos w okolicach tego ;)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 01:27 
Cytuj  
Dana napisał(a):
http://eu.leagueoflegends.com/news/champion-sneak-peek-brand-burning-vengeance

Niektórzy spekulują jego powiązanie z Magma Chamber.


w koncu jakis fajny mag. (mam nadzieje)


_________________
oumn da lololegend

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 07:42 
Cytuj  
Oj tam Morgana jest fajna :>


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2011, 16:53 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=ucceniJVS-8

Brand speed painting. I ktoś zauważył to:

[edit]

Po postnięcu tego na oficjalnym forum, Riot usunął cały temat i sam filmik z Youtube :D

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 13:38 
Cytuj  
Dobra. Daje lolowi drugą szansę. Jakie są najbardziej noob friendly hero? Mam doświadczenie w docie, i honie. Guides itd sam ogarnę, ale chce wiedzieć jakie są waszym zdaniem najlepsze hero dla beginnerów. I proszę o coś co contributuje do teamu a nie jakiś KS Invi crap.
Z góry thx.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 14:45 
Cytuj  
Ashe, bardzo łatwa do ogarnięcia. Przy tym to ciagle bardzo dobry czemp.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 15:34 
Cytuj  
I tak i nie. Nie bierz Ashe. Będzie Cie wkurwiać, że padasz co chwila. To champion pozbawiony escape'erów. Na low lvlu nie masz jeszcze flasha, więc nie pograsz zbyt płynnie. Polecam YI. Na ulti zawsze zwiejesz, a do tego wyfeedowanym yi, przyjemnie sobie pozabijasz.



Na początek po prostu nie bierz "kruchych" postaci. Zagraj Nunu, ew Singedem, pobaw się Kylem oraz Ryze. Zobaczysz sam.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 17:39 
Cytuj  
Ja też w końcu odpaliłem i wydaje się fajniejsze od hona, tylko ta grafika, gdzie jest do chuja antialiasing. :]
Mogli by trochę bumpnąć grafę, bo animacje są całkiem spoko a piksele jednak trochę rażą oko w obecnych czasach.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 17:43 
Cytuj  
tip - graj w oknie ;>

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2011, 19:35 
Cytuj  
http://leagueoflegends.pl/forum/showthr ... ?tid=15703


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 09:09 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://itsnothax.com/?p=3015

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 11:15 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ja też w końcu odpaliłem i wydaje się fajniejsze od hona, tylko ta grafika, gdzie jest do chuja antialiasing. :]
Mogli by trochę bumpnąć grafę, bo animacje są całkiem spoko a piksele jednak trochę rażą oko w obecnych czasach.


U mnie AA działa.


Dana, to screeny tego hoplity/spartana to są inne skiny czy jak?? Bo ja teraz wbijam IP na niego i wygląda zajebiście :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 12:11 
Cytuj  
To są odnowione skiny który znajdą się w paczu z Magma Chamber.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 12:43 
Cytuj  
No zapowiada się ciekawie :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 105
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 13:21 
Cytuj  
Cytuj:
Dana, to screeny tego hoplity/spartana to są inne skiny czy jak?? Bo ja teraz wbijam IP na niego i wygląda zajebiście :P


Nie polecam kupować Panteona, strasznie papierowy nuker, który składa się na jednego stuna...

Już bardziej polecam Ci pozbierać do 6300 i kupić Irelię lub Xin Zhao (jest bardzo łatwy do ogarnięcia) za 3150. Łatwo poprowadzić nimi team do zwycięstwa.

Ew. możesz kupić też Olafa, Udyra, Warwicka (bardzo noob friendly) albo Trundla i iść nimi do dżungli lub Jarvana, Renektona, Nasusa (chociaż nie polecam go nowym graczom) i robić się pod semi tanka...

Reszta fighterów moim zdaniem się po prostu nie nadaje...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2011, 13:30 
Cytuj  
Pantheona nie trzeba kupować, wystarczy nie grać bodaj 10 dni i dostanie się maila z kodem na niego i skinem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3870 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 194  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.